Κλειδωμένος λογαριασμός στο My Paysafecard

Καλησπέρα σε ολη τη παρεα.
Εχω και εγω το ιδιο πρόβλημα με τη paysafe, κατά τη καταθεση σε στοιχηματικη εταιρεια κλειδωθηκε ο λογαριασμος mypaysafe για λογους ασφαλειας με αρκετα χρηματα μεσα.
Σε πρωτη φαση ανεβασα τη φωτογραφια με τις καρτες και απαντησα στις ανουσιες ερωτήσεις τους. Σε δευτερη φαση μου ζητησαν στιγμιοτυπο από τη στοιχηματικη, σελφι με τη ταυτοτητα στο χερι και επιβεβαιωση τηλεφωνου τα οποια εστειλα αμεσα.
Εχει περασει παραπανω απο μηνας και δεν εχουν απαντησει καν. Στο τηλεφωνο δε μου δινουν καμια πληροφορια και μου λενε απλα να περιμενω.
Τη Δευτερα σκέφτομαι να παω στη δικηγορο μου για να ετοιμάσουμε καποια μηνυση ή αγωγη εναντιον τους. Δε ξερω βεβαια κατά ποσο θα εχει αποτελεσμα γιατι συνηθως οι ορους τους είναι καταχρηστικοι. Σε άλλο tread γραφτηκε ότι ο συνηγορος του πολιτη ισως είναι η πρωτη επιλογή. Εχει φτασει κανεις σε αυτό το σημειο; Μπορει καποιος να βοηθησει ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
πριν πληρωσεις δικηγορο μιλα μαζι τους και δωσε τους 2 μερες διορια να στον ανοιξουν (αν κι εφοσον δεν εχεις λερωμενη τη φωλια σου) αλλιως πες τους οτι θα κινηθεις νομικα εννατιον τους για υπεξαιρεση χρηματος.
το κακο με τον κανονικο δικηγορο ειναι οτι θα οσυ κοστισει.
μπορεις να δοκιμασεις το ευρωπαικο κεντρο καταναλωτη που ειναι δωρεαν,αλλα ειναι αμφίβολο κατα πόσον θα αποδώσει.
γενικα ξερω και απο γνωστους μου που εχουν παθει τα ιδια,οτι οι λογαριασμοι τους παραμενουν κλειδωμενοι εδω και μηνες,παροτι εστειλαν τα εγγραφα
 
  • Like
Αντιδράσεις: kex
Καλησπέρα σε ολη τη παρεα.
Εχω και εγω το ιδιο πρόβλημα με τη paysafe, κατά τη καταθεση σε στοιχηματικη εταιρεια κλειδωθηκε ο λογαριασμος mypaysafe για λογους ασφαλειας με αρκετα χρηματα μεσα.
Σε πρωτη φαση ανεβασα τη φωτογραφια με τις καρτες και απαντησα στις ανουσιες ερωτήσεις τους. Σε δευτερη φαση μου ζητησαν στιγμιοτυπο από τη στοιχηματικη, σελφι με τη ταυτοτητα στο χερι και επιβεβαιωση τηλεφωνου τα οποια εστειλα αμεσα.
Εχει περασει παραπανω απο μηνας και δεν εχουν απαντησει καν. Στο τηλεφωνο δε μου δινουν καμια πληροφορια και μου λενε απλα να περιμενω.
Τη Δευτερα σκέφτομαι να παω στη δικηγορο μου για να ετοιμάσουμε καποια μηνυση ή αγωγη εναντιον τους. Δε ξερω βεβαια κατά ποσο θα εχει αποτελεσμα γιατι συνηθως οι ορους τους είναι καταχρηστικοι. Σε άλλο tread γραφτηκε ότι ο συνηγορος του πολιτη ισως είναι η πρωτη επιλογή. Εχει φτασει κανεις σε αυτό το σημειο; Μπορει καποιος να βοηθησει ;
Έπαιζες από παραπάνω από μια συσκευές ή έπαιζε κι άλλος από την συσκευή σου; όσους ξέρω που το πάθανε αυτό, είχε γίνει ένα από τα δύο
 
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.
Σχετικα με τις συσκευες εχω χρησιμοποιησει περισσοτερες απο μια φυσικα ολα αυτα τα χρονια. Επισης εχω διαβασει οτι οι στοιχηματικες εταιριες μπορουν να δημιουργησουν προβλημα γιαυτο αλλα και παλι παιρνεις τις καταθεσεις σου πισω.
Τη τελευταια φορα που επικοινωνησα μαζι τους τηλεφωνικα τους ενημερωσα οτι θα παω σε δικηγορο καθως εχει περασει πολυς καιρος και δε μπορω να περιμενω αλλο.
Απο ολους αυτους τους γνωστους σας, κανενας δε πηγε δικαστικα ; Απλα χαρισαν τα χρηματα τους στη paysafe ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
εγω οι περιπτωσεις που ξερω οι μισοι τα πήραν τα λεφτα, οι αλλοι μισοι ακομα περιμενουν εδω και μηνες, και απο την paysafe απαντανε "το εχουμε προωθησει στο αρμοδιο τμημα"
 
