Κλειδωμένος λογαριασμός στο My Paysafecard

1 Νοε 2018
8
6
0
Γεια σας παιδια..Ψαχνωντας στο google βρηκα το σαητ σας και εκανα εγγραφη για να πω και γω το προβλημα μου.Εχουν κλειδωση απο τη Τριτη το λογαριασμο μου στην paysafe. Διαβασα το ποστ του προηγουμενου φιλου και εχω παθει και γω τα ιδια..Πηγαινα καταθεσω το αστειο ποσο των 5 ευρω και κλειδωθηκε ο λογαριασμος μου..Τους εχω στειλει καμια δεκαρια email και μου στελνουν το ιδιο email κονσερβα..Καπου πηγα να βγαλω μια ακρη σε μια φορμα για Αιτηση Αναιρεσης Κλε ιδωματος και τους εστειλα αντιγραφο ταυτοτητας μαζι με την τελευταaι paysafe...Mε εχουν γραμενο να μην πω που...Εχω αρχισει και ανυσηχω γιατι πραγματικα εχω μετανιωσει που εστειλα αντιγραφα ταυτοτητας και δεν ξερω και γω τι τα κανουν,..
Ξερει κανενας φιλος τι γινεται σ αυτη την περιπτωση;; Δεν ξερω τι να κανω..
 
Απάντηση: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ MY PAYSAFECARD

Ταπεινή μου άποψη, ναί μεν χρήσιμη η Paysafe Card, έμμεσα όμως δημιουργεί εμπόδια στις μετακινήσεις χρημάτων. Καλό θα ήταν να δοκιμάσεις κάτι άλλο.
 
Απάντηση: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ MY PAYSAFECARD

Ναι φιλε μου εχεις δικιο. Πρωτη φορα μου συμβαινει και εχω αρχισει και ανυσηχω γιατι δεν ξερεις καμια φορα τι γινεται.
Το θεμα ειναι οτι ειμαι χρονια πελατης και δεν περιμενα τετοια συμπεριφορα..Σκεφτομαι να παω να τους καταγγειλω ακομα και στην αστυνομια..Δεν ειναι για τα 5 ευρω αλλα για τα στοιχεια που εχω στειλει και δεν λαμβανω απαντηση..Εσυ με ποιον τροπο κανεις καταθεση;
 
Απάντηση: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ MY PAYSAFECARD

Ναι φιλε μου εχεις δικιο. Πρωτη φορα μου συμβαινει και εχω αρχισει και ανυσηχω γιατι δεν ξερεις καμια φορα τι γινεται.
Το θεμα ειναι οτι ειμαι χρονια πελατης και δεν περιμενα τετοια συμπεριφορα..Σκεφτομαι να παω να τους καταγγειλω ακομα και στην αστυνομια..Δεν ειναι για τα 5 ευρω αλλα για τα στοιχεια που εχω στειλει και δεν λαμβανω απαντηση..Εσυ με ποιον τροπο κανεις καταθεση;

Συνήθως χρησιμοιποιώ ηλεκτρονικό πορτοφόλι.
 
