Κλείσιμο λογαριασμού στην bet365

savvas21

Member
24 Νοε 2016
61
49
18
Μπαίνω σήμερα στον λογαριασμό και βλέπω αυτό το μήνυμα
bet.png

Τον λογαριασμό τον είχα σχεδόν από την μέρα που ήρθε η bet365 στην ελλάδα, 15-20 χρονια δεν θυμάμαι. Τα πονταρίσματα ήταν σχεδόν πάντα μικρά 5-10 ευρώ, τίποτα το περίεργο, μονα τετράδες. Πιο φυσιολογικός παίχτης πεθαίνεις δηλαδή,
Χαμένος όσο δεν πάει
Και σήμερα μου κλείσανε τον λογαριασμό, Ανάληψη δεν θυμάμαι από ποτε έχω να κάνω, να πεις ότι τους πήρα καμια 50.000 k με σουτάρανε
Για πιο λόγο να μου κλείσουν τον λογαριασμό στα καλά καθούμενα?
 
Kοιτάξτε τα πονταρίσματα του τελευταίου μηνα, ισα ισα να χαζεύω
Mιλαμε για μεγα καραγκιοζηδες
bet2.png
bet3.png
 
Κάτι τρέχει με την bet365 τελευταία.

Και σε άλλες χώρες κάνει κάτι περίεργα αλλά ειδικά με την bet365gr κάτι πάει ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ εδώ και 2-3 μήνες.

Γενικά θα συμβούλευα να μην ανοίξετε καινούργιους λογαριασμούς στην εταιρεία για λίγο καιρό μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο.

Αλλά να σου μπλοκάρουν το πολυετή λογαριασμό σου με τέτοια πονταρίσματα και σε τέτοια ματσ...;

Πραγματικά έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό.

Ντάξει το γνωρίζαμε ότι η bet365gr ήταν μακράν η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ βετ365 από όλες τις χώρες (ευρωπαΪκές και μη) αλλά τώρα η κατάσταση δείχνει να ξεφεύγει.

Και με την ασυδοσία που υπάρχει εδώ (από την άποψη ότι Ό,ΤΙ και να κάνει η εταιρεία εσύ δε μπορείς να απευθυνθείς πουθενά για να βρεις το δίκιο σου ,ούτε φυσικά μπορείς να την πας δικαστικά σε αυτόν τον γιδότοπο καθώς θα περιμένεις 4-5 χρόνια και άκρη πάλι δε θα βρεις) η κατάσταση γίνεται πολύ δύσκολη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
O λογαριασμοσ σας λέει είναι απόφαση της εταιρίας να κλείσει οριστικά, δεν μπορούμε νας σας δώσουμε περισσότερες πληροφορίες.
Aπίστευτοι, μιλάμε για πονταρίσματα της πλακας ισα να περνάω την ώρα μου,
k μιλάμε για λογαριασμό σχεδόν από την πρώτη μέρα που ήρθε η bet στην ελλάδα
Δεν ξερω τι να πω, ειλικρινά δεν μπορω να το χωνεψω
 
  • Like
Αντιδράσεις: defectus
Κολλητος μου παιχτης του 1-2-3 euro
παιζει απο 5-15 σημεια στο δελτιο
καταθεσεις με την καρτα του αναληψεις ΠΟΤΕ...

εφαγε μπαν απο την 365 πριν 2 χρονια γιατι εκανε λογκ ιν απο το κινητο και απο το pc την ιδια στιγμη
 
Δ
Kοιτάξτε τα πονταρίσματα του τελευταίου μηνα, ισα ισα να χαζεύω
Mιλαμε για μεγα καραγκιοζηδες
Προβολή συνημμένου 36960 Προβολή συνημμένου 36961

Δηλαδή λες έπαιξες όλο το μήνα 15.10 ευρώ, είχες επιστροφές 8.60, έχασες καθαρά 6.50.
Ούτε ποντάρισμα σε πονηρό ματς ούτε σε μη πονηρό αλλά μεγάλο κέρδος.
Που το αποδίδεις ;
 
Είμαι 99,99% σίγουρος ότι δεν έκανα κάτι ώστε να με μπαναρουν. (τουλαχιστον εις γνώσιν μου) Δεν αποφάσισα ξαφνικά ένα πρωί να ρισκάρω να "κάψω" τον λογαριασμό μου κάνοντας πονηριές. Δεν μιλάμε για λογαριασμό 10 ημερών, μιλάμε για λογαρισμό πολλών ετών.Το 95% του παιχνιδιού μου ήταν στη 365, οπότε τον λογαριασμό τον ήθελα.