Άσχετο, από τη στιγμή που η paysafe είναι ηλεκτρονικό πορτοφόλι, δεν υπάγεται σε κάποιο καθεστώς ελέγχου; Απ' ό,τι βλέπω, ελέγχεται από την FCA (όπως και η skrill). Μήπως στα e-mail να πετάγατε και ένα "θα στείλω παράπονο στην FCA" ή κάτι αντίστοιχο μπας και νιώσουν;
 
  • Like
Αντιδράσεις: kex
ARkoudos1980
Απο οτι εχω καταλαβει δε νιωθουν γενικα...
Και νομιζω το σημαντικο ειναι να μη μπλεξεις με τη συγκεκριμενη εταιρια.
Σιγουρα θα στειλω παραπονο στην fca . Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια .
 
Άσχετο, από τη στιγμή που η paysafe είναι ηλεκτρονικό πορτοφόλι, δεν υπάγεται σε κάποιο καθεστώς ελέγχου; Απ' ό,τι βλέπω, ελέγχεται από την FCA (όπως και η skrill). Μήπως στα e-mail να πετάγατε και ένα "θα στείλω παράπονο στην FCA" ή κάτι αντίστοιχο μπας και νιώσουν;

Skrill - Neteller ανηκουν πλεον στην paysafe οποτε εχετε το νου σας. Επειδη βαριεμαι να γραψω πολλα για την συγκεριμενη εταιρια... μακρια απο αυτους του γαμν....δες 12 εγγραφα τους εχω στηλει εδω στη ελβετια και δεν εγινε τιποτα. Εχω πολυ ασχημη εμπειρια απο τα μ...νοπανα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kex
Με μια μικρη ερευνα στο ιντερνετ για τη paysafecard και συγκεκριμενα στο trustpilot πολλοι εχουν προβλημα μαζι του, 1.3 αστερια παρακαλω. https://uk.trustpilot.com/review/www.paysafecard.com
Επισης η neteller εχει ασχημες κριτικες 1.5 αστερια. Μονο η skrill αποτελει εξαιρεση στον ομιλο με 4.5 αστερια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: georgesv53
Με μια μικρη ερευνα στο ιντερνετ για τη paysafecard και συγκεκριμενα στο trustpilot πολλοι εχουν προβλημα μαζι του, 1.3 αστερια παρακαλω. https://uk.trustpilot.com/review/www.paysafecard.com
Επισης η neteller εχει ασχημες κριτικες 1.5 αστερια. Μονο η skrill αποτελει εξαιρεση στον ομιλο με 4.5 αστερια.

Που να διαβάσεις και τα σχόλια στα γερμανικά στο trustpilot.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery και kex
Καλησπερα μολις συμπληρωσα το complaint στην FCA και ελπιζω οτι θα βοηθησουν. Εδω ειναι η σελιδα τους https://www.financial-ombudsman.org.uk/contact-us/complain-online .
Αυριο θα παω και στη δικηγορο να ετοιμασουμε τα χαρτια. Δε ξερω ποσο θα κοστισει βεβαια αλλα ειναι σχεδον 1000 ευρω μεσα στο λογαριασμο μου και δε παιζει να τους τα χαρισω .
Επισης προτεινω σε οσους εχουν την ιδια αντιμετωπιση με εμενα να στειλουν εστω ενα παραπονο στην FCA. Χωρις εμας δε θα υπηρχε αυτη η εταιρια και αφου δε μας σεβεται σαν πελατες πρεπει να σταματησουμε να τη χρησιμοποιουμε. Το ιδιο ισχυει και για στοιχηματικες εταιριες που δεν σεβονται τους πελατες τους.
 
Καλησπερα μολις συμπληρωσα το complaint στην FCA και ελπιζω οτι θα βοηθησουν. Εδω ειναι η σελιδα τους https://www.financial-ombudsman.org.uk/contact-us/complain-online .
Αυριο θα παω και στη δικηγορο να ετοιμασουμε τα χαρτια. Δε ξερω ποσο θα κοστισει βεβαια αλλα ειναι σχεδον 1000 ευρω μεσα στο λογαριασμο μου και δε παιζει να τους τα χαρισω .
Επισης προτεινω σε οσους εχουν την ιδια αντιμετωπιση με εμενα να στειλουν εστω ενα παραπονο στην FCA. Χωρις εμας δε θα υπηρχε αυτη η εταιρια και αφου δε μας σεβεται σαν πελατες πρεπει να σταματησουμε να τη χρησιμοποιουμε. Το ιδιο ισχυει και για στοιχηματικες εταιριες που δεν σεβονται τους πελατες τους.

