Κλειδωμένος λογαριασμός στο My Paysafecard

Τελευταία φορά που έκανα κατάθεση με paysafe ήταν όταν ακόμα μοιράζανε αποδείξεις τα περίπτερα, όταν σταμάτησαν σταμάτησα και εγώ.
τι εννοεις με αυτο? καποια περιπτερα δινουν ακομα αποδειξη παντως
 
τι εννοεις με αυτο? καποια περιπτερα δινουν ακομα αποδειξη παντως
Μισό το άφησα έχεις δίκιο. Παλιά έπαιρνες την απόδειξη έβαζες τον κωδικό στην στοιχηματική και άρχιζες να παίζεις και ανάληψη στην τράπεζα, τώρα πρέπει να βάλεις τα λεφτά μέσω της σελίδας paysafecard εκεί εγώ δεν μπαίνω, έχω μεν λογαριασμό αλλά κάθεται εκεί αν ποτέ κάποτε χρειαστεί
 
για μενα οσοι εχετε θεμα με την paysafe και σας εδιωξε ή φοβαστε οτι θα σας διωξει , παιξτε με κουπονια που αγοραζεις με μετρητα απο viva spots. συνεργαζεται με τη shell. θα βρειτε καποιο σημειο κοντα σας. ειναι οπως η παλια paysafe/ δε χρειαζεται λογαριασμος paysafe . μπαινουν τα λεφτα απευθειας στη στοιχηματική σελιδα,ουτε αφμ,ουτε τιποτα,δε χρειαζεται account viva wallet,ουτε φυσικα πανε στα εξοδα στην εφορία ,ωστε να μαζευτουν ενα σωρο καταθεσεις που θα μοιαζουν με εξοδα που θα υπερβαινουν τα εσοδα.
ακομα και με e banking δεν παει στα εξοδα της εφοριας από όσο γνωριζω. μόνο με χρηση της τραπεζικης κάρτας παει στην εφορία
 
Τον τελευταίο καιρό έχουν κλειδωθεί πολλά ακάουντ του paysafe group (Neteller, skrill, paysafe). Είχε ανοίξει και ο Σιγουράκιας θέμα σχετικά με αυτό. Οι αναφορές και σε σαιτ του εξωτερικού πάρα πολλές. Κοινό χαρακτηριστικό δε, όλων αυτών των ακάουντ ήταν ότι προσπάθησαν να πραγματοποιήσουν συναλλαγή με την 365. Τυχαίο σε τόσες πολλές περιπτώσεις μάλλον δεν είναι. Καλά θα ήταν λοιπόν, αν κ στις δικές αναφορές παραπάνω, που γράφετε αυθαίρετα "στοιχηματική", σε περίπτωση που είναι η 365 να το αναφέρετε.
Όχι δε νομίζω να ισχύει. Ξέρω άτομα που τους κλείδωσε η paysafe, ενώ προσπαθούσαν να καταθέσουν σε άλλη στοιχηματικη, όχι στην 365.
Παντως από τον στοιχηματικο μου περίγυρο.,που είναι μεγαλος, όσοι παίζουν σωστά, δεν είχαν πρόβλημα με την paysafe.
Oλους όσους ξέρω που τους κλείδωσαν (3-4 περιπτώσεις), είχαν τη φωλιά τους λερωμενη
 
