Κατάσχεση 900 ευρώ από την ChampionsBet

Katsi10

New Member
19 Νοε 2020
5
3
3
Την προηγουμενη τεταρτη επαιζε Προμηθεας-Τρεντο. Την δευτερα λοιπον ανοιξανε οι αποδοσεις 1,35-3,00 στο περιπου. Εγω βλεπωντας το ματς διπλό επαιξα τρεντο σε stoiximan, betshop, betrebels και championsbet. Επειδη ειχα σαν βασικη την championsbet στις 3 πρωτες εβαλα απο 50 εως 100 ευρω στην καθεμια και στην championsbet 600 συνολο. Καποια απο τα 600 τα επαιξα δευτερα, καποια τριτη και καποια τεταρτη μεσημερι.

Την τριτη ο προμηθεας ανακοινωσε περισσοτερα κρουσματα κορονοιου και οι αποδοσεις πηγανε 1,50-2,50. Τριτη λοιπον ξαναπαιξα το διπλο. Τεταρτη πρωι ξαναπαιξα το διπλο αφου τπ ματς δεν αναβληθηκε και ετσι ειχα συνολο 600 ευρω πονταρισμα. Την τεταρτη το απογευμα 2-3 ωρες πριν τον αγωνα το διπλο τελικα γυρισε φαβορι. Βεβαια οσοι ειδατε το ματς ο προμηθεας δεν ειχε 8 απουσεις για τις οποιες μιλαγανε αλλα μονο 3 παιχτες δεν παιξανε. Οποτε δεν πιστευα πλεον το διπλό και ηθελα να κασαρω.

Εγω λοιπον βλεποντας αυτο το γεγονος κασαρα την τεταρτη σε ολες τις στοιχηματικες και επαιξα ασσο τον προμηθεα στην championsbet 220 ευρω. H championsbet μου εδινε καθαρο κερδος 883 ευρω οποτε βρηκα πολυ συμφερον το κασαρισμα. Ειχα λοιπον μαζι με το κασαουτ 2000 ευρω υπολοιπο μεσα στο λογαριασμο, ενω εχασα και τα 220 του προμηθεας καθως νικησε η τρεντο.

Κανω log in 2 ωρες μετα και το υπολοιπο μου ειχε γινει 1116 ευρω. Λειπανε 883 ευρω. Παω στο ιστορικο μου και βλεπω επιστροφη χρηματων σε ολα τα στοιχηματα της τρεντο χαμενα και αυτα που ειχα παιξει προμηθεα. Μου ακυρωσανε και τα στοιχηματα που ειχα παιξει δευτερα και της τριτης και αυτα της τεταρτης. Αντι λοιπον για 883-220=663 ευρω κερδισμενος οπως θα επρεπε, βρεθηκα χαμενος 220 ευρω απο το ματς αυτο.

Μετα απο παρα πολλα μειλ οπου τους εστειλα και τα κανονικα πληρωμενα δελτια μου απο stoiximan, betshop, betrebels μου απαντησαν οτι μου ακυρωσαν ολα τα στοιχηματα που ειχα παιξει τρεντο λογω λαθος αποδοσης. Και συμφωνα με τους ορους εχουν δικαιωμα να ακυρωσουν οποια αποδοση θελουν ακομα και μετα τη ληξη του γεγονοτος.

Τους εξηγω οτι η αποδοση ΔΕΝ ηταν λαθος. Την αποδοση την ειχανε απο δευτερα μεσημερι που ανοιξε μεχρι τεταρτη μεσημερι δηλαδη για 50+ ωρες. Μιλαμε για αποδοσεις που αγορασα δευτερα, τριτη και τεταρτη! Ειναι να τρελαινεσαι! Την ιδια αποδοση μαλιστα ειχαν ολες οι νομιμες εταιρειες στην ελλαδα και στο oddsportal που τσεκαρα ολες οι εταιρειες παγκοσμιως ειχανε ιδιες ακριβως αποδοσεις με την championsbet για ολη την ιδια χρονικη περιοδο. Παλι καλα που ειχα παιξει και στοιχιμαν betshop betrebels το ιδιο γεγονος και με πληρωσαν κανονικοτατα, αλλιως ισως εχαβα το παραμυθι τους και εχανα αμαχητι τα 900 ευρω που κερδισα.