Ο ένας k μοναδικός λόγος που μου έρχεται στο μυαλό για το ban είναι ότι πριν λίγο καιρό προσπάθησα για πρώτη k τελευταία φορα να κάνω κατάθεση με revolut. Ισως παραβίασα κάποιον ορο σε ότι έχει να κάνει με τις καταθέσεις, η με κάρτες άλλον χωρών.
 
Είμαι 99,99% σίγουρος ότι δεν έκανα κάτι ώστε να με μπαναρουν. (τουλαχιστον εις γνώσιν μου) Δεν αποφάσισα ξαφνικά ένα πρωί να ρισκάρω να "κάψω" τον λογαριασμό μου κάνοντας πονηριές. Δεν μιλάμε για λογαριασμό 10 ημερών, μιλάμε για λογαρισμό πολλών ετών.Το 95% του παιχνιδιού μου ήταν στη 365, οπότε τον λογαριασμό τον ήθελα.

Ο ένας k μοναδικός λόγος που μου έρχεται στο μυαλό για το ban είναι ότι πριν λίγο καιρό προσπάθησα για πρώτη k τελευταία φορα να κάνω κατάθεση με revolut. Ισως παραβίασα κάποιον ορο σε ότι έχει να κάνει με τις καταθέσεις, η με κάρτες άλλον χωρών.
Μη λέμε ό,τι θέλουμε και μη προσπαθείς να ενοχοποιήσεις τον εαυτό σου για κάτι που προφανώς ούτε φταις και ούτε ευθύνεσαι.

Εκτός αν έκανες log in στο λογαριασμό από PC και κινητό μαζί , ή μπήκες από υπολογιστή ή κινητό που είχε χρησιμοποιηθεί στο παρελθόν για στοίχημα στην εν λόγω εταιρεία , τότε η ευθύνη και το άδικο το έχει η εταιρεία και μόνον αυτή.

Τί να πω.

Η bet365 έχει πέσει τόσο χαμηλά πλέον και κάνει τέτοια καραγκιοζιλίκια;

Μακάρι να αλλάξει τροπάρι σύντομα...
 
Από το κινητό έμπαινα όταν ήμουνα έξω. Στο σπίτι έμπαινα από το pc, Δεν υπάρχει λόγος να ήμουνα σπίτι k την ίδια στιγμή να μπω k από το pc k από το κινητό.
Ο λογαριασμός ήταν 100% δικός μου. Μονο εγώ είχα πρόσβαση, k έμπαινα μόνο από το δικό μου pc ,στο οποιο μονο εγώ έχω πρόσβαση.

Το θέμα είναι ότι μας δουλεύουν, ok έφαγα ban, πείτε μου, κύριε έκανες αυτό, k παραβίασες τον τάδε ορο.
Τι πάει να πει δεν μπορούμε να σας δώσουμε περισσότερες πληροφορίες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GATHS, magon και BetLaden
Από το κινητό έμπαινα όταν ήμουνα έξω. Στο σπίτι έμπαινα από το pc, Δεν υπάρχει λόγος να ήμουνα σπίτι k την ίδια στιγμή να μπω k από το pc k από το κινητό.
Ο λογαριασμός ήταν 100% δικός μου. Μονο εγώ είχα πρόσβαση, k έμπαινα μόνο από το δικό μου pc ,στο οποιο μονο εγώ έχω πρόσβαση.

