Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Pauline

New Member
31 Αυγ 2018
6
0
0
Καλησπέρα! Ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας όσον αφορά την Paysafe και να μου πείτε απόψεις και τι γνωρίζετε επί του θέματος. Πρόσφατα πήγα να φορτώσω ένα Χ ποσό στο πορτοφόλι μου μέσω bet 365 την ώρα που πήγαινα να στοιχηματίσω (πιστοποιημένο πορτοφόλι με ταυτότητα και σελφι). Κατά την φόρτιση του λογαριασμού, μου εμφάνισε ένα μήνυμα που έλεγε πως ο λογαριασμός κλειδώθηκε για λόγους ασφαλείας, κρατώντας τα λεφτά!! Όταν έστειλα μήνυμα να δω τι παίζει, λάμβανα πίσω την ίδια αυτοματοποιημένη απάντηση με μια φόρμα να συμπληρώσω και στην συνέχεια ζητάνε τα χίλια μοίρια πιστοποιητικά και το ΙΒΑΝ για να μπουν τα λεφτά μου, χωρίς εν τέλη να μου λένε την αιτία και τους λόγους ασφαλείας που τους ωθήσαν στο κλείδωμα του λογαριασμού. Με μια μικρή έρευνα στο ίντερνετ (και συγκεκριμένα πέτυχα το trustpilot με 88% αρνητικές κριτικές για την Paysafe!!) είδα πάρα πολλούς ανθρώπους απ' όλο τον κόσμο να έχουν το ίδιο πρόβλημα και να τους αποκαλούν απατεώνες γιατί μήνες αργότερα και δεν είχαν πάρει τα λεφτά τους, ενώ είχαν καταθέσει όλα τα δικαιολογητικά! Στα τηλέφωνα και στα e-mail η εξυπηρέτηση ήταν απαράδεκτη (και το επιβεβαιώνω και εγώ...) Στο μεταξύ μαθαίνω απο γνωστό οτι έπαθε το ίδιο πράγμα πριν ένα 6μηνο και άκρη δεν έβγαλε!! Γνωρίζετε τι γίνεται με την εταιρία και γίνονται αυτά τα χάλια;
 
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Καλησπέρα! Ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας όσον αφορά την Paysafe και να μου πείτε απόψεις και τι γνωρίζετε επί του θέματος. Πρόσφατα πήγα να φορτώσω ένα Χ ποσό στο πορτοφόλι μου μέσω bet 365 την ώρα που πήγαινα να στοιχηματίσω (πιστοποιημένο πορτοφόλι με ταυτότητα και σελφι). Κατά την φόρτιση του λογαριασμού, μου εμφάνισε ένα μήνυμα που έλεγε πως ο λογαριασμός κλειδώθηκε για λόγους ασφαλείας, κρατώντας τα λεφτά!! Όταν έστειλα μήνυμα να δω τι παίζει, λάμβανα πίσω την ίδια αυτοματοποιημένη απάντηση με μια φόρμα να συμπληρώσω και στην συνέχεια ζητάνε τα χίλια μοίρια πιστοποιητικά και το ΙΒΑΝ για να μπουν τα λεφτά μου, χωρίς εν τέλη να μου λένε την αιτία και τους λόγους ασφαλείας που τους ωθήσαν στο κλείδωμα του λογαριασμού. Με μια μικρή έρευνα στο ίντερνετ (και συγκεκριμένα πέτυχα το trustpilot με 88% αρνητικές κριτικές για την Paysafe!!) είδα πάρα πολλούς ανθρώπους απ' όλο τον κόσμο να έχουν το ίδιο πρόβλημα και να τους αποκαλούν απατεώνες γιατί μήνες αργότερα και δεν είχαν πάρει τα λεφτά τους, ενώ είχαν καταθέσει όλα τα δικαιολογητικά! Στα τηλέφωνα και στα e-mail η εξυπηρέτηση ήταν απαράδεκτη (και το επιβεβαιώνω και εγώ...) Στο μεταξύ μαθαίνω απο γνωστό οτι έπαθε το ίδιο πράγμα πριν ένα 6μηνο και άκρη δεν έβγαλε!! Γνωρίζετε τι γίνεται με την εταιρία και γίνονται αυτά τα χάλια;
Φίλε έγω δεν κατάλαβα τι ακριβώς σου φράξανε, λογαριασμό στοιχηματικής? Λογαριασμό σε ηλεκτρονικό πορτοφόλι (ποιο πορτοφόλι είναι?)? Λογαριασμό Paysafe?
 