Τους εξηγω οτι μιλαμε για επιπεδο eurocup, ενα κλικ δηλαδη κατω απο euroleague και οχι καμια αστεια διοργανωση που να δικιολογειται ''λαθος'' που να υπαρχει 50 ωρες σε ολους τους μπουκ παγκοσμιως.

Τους ξαναεστειλα τα κερδισμενα και διευθετημενα δελτια απο τις υπολοιπες 3 στοιχηματικες αλλα αυτοι τιποτα, μου ΚΛΕΨΑΝΕ σχεδον 900 ευρω ενω εχασα και 220 ευρω που δεν θα τα επαιζα με τιποτα αν δεν ειχα κερδισει τα 883 καθαρα του κασαουτ. Δεν τους συγκινησε κανενα γεγονος απο τα λεγομενα μου.

Κανω εκκληση σε ολους τους διαχειριστες να με βοηθησουν οπως και αν μπορουν και αν θελουν να επικοινωνησουν και μαζι μου. Γιατι με πνιγει το δικιο και η εταιρεια παει να μου κλεψει 900 ευρω. Το γραφω και για να προστατεψω οσους παιχτες παιζουν ή σκεφτονται να παιξουν σε αυτη την εταιρεια. Ο λογαριασμος μου ειναι +. Μαντης δεν ειμαι αλλα φανταζομαι αν ημουν χαμενος δεν θα ειχαν τετοια συμπεριφορα απεναντι μου.

Οποιαδηποτε αλλη βοηθεια καλοδεχουμενη, το ποσό ειναι σημαντικο ειδικα στις δυσκολες μέρες μας.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων,
Παναγιωτης
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Την προηγουμενη τεταρτη επαιζε Προμηθεας-Τρεντο. Την δευτερα λοιπον ανοιξανε οι αποδοσεις 1,35-3,00 στο περιπου. Εγω βλεπωντας το ματς διπλό επαιξα τρεντο σε stoiximan, betshop, betrebels και championsbet. Επειδη ειχα σαν βασικη την championsbet στις 3 πρωτες εβαλα απο 50 εως 100 ευρω στην καθεμια και στην championsbet 600 συνολο. Καποια απο τα 600 τα επαιξα δευτερα, καποια τριτη και καποια τεταρτη μεσημερι.

Την τριτη ο προμηθεας ανακοινωσε περισσοτερα κρουσματα κορονοιου και οι αποδοσεις πηγανε 1,50-2,50. Τριτη λοιπον ξαναπαιξα το διπλο. Τεταρτη πρωι ξαναπαιξα το διπλο αφου τπ ματς δεν αναβληθηκε και ετσι ειχα συνολο 600 ευρω πονταρισμα. Την τεταρτη το απογευμα 2-3 ωρες πριν τον αγωνα το διπλο τελικα γυρισε φαβορι. Βεβαια οσοι ειδατε το ματς ο προμηθεας δεν ειχε 8 απουσεις για τις οποιες μιλαγανε αλλα μονο 3 παιχτες δεν παιξανε. Οποτε δεν πιστευα πλεον το διπλό και ηθελα να κασαρω.

Εγω λοιπον βλεποντας αυτο το γεγονος κασαρα την τεταρτη σε ολες τις στοιχηματικες και επαιξα ασσο τον προμηθεα στην championsbet 220 ευρω. H championsbet μου εδινε καθαρο κερδος 883 ευρω οποτε βρηκα πολυ συμφερον το κασαρισμα. Ειχα λοιπον μαζι με το κασαουτ 2000 ευρω υπολοιπο μεσα στο λογαριασμο, ενω εχασα και τα 220 του προμηθεας καθως νικησε η τρεντο.