Το θέμα είναι ότι μας δουλεύουν, ok έφαγα ban, πείτε μου, κύριε έκανες αυτό, k παραβίασες τον τάδε ορο.
Τι πάει να πει δεν μπορούμε να σας δώσουμε περισσότερες πληροφορίες.
Πάει να πει ότι στην Νοτιοβαλκανική Ουγκάντα της Ευρώπης που δεν υπάρχουν νόμοι για να προστατεύουν τον απλό λαό (στην δική μας περίπτωση ο απλός λαός είναι οι bettors) ,ο κάθε όμιλος-καρχαρίας (bet365) κάνει Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ και δε λογοδοτεί σε κανέναν.
Τί κι αν οι νόμοι του εκάστοτε κράτους είναι ισχυρότεροι από το κάθε T&C της εκάστοτε εταιρείας και κατά συνέπεια αυτή πρέπει να συμμορφώνεται χωρίς ασυδοσίες και αυθαιρεσίες;

Συνέπειες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ για αυτούς αν παρεκκλίνουν και αδικήσουν έναν απλό πελάτη τους σε αυτή τη χώρα και έτσι abusaroun αυτό ακριβώς το γεγονός χωρίς εσύ να μπορείς να κάνεις τίποτα.

Για να πάει η bet365 να κάνει το ίδιο πράγμα στην Ισπανία , στην Γερμανία ή στο UK να δούμε λίγο τί θα γίνει.
Να δεις για πότε ο παίχτης θα τους πάει δικαστικά , θα κερδίσει ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ τη δίκη για καταχρηστική αντιμετώπιση από την εταιρεία προς το πρόσωπό του μέσα σε 8μήνες και μετά θα του ξανανοίξουν το account με unlimited state κιόλας.

Χώρια που έτσι θα παραδειγματιζόταν η εταρεία-καρχαρίας για τις συνέπειες σε τυχόν μελλοντικές αυθαιρεσίες.

Έτσι λειτουργούν τα κανονικά κράτη της Ευρώπης.

Οι νόμοι είναι ίσοι και είναι για όλους , ανεξαρτήτως αν είσαι bettor του 10ευρου ή στοιχηματική εταρεία με 500εκ. ετήσια κέρδη ΜΟΝΟ το 2021.
 
Πάει να πει ότι στην Νοτιοβαλκανική Ουγκάντα της Ευρώπης που δεν υπάρχουν νόμοι για να προστατεύουν τον απλό λαό (στην δική μας περίπτωση ο απλός λαός είναι οι bettors) ,ο κάθε όμιλος-καρχαρίας (bet365) κάνει Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ και δε λογοδοτεί σε κανέναν.
Τί κι αν οι νόμοι του εκάστοτε κράτους είναι ισχυρότεροι από το κάθε T&C της εκάστοτε εταιρείας και κατά συνέπεια αυτή πρέπει να συμμορφώνεται χωρίς ασυδοσίες και αυθαιρεσίες;

Συνέπειες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ για αυτούς αν παρεκκλίνουν και αδικήσουν έναν απλό πελάτη τους σε αυτή τη χώρα και έτσι abusaroun αυτό ακριβώς το γεγονός χωρίς εσύ να μπορείς να κάνεις τίποτα.

Για να πάει η bet365 να κάνει το ίδιο πράγμα στην Ισπανία , στην Γερμανία ή στο UK να δούμε λίγο τί θα γίνει.
Να δεις για πότε ο παίχτης θα τους πάει δικαστικά , θα κερδίσει ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ τη δίκη για καταχρηστική αντιμετώπιση από την εταιρεία προς το πρόσωπό του μέσα σε 8μήνες και μετά θα του ξανανοίξουν το account με unlimited state κιόλας.

Χώρια που έτσι θα παραδειγματιζόταν η εταρεία-καρχαρίας για τις συνέπειες σε τυχόν μελλοντικές αυθαιρεσίες.

Έτσι λειτουργούν τα κανονικά κράτη της Ευρώπης.

Οι νόμοι είναι ίσοι και είναι για όλους , ανεξαρτήτως αν είσαι bettor του 10ευρου ή στοιχηματική εταρεία με 500εκ. ετήσια κέρδη ΜΟΝΟ το 2021.