Καλησπέρα σε όλους, επιτέλους δικαιώθηκα για την επιμονή μου να πάω μέσω δικηγόρου για τη paysafe .
Η δικηγόρος μου πρότεινε να στείλουμε επίσημο email και μετά από 2 emails έγινε η επανεργοποιηση του Λογαριασμου και η αποδέσμευση των χρημάτων.
Το πρώτο email ήταν σε πιο χαλαρό τονο από τη δικηγόρο και αφού ζήτησαν εκκαθαριστικό της εφορίας και στη συνέχεια ακολούθησε καθυστέρηση κάνα 20ημερο από μεριά τους , στάλθηκε και το 2ο και τελευταίο email σε αυστηρό τονο στο οποίο ζητήσαμε άμεση αποδέσμευση μέχρι τέλους της βδομάδας αλλιώς πάει δικαστικά το θεμα και ότι δε πρόκειται να σταλθούν περισσότερα έγγραφα πάρα μόνο στο δικαστήριο.
Μετά από 2 μέρες , χρόνο ρεκόρ για τη paysafe, ήρθε η απάντηση ότι επανεργοποιηθηκε ο λογαριασμός.
Στα δικά μου email δεν απαντούσαν καν, περίμενα σχεδόν 1μισο, και στης δικηγόρου μέσα σε 2-3 μέρες ερχόταν η απάντηση. Το συμπέρασμα δικό σας.
Τέλος θα συνιστούσα σε όποιον έχει πρόβλημα μαζί τους να πάει σε εναν δικηγόρο με μερικά emails ίσως δικαιωθεί και μην ακούτε τον κάθε ασχετο (σόρρυ για τον χαρακτηρισμό αλλά εδώ είμαστε για να βοηθάμε τους παίχτες και όχι τις εταιρίες) ότι η paysafe κλειδώνει λογαριασμούς σε όσους είναι εγκληματίες ή έχουν λερωμένη τη φωλιά τούς.
Μερικες φορές απλά κάνει κατάχρηση των χρημάτων μας και αν δεν είχα μιλήσει με δικηγόρο ακόμα θα περίμενα απάντηση.
Αλλά ακόμα και λερωμενη να έχει τη φωλιά του κάποιος... ποιος νόμος λέει ότι η paysafe μπορεί να κρατήσει τα δικά του χρήματα έτσι απλά ;
Καλή συνέχεια , ελπίζω να βοηθήσει καποιον το συγκεκριμένο ποστ.
 
Απάντηση: Κλειδωμένος λογαριασμός στο My Paysafecard

Εγώ δεν ασχολούμαι με paysafe , αλλά 2 γνωστοί μου είχαν πρόβλημα κλειδώματος και ο ένας το πήρε πίσω μετά από κάτι μήνες. Ο άλλος ακόμα τους βρίζει ..
Τα έγγραφα που ζητάνε είναι αυτά του καταζητούμενου με τη φώτο της paysafe ανά χείρας. Επίσης φώτο ταυτότητας και αποδεικτικό έγγραφο ότι ο τηλ. αριθμός που δήλωσες σου ανήκει .Ακόμα από ποιο περίπτερο πήρες την κάρτα αν την πήρες ο ίδιος.
Exw
Απάντηση: Κλειδωμένος λογαριασμός στο My Paysafecard

Επειδή τυχαίνει και εμένα αυτή την στιγμη η ίδια κατάσταση με ένα σημαντικό ποσό μεσα στον λογαριασμό μου της πεισειφ το οποίο είναι από κάρτες που έβαλα εγώ και όχι αναληψη από εταιρία υπάρχει περίπτωση να χάσω τα λεφτά αυτά ;;κάποιος άλλος που το έπαθε τι έγινε και σε ποσό χρόνο λύθηκε το θέμα εάν λυθηκε
Καλησπέρα μπορείς να με ενημερώσεις αν σου έχουν ξεκλειδώσει τα χρήματα σου γιατί έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα εδώ και τέσσερις μήνες με αρκετά μεγάλο ποσό 4.5 χιλιάδες Μιλάω σχεδόν κάθε μέρα στο τηλέφωνο και μου λένε ακούς δεν έχουν λάβει καμία απάντηση ακόμα ουτε αυτη
 