Κανω log in 2 ωρες μετα και το υπολοιπο μου ειχε γινει 1116 ευρω. Λειπανε 883 ευρω. Παω στο ιστορικο μου και βλεπω επιστροφη χρηματων σε ολα τα στοιχηματα της τρεντο χαμενα και αυτα που ειχα παιξει προμηθεα. Μου ακυρωσανε και τα στοιχηματα που ειχα παιξει δευτερα και της τριτης και αυτα της τεταρτης. Αντι λοιπον για 883-220=663 ευρω κερδισμενος οπως θα επρεπε, βρεθηκα χαμενος 220 ευρω απο το ματς αυτο.

Μετα απο παρα πολλα μειλ οπου τους εστειλα και τα κανονικα πληρωμενα δελτια μου απο stoiximan, betshop, betrebels μου απαντησαν οτι μου ακυρωσαν ολα τα στοιχηματα που ειχα παιξει τρεντο λογω λαθος αποδοσης. Και συμφωνα με τους ορους εχουν δικαιωμα να ακυρωσουν οποια αποδοση θελουν ακομα και μετα τη ληξη του γεγονοτος.

Τους εξηγω οτι η αποδοση ΔΕΝ ηταν λαθος. Την αποδοση την ειχανε απο δευτερα μεσημερι που ανοιξε μεχρι τεταρτη μεσημερι δηλαδη για 50+ ωρες. Μιλαμε για αποδοσεις που αγορασα δευτερα, τριτη και τεταρτη! Ειναι να τρελαινεσαι! Την ιδια αποδοση μαλιστα ειχαν ολες οι νομιμες εταιρειες στην ελλαδα και στο oddsportal που τσεκαρα ολες οι εταιρειες παγκοσμιως ειχανε ιδιες ακριβως αποδοσεις με την championsbet για ολη την ιδια χρονικη περιοδο. Παλι καλα που ειχα παιξει και στοιχιμαν betshop betrebels το ιδιο γεγονος και με πληρωσαν κανονικοτατα, αλλιως ισως εχαβα το παραμυθι τους και εχανα αμαχητι τα 900 ευρω που κερδισα.

Τους εξηγω οτι μιλαμε για επιπεδο eurocup, ενα κλικ δηλαδη κατω απο euroleague και οχι καμια αστεια διοργανωση που να δικιολογειται ''λαθος'' που να υπαρχει 50 ωρες σε ολους τους μπουκ παγκοσμιως.

Τους ξαναεστειλα τα κερδισμενα και διευθετημενα δελτια απο τις υπολοιπες 3 στοιχηματικες αλλα αυτοι τιποτα, μου ΚΛΕΨΑΝΕ σχεδον 900 ευρω ενω εχασα και 220 ευρω που δεν θα τα επαιζα με τιποτα αν δεν ειχα κερδισει τα 883 καθαρα του κασαουτ. Δεν τους συγκινησε κανενα γεγονος απο τα λεγομενα μου.

Κανω εκκληση σε ολους τους διαχειριστες να με βοηθησουν οπως και αν μπορουν και αν θελουν να επικοινωνησουν και μαζι μου. Γιατι με πνιγει το δικιο και η εταιρεια παει να μου κλεψει 900 ευρω. Το γραφω και για να προστατεψω οσους παιχτες παιζουν ή σκεφτονται να παιξουν σε αυτη την εταιρεια. Ο λογαριασμος μου ειναι +. Μαντης δεν ειμαι αλλα φανταζομαι αν ημουν χαμενος δεν θα ειχαν τετοια συμπεριφορα απεναντι μου.

Οποιαδηποτε αλλη βοηθεια καλοδεχουμενη, το ποσό ειναι σημαντικο ειδικα στις δυσκολες μέρες μας.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων,
Παναγιωτης
Φίλε η τσαμπιονςβετ έχει ένα όρο π αν κάνεις μεγάλο κασαουτ στα περνούν πίσω έχουν αναφερθεί πολλά περιστατικά... Προσωπικά σε Εμένα έχει τύχη να μ δίνει το κασαουτ τους περισσότερα λεφτά από τι θα μ έδινε αν κέρδιζα το στοίχημα... Το κασαουτ στην συγκεκριμένη εταιρία είναι μόνο να το πατάς άμα είναι αρνητικό γ να μη χάνεις κ Καλά πολλά λεφτά... πολύ δύσκολες θα βρεις το δίκιο σου είναι κ εγώ παθών πάνω σε αυτό το θέμα
 