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

αυτο που ήξερα για Paysafe ειναι στις 3 αναλήψεις καίγεται το account
 
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Φίλε έγω δεν κατάλαβα τι ακριβώς σου φράξανε, λογαριασμό στοιχηματικής? Λογαριασμό σε ηλεκτρονικό πορτοφόλι (ποιο πορτοφόλι είναι?)? Λογαριασμό Paysafe?

Φίλε όταν γράφω "την εμπειρία μου με την Paysafe"! προφανέστατα και μιλάω για το πορτοφόλι της Paysafe. Ανέφερα πως μου το έφαγε κατα την κατάθεση στη bet μαζί με το ποσό που κατέθετα!!! Και όταν λέω πως έκανα έρευνα και κράζανε την Paysafe, πόσο πιο ξεκάθαρο να το κάνω;;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

αυτο που ήξερα για Paysafe ειναι στις 3 αναλήψεις καίγεται το account

Ξέρω οτι απλά, και Unlimited να το κάνεις, μετά απο κάποιες καταθέσεις σου κρατάει τα λεφτά και μετα απο 15 μέρες ή μήνα στα ξανα ανοίγει. Κι αυτό επειδή έχει ένα όριο κατάθεσης. Εγώ μιλάω για κλείδωμα του λογαριασμού. Και ζητάει διάφορα όπως έγραψα παραπάνω.
 
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Φίλε όταν γράφω "την εμπειρία μου με την Paysafe"! προφανέστατα και μιλάω για το πορτοφόλι της Paysafe. Ανέφερα πως μου το έφαγε κατα την κατάθεση στη bet μαζί με το ποσό που κατέθετα!!! Και όταν λέω πως έκανα έρευνα και κράζανε την Paysafe, πόσο πιο ξεκάθαρο να το κάνω;;

Δεν χρειάζεται να είσαι τόσο απότομος/επιθετικός με κάποιον που δεν γνωρίζει, καταλαβαίνω τον θυμό/οργή σου αλλά καλό θα ήταν να επικρατεί μια ηρεμία.

Ξέρω οτι απλά, και Unlimited να το κάνεις, μετά απο κάποιες καταθέσεις σου κρατάει τα λεφτά και μετα απο 15 μέρες ή μήνα στα ξανα ανοίγει. Κι αυτό επειδή έχει ένα όριο κατάθεσης. Εγώ μιλάω για κλείδωμα του λογαριασμού. Και ζητάει διάφορα όπως έγραψα παραπάνω.

Απο την στιγμη που ο λογαριασμός είναι δικός δεν χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι θα στείλεις τα απαραίτητα εγγραφα και ολα μια χαρά, αν πάλι δεν είναι θα έπρεπε να γνωρίζεις τους "κινδύνους". Πλεον oi εταιρίες ειναι υποψιασμένες με τα "δευτερα και τρίτα" account.

Προσωπικά χρησιμοποιω χρεωστική κάρτα και αντε καμια φορά Neteller
 
  • Like
Αντιδράσεις: Pauline
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Δεν χρειάζεται να είσαι τόσο απότομος/επιθετικός με κάποιον που δεν γνωρίζει, καταλαβαίνω τον θυμό/οργή σου αλλά καλό θα ήταν να επικρατεί μια ηρεμία.



Απο την στιγμη που ο λογαριασμός είναι δικός δεν χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι θα στείλεις τα απαραίτητα εγγραφα και ολα μια χαρά, αν πάλι δεν είναι θα έπρεπε να γνωρίζεις τους "κινδύνους". Πλεον oi εταιρίες ειναι υποψιασμένες με τα "δευτερα και τρίτα" account.

