Καταγγελία σε novibet

KOUVASOL

New Member
19 Νοε 2020
7
1
3
Γεια σας κ από μένα..έκανα εγγραφή στην Novibet στις 31 και έστειλα τα έγγραφα μου. Eπαιξα δυο τρία στοιχήματα ποδόσφαιρο και κέρδισα 500 ευρώ περίπου. Ζητησα ανάληψη, μου ζήτησαν περαιτέρω έγγραφα κ τα έστειλα. Επαληθευτηκε πάλι ο λογαριασμός μου κ μου είπαν να αναμένω την ανάληψη.

Εχθές έκλεισε για εξονυχιστικό ελεγχο και μου έκλεισαν τον λογαριασμο μου είπαν στο email. Αυτο έχει συμβεί σε κανέναν άλλον; Μπορούν να ακυρώσουν τα στοιχήματα μου μετά από 20 μέρες η να με κλείσουν χωρίς λόγο; Σήμερα με πήραν και τηλέφωνο αλλά δεν το πρόλαβα, ξαναπήραν εγώ πίσω και ο υπάλληλος δεν ήξερε γιατί με κάλεσαν.. ότι ναι πιστεύω.. με το ζόρι να σε κλέψουν έτσι;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Kαι ομως αυτο το ψιλικαντζιδικο πηρε και διεθνες βραβειο και εγινε και θεμα αποψε στις ειδησεις στον ΣΚΑΙ.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Συνημμένα

  • novikleft.png
    novikleft.png
    447.5 KB · Προβολές : 498
  • Like
Αντιδράσεις: KOUVASOL
Τα έχουμε πει παμπολες φορές εδώ μέσα. Μόνο την πρώτη σελίδα να δεις με τις στοιχηματικές, θα βρεις πόσα θέματα με προβλήματα παικτών την Νοβι. Κάντε τον κόπο και διαβάστε το φόρουμ πριν ανοίξετε κάπου λογαριασμό. Εσύ οκ την έπαθες φίλε μου, κοίτα μην την πάθει κανας γνωστός σου.

Αυτός είναι ο τρόπος να μείνουν στην απέξω κάτι εταιρείες σαν την Νοβι, και τουλάχιστον να μείνουν αυτοί που πληρώνουν έστω τον παίκτη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grim Reaper και KOUVASOL
Τα έχουμε πει παμπολες φορές εδώ μέσα. Μόνο την πρώτη σελίδα να δεις με τις στοιχηματικές, θα βρεις πόσα θέματα με προβλήματα παικτών την Νοβι. Κάντε τον κόπο και διαβάστε το φόρουμ πριν ανοίξετε κάπου λογαριασμό. Εσύ οκ την έπαθες φίλε μου, κοίτα μην την πάθει κανας γνωστός σου.

Αυτός είναι ο τρόπος να μείνουν στην απέξω κάτι εταιρείες σαν την Νοβι, και τουλάχιστον να μείνουν αυτοί που πληρώνουν έστω τον παίκτη.
Δεν εχεις αδικο αλλα δεν ηξερα καν για αυτο το site ουτε οτι επρεπε να βρω αν ειναι καλη η κακη εταιρεια διοτι δεν γνωριζω και πολλα..Γνωστη ειναι λεω καλη θα ειναι..Επαθα και εμαθα....
 
Η NOVIBET ειναι η πιο γρηγορη στις πληρωμες και για μενα η πλεον αξιοπιστη.Τωρα πως με 2 με 3 στοιχηματα εβγαλες 500 ευρω πες μας κι εμας.Ελπιζω να ηταν νορμαλ τα πονταρισματα σου,διοτι αλλιως αν ειχες παρει και κανα μπονους, καλα ξεμπερδεματα.
 