Απάντηση: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ MY PAYSAFECARD

Γεια σας παιδια..Ψαχνωντας στο google βρηκα το σαητ σας και εκανα εγγραφη για να πω και γω το προβλημα μου.Εχουν κλειδωση απο τη Τριτη το λογαριασμο μου στην paysafe. Διαβασα το ποστ του προηγουμενου φιλου και εχω παθει και γω τα ιδια..Πηγαινα καταθεσω το αστειο ποσο των 5 ευρω και κλειδωθηκε ο λογαριασμος μου..Τους εχω στειλει καμια δεκαρια email και μου στελνουν το ιδιο email κονσερβα..Καπου πηγα να βγαλω μια ακρη σε μια φορμα για Αιτηση Αναιρεσης Κλε ιδωματος και τους εστειλα αντιγραφο ταυτοτητας μαζι με την τελευταaι paysafe...Mε εχουν γραμενο να μην πω που...Εχω αρχισει και ανυσηχω γιατι πραγματικα εχω μετανιωσει που εστειλα αντιγραφα ταυτοτητας και δεν ξερω και γω τι τα κανουν,..
Ξερει κανενας φιλος τι γινεται σ αυτη την περιπτωση;; Δεν ξερω τι να κανω..
Μαλλον θα σου ανοιξουν τον λογαριασμο με καθυστερηση μερικες μερες.Σε εμενα αυτο ειχε γινει τις πρωτες μερες.
Καλυτερα χρησιμοποιησε πορτοφολια. Νετελλερ την εχουν δει καπως και αυτοι τελευταια, με τις νεες χρεωσεις, οποτε μαλλον συμφερει σκριλ,σε καποιες συναλλαγες ακομα κ αν εχεις απλο επιπεδο, ειναι πιο φτηνα απο vip silver σε νετελλερ.
Αν συνεχισεις να χρησιμοποιεις Paysafe κανε μονο καταθεσεις με αυτους και αναληψεις απο στοιχηματικες ζητησε τες με τραπεζα.Πριν απο 2 χρονια που ετυχε να κανω αναληψη 1500 απο Νetbet , μου τα εστειλαν στον paysafe λογαριασμο μεσα σε 12 ωρες, και μου καθυστερησε την αναληψη 20 μερες η paysafe. Και μιλαμε για λογαριασμο πληρως ταυτοποιημενο, αυτοι μου ζητησαν και επιπλεον εγγραφα τα εστειλα αυθημερον απαντουσαν στα μειλ μου μετα απο 3-4 μερες καθε φορα και οταν τους πηρα τηλεφωνο διαπιστωσα οτι στο support τους εχουν μια χαζη που δεν ξερει που πανε τα 4.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Ανδρεας απο Καλλιθεα
Απάντηση: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ MY PAYSAFECARD

Μαλλον θα σου ανοιξουν τον λογαριασμο με καθυστερηση μερικες μερες.Σε εμενα αυτο ειχε γινει τις πρωτες μερες.
Καλυτερα χρησιμοποιησε πορτοφολια. Νετελλερ την εχουν δει καπως και αυτοι τελευταια, με τις νεες χρεωσεις, οποτε μαλλον συμφερει σκριλ,σε καποιες συναλλαγες ακομα κ αν εχεις απλο επιπεδο, ειναι πιο φτηνα απο vip silver σε νετελλερ.
Αν συνεχισεις να χρησιμοποιεις Paysafe κανε μονο καταθεσεις με αυτους και αναληψεις απο στοιχηματικες ζητησε τες με τραπεζα.Πριν απο 2 χρονια που ετυχε να κανω αναληψη 1500 απο Νetbet , μου τα εστειλαν στον paysafe λογαριασμο μεσα σε 12 ωρες, και μου καθυστερησε την αναληψη 20 μερες η paysafe. Και μιλαμε για λογαριασμο πληρως ταυτοποιημενο, αυτοι μου ζητησαν και επιπλεον εγγραφα τα εστειλα αυθημερον απαντουσαν στα μειλ μου μετα απο 3-4 μερες καθε φορα και οταν τους πηρα τηλεφωνο διαπιστωσα οτι στο support τους εχουν μια χαζη που δεν ξερει που πανε τα 4.

Εμενα πρωτη φορα μου συμβαινει υστερα απο τοσα χρονια. Εχω λογαριασμο unlimited πιστοποιημενο απο τοτε που εγινε η paysafe ηλεκτρονικο πορτοφολι. Παντα εκανα ανηλυψη τα ποσα που κερδιζα απ το στοιχημα σε τραπεζικο λογαριασμο. Ποτε δεν εχω κανει αναληψη μεσω paysafe. Αλλα μου κανει εντυπωση πως εγινε αυτο το πραγμα..Υποπτευομαι καπια πραγματα αλλα καλυτερα ειναι να ειμαστε σιγουροι πριν γραψουμε το οτιδηποτε... Σ ευχαριστω φιλε μου για την βοηθεια σου. Εγω παιζω στην bet365 και πιστευω πως ειναι η καλυτερη εταιρια του κοσμου..αξιοπιστη, παντα στην ωρα της τις πληρωμες μεσω τραπεζης και καταπληκτικο livebet..ποτε δεν ειχα το παραμικρο προβλημα και δεν φταινε αυτοι για αυτο που μου συνεβη με την paysafe...
 