Προσωπικά χρησιμοποιω χρεωστική κάρτα και αντε καμια φορά Neteller

Συμφωνώ απόλυτα με την ηρεμία. Απλά απάντησα με τον ίδιο τρόπο που απάντησε και ο παραπάνω χρήστης. Πόσο μάλλον απο τη στιγμή που είμαι σαφής. Κοίταξε! ΠΛηρώνω με Paysafe γιατί δε θέλω να μπλέκω πολύ με τραπεζικούς λογαριασμούς. Ο λογαριασμός δικός μου είναι αλλά ζητάνε υπερβολικά πολλά ευαίσθητα προσωπικά στοιχεία. Αν ήταν έτσι χρησιμοποιούσα και εγώ την χρεωστική και δεν έμπλεκα με αυτούς. Εν τω μεταξύ, μεγάλη πλειοψηφία που κατέθεσε τα δικαιολογητικά που ζητήσαν, πέρασαν μήνες και τα λεφτά τους πίσω δε τα είδαν. Εν συνεχεία αρχίσαν να αγνοούν e-mail και τηλεφωνήματα. Και δε νομίζω όλοι να λένε ψέμματα και να είναι απατεώνες. Η Νeteller τι φάση είναι αν μπορείς να με κατατοπίσεις συνοπτικά και δε σου είναι δύσκολο; Θέλει τράπεζα να φορτωθεί το πορτοφόλι;

Εν κατακλειδι, θέλω να μάθω αν ξέρει κανείς τους λόγους που μπορεί να τους φάνηκε ύποπτο και να το κλείδωσαν, ώστε να μη ξανα πέσω στην ίδια παγίδα και τι πρέπει να προσέξω. Τώρα να είχαν υποψία επιπλέον λογαριασμού; Τι να πω;...
 
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

το λόγο δεν μπορώ να τον ξέρω μιας και δεν χρησιμοποιω paysafe, ο μόνος που μπορεί να ξέρει ειναι η εταιρία.
Όσον αφορα τά ευαίσθητα δεδομένα απο την στιγμή που εχεις τραπεζικό λογαριασμό δεν υφίσταται τετοιο θέμα μιας και ολοι μας ειμαστε φακελωμένοι και πέρα απο αυτό το ερώτημα ειναι "απο την στιγμή που εχες αμφιβολία για το κατα πόσο φερεγγυα ειναι η παραπάνω εταιρία γιατι δεν προτίμησες την σίγουρη λύση;;

Skrill και Neteller ειναι ηλεκτρονικα πορτοφόλια και αυτά, αν κάνεις μια αναζήτηση στο φορουμ σίγουρα κάτι θα βρεις.

Ξέρω αρκετό κόσμο που χρησιμοποιει πορτοφόλια άλλων καθώς και παίζει με account άλλων επομένως απο τους πολλούς που ακουσες που τους εφαγαν λεφτά πολύ πιθανόν να άνηκαν σε αυτή την κατηγορία

Ευχομαι να βγάλεις γρήγορα ακρη και κατι τελευταίο σχετικά με αυτό "Απλά απάντησα με τον ίδιο τρόπο που απάντησε και ο παραπάνω χρήστης" καλό θα ήταν να μην το σκέφτεσαι με αυτό τον τρόπο γιατι δεν ειναι ωραίο να γίνεται ενα μπάχαλο χωρις λογο αλλωστε ολοι μας ειμαστε στην ιδια πλευρα. Προσωπικά θεώρησα οτι ο φίλος είχε άγνοια και δεν γνώριζε οτι υπάρχει paysafe σε e-wallet
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

απο την στιγμή που εχες αμφιβολία για το κατα πόσο φερεγγυα ειναι η παραπάνω εταιρία γιατι δεν προτίμησες την σίγουρη λύση;;

Skrill και Neteller ειναι ηλεκτρονικα πορτοφόλια και αυτά, αν κάνεις μια αναζήτηση στο φορουμ σίγουρα κάτι θα βρεις.

