Καψωνι απο τη novibet

konZea1993

New Member
11 Δεκ 2019
17
6
3
Καλησπερα στην παρεα του φορουμ.
Θα μοιραστω μαζι σας την εμπειρια μου στη novibet.
Έκανα εγγραφή το καλοκαίρι του 2018 αλλά επειδή θα έμπαινα φαντάρος τότε, ξεκίνησα να παιξω γύρω στα Χριστούγεννα του 2018.
Να σημειωθεί ότι παρότι είχα στείλει την αστυνομική ταυτοτητα μου πριν μπω στρατό, έστειλα οικιοθελώς Και την στρατιωτική ταυτοτητα Όταν μπήκα φαντάρος.
Μετά από αλλεπάλληλα limit, ζήτησα χτες ανάληψη όλο το ποσόν που είχα μέσα στο λογαριασμό μου, αφού επί της ουσίας δεν κοιρω να παιξω τίποτα πια.
Η novibet ζήτησε φωτογραφίες όπου να κρατάω την ταυτότητα στο χέρι,βεβαίωση ότι το κινητό που δήλωσα είναι δικό μου, screenshots με τα στοιχεία μου στην paysafe Και screenshot Την συναλλαγή μου προς αυτούς. Τα έστειλα όλα μέσα σε λίγα λεπτά . Η απάντηση τους
"Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το έγγραφο κιν. τηλεφωνίας θα πρέπει να φέρει ημερομηνία έκδοσης εντός του τελευταίου 3μήνου."
Τους απαντώ
"Ποιος το λέει αυτό ότι πρέπει να είναι τελευταίου τριμήνου;
Πουθενά δεν υφισταται τετοιο πράγμα.
Άλλωστε οι αριθμοι τηλεφωνου δεν μεταβιβαζονται.ειναι δεδομενο οτι ειναι δικο μου το νουμερο και το ξερετε.απλα μου κανετε καψωνια επειδη ζητησα αναληψη.
Σιγά μην πηγαίνω κάθε τοσο στη Vodafone και ειδικά τώρα που πλησιάζουν οι γιορτές και έχει 100 άτομα ουρά.
Πήγα τότε που το χρειαζόμουν το χαρτι της βεβαιωσης για το e banking.βαριέμαι να ξαναπάω.
Ή διευθετειτε την ανάληψη ή κανω καταγγελια στον IBAS
Διαλέξτε και παρτε"

Απαντούν εκ νέου ότι

"Σύμφωνα με τους όρους μας και συγκεκριμένα:

2.6 Κατά την εγγραφή στον ιστότοπό μας οι πελάτες υποχρεούνται:
  • Να καταχωρούν στο δικό τους όνομα και επώνυμό τους, δίνοντας ακριβή, σωστά, πλήρη και ενήμερα στοιχεία.
  • Να καταχωρούν με σωστό, πλήρη, ακριβή και ενήμερο τρόπο τον τόπο κατοικίας.
  • Να καταχωρούν μια έγκυρη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
  • Να καταχωρούν ένα τηλεφωνικό αριθμό σταθερής οικιακής γραμμής ή κινητού, που να ταυτοποιείται στο όνοματεπώνυμο του πελάτη.
Διατηρούμε το δικαίωμα να κλείσουμε αμέσως οποιονδήποτε λογαριασμό, εφόσον προκύπτει ότι οι παρεχόμενες πληροφορίες είναι ανακριβείς ή ανεπαρκείς.

Παρόλο αυτά μπορείτε να προβείτε σε όποια ενέργεια θεωρείται ότι είναι προς το συμφέρον σας."