  • Like
  • Angry
Αντιδράσεις: Katsi10 και FunBet
Ένα πράγμα θα σου πω. Καλώς ήρθες στο (όχι και τόσο κλειστό...) κλαμπ αυτών που είχαν παίξει διπλό την Τρέντο στην championsbet, χρησιμοποίησαν το cashout πριν την έναρξη ή στο live και ΜΕΤΑ την λήξη του παιγνιδιού, η εταιρεία τους ακύρωσε τα στοιχήματα...

Ξέρεις πόσα χρήματα γλύτωσε η Championsbet με αυτόν τον τρόπο;

Cashout + Championsbet = ΠΑΓΙΔΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Wow
Αντιδράσεις: Katsi10
Πολυ κακως δεν πληρώθηκες. Δεν υπήρχε λαθος απόδοση τις στιγμές που τα πόνταρες. Λαθος αποδοση εκ του αποτελέσματος δεν υπάρχει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Katsi10
Αφου ειμαστε πολλοι, αφου εχουμε δικιο και αφου εχω επιπλεον κανονικα κερδισμενα δελτια απο 3 κιολας ανταγωνιστριες εταιρειες με ιδιες ακριβως αποδοσεις και τοποθετημενα ακριβως τις ιδιες χρονικες στιγμες, τι μπορουμε να κανουμε?
 
Την προηγουμενη τεταρτη επαιζε Προμηθεας-Τρεντο. Την δευτερα λοιπον ανοιξανε οι αποδοσεις 1,35-3,00 στο περιπου. Εγω βλεπωντας το ματς διπλό επαιξα τρεντο σε stoiximan, betshop, betrebels και championsbet. Επειδη ειχα σαν βασικη την championsbet στις 3 πρωτες εβαλα απο 50 εως 100 ευρω στην καθεμια και στην championsbet 600 συνολο. Καποια απο τα 600 τα επαιξα δευτερα, καποια τριτη και καποια τεταρτη μεσημερι.

Την τριτη ο προμηθεας ανακοινωσε περισσοτερα κρουσματα κορονοιου και οι αποδοσεις πηγανε 1,50-2,50. Τριτη λοιπον ξαναπαιξα το διπλο. Τεταρτη πρωι ξαναπαιξα το διπλο αφου τπ ματς δεν αναβληθηκε και ετσι ειχα συνολο 600 ευρω πονταρισμα. Την τεταρτη το απογευμα 2-3 ωρες πριν τον αγωνα το διπλο τελικα γυρισε φαβορι.


Καλημέρα. Για εισαγωγή θα δανειστώ τους στίχους από ένα άσμα (που λέει και ο Ερτζαν) που τυχαία άκουγα προηγουμένως and it goes like this : "ωραία που τα λες, μα έλα που σε ξέρω". Ξεκινάμε με 2 δόγματα :

1) Η championsbet μαζί με την Νόβιμπετ (βλέπε επόμενο σχόλιο μου) είναι οι μεγαλύτεροι κλέφτες εν Ελλάδι.
2) Δεν νοείται παίκτης που να έχει ως βασική εταιρία την championsbet.

Οπότε σαν άλλος Mr Monk θα μπω στην διαδικασία να κάνω μια πρόβλεψη.

Here's is what happened :