Η NOVIBET ειναι η πιο γρηγορη στις πληρωμες και για μενα η πλεον αξιοπιστη.Τωρα πως με 2 με 3 στοιχηματα εβγαλες 500 ευρω πες μας κι εμας.Ελπιζω να ηταν νορμαλ τα πονταρισματα σου,διοτι αλλιως αν ειχες παρει και κανα μπονους, καλα ξεμπερδεματα.
Για πες μας κι εμας τους κακόπιστους τι ειναι αυτα τα "νορμαλ πονταρισματα" φιλε μου που και τα "μη νορμαλ".Κι αν υπάρχουν "μη νορμαλ πονταρίσματα", γιατί η καλή νοβιμπετ τα επιτρέπει στο site της?
Κι αν θες να μάθεις πως με 3 πονταρίσματα βγαίνουν απο 100 -> 500 ευρώ δες ένα νήμα που τρέχει και θα διαπιστώσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon, KOUVASOL και FunBet
Η NOVIBET ειναι η πιο γρηγορη στις πληρωμες και για μενα η πλεον αξιοπιστη.Τωρα πως με 2 με 3 στοιχηματα εβγαλες 500 ευρω πες μας κι εμας.Ελπιζω να ηταν νορμαλ τα πονταρισματα σου,διοτι αλλιως αν ειχες παρει και κανα μπονους, καλα ξεμπερδεματα.
Εγώ με όσα διάβασα εδώ μέσα αλλά καταλαβα για το αξιόπιστη πάντως..εγώ ξέρω ότι 2 μήνες τώρα δεν απαντάει καν παρά μόνο η διαδικασία ελέγχου καθυστερεί πολύ.αν το λες εσύ αυτό αξιοπιστία οκ..αν χάνεις συνέχεια είναι αξιόπιστη..αν κερδίσεις μάλλον όχι ε;;όσα για τα 400 ευρώ κέρδος απλά τύχη.δυο ματς οβερ και ήρθαν..χωρίς μπόνους για να σου λύσω την απορία γιατι δεν ήξερα καν τι είναι όμως το παίρνεις..υποθέτω ότι για να κάνεις τόσες γρήγορες αναλήψεις κερδίζεις κ εσύ άρα πες μας εσύ πως αν είναι..
 
Εγώ με όσα διάβασα εδώ μέσα αλλά καταλαβα για το αξιόπιστη πάντως..εγώ ξέρω ότι 2 μήνες τώρα δεν απαντάει καν παρά μόνο η διαδικασία ελέγχου καθυστερεί πολύ.αν το λες εσύ αυτό αξιοπιστία οκ..αν χάνεις συνέχεια είναι αξιόπιστη..αν κερδίσεις μάλλον όχι ε;;όσα για τα 400 ευρώ κέρδος απλά τύχη.δυο ματς οβερ και ήρθαν..χωρίς μπόνους για να σου λύσω την απορία γιατι δεν ήξερα καν τι είναι όμως το παίρνεις..υποθέτω ότι για να κάνεις τόσες γρήγορες αναλήψεις κερδίζεις κ εσύ άρα πες μας εσύ πως αν είναι..
Καταρχήν,πρώτη παρατήρηση δυσκολεύομαι να καταλάβω τι θες να πεις, γράφεις ασυντακτα.Τα 500 ευρώ γίνανε 400,και τα 2 με 3 πονταρίσματα,μόνο 2,και αυτά σε οβερ.Απο 150 ευρώ το κάθε ποντάρισμα φαντάζομαι.Δε κατάλαβα επίσης αν χρησιμοποίησες το μπόνους η όχι.Τωρα εσύ δηλαδή έκανες εγγραφή,πιθανά πήρες και το μπόνους και πλακώσες κι έπαιζες εκατό και 200 ευρώ!Τι άλλο περιμενες ?Εύχομαι να τα πάρεις τα λεφτά σου πάντως,και να μην ανακαλύψουν κάνα δεύτερο λογαριασμό φίλου σου που συνεργαζόταν.Καλη τύχη...
 