Και απαντώ

"Ποιο από όσα αναγράφει ο εν λόγω όρος δεν πληρω εγω;τα στοιχεία που έχω παραθέσει είναι ακριβέστερα. Μεχρι και στρατιωτικη Ταυτότητα ειχα στείλει οταν ημουν φανταρος.
που γραφει ότι η βεβαιωση πρεπει να ειναι τριμηνου;
Απλά να επιβεβαιώσετε ότι το νουμερο είναι δικό μου θέλετε.το κάνατε. Άρα τελειώσαμε.
Αύριο το πρωί αν δεν εχω τα λεφτά κανω καταγγελια IBAS και δυσφήμιση παντου"

Από τότε δεν έχουν απαντήσει τίποτα το ουσιαστικό, ούτε με έχουν πληρώσει.Όποτε ξεκινάει ο χορός των καταγγελιών και της κοινοποίησης του περιστατικού.

Θα σύνταξω αμεσα την καταγγελια για τον IBAS κσι θα σας ενημερωσω για την εξέλιξή της.θα μπορουσα να παω στη vodafone αλλα δε θα σκύψω το κεφάλι στα καπρίτσια τους. Είναι δεδομένο οτι εχουν άδικο και ότι απλά κάνουν καψωνι. Στην αναγκη αν οIBAS δε με δικαιώσει θα παω τότε. Αλλά αποκλείεται να μην με δικαιώσει.
 
και στον αδερφο μου περσι ειχαν ζητησει selfie με ταυτοτητα και βεβαιωση κινητου,
η μονη διαφορα ηταν οτι ζητησαν φωτογραφια της καρτα της τραπεζας (γιατί ειχε καταθεσει με καρτα).

παντως η βεβαιωση που ειχε στειλει ηταν πολλων μηνων. ειχε κι αυτος μια απο παλια, επειδη την ζητανε πλεον οι τραπεζες για να ταυτοποιησουν το νουμερο του κινητου για το e banking. δεν του εκαναν καποιο προβλημα επειδη ηταν παλια παντως. πληρωθηκε κανονικα. απλα ενω τον εβαλαν να κανει ολα αυτα, τελικα δε του εδωσαν το μπονους 1ης καταθεσης, ενω του εστελναν συνεχεια email να καταθεσει για να παρει μπονους (ειχε γραφτεί πριν πολλους μηνες αλλα δεν ειχε παιξει ποτέ μεχρι τοτε στη νοβι).
μιλαμε για εταιρεια με κακιστη συμπεριφορα. ειναι γνωστα αυτα.
 
Μα είναι δεδομένο ότι οι όροι δεν απαιτούν η βεβαίωση κινητού να είναι τελευταίου τριμήνου. Μόνο για το αποδεικτικό κατοικίας απαιτείται αυτό. Θα φάνε τα μούτρα τους από τον IBAS
 
Είσαι λάθος. Είναι υποχρεωμένοι ανα πάσα στιγμή γιατί αυτό μπορεί να τους κοστίσει εκατομμύρια, να ζητήσουν οποιόδηποτε έγγραφο θα τους εξασφαλίσει ότι τα λεφτά που εισέρχονται και εξέρχονται από την εταιρία δεν δύναται να είναι προϊόν παράνομων εσόδων και πως η εταιρία δεν αποτελεί τον δούρειο ίππο για νομιμοποίηση εσόδων από παράνομη δραστηριότητα. Δεν θα σε πληρώσουν και έχουν δίκιο γιατί πρέπει να προστατευθούν. Να πας στην εταιρία να πάρεις χαρτί γιατί και ο ibas θα πάρει το μέρος τους!
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Είσαι λάθος. Είναι υποχρεωμένοι ανα πάσα στιγμή γιατί αυτό μπορεί να τους κοστίσει εκατομμύρια, να ζητήσουν οποιόδηποτε έγγραφο θα τους εξασφαλίσει ότι τα λεφτά που εισέρχονται και εξέρχονται από την εταιρία δεν δύναται να είναι προϊόν παράνομων εσόδων και πως η εταιρία δεν αποτελεί τον δούρειο ίππο για νομιμοποίηση εσόδων από παράνομη δραστηριότητα. Δεν θα σε πληρώσουν και έχουν δίκιο γιατί πρέπει να προστατευθούν. Να πας στην εταιρία να πάρεις χαρτί γιατί και ο ibas θα πάρει το μέρος τους!
Καταρχην οτι χαρτια χρειαζονται μπορουν να τα ζητισουν στην εγγραφη,θες 10 χαρτια παρτα,δηλαδη αν κανω καταθεση 5000 ευρω θα τα παρεις χωρις να δεις αν ειναι παρανομα,αν σε ενα μηνα κερδισω 5000 ευρω και ζητισω αναληψη τοτε ειναι παρανομα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon και qazdas
Καταρχην οτι χαρτια χρειαζονται μπορουν να τα ζητισουν στην εγγραφη,θες 10 χαρτια παρτα,δηλαδη αν κανω καταθεση 5000 ευρω θα τα παρεις χωρις να δεις αν ειναι παρανομα,αν σε ενα μηνα κερδισω 5000 ευρω και ζητισω αναληψη τοτε ειναι παρανομα?