Την Δευτέρα έφτασαν στα αυτιά σου οι ψίθυροι περί κρουσμάτων και αποφάσισες να ποντάρεις ένα μικρό ποσό στην Τρέντο (μπετ "βάσης" το λέω εγώ) και να το πας βλέποντας και κάνοντας. Την Τρίτη , λοιπόν, μετά τις 21:00 που κυκλοφόρησαν ευρέως τα νέα , πηγές και ξαναπόνταρες Τρέντο (μαντεύω ότι δεν πόνταρες νωρίς το μεσημέρι), αυτή την φορά μόνο στην championsbet , αφού στοιχιμαν και rebels το είχαν "πετάξει" και betshop είχες πιάσει το όριο με τα 50αρικα manual αποδοχής. Και φτάνουμε τώρα στην Τέταρτη. Από τις 2:00 μετά τα μεσάνυχτα, αφότου δηλαδή άνοιξα το κάτωθι νήμα, ο αγώνας είχε εξαφανιστεί από όλες τις εταιρίες. Από όλες είπα ;;; Γράψε λάθος. Τον είχε ανοιχτό μόνο η championsbet χωρίς να έχει μεταβάλει την απόδοση της Τρέντο που απέδιδε ακόμη @ 2.50 και ενώ την ίδια στιγμή (Τετάρτη μεσημέρι) είχε ΗΔΗ ανοίξει @ 1.25 στις υπόλοιπες εταιρίες. Σκέφτηκες δηλαδή εσύ, ευκαιρία να αρπάξουμε τον παπά από τα ξέρεις ποια, και προχώρησες σε επαναπονταρισμα (μαντεύω κιόλας πως θα ήταν το μεγαλύτερο μέρος των 600ε). Άνω τελεία : Οι υπόλοιποι που είχαν ποντάρει Τρέντο στην chsmpionsbet από τις προηγούμενες μέρες, σε εκείνο το σημείο ψυχανεμιστηκαν πως κοντοζυγωνει το void, αλλά εσύ πίστεψες πως θα τους πιάσεις κότσο.

Για να μη πλατειαζω περαιτέρω, έπαιξες απόδοση εκτός αγοράς και ορθώς σου την ακύρωσαν απλώς την πάτησες διότι μαζί με τα ξερά (μπετ Τετάρτης) κάηκαν και τα χλωρά (τα μπετ Δευτέρας και Τρίτης). Έκανες μια προσπάθεια "αντιπερισπασμού" με το να ποντάρεις μετά 200ε στην νίκη του Προμηθέα πηγαίνοντας για το κόλπο γκρόσο, αλλά η μπίλια έκατσε στο μηδέν.

Αυτή είναι η δική μου "μαντεψια", αλλά ούτως ή άλλως εγώ χαζός είμαι, χαζομάρες γράφω.

Υγ1. Προσπάθησαν και άλλοι να στείλουν στην championsbet κερδισμένα δελτία με την Τρέντο, πονταρισμενα σε άλλες εταιρίες με αντίστοιχη απόδοση, αλλά το αποτέλεσμα το φανταζεσαι.
Υγ2. Ακόμη και 100% δίκιο να είχες , πάλι θα στα "έτρωγαν" καθότι championsbet αφού.

Καλημέρα και πάλι


 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Πραγματικά εύχομαι να πληρωθείς και εσύ και ο άλλος φίλος με την Νόβιμπετ
 
Καλημέρα. Για εισαγωγή θα δανειστώ τους στίχους από ένα άσμα (που λέει και ο Ερτζαν) που τυχαία άκουγα προηγουμένως and it goes like this : "ωραία που τα λες, μα έλα που σε ξέρω". Ξεκινάμε με 2 δόγματα :

1) Η championsbet μαζί με την Νόβιμπετ (βλέπε επόμενο σχόλιο μου) είναι οι μεγαλύτεροι κλέφτες εν Ελλάδι.
2) Δεν νοείται παίκτης που να έχει ως βασική εταιρία την championsbet.

Οπότε σαν άλλος Mr Monk θα μπω στην διαδικασία να κάνω μια πρόβλεψη.

Here's is what happened :