Δεν ξέρω τι κάνει η Ισπανία και η Γερμανία αλλά νομίζω ότι στην Ε.Ε. δεν υπάρχει όργανο που να ελέγχει τους μπουκ. Πηγαίνεται στον εισαγγελέα μας λένε που σημαίνει βέβαια τρέχα γύρευε και Νικολό καρτέρει.
Αυτό έγινε μετά το μπρέξι.
Αν το μπρέξι είχε γίνει πιό πριν τώρα θα είχαμε σίγουρα "μολύβι-δελτίο-πρακτορείο".
Μετά το μπρέξι η Αγγλία βέβαια δεν ανακατεύεται ενώ οι ίδιοι οι μπρέξηδες λένε "αυτά πρέπει να παθαίνουν οι κατώτερες φυλές"
Τα γράφω και αλλού και έφαγα κράξιμο από ημεδαπό αβγό που παρεισέφρυσε (σ.σ. πρέπει να είναι κανείς στρατιωτάκι στις μέρες μας, της Ε.Ε., του Περισσού, της Ουρανίας).
 
Δεν ξέρω τι κάνει η Ισπανία και η Γερμανία αλλά νομίζω ότι στην Ε.Ε. δεν υπάρχει όργανο που να ελέγχει τους μπουκ. Πηγαίνεται στον εισαγγελέα μας λένε που σημαίνει βέβαια τρέχα γύρευε και Νικολό καρτέρει.
Αυτό έγινε μετά το μπρέξι.
Αν το μπρέξι είχε γίνει πιό πριν τώρα θα είχαμε σίγουρα "μολύβι-δελτίο-πρακτορείο".
Μετά το μπρέξι η Αγγλία βέβαια δεν ανακατεύεται ενώ οι ίδιοι οι μπρέξηδες λένε "αυτά πρέπει να παθαίνουν οι κατώτερες φυλές"
Τα γράφω και αλλού και έφαγα κράξιμο από ημεδαπό αβγό που παρεισέφρυσε (σ.σ. πρέπει να είναι κανείς στρατιωτάκι στις μέρες μας, της Ε.Ε., του Περισσού, της Ουρανίας).
Όργανο της ΕΕ που να ελέγχει τους μπουκ δεν υπάρχει.

Πρέπει να πας σε local εισαγγελέα και να προχωρήσεις δικαστικώς για να βρεις την άκρη σου όταν σε έχει αδικήσει ένας bookmaker.

Στην Ισπανία και στην Γερμανία σίγουρα γίνεται έτσι γιατί έχω διαβάσει τα εκάστοτε άρθρα για την εκδίκαση των υποθέσεων.

Στο UK ,απ'όσο γνωρίζω η στάση του IBAS και των αρμόδιων αρχών(gambling licence providers) απέναντι σε αυθαιρεσίες των μπουκ έναντι των παιχτών , ήταν πολύ αυστηρή στο παρελθόν.

Δεν ξέρω αν το Brexit άλλαξε την τακτική αυτή.Ευελπιστώ πως όχι.

Πάντως σε κανονικά κράτη , το να "τρέχεις" δικαστικώς για να βρεις το δίκιο σου και να μην ανέχεσαι τις καταχρήσεις ενός μπουκμέικερ που κάνει ό,τι γουστάρει (προς το συμφέρον του) και θεωρεί ότι είναι υπεράνω συνταγματικού νόμου απλά και μόνο επειδή "αναφέρεται στους όρους μας ,ότι εγώ έχω και το καρπούζι και το μαχαίρι , και εσύ τους αποδέχτηκες για να παίξεις στο μαγαζί μου , άρα σε κάνω ότι γουστάρω" , δεν είναι και τόσο τραγική υπόθεση όσο φαίνεται σε εμάς που ζούμε σε αυτό το γελοίο και άθλιο κράτος.

Αν έχουν δίκιο , ο εισαγγελέας θα τους δικαιώσει θα τιμωρήσει παραδειγματικά τους καταχραστές για παραδειγματισμό και των άλλων που θα έκαναν τις ίδιες "κομπίνες" στο μέλλον.