Έχει το δικαίωμα να τα ζητήσει πάλι (και πρέπει να τα ζητήσει πάλι) το αποδέχεσαι στους όρους όταν κάνεις εγγραφή, όπως έχει το δικαίωμα αν σου ζητήσει ένα χαρτί και δεν μπορείς να το στείλεις ξανά, να σου κατάσχει τα λεφτά και την κατάθεση μαζί. Καποια που δεν τα ζητούσε πλήρωσε 6 εκατομμύριο πρόστιμο γιατί κάποιος παίκτης τελικά έπαιξε πόσες εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ χωρίς να μπορεί να δικαιολογήσει την προέλευση τους για να αποδειχθεί εκ των υστέρων πως τα έκλεβε από την εταιρία που εργαζόταν!
 
Έχει το δικαίωμα να τα ζητήσει πάλι (και πρέπει να τα ζητήσει πάλι) το αποδέχεσαι στους όρους όταν κάνεις εγγραφή, όπως έχει το δικαίωμα αν σου ζητήσει ένα χαρτί και δεν μπορείς να το στείλεις ξανά, να σου κατάσχει τα λεφτά και την κατάθεση μαζί. Καποια που δεν τα ζητούσε πλήρωσε 6 εκατομμύριο πρόστιμο γιατί κάποιος παίκτης τελικά έπαιξε πόσες εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ χωρίς να μπορεί να δικαιολογήσει την προέλευση τους για να αποδειχθεί εκ των υστέρων πως τα έκλεβε από την εταιρία που εργαζόταν!
Τι σχέση έχουν αυτά με τη βεβαίωση του κινητου; εσυ μιλας για ξεπλυμα.

Τέλος πάντων τα πλήρωσαν σήμερα γιατί άρχισα να δημοσιεύω παντού την ιστορια και οι φαπες επεφταν βροχή μαλλον.

Φυσικά καινμπορουσα να παω στη. Vodafone ξανά, αλλά είμαι κρητικός πεισματάρης. Ήθελα να τους σπασω τον τσαμπουκά .

Κανένας όρος δε λέει ότι η βεβαιωση κινητού πρέπει να εχει εκδοση εντος τριμημου
 
Τι σχέση έχουν αυτά με τη βεβαίωση του κινητου; εσυ μιλας για ξεπλυμα.

Τέλος πάντων τα πλήρωσαν σήμερα γιατί άρχισα να δημοσιεύω παντού την ιστορια και οι φαπες επεφταν βροχή μαλλον.

Φυσικά καινμπορουσα να παω στη. Vodafone ξανά, αλλά είμαι κρητικός πεισματάρης. Ήθελα να τους σπασω τον τσαμπουκά .

Κανένας όρος δε λέει ότι η βεβαιωση κινητού πρέπει να εχει εκδοση εντος τριμημου

H βεβαιωση κινητού επιβεβαιώνει την επικαιροποιημένη διεύθυνση σου ώστε να μπορείς να βρεθείς ανά πάσα στιγμή. Οτι γουστάρουν μπορούν να ζητήσουν το έχεις αποδεχθεί σαν όρο.
 