Απάντηση: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ MY PAYSAFECARD

Η δικη μου περιπτωση δεν ηταν η μοναδικη, υπαρχουν και αλλα ατομα που τωρα τελευταια ειχαν προβλημα με paysafe.Κανε ενα Skrill και θα εισαι κομπλε, θα πληρωνεσαι γρηγορα και θα εχεις προσβαση στα χρηματα σου οποτε θελησεις, μεσω της καρτας mastercard που θα σου στειλουν.
Τωρα για τα αντιγραφα ταυτοτητας που τους εστειλες και δεν ξερεις τι τα κανουν, νομιζω οτι δεν χρειαζεται να ανησυχεις.

Οσο για την bet365 που λες οτι ειναι η καλυτερη εταιρια του κοσμου, θα σου πω οτι κατα την αποψη μου δεν ειναι τιποτα παραπανω απο απατεωνες (σαν τους υπολοιπους bookmakers, η μαλλον σαν την συνριπτικη πλειοψηφια των υπολοιπων) που θελουν μονο τους 999 η 499 πελατες που χανουν(μακροχρονια) και οταν εντοπιζουν αυτον τον 1 στους 1000 η 1 στους 500 που δεν μπορουν να του"τα παιρνουν" τον διωχνουν με τον γνωστο τροπο.Καλη ειναι οσο χανεις οσο δεν κερδιζεις και οσο παιζεις με την γκανιοτα που θελουν αυτοι.
Αν δεν συμβαινουν αυτα που αναφερω, θα δεις να σου βαζουν maxbet 1% απο οσο εχεις τωρα.
Βetfair ειναι η καλυτερη εταιρια του κοσμου.Και μετα καποιες ασιατικες+η Pinnacle. Με το να σου δωσει τα λεφτα που κερδισες η bet365 δεν σου κανει χαρη, λεφτα που σου ανηκουν σου δινει. Το να εχει 1000€ οριο σε αυτον που χανει και 10€ σε αυτον που δεν γινεται να χασει, για μενα αυτο λεγεται στοιχηματικη απατη, για να μην πω ο ορισμος της στοιχηματικης απατης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dim1234 και chri213
Απάντηση: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ MY PAYSAFECARD

Το εχω υποψην μου για την Skrill εφοσον εφαγα την σφαλιαρα απ τη Paysafe..Ελαβα μια απαντηση απ αυτους και μου ειπαν πως θελουν φωτο απο την μπροστινη οψη της ταυτοτητας με την τελευταια paysafe και οχι αυτα που τους εστειλα εγω...Τους τα εστειλα..Μενει να δουμε τι θα γινει τωρα...παντως εχω ξενερωσει...Τωρα για την Betfair που λες αν δεν κανω λαθος εχει φυγει απ την Ελλαδα...επαιζε ενας φιλος και μου εδειχνε τον τροπο παιξηματος εκει...ωραια εταιρια αλλα εκανε φτερα..
Oλες οι εταιρειες κρατανε 'αμυνες' προκειμενου να φυλαχτουν απο χτυπηματα
φωτια γι αυτες..δεν μου κανει εντυπωση..βεβαια εγω δεν εχω δει κατι τετοιο σε μενα..παιζω συντηριτικα στην αρχη και εφοσον μαζεψω κανα 200αρι αρχιζω και μπουμπουνιζω..αλες φορες πανυγιριζω και αλες κλαιω εις γνωση μου...αν ηθελα τα μαζευα και συνεχιζα συντηρητικα...σ ευχαριστω για την συμβουλη σου στην skrill..θα το κοιταξω...
 
