Καταθέσεις- συναλλαγές vivawallet

Xr_raf

New Member
23 Δεκ 2019
1
0
1
Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος άμα οι καταθέσεις μέσω vivawallet προσμετρώνται ως καταναλωτικές δαπάνες. Δηλαδή αν καποιος έχει κάνει πχ. 10.000ευρω καταθέσεις μεσω vivawallet μετράει στην εφορία σαν 10.000ευρω συναλλαγές; διότι έχω διαβάσει οτι οι δαπάνες για συμμετοχή σε τυχερά παιχνίδια δεν προσμετρώνται γενικώς..

12X

Member
5 Δεκ 2013
30
4
8
Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος άμα οι καταθέσεις μέσω vivawallet προσμετρώνται ως καταναλωτικές δαπάνες. Δηλαδή αν καποιος έχει κάνει πχ. 10.000ευρω καταθέσεις μεσω vivawallet μετράει στην εφορία σαν 10.000ευρω συναλλαγές; διότι έχω διαβάσει οτι οι δαπάνες για συμμετοχή σε τυχερά παιχνίδια δεν προσμετρώνται γενικώς..
Εδω και 2 με 3 χρονια,φαινεται οτι κινω υπερογκα ποσα εξαιτιας της vivawallet.Μου εκανε την επισημανση και ο λογιστης μου.Παντως δεν μου δημιουργηθηκε καποιο θεμα απ την εφορια.Καλυτερα κατεθεσε με neteller h skrill.

Προγνωστικά

• 16:05
    Novasports 1HD
    • Ατλάντα - Σινσινάτι
  • 19:00
    Novasports 2HD
    • Λιντς - Μπάρνσλι
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Έβερτον - Άστον Βίλα
  • 20:30
    Novasports 1HD
    • Τορίνο - Τζένοα
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπαρτσελόνα - Οσασούνα
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Ρεάλ Σοσιεδάδ - Σεβίλη
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπιλμπάο - Λεγανές
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαγιόρκα - Γρανάδα
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Θέλτα - Λεβάντε
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Σαουθάμπτον - Μπράιτον
  • 22:45
    Novasports 1HD
    • ΣΠΑΛ - Ιντερ
  • 23:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    J Forum Bot: Ο χρήστης juicyz ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "cyber.bet" στο Νόμιμες στοιχηματικές...