Καταρχήν,πρώτη παρατήρηση δυσκολεύομαι να καταλάβω τι θες να πεις, γράφεις ασυντακτα.Τα 500 ευρώ γίνανε 400,και τα 2 με 3 πονταρίσματα,μόνο 2,και αυτά σε οβερ.Απο 150 ευρώ το κάθε ποντάρισμα φαντάζομαι.Δε κατάλαβα επίσης αν χρησιμοποίησες το μπόνους η όχι.Τωρα εσύ δηλαδή έκανες εγγραφή,πιθανά πήρες και το μπόνους και πλακώσες κι έπαιζες εκατό και 200 ευρώ!Τι άλλο περιμενες ?Εύχομαι να τα πάρεις τα λεφτά σου πάντως,και να μην ανακαλύψουν κάνα δεύτερο λογαριασμό φίλου σου που συνεργαζόταν.Καλη τύχη...
Και από πού απαγορεύονται τα στοιχηματα των 100 και 200ευρώ?Κι αν απαγορεύονται γιατί η καλή Νοβιμπετ τα επέτρεψε?
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
  • Like
Αντιδράσεις: KOUVASOL και magon
Και από πού απαγορεύονται τα στοιχηματα των 100 και 200ευρώ?Κι αν απαγορεύονται γιατί η καλή Νοβιμπετ τα επέτρεψε?
Όταν συνδυάζονται με μπόνους εγγραφής,το πιθανότερο είναι να σε μπαναρει η να σε λιμιταρει οποιαδήποτε εταιρεία που δραστηριοποιείται στην Ελληνική επικράτεια.
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Όταν συνδυάζονται με μπόνους εγγραφής,το πιθανότερο είναι να σε μπαναρει η να σε λιμιταρει οποιαδήποτε εταιρεία που δραστηριοποιείται στην Ελληνική επικράτεια.
Γιατι?Και για να σε διευκολύνω, γιατί ξέρω τι θα μου απαντήσεις. Γιατι το δίνουν εξαρχής το μπόνους (άσχετα εάν ο φίλος είπε πως δεν πήρε μπόνους αλλά αστο αυτο).
 
Έτσι έδινε και η πάλαι ποτέ stryyke (που οι 99 στους 100 παίζει να μη την έχετε ξανακούσει) 200% bonus στα 500€, μάζεψε όλο το χαρτί της αγοράς αφού και καλές αποδόσεις είχε και καλό λάιβ κτλ κτλ και μετά μη τον είδατε τον Παναη. Το μεγαλύτερο κανόνι που έχω "φάει" στα χρονικά του στοιχήματος (ήμουν και μικρός τότε και όχι πολύ υποψιασμένος).
 
  • Like
Αντιδράσεις: KOUVASOL
Καταρχήν,πρώτη παρατήρηση δυσκολεύομαι να καταλάβω τι θες να πεις, γράφεις ασυντακτα.Τα 500 ευρώ γίνανε 400,και τα 2 με 3 πονταρίσματα,μόνο 2,και αυτά σε οβερ.Απο 150 ευρώ το κάθε ποντάρισμα φαντάζομαι.Δε κατάλαβα επίσης αν χρησιμοποίησες το μπόνους η όχι.Τωρα εσύ δηλαδή έκανες εγγραφή,πιθανά πήρες και το μπόνους και πλακώσες κι έπαιζες εκατό και 200 ευρώ!Τι άλλο περιμενες ?Εύχομαι να τα πάρεις τα λεφτά σου πάντως,και να μην ανακαλύψουν κάνα δεύτερο λογαριασμό φίλου σου που συνεργαζόταν.Καλη τύχη...
Δυσκολεύεσαι γιατί είσαι καχύποπτος κ δεν ξέρω γιατί..100 έβαλα χωρίς να πάρω το μπόνους και έπαιξα 2 στοιχήματα κ έγιναν 500 άρα κέρδος 400 έτσι δεν είναι;;αν και δεν καταλαβαίνω γιατί εσύ ειδικά πρέπει να καταλάβεις πόσα ακριβώς κέρδισα κάνοντας και 'παρατηρηση'..κ κάτι τελευταίο στους όρους που διάβασα δεν έλεγε κάπου ότι απαγορεύεται να παίξω 100 και 200 ευρώ στην καλύτερη εταιρεία κ πιο αξιόπιστη κατά εσένα..και γιατί είναι λογικό να με κλείσει αν είχα πάρει το μπόνους κ έπαιζα 100 κ 200;;;άστο καλύτερα γιατί έχεις εκτεθεί με αυτά που γράφεις κ εκθέτεις χειρότερα κ την εταιρεία..
 