Ξέρω αρκετό κόσμο που χρησιμοποιει πορτοφόλια άλλων καθώς και παίζει με account άλλων επομένως απο τους πολλούς που ακουσες που τους εφαγαν λεφτά πολύ πιθανόν να άνηκαν σε αυτή την κατηγορία

Δεν ανέφερα ποτέ ο,τι είχα αμφιβολία για την φερεγγυότητα της!! Είναι γνωστή εταιρία και την χρησιμοποιούσα καιρό χωρίς πρόβλημα. Όπως και πολύς άλλος κόσμος. Τα στοιχεία τα βρήκα αφού έγιναν τα σκηνικά και είδα πως για κάποιον λόγο έχουν θέματα ασφαλείας. Τώρα να ανήκαν στην κατηγορία αυτών που παίζανε με account αλλωνών και να στείλανε ευθαρσώς τα στοιχεία τους δε νομίζω καθώς αυτό θα τους κάρφωνε και μπορεί και να βρούν τον μπελά τους!! Ακόμα και αν κάποιοι ήταν (γιατί σίγουρα υπάρχουν και αυτοί) σίγουρα δε πρόκειται να ήταν όλοι όσοι παραπονέθηκαν. Συμπεριλαμβανομένουν και εμένα. Για τις άλλες βρήκα κάποιες πληροφορίες και θα τις κοιτάξω. Ευχαριστώ!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Συμφωνώ απόλυτα με την ηρεμία. Απλά απάντησα με τον ίδιο τρόπο που απάντησε και ο παραπάνω χρήστης. Πόσο μάλλον απο τη στιγμή που είμαι σαφής. Κοίταξε! ΠΛηρώνω με Paysafe γιατί δε θέλω να μπλέκω πολύ με τραπεζικούς λογαριασμούς. Ο λογαριασμός δικός μου είναι αλλά ζητάνε υπερβολικά πολλά ευαίσθητα προσωπικά στοιχεία. Αν ήταν έτσι χρησιμοποιούσα και εγώ την χρεωστική και δεν έμπλεκα με αυτούς. Εν τω μεταξύ, μεγάλη πλειοψηφία που κατέθεσε τα δικαιολογητικά που ζητήσαν, πέρασαν μήνες και τα λεφτά τους πίσω δε τα είδαν. Εν συνεχεία αρχίσαν να αγνοούν e-mail και τηλεφωνήματα. Και δε νομίζω όλοι να λένε ψέμματα και να είναι απατεώνες. Η Νeteller τι φάση είναι αν μπορείς να με κατατοπίσεις συνοπτικά και δε σου είναι δύσκολο; Θέλει τράπεζα να φορτωθεί το πορτοφόλι;

Εν κατακλειδι, θέλω να μάθω αν ξέρει κανείς τους λόγους που μπορεί να τους φάνηκε ύποπτο και να το κλείδωσαν, ώστε να μη ξανα πέσω στην ίδια παγίδα και τι πρέπει να προσέξω. Τώρα να είχαν υποψία επιπλέον λογαριασμού; Τι να πω;...
Δεν είχα κάποια πρόθεση να σε κοροιδέψω ρε φίλε, δεν γνώριζα αυτό που έλεγες καθώς δεν χρησιμοποιώ paysafe και δεν κατάλαβα τι έλεγες
Παρόλα αυτά αφού δεν έχεις κάνει κάτι παράνομο δε νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση να χάσεις χρήματα από την paysfe
 
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Δεν είχα κάποια πρόθεση να σε κοροιδέψω ρε φίλε, δεν γνώριζα αυτό που έλεγες καθώς δεν χρησιμοποιώ paysafe και δεν κατάλαβα τι έλεγες
Παρόλα αυτά αφού δεν έχεις κάνει κάτι παράνομο δε νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση να χάσεις χρήματα από την paysfe

Δεν είπα οτι με κορόιδεψες σε καμία περίπτωση. Απλά υπέδειξα πως ανέφερα με όση περισσότερη σαφήνεια μπορούσα οτι αναφερόμουν στη Paysafe. Βλέποντας και κάνοντας φίλτατε... Θα φανεί! Πολλά σχόλια λέγανε το αντίθετο φοβάμαι...
 