Απάντηση: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ MY PAYSAFECARD

παρακαλώ πολύ να μείνουμε επικεντρωμένοι στο θέμα και να μην πηδάμε σε άλλα θέματα καταλάβατε φαντάζομαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: τακατακαμπολ και goal2
Απάντηση: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ MY PAYSAFECARD

οτι κλειδωνει στην paysafe δεν ξεκλειδωνει, ακομη και οταν εχουν αδικο
εμενα μου κλειδωσαν τον λογαριασμο πριν απο 4 χρονια επειδη εκανα το "λάθος" να χρησιμοποιησω την καρτα στο εξωτερικο

ειναι καραγκιοζακια
ευτυχως υπαρχουν και αλλες εναλακτικες οποτε να πανε να συνουσιαστουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: georgesv53
Απάντηση: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ MY PAYSAFECARD

Μαλλον θα σου ανοιξουν τον λογαριασμο με καθυστερηση μερικες μερες.Σε εμενα αυτο ειχε γινει τις πρωτες μερες.
Καλυτερα χρησιμοποιησε πορτοφολια. Νετελλερ την εχουν δει καπως και αυτοι τελευταια, με τις νεες χρεωσεις, οποτε μαλλον συμφερει σκριλ,σε καποιες συναλλαγες ακομα κ αν εχεις απλο επιπεδο, ειναι πιο φτηνα απο vip silver σε νετελλερ.
Αν συνεχισεις να χρησιμοποιεις Paysafe κανε μονο καταθεσεις με αυτους και αναληψεις απο στοιχηματικες ζητησε τες με τραπεζα.Πριν απο 2 χρονια που ετυχε να κανω αναληψη 1500 απο Νetbet , μου τα εστειλαν στον paysafe λογαριασμο μεσα σε 12 ωρες, και μου καθυστερησε την αναληψη 20 μερες η paysafe. Και μιλαμε για λογαριασμο πληρως ταυτοποιημενο, αυτοι μου ζητησαν και επιπλεον εγγραφα τα εστειλα αυθημερον απαντουσαν στα μειλ μου μετα απο 3-4 μερες καθε φορα και οταν τους πηρα τηλεφωνο διαπιστωσα οτι στο support τους εχουν μια χαζη που δεν ξερει που πανε τα 4.

goal2 ελαβα μηνυμα απ αυτους και μου ζητουν διαφορα εγγραφα οπως φωτο της ταυτοτητας με διπλωμα μαζι,καθως και αποδεικτικο εγγραφο για το νουμερο του τηλεφωνου (κινητο) που τους εχω δωσει κατα την εγγραφη μου στο λογαριασμο...
Η απορια μου ειναι οτι εχουν το δίπλωμά μου οταν αναβαθμισα τον λογαριασμο μου σε unlimited...
Δεν μπορουν να δουν οτι η τελευταια φωτο της ταυτοτητας ταιριαζει με τα στοιχεια που τους ειχα στειλει τοτε με το διπλωμα??
Και εκει που νομισα οτι ειχα τελειωσει μου ζητανε αυτα που σου περιεγραψα...Ειχε γινει το ιδιο και με σενα οταν σου κλεισανε τον λογαριασμο?? σου ζητησανε και σενα αυτα τα εγγραφα και μετα άλλα??? μεχρι που φτανει η ''βαλιτσα''??
Αν μπορεις σε παρακαλω απντησε μου γιατι σκεφτομαι σοβαρα να τους στειλω φωτο τιποτα ''αλλο'' για να τελειωνω μια και καλη με αυτους...και το χειροτερο ειναι οτι δεν μου λενε για ποιο λογο εκλεισε ο λογαριασμος μου..
 