Έχουν γραφτεί πολλά για τη Novibet. Θα πω και γω την δική μου περίπτωση.
Εγώ επειδή ήξερα τι εστι Novibet, από αυτά που είχα διαβάσει αλλά και από φίλους μου έκανα τα εξής και όλα πήγαν καλά. δεν ζητούσα ποτέ ανάληψη, για να φάω λιμιτ όσο πιο αργά γίνεται. Όσους ξέρω έφαγαν τρομακτικό λιμιτ στην 1η ανάληψη, ακόμα και μέσα σε 10 μέρες.
Βέβαια Έφαγα κάποια στιγμή στο 6μηνο ένα λιμιτ με 500 ευρω καθαρό κέρδος στην premier league σε αγορές 1χ2,over under goals κτλ(LaLiga, serie a ήταν 300€ και μπάσκετ ευρώ λίγκα 100€) και γύρω στο 1 χρόνο και κάτι το έκαναν 100 ευρω στην πρεμιερ λιγκ και αντίστοιχα επιπλέον δια 5 και τα υπόλοιπα πρωταθλήματα.
Μετά από 15 μέρες ακόμα λιμιτ 0,6€ καθαρο κέρδος πρεμιερ λιγκ κτλ.
Οπότε ανάληψη τα αρκετά λεφτά μου και γειά χαρά.
Ζήτησαν αυτά που ζητάνε σε όλους, τα έστειλα και πλήρωσαν μετά από 1-2μερες.
Ομως ακριβως επειδή ξέρω ότι ψάχνουν αφορμή να μην πληρώσουν ήμουν πολύ προσεκτικός.
Επαιζα μόνο από τη δική μου συσκευή και από δικά μου data. Δεν εμπιστευομουν να μπω σε κανενός το WiFi, γιατί ίσως να είχε παίξει και κείνος από Novibet. Ούτε από το δικό μου δεν έπαιζα, επειδή κάποτε (πριν καν εγώ γραφτώ στη νοβι), είχε μπει στο WiFi μου φίλος μου και είχε μπει στη δική του Νόβι.
Τα χαρτιά μου όλα πεντακάθαρα και έγκυρα (όλοι ξέρουμε τι γίνεται με ψεύτικα χαρτιά), οι καταθέσεις μόνο με paysafe, ούτε σκριλ, ούτε neteller ούτε τίποτα. Ανάληψη σε τράπεζα /paysafe.

Και γενικά όσους ξέρω που ήταν ολοσωστοι πληρώθηκαν όλοι. Και πολλά λεφτά. Όσους ξέρω που παίζανε από το ίδιο κινητό ή το ίδιο WiFi που έπαιζε κι άλλος, ή έπαιζε τα ίδια με συγγενή του, ή δεν είχε να στείλει τα χαρτιά που ζητάγανε φυσικά δε τα πήρανε τα λεφτά και τους κάνανε φραγή. Δυστυχώς η Νόβι δεν είναι νετμπετ, να πληρώνει χιλιάρικα χωρίς να ζητάει τίποτα ακόμα και σε γυναίκες 60 χρόνων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: KOUVASOL
Έχουν γραφτεί πολλά για τη Novibet. Θα πω και γω την δική μου περίπτωση.
Εγώ επειδή ήξερα τι εστι Novibet, από αυτά που είχα διαβάσει αλλά και από φίλους μου έκανα τα εξής και όλα πήγαν καλά. δεν ζητούσα ποτέ ανάληψη, για να φάω λιμιτ όσο πιο αργά γίνεται. Όσους ξέρω έφαγαν τρομακτικό λιμιτ στην 1η ανάληψη, ακόμα και μέσα σε 10 μέρες.
Βέβαια Έφαγα κάποια στιγμή στο 6μηνο ένα λιμιτ με 500 ευρω καθαρό κέρδος στην premier league σε αγορές 1χ2,over under goals κτλ(LaLiga, serie a ήταν 300€ και μπάσκετ ευρώ λίγκα 100€) και γύρω στο 1 χρόνο και κάτι το έκαναν 100 ευρω στην πρεμιερ λιγκ και αντίστοιχα επιπλέον δια 5 και τα υπόλοιπα πρωταθλήματα.
Μετά από 15 μέρες ακόμα λιμιτ 0,6€ καθαρο κέρδος πρεμιερ λιγκ κτλ.
Οπότε ανάληψη τα αρκετά λεφτά μου και γειά χαρά.
Ζήτησαν αυτά που ζητάνε σε όλους, τα έστειλα και πλήρωσαν μετά από 1-2μερες.
Ομως ακριβως επειδή ξέρω ότι ψάχνουν αφορμή να μην πληρώσουν ήμουν πολύ προσεκτικός.
Επαιζα μόνο από τη δική μου συσκευή και από δικά μου data. Δεν εμπιστευομουν να μπω σε κανενός το WiFi, γιατί ίσως να είχε παίξει και κείνος από Novibet. Ούτε από το δικό μου δεν έπαιζα, επειδή κάποτε (πριν καν εγώ γραφτώ στη νοβι), είχε μπει στο WiFi μου φίλος μου και είχε μπει στη δική του Νόβι.
Τα χαρτιά μου όλα πεντακάθαρα και έγκυρα (όλοι ξέρουμε τι γίνεται με ψεύτικα χαρτιά), οι καταθέσεις μόνο με paysafe, ούτε σκριλ, ούτε neteller ούτε τίποτα. Ανάληψη σε τράπεζα /paysafe.