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Καλησπέρα! Ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας όσον αφορά την Paysafe και να μου πείτε απόψεις και τι γνωρίζετε επί του θέματος. Πρόσφατα πήγα να φορτώσω ένα Χ ποσό στο πορτοφόλι μου μέσω bet 365 την ώρα που πήγαινα να στοιχηματίσω (πιστοποιημένο πορτοφόλι με ταυτότητα και σελφι). Κατά την φόρτιση του λογαριασμού, μου εμφάνισε ένα μήνυμα που έλεγε πως ο λογαριασμός κλειδώθηκε για λόγους ασφαλείας, κρατώντας τα λεφτά!! Όταν έστειλα μήνυμα να δω τι παίζει, λάμβανα πίσω την ίδια αυτοματοποιημένη απάντηση με μια φόρμα να συμπληρώσω και στην συνέχεια ζητάνε τα χίλια μοίρια πιστοποιητικά και το ΙΒΑΝ για να μπουν τα λεφτά μου, χωρίς εν τέλη να μου λένε την αιτία και τους λόγους ασφαλείας που τους ωθήσαν στο κλείδωμα του λογαριασμού. Με μια μικρή έρευνα στο ίντερνετ (και συγκεκριμένα πέτυχα το trustpilot με 88% αρνητικές κριτικές για την Paysafe!!) είδα πάρα πολλούς ανθρώπους απ' όλο τον κόσμο να έχουν το ίδιο πρόβλημα και να τους αποκαλούν απατεώνες γιατί μήνες αργότερα και δεν είχαν πάρει τα λεφτά τους, ενώ είχαν καταθέσει όλα τα δικαιολογητικά! Στα τηλέφωνα και στα e-mail η εξυπηρέτηση ήταν απαράδεκτη (και το επιβεβαιώνω και εγώ...) Στο μεταξύ μαθαίνω απο γνωστό οτι έπαθε το ίδιο πράγμα πριν ένα 6μηνο και άκρη δεν έβγαλε!! Γνωρίζετε τι γίνεται με την εταιρία και γίνονται αυτά τα χάλια;
μην ξαναβάλεις λεφτά εκεί. Οι άνθρωποι είναι ηλίθιοι με περικεφαλαία. Έχουν εδώ και πολλούς μήνες θέματα ασφαλείας, πολλά accounts κλειδώνουν αυτόματα από το σύστημα χωρίς προφανή λόγο και όταν τους εξηγείς ότι έχουν θέμα, αντί να το λύσουν ζητάνε ένα κάρο έγγραφα και σε πολλές περιπτώσεις δεν ανοίγουν τα accounts. Στην κυριολεξία τα λεφτά σου είναι επί ξύλου κρεμάμενα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grim Reaper
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Kάνε καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή! Αν δεν βρεις λύση με τον συνήγορο του καταναλωτή θα πάρεις το πόρισμα και θα πας σε εισαγγελέα ακροάσεων για να μην μπλέξεις με δικαστήρια και θα σου πει ο εισαγγελέας αν είναι καλός τι πρέπει να κάνεις.Oταν γράφω καλός εννοώ να μην σου πει οτι τυπικα είναι εισαγγελέας και θα πρέπει να στραφείς σε δικηγόρο και να σου πει ο ίδιος πχ κατέθεσε μήνυση ή αγωγή ή δεν ξερω τι θα πει!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Πρόκειται περί ζωώδους κατάστασης. Ένας φίλος γράφτηκε, έστειλε τα έγγραφα ταυτοποιήθηκε. Ε μετα εκανε το λαθος να καταθέσει σε νόμιμη στοιχηματική. Αυτό ήταν κλείδωσε κι εδώ και μια εβδομάδα έχει στείλει 3 mails και δεν απανταέι κανείς τους.Τα λεφτά είναι στο κλειδωμένο paysafe account.