Καλησπέρα σε όλους, επιτέλους δικαιώθηκα για την επιμονή μου να πάω μέσω δικηγόρου για τη paysafe .
Η δικηγόρος μου πρότεινε να στείλουμε επίσημο email και μετά από 2 emails έγινε η επανεργοποιηση του Λογαριασμου και η αποδέσμευση των χρημάτων.
Το πρώτο email ήταν σε πιο χαλαρό τονο από τη δικηγόρο και αφού ζήτησαν εκκαθαριστικό της εφορίας και στη συνέχεια ακολούθησε καθυστέρηση κάνα 20ημερο από μεριά τους , στάλθηκε και το 2ο και τελευταίο email σε αυστηρό τονο στο οποίο ζητήσαμε άμεση αποδέσμευση μέχρι τέλους της βδομάδας αλλιώς πάει δικαστικά το θεμα και ότι δε πρόκειται να σταλθούν περισσότερα έγγραφα πάρα μόνο στο δικαστήριο.
Μετά από 2 μέρες , χρόνο ρεκόρ για τη paysafe, ήρθε η απάντηση ότι επανεργοποιηθηκε ο λογαριασμός.
Στα δικά μου email δεν απαντούσαν καν, περίμενα σχεδόν 1μισο, και στης δικηγόρου μέσα σε 2-3 μέρες ερχόταν η απάντηση. Το συμπέρασμα δικό σας.
Τέλος θα συνιστούσα σε όποιον έχει πρόβλημα μαζί τους να πάει σε εναν δικηγόρο με μερικά emails ίσως δικαιωθεί και μην ακούτε τον κάθε ασχετο (σόρρυ για τον χαρακτηρισμό αλλά εδώ είμαστε για να βοηθάμε τους παίχτες και όχι τις εταιρίες) ότι η paysafe κλειδώνει λογαριασμούς σε όσους είναι εγκληματίες ή έχουν λερωμένη τη φωλιά τούς.
Μερικες φορές απλά κάνει κατάχρηση των χρημάτων μας και αν δεν είχα μιλήσει με δικηγόρο ακόμα θα περίμενα απάντηση.
Αλλά ακόμα και λερωμενη να έχει τη φωλιά του κάποιος... ποιος νόμος λέει ότι η paysafe μπορεί να κρατήσει τα δικά του χρήματα έτσι απλά ;
Καλή συνέχεια , ελπίζω να βοηθήσει καποιον το συγκεκριμένο ποστ.
Καλησπέρα ο δικηγόρος πως επικοινώνησε μαζί τους πως τους επισήμανε πως μιλάει εκ μέρους σου μπορείς να με βοηθήσεις γιατί έχω ένα ίδιο θέμα εδώ και τέσσερις μήνες έχω κλείσει πάνω από 4000 χιλιάδες και δεν μου δίνει καμία απάντηση
 
Μου έχουν κλειδώσει Τον λογαριασμό pay safe πάνω από τέσσερις μήνες με το πόσο τον 4500€ Σε κάθε επικοινωνία που έχω μαζί τους τηλεφωνικά μου λένε πως δεν έχουν καμία ενημέρωση ακόμα στα e-mail μου δε μου απαντάνε καν μπορείτε να με βοηθήσετε να βρω μια λύση
 
Καλησπέρα φίλε nikolas19931 , ο δικηγόρος σου πρέπει να στείλει eMail από τον επαγγελματικό του λογαριασμό απαιτώντας να ξεκλειδώσουν το λογαριασμό και να αποδεσμεύσουν τα χρήματα σου άμεσα αλλιώς θα πατε δικαστικά .
Το email θα το στείλει στο [email protected] και ως αναγνωριστικό θα σημειώσει τον αριθμό της υπόθεσης σου εφόσον έχεις ξεκινήσει και στέλνεις προσωπικά eMail μαζί τους και τα στοιχεία σου φυσικά.
Έχε υπόψη σου ότι θα χρειαστεί να ξαναστείλει eMail ο δικηγόρος γιατί σίγουρα θα ζητήσουν κάποια εχτρα έγγραφα.
Επίσης στα προσωπικά eMails δεν δίνουν σημασία.
Με το δικηγόρο σε λίγες μέρες θα έχεις τελειώσει.
 
Καλησπέρα φίλε nikolas19931 , ο δικηγόρος σου πρέπει να στείλει eMail από τον επαγγελματικό του λογαριασμό απαιτώντας να ξεκλειδώσουν το λογαριασμό και να αποδεσμεύσουν τα χρήματα σου άμεσα αλλιώς θα πατε δικαστικά .
Το email θα το στείλει στο [email protected] και ως αναγνωριστικό θα σημειώσει τον αριθμό της υπόθεσης σου εφόσον έχεις ξεκινήσει και στέλνεις προσωπικά eMail μαζί τους και τα στοιχεία σου φυσικά.
Έχε υπόψη σου ότι θα χρειαστεί να ξαναστείλει eMail ο δικηγόρος γιατί σίγουρα θα ζητήσουν κάποια εχτρα έγγραφα.
Επίσης στα προσωπικά eMails δεν δίνουν σημασία.
Με το δικηγόρο σε λίγες μέρες θα έχεις τελειώσει.
 