Απάντηση: Κλειδωμένος λογαριασμός στο My Paysafecard

Οι άνθρωποι της paysafe ζητάνε ένα σωρό πράγματα για να σου ξεκλειδώσουνε το account το οποίο το κλειδώνουν χωρίς λόγο (επικαλούνται φυσικά λόγους ασφαλείας ). κι όταν τους τα στείλεις σου λένε το εξετάζει το αρμόδιο τμήμα. Δεν ξαναπαντάνε μετά ....ποτέ. Σου λέει θα φωνάξεις θα απειλήσεις θα τρέξεις θα βαρεθείς θα αρρωστήσεις , θα πεθάνεις....

Δεν υπάρχουνε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
Απάντηση: Κλειδωμένος λογαριασμός στο My Paysafecard

Οι άνθρωποι της paysafe ζητάνε ένα σωρό πράγματα για να σου ξεκλειδώσουνε το account το οποίο το κλειδώνουν χωρίς λόγο (επικαλούνται φυσικά λόγους ασφαλείας ). κι όταν τους τα στείλεις σου λένε το εξετάζει το αρμόδιο τμήμα. Δεν ξαναπαντάνε μετά ....ποτέ. Σου λέει θα φωνάξεις θα απειλήσεις θα τρέξεις θα βαρεθείς θα αρρωστήσεις , θα πεθάνεις....

Δεν υπάρχουνε

Ειχες και συ την ιδια εμπειρια;; Τους εστειλες εγγραφα και σε γραψανε κανονικα;; εχεις υποψην σου ποσα και ποια εγγραφα ζητανε; Απο την μία ηθελα να ειμαι ενταξη μαζι τους για να μην νομιζουν το οτιδηποτε για μενα...απο την αλλη ομως δεν ειναι και συμπεριφορα αυτη τωρα...τους καναμε μαγκες τοσα χρονια,απο τοτε που η paysafe ηταν ανωνημη, μεχρι και σημερα που εγινε πορτοφολι...η καλυτερη λυση βεβαια ειναι μεσω χρεωστικης καρτας τραπεζης και εχεις το κεφαλι σου ησυχο με τα στοιχεια που προσκομιζεις παρα σε εταιριες που μπορει να σε πουλησουν μεθαυριο και να χεις προβλημα..γνωμη μου..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
Απάντηση: Κλειδωμένος λογαριασμός στο My Paysafecard

Εγώ δεν ασχολούμαι με paysafe , αλλά 2 γνωστοί μου είχαν πρόβλημα κλειδώματος και ο ένας το πήρε πίσω μετά από κάτι μήνες. Ο άλλος ακόμα τους βρίζει ..
Τα έγγραφα που ζητάνε είναι αυτά του καταζητούμενου με τη φώτο της paysafe ανά χείρας. Επίσης φώτο ταυτότητας και αποδεικτικό έγγραφο ότι ο τηλ. αριθμός που δήλωσες σου ανήκει .Ακόμα από ποιο περίπτερο πήρες την κάρτα αν την πήρες ο ίδιος.
 
Απάντηση: Κλειδωμένος λογαριασμός στο My Paysafecard

Επειδή τυχαίνει και εμένα αυτή την στιγμη η ίδια κατάσταση με ένα σημαντικό ποσό μεσα στον λογαριασμό μου της πεισειφ το οποίο είναι από κάρτες που έβαλα εγώ και όχι αναληψη από εταιρία υπάρχει περίπτωση να χάσω τα λεφτά αυτά ;;κάποιος άλλος που το έπαθε τι έγινε και σε ποσό χρόνο λύθηκε το θέμα εάν λυθηκε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
Απάντηση: Κλειδωμένος λογαριασμός στο My Paysafecard

Καλησπερα.Ειχα την ιδια εμπειρια το 2016. μου ζητησαν selfie με την ταυτοτητα να την κρατω διπλα στο προσωπο μου.Αυτο εγινε μολις ειχα βαλει μια 100ρα καρτα.Μου ειπαν τα θελουν αυτα για να γινει ο λογαριασμος μου unlimited. τα εστειλα αμεσως ολα,για 3,4 μερες δεν απαντουσαν σε μηνυματα που τους εστελνα.Ε δεν αντεξα αλλο και τους ειπα πολλα,μεχρι και απατεωνες-κλεφτες και πως θα τους κανω ξεφτιλα σε οποιον γνωριζω.Ξαφνικα την επομενη ημερα εγινε unlimited και χωρις να μου εχει δημιουργησει παλι προβλημα απο τοτε,παρολο που καταθετω σε αυτους αρκετα μεγαλα ποσα.
 