Μιλάμε για αστείο ποσό ή 100 ή 200 ευρώ αλλά οι άνθρωποι ή είναι ΖΩΑ ή κανουνε ΖΩΑΡΑ με τα λεφτα μας...Μάλιστα έχουνε και μια φόρμα που συμπληρώνεις και πρέπει απ΄ό,τι μου είπε να γράψεις και τι νούμερο παπoύτσι φοράει ο Περιπτεράς που την αγόρασες την paysafe. Α και φώτο παρακαλώ της ταυτότητας με την κάρτούλα paysafe ....Είναι να γελάει κανείς.. τι άλλο θα δούμε....
 
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

Ρε παιδια εχω καταθεσει 2,5 με 4 χιλλιαρικα στην paysafe σε 2 χρονια και δεν ειχα ποτε προβλημα....
 
Απάντηση: Κλείδωμα λογαριασμού paysafe

ουτε εγω ή ο αδερφος μου που χρησιμοποιει κι αυτος paysafe ειχαμε ποτέ προβληματα. και ειδικα εγω καποια εποχη εκανα καταθεσεις και αναληψεις σε σχεδον καθημερινη βαση τριψηφια νουμερα. εχουμε ταυτοποιημενους λογαριασμους φυσικα και οι 2 μας.
ομως εχει συμβει σε φιλους μου να εχουν συσνατησει παρομοια προβληματα με αυτα που περιγραφουν οι φιλοι στα παραπανω ποστ.
πραγματικα δεν ξερω με τι κριτηριο θερωουν υποπτους καποιους λογαριασμους και καποιους αλλους οχι, υπο την εννοια του οτι δεν εχουν μπλοκαρει εμενα ουτε την περιοδο που εκανα τριψηφια νουμερα καταθεσεις αναληψεις, αλλα μπλοκαραν καποιους αλλους στην 1η τους κι ολας καταθεση.
 
Το ίδιο πρόβλημα και εγώ παιδιά πάλι καλά που είχα 150 ευρώ μόνο μέσα στείλε δικαιολογητικά στείλε ταυτότητα,από που αγόρασες την πέισειφ.
Ήθελαν να τους στείλω και το απόκομμα από την πέισειφ μαζί με την ταυτότητα δίπλα δίπλα...
Πρώτη φορά που μου δημιουργεί κάποιος τόσο σοβαρό πρόβλημα και δεν είναι καν από στοιχηματικές εταιρείες.....
 
Καποτε ηταν το νο1 εργαλειο μας, σε αξιοπιστια και πλεον εχει καταντησει νο1 εταιρια προς αποφυγη. Πλεον ουτε 10€ δεν τους εμπιστευομαι.
Τα χαρτια καλα κανουν και τα ζητανε. Οσα χαρτια θελουν...
Ο πουστικος τροπος ομως που χρησιμοποιουν για να "ελεγχουν" λογαριασμους, με συνεπεια την κλοπη χρηματικων ποσων, ειναι που σε εξοργιζει. Και δεν υπαρχει τροπος να παρεις πισω τα χρηματα σου, αν σου κλεισουν οριστικα το λογαριασμο. Εκτος αν καποιος εχει καταφερει να τα παρει, να μας πει πως το εκανε.

Καλημερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: georgesv53
τελευταία φορά που έκανα κατάθεση με paysafe ήταν όταν υπήρχαν τα χαρτάκια και βάζαμε κατευθείαν τον κωδικό στον μπουκ και μετά ανάληψη έμβασμα στην τράπεζα. Όταν μπήκε αυτό το σύστημα βάλε την κάρτα στην paysafe σελίδα από κει κατάθεση μετά στην ανάληψη όχι θα τα πάρεις στην paysafe από κει και εγώ δεν ξέρω πως είπα όπως λέει ο νονός μου ο Τάκης (you know Τσουκαλάς) "Άντε γεια με ανωμαλίες δεν ασχολούμαι" είπαμε να κάνουμε εύκολη την ζωή μας και όχι σταυρόλεξο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και georgesv53
Μακριά και αγαπημένη από την συγκεκριμένη εταιρία. Απλά δεν υπάρχει αυτό που κάνουν.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...