Και δε θα τους πάρει 4 χρόνια όπως εδώ , αλλά 10-24 μήνες max.

Φυσικά και στην Ισπανία πχ ο μπουκμέικερ δε πτοείται και κάνει άλλα "κόλπα' για να περάσει το δικό του.Άλλο αυτό όμως και άλλο εγώ να παίζω 10ευρώ στην νίκη του Ολυμπιακού για 15χρόνια και εσύ επειδή ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ μία μέρα με μπλοκάρεις χωρίς ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΟ όπως το παλικάρι από πάνω(κατάφωρη αδικία δηλαδή).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Όργανο της ΕΕ που να ελέγχει τους μπουκ δεν υπάρχει.

Πρέπει να πας σε local εισαγγελέα και να προχωρήσεις δικαστικώς για να βρεις την άκρη σου όταν σε έχει αδικήσει ένας bookmaker.

Στην Ισπανία και στην Γερμανία σίγουρα γίνεται έτσι γιατί έχω διαβάσει τα εκάστοτε άρθρα για την εκδίκαση των υποθέσεων.

Στο UK ,απ'όσο γνωρίζω η στάση του IBAS και των αρμόδιων αρχών(gambling licence providers) απέναντι σε αυθαιρεσίες των μπουκ έναντι των παιχτών , ήταν πολύ αυστηρή στο παρελθόν.

Δεν ξέρω αν το Brexit άλλαξε την τακτική αυτή.Ευελπιστώ πως όχι.

Πάντως σε κανονικά κράτη , το να "τρέχεις" δικαστικώς για να βρεις το δίκιο σου και να μην ανέχεσαι τις καταχρήσεις ενός μπουκμέικερ που κάνει ό,τι γουστάρει (προς το συμφέρον του) και θεωρεί ότι είναι υπεράνω συνταγματικού νόμου απλά και μόνο επειδή "αναφέρεται στους όρους μας ,ότι εγώ έχω και το καρπούζι και το μαχαίρι , και εσύ τους αποδέχτηκες για να παίξεις στο μαγαζί μου , άρα σε κάνω ότι γουστάρω" , δεν είναι και τόσο τραγική υπόθεση όσο φαίνεται σε εμάς που ζούμε σε αυτό το γελοίο και άθλιο κράτος.

Αν έχουν δίκιο , ο εισαγγελέας θα τους δικαιώσει θα τιμωρήσει παραδειγματικά τους καταχραστές για παραδειγματισμό και των άλλων που θα έκαναν τις ίδιες "κομπίνες" στο μέλλον.

Και δε θα τους πάρει 4 χρόνια όπως εδώ , αλλά 10-24 μήνες max.

Φυσικά και στην Ισπανία πχ ο μπουκμέικερ δε πτοείται και κάνει άλλα "κόλπα' για να περάσει το δικό του.Άλλο αυτό όμως και άλλο εγώ να παίζω 10ευρώ στην νίκη του Ολυμπιακού για 15χρόνια και εσύ επειδή ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ μία μέρα να με μπλοκάρεις χωρίς ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΟ όπως το παλικάρι από πάνω(κατάφωρη αδικία δηλαδή).

Το IBAS δεν ξέρω κατά πόσον δείχνει αυστηρότητα στην Αγγλία αλλά εκείνο που ξέρω είναι ότι η gambling commission που και που ακούει τον κόσμο αν και δεν έχει κάνει τίποτα το θεαματικό μέχρι στιγμής.
Στο μπρέξιτ αναφέρομαι επειδή η Αγγλία σταμάτησε βέβαια να ενδιαφέρεται για την Ευρώπη ενώ το 13 που ενδιαφερόταν ήταν ο Άγγλος επίτροπος αυτός που μας γλύτωσε από το "μολύβι - δελτίο - πρακτορείο".
Για τους μπουκ πιθανόν να δούλευε κι αυτός αλλά αυτό που είπε ήταν ότι ναι μεν πρέπει να φορολογούνται στη χώρα κατανάλωσης τα στοιχήματα αλλά δεν μπορεί να γίνει "μολύβι - δελτίο - πρακτορείο".