Την Δευτέρα έφτασαν στα αυτιά σου οι ψίθυροι περί κρουσμάτων και αποφάσισες να ποντάρεις ένα μικρό ποσό στην Τρέντο (μπετ "βάσης" το λέω εγώ) και να το πας βλέποντας και κάνοντας. Την Τρίτη , λοιπόν, μετά τις 21:00 που κυκλοφόρησαν ευρέως τα νέα , πηγές και ξαναπόνταρες Τρέντο (μαντεύω ότι δεν πόνταρες νωρίς το μεσημέρι), αυτή την φορά μόνο στην championsbet , αφού στοιχιμαν και rebels το είχαν "πετάξει" και betshop είχες πιάσει το όριο με τα 50αρικα manual αποδοχής. Και φτάνουμε τώρα στην Τέταρτη. Από τις 2:00 μετά τα μεσάνυχτα, αφότου δηλαδή άνοιξα το κάτωθι νήμα, ο αγώνας είχε εξαφανιστεί από όλες τις εταιρίες. Από όλες είπα ;;; Γράψε λάθος. Τον είχε ανοιχτό μόνο η championsbet χωρίς να έχει μεταβάλει την απόδοση της Τρέντο που απέδιδε ακόμη @ 2.50 και ενώ την ίδια στιγμή (Τετάρτη μεσημέρι) είχε ΗΔΗ ανοίξει @ 1.25 στις υπόλοιπες εταιρίες. Σκέφτηκες δηλαδή εσύ, ευκαιρία να αρπάξουμε τον παπά από τα ξέρεις ποια, και προχώρησες σε επαναπονταρισμα (μαντεύω κιόλας πως θα ήταν το μεγαλύτερο μέρος των 600ε). Άνω τελεία : Οι υπόλοιποι που είχαν ποντάρει Τρέντο στην chsmpionsbet από τις προηγούμενες μέρες, σε εκείνο το σημείο ψυχανεμιστηκαν πως κοντοζυγωνει το void, αλλά εσύ πίστεψες πως θα τους πιάσεις κότσο.

Για να μη πλατειαζω περαιτέρω, έπαιξες απόδοση εκτός αγοράς και ορθώς σου την ακύρωσαν απλώς την πάτησες διότι μαζί με τα ξερά (μπετ Τετάρτης) κάηκαν και τα χλωρά (τα μπετ Δευτέρας και Τρίτης). Έκανες μια προσπάθεια "αντιπερισπασμού" με το να ποντάρεις μετά 200ε στην νίκη του Προμηθέα πηγαίνοντας για το κόλπο γκρόσο, αλλά η μπίλια έκατσε στο μηδέν.

Αυτή είναι η δική μου "μαντεψια", αλλά ούτως ή άλλως εγώ χαζός είμαι, χαζομάρες γράφω.

Υγ1. Προσπάθησαν και άλλοι να στείλουν στην championsbet κερδισμένα δελτία με την Τρέντο, πονταρισμενα σε άλλες εταιρίες με αντίστοιχη απόδοση, αλλά το αποτέλεσμα το φανταζεσαι.
Υγ2. Ακόμη και 100% δίκιο να είχες , πάλι θα στα "έτρωγαν" καθότι championsbet αφού.

Καλημέρα και πάλι


Οχι φιλε. ειχα βαλει 100 ευρω τη δευτερα, 300 την τριτη και μολις 200 την τεταρτη. Και την τεταρτη επαιξα το πρωι. Κατα τις 9 το πρωι. Το 1,25 στο διπλο που λες ανοιξε το μεσημερι της τεταρτης σε αλλες εταιρειες. Οταν ειδα το 1,25 στις αλλες εταιρειες και μπηκα στην championsbet ο αγωνας δεν υπηρχε.
Δεν ειχα σαν μπουσουλα καμια σοβαρη εταιρεια και κανενα ανταγωνισμο.
Απο το μυαλο μου ηταν οτι το 2,50 ηταν λαθος και αποδειχθηκα σωστος. Γιαυτο και οι αλλες εταιρειες πληρωσανε. Γιατι το ειχα παιξει απο δευτερα στις σωστες τιμες.

Ειναι απειρες οι φορες που οταν η 1xbet και 2-3 ακομα εταιρειες βγαζουν πρωτες αποδοσεις, τις ακολουθουν καποιες εταιρειες με πρωτη την championsbet. Πολλες φορες λοιπον παιζω απο το μυαλο μου αποδοσεις που για μενα ειναι ψηλες. Και μετα ανοιγει η αγορα. Αλλες φορες δικαιωνομαι αλλες πεφτω εξω. Ποτέ μεχρι τωρα δεν ειχα θεμα. Και αυτο το κανω συνεχεια και στον στοιχιμαν που ανοιγει επομενες αγωνιστικες ελληνικου πρωταθληματος πρωτος στον κοσμο. Οταν παιζω κατι και μετα απο μια βδομαδα η αγορα ανοιγει αλλιως, ποτέ δεν μου εχουν κανει void για λαθος αποδοση.
Αλλα οχι φιλε δεν εκλεψα, δεν ειχε ανοιξει το 1,25 και επαιξα τοτε το 2,5. Εκει ναι προφανως θα ηταν λαθος αποδοση.
Οσο επαιζα championsbet ολες μα ολες οι εταιρειες στο oddsportal ειχαν ακριβως τις ιδιες τιμες με championsbet.
 