H βεβαιωση κινητού επιβεβαιώνει την επικαιροποιημένη διεύθυνση σου ώστε να μπορείς να βρεθείς ανά πάσα στιγμή. Οτι γουστάρουν μπορούν να ζητήσουν το έχεις αποδεχθεί σαν όρο.
Ούτε καν. Οι υπάλληλοι στη Vodafone βάζουν ότι διεύθυνση τους πεις. Δεν την διασταυρώνουν.Στην αδερφή μου όταν πήρε βεβαίωση κινητού για το e banking της, δεν έβαλαν καν διεύθυνση.
Η βεβαίωση κινητού δεν λειτουργεί ως αποδεικτικό Διεύθυνσης.
Ήξεραν οτιν εχουν άδικο για αυτό και πλήρωσαν.
Οπότε μην μασάτε όσοι έχετε παλιές βεβαιώσεις κινητού και σας καψωναρουν να τρέχετε για νέες βεβαιώσεις. Μπλοφαρουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon
μπορουν να ζητησουν όποτε θελουν καποιο χαρτι. ισχυει αυτο. αλλωστε πολλοι λογαριασμοι αγοραζονται στην πορεια ή απλα καποιους τους καταλαβαινουν στην πορεια οτι μαλλον ειναι ψευτικοι,οπότε στην πορεία ζητανε τα εξτρα εγγραφα.

αυτο που δε μου αρεσει αρεσει ειναι που ενω τους εχουν καταλαβει , τους αφηνουν να παιζουν μπας και χασουν ή καταθεσουν κ ιαλλα. αν ομως ζητησουν αναληψη τοτε μονο τους χητανε εξτρα εγγραφα και τους κλεινουν.

στο θεμα της βεβαιωσης κινητου, εχει δικιο ο konZea1993. δεν χρειαζεται να ειναι φρεσκια. ουτε του αδερφου μου ηταν φρεσκια,αλλα δε τους ειχε ενοχλησει,γιατι δεν ειναι αυτος ο σκοπος της. απλα θελουν να δουν αν το νουμερο ειναι πακιστανικο ή κανονικο
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Οτι γουστάρουν μπορούν να ζητήσουν το έχεις αποδεχθεί σαν όρο.

Φαντάσου να ανανεώσουν τους όρους τους και να βάλουν έναν καινούριο όρο που να λέει:

"Για κάθε 1 ευρώ που παίζεις στην εταιρεία μας, θα πρέπει να μας δίνεις 100 και είναι στην διακριτική μας ευχέρεια το πότε θα σου τα ζητήσουμε".

Μπαίνω λοιπόν στον λογαριασμό μου, πατάω ΟΚ στην αποδοχή των νέων όρων και μετά από ένα μήνα, μου ζητάνε 100 χιλιάδες ευρώ. Τι πιστεύεις, θα πρέπει να τα δώσω επειδή αποδέχτηκα τους όρους; Για να μην πολυλογώ, ένα μεγάλο μέρος από τους όρους τους είναι σκουπίδια και τίποτα περισσότερο.

Όσο για την βεβαίωση κινητής, ο μόνος λόγος που την ζητάνε είναι για να πιάσουν τους πολλαπλούς λογαριασμούς. Τίποτα περισσότερο. Μόνο που για τους πολλαπλούς λογαριασμούς, ευθύνονται οι εταιρείες και κανένας άλλος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: magon και qazdas
Φαντάσου να ανανεώσουν τους όρους τους και να βάλουν έναν καινούριο όρο που να λέει:

"Για κάθε 1 ευρώ που παίζεις στην εταιρεία μας, θα πρέπει να μας δίνεις 100 και είναι στην διακριτική μας ευχέρεια το πότε θα σου τα ζητήσουμε".