Και γενικά όσους ξέρω που ήταν ολοσωστοι πληρώθηκαν όλοι. Και πολλά λεφτά. Όσους ξέρω που παίζανε από το ίδιο κινητό ή το ίδιο WiFi που έπαιζε κι άλλος, ή έπαιζε τα ίδια με συγγενή του, ή δεν είχε να στείλει τα χαρτιά που ζητάγανε φυσικά δε τα πήρανε τα λεφτά και τους κάνανε φραγή. Δυστυχώς η Νόβι δεν είναι νετμπετ, να πληρώνει χιλιάρικα χωρίς να ζητάει τίποτα ακόμα και σε γυναίκες 60 χρόνων.
Δυστυχώς εγώ αυτά δεν τα ήξερα..Εγώ έστειλα τα πάντα,με πήραν τηλέφωνο,μιλήσαμε κ ακόμα περιμένω δύο μήνες τώρα..αναμενω απάντηση από ibas ώστε να τους πιεσει όπως διάβασα και φιλοτιμηθουν....Από υπολογιστή έπαιξα μόνο δύο στοιχήματα κ τίποτε άλλο σε over.Οταν ζήτησα ανάληψη κόλλησαν..ζήτησαν τα πάντα κ τα έστειλα..τον ξαναεπιβεβαιωσαν κ μετά πήγε για έλεγχο διαρκειας..Εγώ θα τα πάρω όπως κ να έχει γιατί δεν μπορούν να κάνουν κ αλλιώς απλά καθυστερούν όσο μπορούν..Η καλύτερη εταιρεία λέει..για γέλια είναι..
 
Δεν ζητούσα ποτέ ανάληψη, για να φάω λιμιτ όσο πιο αργά γίνεται.
Οπότε ανάληψη τα αρκετά λεφτά μου και γειά χαρά.
Φοβερό σχέδιο κατέστρωσες. Δηλαδή άφησες τα χρήματα σου μέσα στην Νόβιμπετ κανά χρόνο και κοιμόσουν ήσυχος επειδή χρησιμοποιούσες διαφορετικό WI-FI. Στάθηκες τυχερός, πληρώθηκε κ μπράβο σου. Θέλω να δω τι θα έγραφες εδώ αν σου δέσμευε (μη γράψεις πάλι τα ίδια, μια χαρά υπήρχε περίπτωση να συμβεί κ σε εσένα κ δεν είναι όλοι οι υπόλοιποι απατεώνες με ακαουντ 60χρονων γιαγιάδων) τα "αρκετά λεφτά σου" που μάζεψες όλους αυτούς τους μήνες.
 
Οι ανθρωποι στην εταιρεια ειναι απαραδεκτοι. Τα χαμενα χαμενα και οταν υπαρχει κερδος ψαχνουν να βρουν δικαιολογια για να μην πληρωσουν. Μα θα ψαξουν να συ βρουν ακομη και σε παλιο λογαριασμο γιατι η παλια σου διευθυνση στον λογαριασμο δεν ειναι ιδια με αυτη που εχεις τωρα , γιατι το νουμερο που εβαλες πριν 3 χρονια δεν ειναι ιδιο με το σημερινο.

- Τραβα φερε μας χαρτι οτι αυτο το νουμερο το παλιο ανηκε σε σενα....
Ρε παιδια το νουμερο το ειχα στην εταιρεια μου εφυγα απο την εταιρεια , η εταιρεια εκλεισε και τα νουμερα επισης σταματησαν να λειτουργουν.....