Σε ευχαριστώ πολύ θα δοκιμάσω κι αυτή την περίπτωση και θα επικοινωνήσω ξανά μαζί σας για νεότερα αν φτιάξω εγώ κάποιο e-mail πάρειστανο τον δικηγόρο;
 
Καλησπερα μολις συμπληρωσα το complaint στην FCA και ελπιζω οτι θα βοηθησουν. Εδω ειναι η σελιδα τους https://www.financial-ombudsman.org.uk/contact-us/complain-online .
Αυριο θα παω και στη δικηγορο να ετοιμασουμε τα χαρτια. Δε ξερω ποσο θα κοστισει βεβαια αλλα ειναι σχεδον 1000 ευρω μεσα στο λογαριασμο μου και δε παιζει να τους τα χαρισω .
Επισης προτεινω σε οσους εχουν την ιδια αντιμετωπιση με εμενα να στειλουν εστω ενα παραπονο στην FCA. Χωρις εμας δε θα υπηρχε αυτη η εταιρια και αφου δε μας σεβεται σαν πελατες πρεπει να σταματησουμε να τη χρησιμοποιουμε. Το ιδιο ισχυει και για στοιχηματικες εταιριες που δεν σεβονται τους πελατες τους.
Καλησπέρα έχω το ίδιο θέμα εδώ και έξι μήνες με ποσό των 4000 τρακόσια ευρώ αν έχεις νεοτέρα η γνωρίζεις κάποια άλλη διαδικασία ενημέρωσε με τους έστειλε εξώδικο με το δικηγόρο και δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα
 
Τον τελευταίο καιρό έχουν κλειδωθεί πολλά ακάουντ του paysafe group (Neteller, skrill, paysafe). Είχε ανοίξει και ο Σιγουράκιας θέμα σχετικά με αυτό. Οι αναφορές και σε σαιτ του εξωτερικού πάρα πολλές. Κοινό χαρακτηριστικό δε, όλων αυτών των ακάουντ ήταν ότι προσπάθησαν να πραγματοποιήσουν συναλλαγή με την 365. Τυχαίο σε τόσες πολλές περιπτώσεις μάλλον δεν είναι. Καλά θα ήταν λοιπόν, αν κ στις δικές αναφορές παραπάνω, που γράφετε αυθαίρετα "στοιχηματική", σε περίπτωση που είναι η 365 να το αναφέρετε.
Και εμενα μου το κλειδωσανε στην Bet365,πολυ υποπτο!εχει εδω και 3 μερες με κοροιδευουν,σκεφτομαι και γω να παω δικαστικα.
 
Καλησπέρα σε όλους, επιτέλους δικαιώθηκα για την επιμονή μου να πάω μέσω δικηγόρου για τη paysafe .
Η δικηγόρος μου πρότεινε να στείλουμε επίσημο email και μετά από 2 emails έγινε η επανεργοποιηση του Λογαριασμου και η αποδέσμευση των χρημάτων.
Το πρώτο email ήταν σε πιο χαλαρό τονο από τη δικηγόρο και αφού ζήτησαν εκκαθαριστικό της εφορίας και στη συνέχεια ακολούθησε καθυστέρηση κάνα 20ημερο από μεριά τους , στάλθηκε και το 2ο και τελευταίο email σε αυστηρό τονο στο οποίο ζητήσαμε άμεση αποδέσμευση μέχρι τέλους της βδομάδας αλλιώς πάει δικαστικά το θεμα και ότι δε πρόκειται να σταλθούν περισσότερα έγγραφα πάρα μόνο στο δικαστήριο.
Μετά από 2 μέρες , χρόνο ρεκόρ για τη paysafe, ήρθε η απάντηση ότι επανεργοποιηθηκε ο λογαριασμός.
Στα δικά μου email δεν απαντούσαν καν, περίμενα σχεδόν 1μισο, και στης δικηγόρου μέσα σε 2-3 μέρες ερχόταν η απάντηση. Το συμπέρασμα δικό σας.
Τέλος θα συνιστούσα σε όποιον έχει πρόβλημα μαζί τους να πάει σε εναν δικηγόρο με μερικά emails ίσως δικαιωθεί και μην ακούτε τον κάθε ασχετο (σόρρυ για τον χαρακτηρισμό αλλά εδώ είμαστε για να βοηθάμε τους παίχτες και όχι τις εταιρίες) ότι η paysafe κλειδώνει λογαριασμούς σε όσους είναι εγκληματίες ή έχουν λερωμένη τη φωλιά τούς.
Μερικες φορές απλά κάνει κατάχρηση των χρημάτων μας και αν δεν είχα μιλήσει με δικηγόρο ακόμα θα περίμενα απάντηση.
Αλλά ακόμα και λερωμενη να έχει τη φωλιά του κάποιος... ποιος νόμος λέει ότι η paysafe μπορεί να κρατήσει τα δικά του χρήματα έτσι απλά ;
Καλή συνέχεια , ελπίζω να βοηθήσει καποιον το συγκεκριμένο ποστ.
Να εισαι καλα φιλε ομως καπου εχεις αδικο,δεν ειναι θεμα χρηματων,εμενα μου δεσμευσε 25ευρω,δεν ειναι μονο τα 25 ευρω,ειναι οτι σου φεροντε σαν σκουπιδι χωρις να φταις!ειναι και ρατσιστικο το θεμα,πως διαλεγει και κλεινει λογαριασμους???τους ρωτησα να δωσουν εξηγησεις και δεν απαντησανε,ειμαι καθαρος παικτης και σωστο ατομο!επιλεγοντας καποιους πελατες να τους κλεισουν τον λογαριασμο δημιουργουν θεμα ρατσισμου,εγω τους ζητησα τωρα πισω τα 25 ευρω και να πανε στην ευχη του Θεου,αντι να πιασουν τους κλεφτες ηρθαν επιασαν εμενα εργαζομενο νομοταγη πολιτη?γιατι δεν πιανουν τους απατεωνες?μηπως δεν τους συμφερει?και μπλοκαρουν εμας για να εχουνε να λενε οτι εχουν καλη ασφαλεια?
 