Μπαίνω λοιπόν στον λογαριασμό μου, πατάω ΟΚ στην αποδοχή των νέων όρων και μετά από ένα μήνα, μου ζητάνε 100 χιλιάδες ευρώ. Τι πιστεύεις, θα πρέπει να τα δώσω επειδή αποδέχτηκα τους όρους; Για να μην πολυλογώ, ένα μεγάλο μέρος από τους όρους τους είναι σκουπίδια και τίποτα περισσότερο.
ισχυει αυτο.πολλοι οροι ειναι παρανομοι,καταχρηστικοι και αντισυνταγματικοι
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και FunBet
Ούτε καν. Οι υπάλληλοι στη Vodafone βάζουν ότι διεύθυνση τους πεις. Δεν την διασταυρώνουν.Στην αδερφή μου όταν πήρε βεβαίωση κινητού για το e banking της, δεν έβαλαν καν διεύθυνση.
Η βεβαίωση κινητού δεν λειτουργεί ως αποδεικτικό Διεύθυνσης.
Ήξεραν οτιν εχουν άδικο για αυτό και πλήρωσαν.
Οπότε μην μασάτε όσοι έχετε παλιές βεβαιώσεις κινητού και σας καψωναρουν να τρέχετε για νέες βεβαιώσεις. Μπλοφαρουν

Δεν φταίει για αυτό η στοιχηματική εταιρία. Τη στοιχηματική τη νοιάζει να είναι καλυμμένη. Αποτελεί γιατί μπορεί μετά να σου στείλουν στη διεύθυνση που αναφέρεις κωδικό για να τους τον αναφέρεις και μετά να συνεχίσουν προς την ανάληψη. Τώρα αν το κάνει το fraud department ή όχι είναι δικό του πρόβλημα!
 
Φαντάσου να ανανεώσουν τους όρους τους και να βάλουν έναν καινούριο όρο που να λέει:

"Για κάθε 1 ευρώ που παίζεις στην εταιρεία μας, θα πρέπει να μας δίνεις 100 και είναι στην διακριτική μας ευχέρεια το πότε θα σου τα ζητήσουμε".

Μπαίνω λοιπόν στον λογαριασμό μου, πατάω ΟΚ στην αποδοχή των νέων όρων και μετά από ένα μήνα, μου ζητάνε 100 χιλιάδες ευρώ. Τι πιστεύεις, θα πρέπει να τα δώσω επειδή αποδέχτηκα τους όρους; Για να μην πολυλογώ, ένα μεγάλο μέρος από τους όρους τους είναι σκουπίδια και τίποτα περισσότερο.

Όσο για την βεβαίωση κινητής, ο μόνος λόγος που την ζητάνε είναι για να πιάσουν τους πολλαπλούς λογαριασμούς. Τίποτα περισσότερο. Μόνο που για τους πολλαπλούς λογαριασμούς, ευθύνονται οι εταιρείες και κανένας άλλος.

Ακου καθε φορά που μια εταιρία θέτει έναν όρο είναι υποχρεωμένη να σε ενημερώνει για τις αλλαγές και αν δεν σου αρέσει η νέα αλλαγή τότε μπορείς να μην τον αποδεχθείς και να πάρεις τα λεφτά σου.
 
Ακου καθε φορά που μια εταιρία θέτει έναν όρο είναι υποχρεωμένη να σε ενημερώνει για τις αλλαγές και αν δεν σου αρέσει η νέα αλλαγή τότε μπορείς να μην τον αποδεχθείς και να πάρεις τα λεφτά σου.
Και αν είναι αντισυγματικος ή παραβιάζει διεθνή δικαιώματα ή προσωπικά δεδομένα?
Δεν είναι τόσο απλό το θέμα.
Οταν μια εταιρία αλλάξει τους όρους της πέρα από την αποδοχή που θα κάνει ο παίχτης πρέπει να προσέξει τους όρους για να μην την κολλήσει κανένα κελεπούρι σε μια κόλα χαρτί κ βρεθεί σε μια νύχτα να χρωστάει ούτε κ εγώ ξέρω πόσα.
 