Αν δεν κανω λαθος (δεν ειμαι σιγουρος) μετα την παροδο καποιου χρονικου διαστηματος που δεν γινει ταυτοποιηση του λογαριασμου σου κανουν παρακρατηση καθε μηνα ενα ποσο.. Ασχολουμαι με τον τζογο αρκετα χρονια εχω κανει πάμπολλες ταυτοποιησεις αλλα αυτο το πραγμα δεν το εχω ξαναδει...
 
Καλησπερα μολις συμπληρωσα το complaint στην FCA και ελπιζω οτι θα βοηθησουν. Εδω ειναι η σελιδα τους https://www.financial-ombudsman.org.uk/contact-us/complain-online .
Αυριο θα παω και στη δικηγορο να ετοιμασουμε τα χαρτια. Δε ξερω ποσο θα κοστισει βεβαια αλλα ειναι σχεδον 1000 ευρω μεσα στο λογαριασμο μου και δε παιζει να τους τα χαρισω .
Επισης προτεινω σε οσους εχουν την ιδια αντιμετωπιση με εμενα να στειλουν εστω ενα παραπονο στην FCA. Χωρις εμας δε θα υπηρχε αυτη η εταιρια και αφου δε μας σεβεται σαν πελατες πρεπει να σταματησουμε να τη χρησιμοποιουμε. Το ιδιο ισχυει και για στοιχηματικες εταιριες που δεν σεβονται τους πελατες τους.

καλη επιτυχια. περιμενουμε ενημερωση
 
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.
Σχετικα με τις συσκευες εχω χρησιμοποιησει περισσοτερες απο μια φυσικα ολα αυτα τα χρονια. Επισης εχω διαβασει οτι οι στοιχηματικες εταιριες μπορουν να δημιουργησουν προβλημα γιαυτο αλλα και παλι παιρνεις τις καταθεσεις σου πισω.
Τη τελευταια φορα που επικοινωνησα μαζι τους τηλεφωνικα τους ενημερωσα οτι θα παω σε δικηγορο καθως εχει περασει πολυς καιρος και δε μπορω να περιμενω αλλο.
Απο ολους αυτους τους γνωστους σας, κανενας δε πηγε δικαστικα ; Απλα χαρισαν τα χρηματα τους στη paysafe ;
εννουσα αν αυτή την περίοδο έπαιζες από 2 διαφορετικές συσκευές που συνδέονταν από 2 διαφορετικά wi fi συνέχεια κτλ, όχι αν έχεις αλλάξει συσκευές στην πορεία του χρόνου. Αυτό είναι αυτονόητο ότι θα συμβεί λόγω εξέλιξης της τεχνολογίας. Κοινώς το ερώτημα είναι αν μοιράζοσουν το λογαριασμό της paysafe ή και του στοιχήματος με άλλον ή άλλους ή αν χρησιμοποιουσες παραπάνω από ένα λογαριασμό από την ίδια συσκευή. Ρητορικό το ερώτημα φυσικά, δεν θέλω να απαντήσεις δημόσια.
αν ο ένας έπαιζε από τη δική του συσκευή και το δικό του wi fi συνέχεια και ο άλλος από τα δικά του. Ή αν αυτός που χειριζόταν όλους τους λογαριασμούς paysafe και στοιχήματος χρησιμοποιουσε την ίδια συσκευή ήταν μοιραίο ότι θα υπάρξει αυτή η κατάληξη.
Δε σε κατηγορώ. Μια εικασία κάνω . και δίνω τροφή για σκέψη στους υπόλοιπους για να μην πάθουν τα ίδια.
Σε κάθε περίπτωση εύχομαι να βρεις άκρη
 
Kαλησπερα σε ολα τα παιδια,,,παλια και νεα!

Καποιοι θα πουν απο αντμιν ωχ θα γραφει παντου!(καμια σχεση,,ΑΧΧΑΧΑ)

λοιπον απο τι καταλαβα κλεινουν λογαριασμους!
προχθες μου κλεισανε μετα απο καιρο που ειμαι σαυτους τον λογαριασμο,,25 ευρω μου το κλειδωσανε την ωρα που πηγαιναν να μπουν σε στοιχηματικη!
η στοιχηματικη το ειδε στην οποια παιζω!