-Ρε δεν μας ενδιαφερει αν εκλεισε η κωλοεταιρεια που δουλευες πριν 3 χρονια πηγαινε στον παροχο να παρει βεβαιωση οτι το νουμερο ηταν στο ονομα σου.....
Ρε παιδια το νουμερο ηταν εταιρικο δεν καταλαβαινετε? Δεν Ηταν στον ονομα μου ηταν στο ονομα της εταιρειας....

-Ωραια πηγαινε να παρει βεβαιωση για αυτο...

Ρε παιδια τι βεβαιωση να μου δωσουν? Για ενα νουμερο πο δεν υπαρχει? και αντε και την δινουν? Εγω ποιος ειμαι για να μου την δωσουν? Ο Νομιμος εκπροσωπος? Πωλητης ημουν......

-Αααααα δεν μασ ενδιαφερει κυριε. Τα στοιχεια του λογαριασμου σου δεν γινεται να επαληθευτουν ειναι ψευδη. Αρα χανεις τα λεφτα σου ολα. Καταθεσεις και Κερδη. Μας εδωσες πατημα για να τα φαμε και θα τα φαμε. Ας προσεχες. Γιαυτο κανουμε διαφημιση. Για να μπαινουν μαλ...ες σαν και εσενα να μας βαζουν τα λεφτα τους και μετα να ψαχνουμε να βρουμε τροπο για να τους τα φαμε. Και παντα βρισκουμε εναν τροπο....


Αυτη ειναι η λειτουργια της νοβιμπετ. 100% επιτυχια στα κερδη. Εβαλα 100 ευρω στον αδερφο μου με καρτα τραπεζικη δικη του. Επαιξα 2 μπετς τα εκανα 50(εχασα δηλαδη). Βλεπω οτι ειχα βαλει σταθερο τηλεφωνο που τωρα δεν υπαρχει. Οπα φρενο. Θα τον στειλω να φερει χαρτι για το νεο να τους το στειλω να το δουν να αλλαξουν μονοι τους το κινητο διοτι εμενα δεν με αφηνει και μετα θα συνεχισς να παιζω.

Απορω αυτοι οι ανθρωποι στην εταιρεια γιατι κρατανε προσωπικο και τους πληρωνουν για Ελληνικο σαπορτ. Αφου ολοι λιγο πολυ ξερουν οτι προκειται για κακοπληρωτες. Νομιζω οτι αξιζουν την περιφρονηση του συνολου των παικτων απο Ελλαδα. Δεν υπαρχει λογος να ανοιξεις λογαριασμο εκει και να παιξεις διοτι θα βρεθει τροπος να στα φανε.

Παιξτε στον στοιχημαν. Εχει γινει κυριος γενικα. Κοιταει την ουσια δεν ψαχνει την αφορμη για να στα φαει
 
  • Like
Αντιδράσεις: swsias7 και KOUVASOL
Οι ανθρωποι στην εταιρεια ειναι απαραδεκτοι. Τα χαμενα χαμενα και οταν υπαρχει κερδος ψαχνουν να βρουν δικαιολογια για να μην πληρωσουν. Μα θα ψαξουν να συ βρουν ακομη και σε παλιο λογαριασμο γιατι η παλια σου διευθυνση στον λογαριασμο δεν ειναι ιδια με αυτη που εχεις τωρα , γιατι το νουμερο που εβαλες πριν 3 χρονια δεν ειναι ιδιο με το σημερινο.

- Τραβα φερε μας χαρτι οτι αυτο το νουμερο το παλιο ανηκε σε σενα....
Ρε παιδια το νουμερο το ειχα στην εταιρεια μου εφυγα απο την εταιρεια , η εταιρεια εκλεισε και τα νουμερα επισης σταματησαν να λειτουργουν.....

-Ρε δεν μας ενδιαφερει αν εκλεισε η κωλοεταιρεια που δουλευες πριν 3 χρονια πηγαινε στον παροχο να παρει βεβαιωση οτι το νουμερο ηταν στο ονομα σου.....
Ρε παιδια το νουμερο ηταν εταιρικο δεν καταλαβαινετε? Δεν Ηταν στον ονομα μου ηταν στο ονομα της εταιρειας....

-Ωραια πηγαινε να παρει βεβαιωση για αυτο...

Ρε παιδια τι βεβαιωση να μου δωσουν? Για ενα νουμερο πο δεν υπαρχει? και αντε και την δινουν? Εγω ποιος ειμαι για να μου την δωσουν? Ο Νομιμος εκπροσωπος? Πωλητης ημουν......