Εμένα ως τώρα δε μου έχει ζητήσει τίποτα τέτοιο αλλά δεν έχω κάνει κάποια ανάληψη ως τωρα
 
Δεν φταίει για αυτό η στοιχηματική εταιρία. Τη στοιχηματική τη νοιάζει να είναι καλυμμένη. Αποτελεί γιατί μπορεί μετά να σου στείλουν στη διεύθυνση που αναφέρεις κωδικό για να τους τον αναφέρεις και μετά να συνεχίσουν προς την ανάληψη. Τώρα αν το κάνει το fraud department ή όχι είναι δικό του πρόβλημα!
Πως αποτελεί αποδεικτικό διευθυνσης όταν δε γράφει καν διευθυνση τις πιο πολλές φορες η βεβαιωση κινητού; θα μου πέσουν και τα λίγα μαλλιά που μου έμειναν με αυτά που διαβαζω
 
Ακου καθε φορά που μια εταιρία θέτει έναν όρο είναι υποχρεωμένη να σε ενημερώνει για τις αλλαγές και αν δεν σου αρέσει η νέα αλλαγή τότε μπορείς να μην τον αποδεχθείς και να πάρεις τα λεφτά σου.

Επίσης, στην περίπτωση που είναι παράνομος και καταχρηστικός, μπορώ να τον αγνοήσω τελείως. Μάλιστα, επειδή η κάθε εταιρεία διαθέτει νομικούς συμβούλους που αποκλείεται να μην γνωρίζουν πως ένας όρος είναι παράνομος (όπως ακριβώς συνέβει με τους όρους στις συμβάσεις πολλών τραπεζικών δανείων) και να μην έχουν ενημερώσει για την παρανομία την ίδια την εταιρεία, θεωρώ πως η χρήση κάποιων όρων αποτελεί συνειδητή εξαπάτηση του παίκτη από την εταιρεία, συνεπώς δίνει στον παίκτη την δυνατότητα να κινηθεί νομικά έναντι της εταιρείας.

Αλλά για να μην μακρηγορώ, ξαναλέω πως δεν είμαι υποχρεωμένος να μην αποδεχτώ έναν παράνομο όρο, μπορώ απλά να τον αγνοήσω.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: magon
Πως αποτελεί αποδεικτικό διευθυνσης όταν δε γράφει καν διευθυνση τις πιο πολλές φορες η βεβαιωση κινητού; θα μου πέσουν και τα λίγα μαλλιά που μου έμειναν με αυτά που διαβαζω

E λοιπόν φίλε μου πολλοί από εμάς και η πλειοψηφία της χώρας έχουμε αποδεικτικό διεύθυνσης από εταιρία κινητής όταν μας στέλνει τον λογαριασμό κάθε μήνα τι να κάνουμε τώρα;
 
Επίσης, στην περίπτωση που είναι παράνομος και καταχρηστικός, μπορώ να τον αγνοήσω τελείως. Μάλιστα, επειδή η κάθε εταιρεία διαθέτει νομικούς συμβούλους που αποκλείεται να μην γνωρίζουν πως ένας όρος είναι παράνομος (όπως ακριβώς συνέβει με τους όρους στις συμβάσεις πολλών τραπεζικών δανείων) και να μην έχουν ενημερώσει για την παρανομία την ίδια την εταιρεία, θεωρώ πως η χρήση κάποιων όρων αποτελεί συνειδητή εξαπάτηση του παίκτη από την εταιρεία, συνεπώς δίνει στον παίκτη την δυνατότητα να κινηθεί νομικά έναντι της εταιρείας.

Αλλά για να μην μακρηγορώ, ξαναλέω πως δεν είμαι υποχρεωμένος να μην αποδεχτώ έναν παράνομο όρο, μπορώ απλά να τον αγνοήσω.

Βεβαίως και μπορεί ο εκάστοτε παίκτης να κάνει ότι θέλει. Ο κάθε ένας κάνει αυτό που νομίζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...