Καλημέρα. Για εισαγωγή θα δανειστώ τους στίχους από ένα άσμα (που λέει και ο Ερτζαν) που τυχαία άκουγα προηγουμένως and it goes like this : "ωραία που τα λες, μα έλα που σε ξέρω". Ξεκινάμε με 2 δόγματα :

1) Η championsbet μαζί με την Νόβιμπετ (βλέπε επόμενο σχόλιο μου) είναι οι μεγαλύτεροι κλέφτες εν Ελλάδι.
2) Δεν νοείται παίκτης που να έχει ως βασική εταιρία την championsbet.

Οπότε σαν άλλος Mr Monk θα μπω στην διαδικασία να κάνω μια πρόβλεψη.

Here's is what happened :

Την Δευτέρα έφτασαν στα αυτιά σου οι ψίθυροι περί κρουσμάτων και αποφάσισες να ποντάρεις ένα μικρό ποσό στην Τρέντο (μπετ "βάσης" το λέω εγώ) και να το πας βλέποντας και κάνοντας. Την Τρίτη , λοιπόν, μετά τις 21:00 που κυκλοφόρησαν ευρέως τα νέα , πηγές και ξαναπόνταρες Τρέντο (μαντεύω ότι δεν πόνταρες νωρίς το μεσημέρι), αυτή την φορά μόνο στην championsbet , αφού στοιχιμαν και rebels το είχαν "πετάξει" και betshop είχες πιάσει το όριο με τα 50αρικα manual αποδοχής. Και φτάνουμε τώρα στην Τέταρτη. Από τις 2:00 μετά τα μεσάνυχτα, αφότου δηλαδή άνοιξα το κάτωθι νήμα, ο αγώνας είχε εξαφανιστεί από όλες τις εταιρίες. Από όλες είπα ;;; Γράψε λάθος. Τον είχε ανοιχτό μόνο η championsbet χωρίς να έχει μεταβάλει την απόδοση της Τρέντο που απέδιδε ακόμη @ 2.50 και ενώ την ίδια στιγμή (Τετάρτη μεσημέρι) είχε ΗΔΗ ανοίξει @ 1.25 στις υπόλοιπες εταιρίες. Σκέφτηκες δηλαδή εσύ, ευκαιρία να αρπάξουμε τον παπά από τα ξέρεις ποια, και προχώρησες σε επαναπονταρισμα (μαντεύω κιόλας πως θα ήταν το μεγαλύτερο μέρος των 600ε). Άνω τελεία : Οι υπόλοιποι που είχαν ποντάρει Τρέντο στην chsmpionsbet από τις προηγούμενες μέρες, σε εκείνο το σημείο ψυχανεμιστηκαν πως κοντοζυγωνει το void, αλλά εσύ πίστεψες πως θα τους πιάσεις κότσο.

Για να μη πλατειαζω περαιτέρω, έπαιξες απόδοση εκτός αγοράς και ορθώς σου την ακύρωσαν απλώς την πάτησες διότι μαζί με τα ξερά (μπετ Τετάρτης) κάηκαν και τα χλωρά (τα μπετ Δευτέρας και Τρίτης). Έκανες μια προσπάθεια "αντιπερισπασμού" με το να ποντάρεις μετά 200ε στην νίκη του Προμηθέα πηγαίνοντας για το κόλπο γκρόσο, αλλά η μπίλια έκατσε στο μηδέν.

Αυτή είναι η δική μου "μαντεψια", αλλά ούτως ή άλλως εγώ χαζός είμαι, χαζομάρες γράφω.