γεια σας παιδιά αν και παλιό το θέμα εγώ τώρα έπαθα το ίδιο πρόβλημα μου κλείδωσαν τον λογαριασμό με 150 ευρώ μέσα συνδέομαι τα βλέπω αλλά δεν μπορώ να κάνω κίνηση
από τις 15/5/2019 μέχρι 20/5/2019 δεν έχει ανοίξει ακόμα
Παρ, 17 Μαΐ, 5:56 μ.μ. (πριν από 3 ημέρες)​
Αγαπητέ πελάτη, Θα σας παρακαλούσαμε να μας αποστείλετε ένα στιγμιότυπο οθόνης που να αποδεικνύει, ότι είστε ο κάτοχος του λογαριασμού στο ηλεκτρονικό κατάστημα (bet365) στο οποίο πραγματοποιήσατε τις πληρωμές (bet365).

Φιλικά,
Αγαπητέ πελάτη
Θα σας παρακαλούσαμε να μας αποστείλετε τα παρακάτω:

- μία φωτογραφία σας, κρατώντας την μπροστινή όψη της ταυτότητάς σας
- έναν λογαριασμό τηλεφώνου που να αποδεικνύει ότι είστε ο κάτοχος του τηλεφώνου που χρησιμοποιήσατε κατά την εγγραφή σας στο my paysafecard
- ένα στιγμιότυπο οθόνης που να αποδεικνύει, ότι είστε ο κάτοχος του λογαριασμού στο ηλεκτρονικό κατάστημα στο οποίο πραγματοποιήσατε τις πληρωμές.

Έχω μιλήσει πάνω από 40 φόρες τηλέφωνο την ιδία απάντηση αυτοί ΔΕΝ ΞΕΡΩ την ίδια ερώτηση και εγώ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΚΣΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ μέχρι που χθες και σήμερα έπεσαν και βρισιδι και τους είπα ότι διαβάζω στα φόρουμ ότι κάνετε τα ίδια σε όλους . Αυτός μου λέει μην πιστεύεις αυτά που διαβάζεις στο φόρουμ δεν είναι έτσι και ότι θα ανοίξει αλλά πότε δεν ξέρει αν μπορεί να μου πει κάποιος για το θέμα ευχαριστώ
 
γεια σας παιδιά αν και παλιό το θέμα εγώ τώρα έπαθα το ίδιο πρόβλημα μου κλείδωσαν τον λογαριασμό με 150 ευρώ μέσα συνδέομαι τα βλέπω αλλά δεν μπορώ να κάνω κίνηση
από τις 15/5/2019 μέχρι 20/5/2019 δεν έχει ανοίξει ακόμα
Παρ, 17 Μαΐ, 5:56 μ.μ. (πριν από 3 ημέρες)​
Αγαπητέ πελάτη, Θα σας παρακαλούσαμε να μας αποστείλετε ένα στιγμιότυπο οθόνης που να αποδεικνύει, ότι είστε ο κάτοχος του λογαριασμού στο ηλεκτρονικό κατάστημα (bet365) στο οποίο πραγματοποιήσατε τις πληρωμές (bet365).

