Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Dim1234

New Member
18 Νοε 2020
17
2
3
Μακριά και αγαπημένη από την συγκεκριμένη εταιρία. Απλά δεν υπάρχει αυτό που κάνουν.
Τραγικοί απαράδεκτοι. Δεν έμαθα καν το λόγο που με εκλεισαν. Στο μονό που θα διαφωνησω είναι ότι δε παίρνεις τα χρήματα. Εγω τα πήρα αν θυμάμαι καλά γυρω στα 200€. Σου ζητάνε ιβαν και στα βάζουν εντός 5-7 ημερων

Σε φίλο μου συνέβη τι εξής αστείο. Κανει 2 καταθέσεις ως μη ταυτοποιημενος. Στέλνει παράλληλα τα χαρτια του. Του στέλνουν εμαιλ ότι ταυτοποιήθηκε. Κάνει νέα 3η καταθέση και κλειδώνει αυτόματα. 5μερες λογαριασμός ταυτοποιημενος με μόλις 3 καταθέσεις.... Είναι στη φάση να πάρει τα χρήματα του.

• Like
Αντιδράσεις: georgesv53

Dionysos_

New Member
10 Δεκ 2020
7
2
3
Μακρια απο αυτους , ολος ο κοσμος παραπονα εχει. Μου εκλεισαν τον λογαριασμο και μετα ζητουσαν 1000 πραγματα για να παρω τα λεφτα που ειχα μεσα.Με ταλαιπωρησαν 10 μερες ,τα πηρα σε τραπεζικο λογαριασμο κ βεβαια ο λογαριασμος εκλεισε εντελως αλλα και να μην τον εκλειναν δεν θα ξαναεμπιστευομουν τα λεφτα μου σ αυτους.

Προγνωστικά

• 15:00
    Novasports 1HD
    • Βόλος - Παναθηναϊκός
  • 15:30
    ΕΡΤ3
    • Λεβαδειακός - Ξάνθη ΑΟ
  • 17:15
    Novasports 2HD
    • ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα
  • 17:15
    Novasports 3HD
    • Λαμία - Απόλλων Σμύρνης
  • 18:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αταλάντα - Λάτσιο
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Τσέλσι - Γουλβς
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπέρνλι - Άστον Βίλα
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Σεβίλη - Βαλένθια
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κρίσταλ Πάλας - Γουέστ Χαμ
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Πάντερμπορν - Κίελo
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Γιουβέντους - Σπαλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ράγιο Βαγιεκάνο - Μπαρτσελόνα
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Έβερτον - Λέστερ
  • 21:00:00
    Novasports 3HD
    • Αλμπα Βερολίνου - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
  • 21:00:00
    ΕΡΤ3
    • ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
  • 21:45:00
    Novasports 5HD
    • Βιλερμπάν - Μπασκόνια
  • 22:00:00
    Novasports 2HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός
  • 22:00:00
    Novasports 4HD
    • Βαλένθια - Ζάλγκιρις
  • Αύριο 28-01-2021
  • 02:30:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Τορόντο Ράπτορς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 02:30:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φιλαδέλφια 76ερς - Λος Άντζελες Λέικερς
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Μεσούτ Οζίλ που θα υπογράψει την Τετάρτη στην Φενέρ θα πάρει 3 εκ ευρώ το χρόνο συν τα όποια μπόνους, για φέτος δηλαδή 2020/2021 δεν θα πάρει τίποτα
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan είπε :
    Ο Μεσούτ Οζίλ που θα υπογράψει την Τετάρτη στην Φενέρ θα πάρει 3 εκ ευρώ το χρόνο συν τα όποια μπόνους, για φέτος δηλαδή 2020/2021 δεν θα πάρει τίποτα
    Ευκαιρία να μάθει λίγη μπαλίτσα από τον Πέλκα...
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Αχμέτ Πέλκας κεντάει κεντάει αν δεις την πάσα που έκανε στην δημιουργία του 2ου γκολ φτου φτου φτου μην τον ματιάσω τον παιχταρά μου
  • PANATHA PANATHA:
    Το βλέπω...το έχω δυάδα over 2.5 με Αλάνια Over 1,5 ομαδικό....αλλά όχι Αχμέτ φίλε μου....Δημητρης!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά για σένα που είσαι καλός πελάτης στο μπάσκετ θα τον κρατήσω Δημήτρη αν και στο IFC με πίκρανες :p
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Πέλκας απόψε δίνει ωραίες πάσες εντάξει και λίγο λόγο Οζίλ που είναι κερκίδα
  • Ertzan Ertzan:
    Αλάνια στο 0-2 την είχα αφήσει βλέπω 3-3
  • PANATHA PANATHA:
    το είχα πει...εύκολος αντίπαλος και 3-0 χαχα
  • PANATHA PANATHA:
    και έχω ξεκινήσει
    μεγάλη αντεπίθεση στο IFC.....
  • Ertzan Ertzan:
    Μεγάλος άσσος αύριο η ομαδάρα
    με την Μακάμπι
    +1
  • N Forum Bot:
    Ο χρήστης NatasouLaz ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Paysafecard" στο Ανακοινώσεις - Υποστήριξη.
  • B bilakos27a:
    καλησπερα σας
  • B bilakos27a:
    τζουνιορ 3.5
  • B bilakos27a:
    παλεστινο 3.5 με ρισκο 1Χ
  • B bilakos27a:
    σιβας 2.5
  • S Siomos1:
    Καλησπέρα, σημαντικές αναμετρήσεις στην Eurolaeague και διπλό δώρο στον διαγωνισμό του site αυτήν την διαβολοβδομάδα.
    Λεπτομέρειες θα βρείτε εδώ: https://www.infobeto.com/diagwnismos-euroleague-enopsei-diabolobdomadas-2
    +1
  • B bilakos27a:
    καλησπερα
    +1
  • B bilakos27a:
    σαμπαμπ 1.5ημ
  • B bilakos27a:
    λικγμπι 1.5
  • B bilakos27a:
    μπουρουντι γ/γ
    +1
  • B bilakos27a:
    πετροτζετ 0.5
    +1
  • B bilakos27a:
    καλη συνεχεια
    +2
  • PANATHA PANATHA:
    Το παιχνίδι της 23ης αγωνιστικής ανάμεσα στην Μακάμπι και την Εφές, που ήταν προγραμματισμένο για τις 28/1, αναβλήθηκε, όπως ανακοινώθηκε επίσημα από την Euroleague.
    Οι περιορισμοί από την κυβέρνηση του Ισραήλ λόγω της πανδημίας δεν επιτρέπουν στην αποστολή των Τούρκων να ταξιδέψει στην χώρα και έτσι το παιχνίδι θα διεξαχθεί σε άλλη ημερομηνία, που ακόμα δεν έχει αποφασιστεί.
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Αμάν...τι άθλια εμφάνιση είναι αυτή?? δεν μου αρέσει καθόλου
    PANATHA PANATHA: Αμάν...τι άθλια εμφάνιση είναι αυτή?? δεν μου αρέσει καθόλου