Υγ1. Προσπάθησαν και άλλοι να στείλουν στην championsbet κερδισμένα δελτία με την Τρέντο, πονταρισμενα σε άλλες εταιρίες με αντίστοιχη απόδοση, αλλά το αποτέλεσμα το φανταζεσαι.
Υγ2. Ακόμη και 100% δίκιο να είχες , πάλι θα στα "έτρωγαν" καθότι championsbet αφού.

Καλημέρα και πάλι


Δν ισχύει απόδοση εχτος αγοράς κ εγώ έπαιξα αυτό το ματς κ δν κασαρα κ μια χαρά το πληρώθηκα στην championsbet Το θέμα είναι να μη κασαρεις εκεί
 
Η championsbet έχει όρο που λέει πως το cashout είναι μόνο για το ποδόσφαιρο, μόνο για live και μάλιστα από το 5ο ως το 80ο λεπτό. Τώρα για ποιο λόγο σε αφήνουν να κάνεις και pregame και σε άλλα αθλήματα, αυτό μόνο αυτοί το ξέρουν. Αυτός είναι και ο πραγματικός λόγος που σου ακύρωσαν τα μπετς. Όλα τα άλλα είναι χαζές δικαιολογίες. Κάποιος θα μπερδεύτηκε, κάτι δεν κατάλαβε από αυτά που του είπαν και σου μετέφερε λάθος λόγο. Ο πραγματικός όμως είναι αυτός, έκανες cashout pregame και όχι απλά έκανες cashout, αλλά ήταν και θετικό. Αν είχες χασούρα δεν θα στο ακύρωναν. Trust me on this one.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Katsi10
Η championsbet έχει όρο που λέει πως το cashout είναι μόνο για το ποδόσφαιρο, μόνο για live και μάλιστα από το 5ο ως το 80ο λεπτό. Τώρα για ποιο λόγο σε αφήνουν να κάνεις και pregame και σε άλλα αθλήματα, αυτό μόνο αυτοί το ξέρουν. Αυτός είναι και ο πραγματικός λόγος που σου ακύρωσαν τα μπετς. Όλα τα άλλα είναι χαζές δικαιολογίες. Κάποιος θα μπερδεύτηκε, κάτι δεν κατάλαβε από αυτά που του είπαν και σου μετέφερε λάθος λόγο. Ο πραγματικός όμως είναι αυτός, έκανες cashout pregame και όχι απλά έκανες cashout, αλλά ήταν και θετικό. Αν είχες χασούρα δεν θα στο ακύρωναν. Trust me on this one.
Εχω κανει ξανα κασαουτ πρι γκειμ αρνητικο και μια χαρα το πηρε. Θετικο δεν ειχα ξανακανει πριγκειμ. Και στο λαιβ εχω κανει μεταξυ 5-80 που αναφερει. Πλεον δεν με αφηνουν να κανω κασαουτ. Απο οπου και να το δεις ειναι κλεφτες και εγω το εγραψα και για να σας προστατευσω. Πλεον δεν απαντανε στα μειλ μου και περιμενω να ολοκληρωθει η αναληψη των χρηματων που εχω μεσα πριν καταγγειλω επισημα
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Παιζω αρκετο καιρο στην τσαμπιονς χωρις καποιο προβλημα ομως αυτο που γραφεις ειναι απαραδεκτο. Ειχα παιξει κι εγω Τρεντο στην ιδια λογικη των απουσιων και σχεδον απο τυχη δεν κασαρα αλλα επελεξα να καλυψω λιγο στην 365. Κι εγω θα μπορουσα να κλαιω τωρα οποτε σε νιωθω απολυτα. Αραγε με αυτους που ειχαν παιξει Προμηθεα και κασαραν να τους επεστρεψαν μετα και τα υπολοιπα λεφτα τους? (γελαω) Ευχαριστουμε για την ενημερωση εγω προσωπικα μ αυτα που διαβαζω θα περιορισω το παιχνιδι μου στην τσαμπιονς μονο σε ο,τι δεν βρισκω να παιξω αλλου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Katsi10

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...