Φιλικά,
Αγαπητέ πελάτη
Θα σας παρακαλούσαμε να μας αποστείλετε τα παρακάτω:

- μία φωτογραφία σας, κρατώντας την μπροστινή όψη της ταυτότητάς σας
- έναν λογαριασμό τηλεφώνου που να αποδεικνύει ότι είστε ο κάτοχος του τηλεφώνου που χρησιμοποιήσατε κατά την εγγραφή σας στο my paysafecard
- ένα στιγμιότυπο οθόνης που να αποδεικνύει, ότι είστε ο κάτοχος του λογαριασμού στο ηλεκτρονικό κατάστημα στο οποίο πραγματοποιήσατε τις πληρωμές.

Έχω μιλήσει πάνω από 40 φόρες τηλέφωνο την ιδία απάντηση αυτοί ΔΕΝ ΞΕΡΩ την ίδια ερώτηση και εγώ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΚΣΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ μέχρι που χθες και σήμερα έπεσαν και βρισιδι και τους είπα ότι διαβάζω στα φόρουμ ότι κάνετε τα ίδια σε όλους . Αυτός μου λέει μην πιστεύεις αυτά που διαβάζεις στο φόρουμ δεν είναι έτσι και ότι θα ανοίξει αλλά πότε δεν ξέρει αν μπορεί να μου πει κάποιος για το θέμα ευχαριστώ
γιατι δε τους στελνεις αυτα που ζητανε να τελειωνεις?
 
Τα έχω στείλει όλα αυτά ότι μου ζήτησαν αλλά ο λογαριασμός μου δεν έχει ξεκλειδώσει ακόμα



JordanRules
Active Member



Σήμερα στις 12:20 ΠΜ
vaggelis78 είπε :
γεια σας παιδιά αν και παλιό το θέμα εγώ τώρα έπαθα το ίδιο πρόβλημα μου κλείδωσαν τον λογαριασμό με 150 ευρώ μέσα συνδέομαι τα βλέπω αλλά δεν μπορώ να κάνω κίνηση
από τις 15/5/2019 μέχρι 20/5/2019 δεν έχει ανοίξει ακόμα
Παρ, 17 Μαΐ, 5:56 μ.μ. (πριν από 3 ημέρες)
Αγαπητέ πελάτη, Θα σας παρακαλούσαμε να μας αποστείλετε ένα στιγμιότυπο οθόνης που να αποδεικνύει, ότι είστε ο κάτοχος του λογαριασμού στο ηλεκτρονικό κατάστημα (bet365) στο οποίο πραγματοποιήσατε τις πληρωμές (bet365).

Φιλικά,
Αγαπητέ πελάτη
Θα σας παρακαλούσαμε να μας αποστείλετε τα παρακάτω:

- μία φωτογραφία σας, κρατώντας την μπροστινή όψη της ταυτότητάς σας
- έναν λογαριασμό τηλεφώνου που να αποδεικνύει ότι είστε ο κάτοχος του τηλεφώνου που χρησιμοποιήσατε κατά την εγγραφή σας στο my paysafecard
- ένα στιγμιότυπο οθόνης που να αποδεικνύει, ότι είστε ο κάτοχος του λογαριασμού στο ηλεκτρονικό κατάστημα στο οποίο πραγματοποιήσατε τις πληρωμές.

Έχω μιλήσει πάνω από 40 φόρες τηλέφωνο την ιδία απάντηση αυτοί ΔΕΝ ΞΕΡΩ την ίδια ερώτηση και εγώ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΚΣΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ μέχρι που χθες και σήμερα έπεσαν και βρισιδι και τους είπα ότι διαβάζω στα φόρουμ ότι κάνετε τα ίδια σε όλους . Αυτός μου λέει μην πιστεύεις αυτά που διαβάζεις στο φόρουμ δεν είναι έτσι και ότι θα ανοίξει αλλά πότε δεν ξέρει αν μπορεί να μου πει κάποιος για το θέμα ευχαριστώ
Κάντε κλικ για να αναπτύξετε ...
γιατι δε τους στελνεις αυτα που ζητανε να τελειωνεις?
 
ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΔΩΣΑΝΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ. ΠΡΗΞΕ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑΜΕΡΑ.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...