-Αααααα δεν μασ ενδιαφερει κυριε. Τα στοιχεια του λογαριασμου σου δεν γινεται να επαληθευτουν ειναι ψευδη. Αρα χανεις τα λεφτα σου ολα. Καταθεσεις και Κερδη. Μας εδωσες πατημα για να τα φαμε και θα τα φαμε. Ας προσεχες. Γιαυτο κανουμε διαφημιση. Για να μπαινουν μαλ...ες σαν και εσενα να μας βαζουν τα λεφτα τους και μετα να ψαχνουμε να βρουμε τροπο για να τους τα φαμε. Και παντα βρισκουμε εναν τροπο....


Αυτη ειναι η λειτουργια της νοβιμπετ. 100% επιτυχια στα κερδη. Εβαλα 100 ευρω στον αδερφο μου με καρτα τραπεζικη δικη του. Επαιξα 2 μπετς τα εκανα 50(εχασα δηλαδη). Βλεπω οτι ειχα βαλει σταθερο τηλεφωνο που τωρα δεν υπαρχει. Οπα φρενο. Θα τον στειλω να φερει χαρτι για το νεο να τους το στειλω να το δουν να αλλαξουν μονοι τους το κινητο διοτι εμενα δεν με αφηνει και μετα θα συνεχισς να παιζω.

Απορω αυτοι οι ανθρωποι στην εταιρεια γιατι κρατανε προσωπικο και τους πληρωνουν για Ελληνικο σαπορτ. Αφου ολοι λιγο πολυ ξερουν οτι προκειται για κακοπληρωτες. Νομιζω οτι αξιζουν την περιφρονηση του συνολου των παικτων απο Ελλαδα. Δεν υπαρχει λογος να ανοιξεις λογαριασμο εκει και να παιξεις διοτι θα βρεθει τροπος να στα φανε.

Παιξτε στον στοιχημαν. Εχει γινει κυριος γενικα. Κοιταει την ουσια δεν ψαχνει την αφορμη για να στα φαει
Συμφωνώ απόλυτα σε όσα είπες..έτσι είναι..εμένα μετά από 2,5 μήνες μου έστειλε κάτι άσχετους όρους κ μου τα έφαγε τα λεφτά.Τα κέρδη μου δηλαδή..2,7 για πολλαπλούς λογαριασμούς όπου ουδεμία σχέση με την πραγματικότητα 2.8 που δεν κατάλαβα καν τι είναι και 4,9 για late betting όπου ούτε αυτό έχει σχέση με την πραγματικότητα..απλά είπαν 3 όρους ώστε να πουν κάτι..έπαθα κ έμαθα...Μακρυά τους
 
Γιατι?Και για να σε διευκολύνω, γιατί ξέρω τι θα μου απαντήσεις. Γιατι το δίνουν εξαρχής το μπόνους (άσχετα εάν ο φίλος είπε πως δεν πήρε μπόνους αλλά αστο αυτο).
Για να πας να γραφτεις.

Απο εκει και περα προφανως και δεν πρεπει να βαλεις 200 ευρω ενα οβερ στο 85 και να βγει. Δεν θα παρεις τα λεφτα σου.

Σιγα το δυσκολο να βγαλεις 500 ευρω με οβερ, μετα το 85 ενα φαουλ ή ενα κορνερ να πετυχεις και να πονταρεις, εχεις καλη πιθανοτητα να κερδισεις. Δεν χρειαζεται καν να παιξεις πολλα, βαλε τετοια μπετ 100αρικα, τα 3 στα 5 να κερδισεις εχεις βγαλει 700-800 με πονταρισμα 500. Φαντασου να κανεις το 3 στα 3, εβαλες με 300 ευρω 700-800. Βεβαια θελει και κωλαρα.

Θυμαμαι τη Μαντσεστερ Γιουναιτεντ προσφατα κανει το 0-1 στην Εβερτον στο 80+ και μετα δεν υπηρχε Εβερτον πισω απο τη σεντρα, εκανε 4 τετ α τετ η Μαν Γ για να σκοραρει τελικα στο 97, δηλαδη θα το εχανα και θα αυτοκτονουσα ετσι οπως ηταν το παιχνιδι. Τελικα επικρατησε δικαιοσυνη.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...