Μου εγραφε κλειδωθηκε για λογους ασφαλειας,κλπ,κλπ,,,

τους ρωτησα για ποιο λογο η απαντηση ηταν οτι για απατη και αλλα πολλα κλειδωνεται ενας λογαριασμος!

Μου ζητησανε ταυτοτητα μπροστινη και την τελευται ακαρτα που πηρα διπλα σαυτην να τα φωτογραφισω μαζι!

Εβλεπα παιρναγε μια μερα και λεω πιεζω δεν λεει γιατι εχω ακουσει διαφορα!

Οντως μου το πρωωθησε πιο υψηλα και μου στελνουν σημερα μνμ....

το παρακατω!


Αγαπητε πελατη,,,

Στο πλαισιο των γενικων ορων συναλλαγων του my paysafecard ειμαστε υποχρεωμενοι να ακυρωσουμε την εγγραφη σας για χρηση στο paysafecard

ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΜΕΣΑ!

και μου ζητησαν να στειλω iban και ταυτοτητα μπρος πισω για να μου βαλουν σε 3 εργασιμες μερες τα 25 πισω!

εκει που θελω να καταληξω ομως ειναι το τελευταιο

ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΜΕΣΑ!

στο οποιο μου λενε ειναι απορρητο και δεν μπορουμε να σας πουμε,,,

και αν στειλω ενα ιμειλ ισως μου απαντησει το τεχνικο τμημα,,,,που μου λεεει ειναι δυσκολο και παλισ την περιπτωση σας!

αυτο το αμεσα που ξεχασα ειναι μεσα σε 2 βδομαδες να το χω κανει για να παρω τα λεφτα!


αλλιως κλειδωνει χωρις να παρω !

τελεοσπαντων τα στειλα και το ειδανε,,,οποτε προχωραει

χωρις πιεση δεν προκειται να σας εξυπηρετησουν,,,

εγω μεχρι στιγμης ειναι πολυ αμεσα,,,

θελω καταρχην να μου πει καποιος μηπως του χει ερθει το ιδιο,,,και δεν μπορω να καταλαβω το για σοβαρους λογους!

θελω να μαθω η αληθεια ειναι!αυτα παιδια συγνωμη για την εκθεση αυτη αλλα π[ροσπαθησα να σας τα πω αναλυτικα οπως εγιναν και να ξερετε τι χρειαζοσαστε!

Υ,γ,

απο 1/3/2020...σταματανε τα plus points που περνατε μου ηρθε και ιμειλ και μου το πε η κοπελα!
 
Τελευταία φορά που έκανα κατάθεση με paysafe ήταν όταν ακόμα μοιράζανε αποδείξεις τα περίπτερα, όταν σταμάτησαν σταμάτησα και εγώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps και KOYKOYLOFOROS7
Τον τελευταίο καιρό έχουν κλειδωθεί πολλά ακάουντ του paysafe group (Neteller, skrill, paysafe). Είχε ανοίξει και ο Σιγουράκιας θέμα σχετικά με αυτό. Οι αναφορές και σε σαιτ του εξωτερικού πάρα πολλές. Κοινό χαρακτηριστικό δε, όλων αυτών των ακάουντ ήταν ότι προσπάθησαν να πραγματοποιήσουν συναλλαγή με την 365. Τυχαίο σε τόσες πολλές περιπτώσεις μάλλον δεν είναι. Καλά θα ήταν λοιπόν, αν κ στις δικές αναφορές παραπάνω, που γράφετε αυθαίρετα "στοιχηματική", σε περίπτωση που είναι η 365 να το αναφέρετε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: KOYKOYLOFOROS7
οχι καμια σχεση dtzortzo....
δεν ειναι 365,,,,
δεν νομιζω να χει σχεση με στοιχηματικη συγκεκριμενη!

κατι γινεται ομως,,,και αυτο που με απασχολει ειναι το ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΑΜΕΣΑ!

Μπορει η δικια μου υποθεση να ναι κατι αλλο!

αλλα βλεπω οτι κιαλλοι λογαριασμοι κλειδωνουν και ζσου ζητανε ταυτοποιηση τρελη!

και με το μολις την εστειλα μετα απο 12 ωρες πηρα το παραπανω μνμ!

τα λεφτα τα περιμενω τα 25 μου πανε 3 εργασιμες λογω και εορτων ισως λιγο παραπανω με το μολις τα λαβω θα το γραψω!

την τελευταια βδομαδα κιολας μου πανε στην στοιχηματικη οτι ειχαν αλλα 4 περιστικα!

στο συγκεκριμενο παιδι που μιλησα βεβαια ετσι !
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...