Στην Ευρώπη λοιπόν δεν υπάρχει "IBAS" ούτε ζωγραφιστό.
Το γιατί δεν το ξέρω. Αν το έκαναν έτσι δηλαδή χατηρικά προς τους μπουκ ή για να "εκδικηθούν" τους παίκτες που δεν δείχνουν προτίμηση προς τα κρατικά μονοπώλεια. Ένα από τα δύο.

Τώρα δίκες στα τακτικά δικαστήρια γίνονται βέβαια και δικηγόροι υπάρχουν.
Για μιά μεγάλη υπόθεση θα πας στο δικαστήριοι (π.χ. τα πέντε μύρια που κέρδισε κάποιος στον ΟΠΑΠ και θέλανε να του δώσουνε μόνο το ένα). Άμα είναι έτσι θα πάρω κι εγώ τον Κούγια, θα του χαρίσω και ένα καταμαράν να πηγαίνει Πάτμο-Σάμο-Ικαρία και θα είναι και η μεγαλύτερη αμοιβή που έχει πάρει ποτέ.
Αλλά για 200-300-400 ευρώ τι δικαστήριο ρε παίδες ; Άστα, πήγανε υπέρ της αεροπορίας θα πείτε όλοι.

Τον παλιό καιρό που το στοίχημα ήταν αμοιβαίο δεν γινόντουσαν τέτοιες ιστορίες βέβαια.
Για κάποια κομπιουτερικά λάθη έκανες ένσταση και δικαιωνόσουνα.
Ο ιππόδρομος (ΟΔΙΕ) ήταν κάπως πιό δύστροπος αλλά κι εκεί τις μισές φορές πες δικαιωνόσουνα (αν είχες δίκιο
γιατί υπήρχαν και παρανοήσεις εκ μέρους των παικτών και χαζές ενστάσεις).

Η όλη κατάσταση δεν αντέχει σε συζήτηση.
Αλλά δεν υπάρχουν εκπρόσωποι και τα μίντια μας έχουν μόνιμα αποκλεισμένους.
Μόνο οι "αντιστοιχηματικοί" έχουν πρόσβαση και οι τύποι με τις γυρισμένες πλάτες στον Τριανταφυλλόπουλο.
 
Ευτυχώς έχουμε στοιχημαν που είναι εγγύηση k δεν θα μας λείψει η 365
 

Συνημμένα

  • stoixhman.png
    stoixhman.png
    248 KB · Προβολές : 230
Λοιπον εγω εχω προβλημα με την bet365 και θα ξεκινησω καταγγελιες και ισως υστερα νομικη διαδικασια για την αυθαιρεσια που υπαρχει στο διαδυκτιο.Το οτι υπαρχουν οροι δεν σημαινει οτι οι οροι δεν ειναι καταχρηστικοι και παρανομοι.Αυτο το παραμυθι να σταματησει εδω.Εχω παω με πολυεθνικη εταιρεια στα δικαστηρια και αν ειχα και ειχα υπογραψει ορους το δικαστηριο τους εκρινε παρανομους και πληρωνε η εταιρεια μεχρι και το τελευταιο ευρω και εμενα και το κρατος .Οι στοιχηματικες κανουν οτι γουσταρουν παρανομα.Ειδες μια υψηλη αποδοση ,τη πηρες ,πονταρες ,πηρες το ρισκο και οταν κερδιζεις σου λενε συγνωμη λαθος δε σου δινουμε τα χρηματα.Σοβαρα τωρα και συζηταμε ακομα.Δηλαδη τα χρηματα σου αν τα εχανες θα σου λεγανε λαθος σου επιστρεφουμε το πονταρισμα.Λαθος που τους εχουμε αφησει να κανουν οτι θελουν αλλα αυτο χρειαζεται και λιγη οργανωση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Εφαγα και γω λιμιτ μετα απο χρονια και ενω τον τελευταιο μηνα ειμαι χαμενος...κριμα γιατι την ειχα σε μεγαλη υποληψη...
 
  • Wow
Αντιδράσεις: gdouvl1984

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...