Να εισαι καλα φιλε ομως καπου εχεις αδικο,δεν ειναι θεμα χρηματων,εμενα μου δεσμευσε 25ευρω,δεν ειναι μονο τα 25 ευρω,ειναι οτι σου φεροντε σαν σκουπιδι χωρις να φταις!ειναι και ρατσιστικο το θεμα,πως διαλεγει και κλεινει λογαριασμους???τους ρωτησα να δωσουν εξηγησεις και δεν απαντησανε,ειμαι καθαρος παικτης και σωστο ατομο!επιλεγοντας καποιους πελατες να τους κλεισουν τον λογαριασμο δημιουργουν θεμα ρατσισμου,εγω τους ζητησα τωρα πισω τα 25 ευρω και να πανε στην ευχη του Θεου,αντι να πιασουν τους κλεφτες ηρθαν επιασαν εμενα εργαζομενο νομοταγη πολιτη?γιατι δεν πιανουν τους απατεωνες?μηπως δεν τους συμφερει?και μπλοκαρουν εμας για να εχουνε να λενε οτι εχουν καλη ασφαλεια?
Απο οτι εχω καταλαβει δε θελουν να κανεις συνδεση απο διαφορετικες συσκευες ή τοποθεσιες και σε κλειδωνουν. Αν ηταν περισσοτερα τα χρηματα θα σου ελεγα να μιλησεις με δικηγορο απλα να στειλει ενα email αυτος και να προχωρησει. Τωρα το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να τους ζαλησεις στα τηλεφωνα και στα emails μεχρι να λυθει το θεμα. Δε θα χασεις τα χρηματα παντως , το πολυ να κλεισουν τον λογαριασμο και να σου επιστρεψουν τα χρηματα σε iban. Εμενα ηταν διαφορετικο το θεμα γιατι ειχα κανει παρα πολλα χρηματα καταθεση. Γενικα ειναι υστερικοι με θεματα ασφαλειας και η εξυπηρετηση αργει υπερβολικα. Καλυτερα να χρησιμοποιεις χρεωστικη καρτα ακομα και αν λυθει το θεμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
Μεσα σε 1-2 βδομαδες πιστευω οτι θα λυθει το θεμα σου, δε θα αργησει περισσοτερο. Παντως αν θες παρε κανενα τηλεφωνα για να προωθησουν απο την εξυπηρετηση. Το τηλεφωνο ειναι πανω στην καρτα. Ισως σου ζητησουν την ταυτοτητα και την καρτα paysafe μαζι σε μια φωτογραφια και να απαντησεις σε μερικες ερωτησεις .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
Απο οτι εχω καταλαβει δε θελουν να κανεις συνδεση απο διαφορετικες συσκευες ή τοποθεσιες και σε κλειδωνουν. Αν ηταν περισσοτερα τα χρηματα θα σου ελεγα να μιλησεις με δικηγορο απλα να στειλει ενα email αυτος και να προχωρησει. Τωρα το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να τους ζαλησεις στα τηλεφωνα και στα emails μεχρι να λυθει το θεμα. Δε θα χασεις τα χρηματα παντως , το πολυ να κλεισουν τον λογαριασμο και να σου επιστρεψουν τα χρηματα σε iban. Εμενα ηταν διαφορετικο το θεμα γιατι ειχα κανει παρα πολλα χρηματα καταθεση. Γενικα ειναι υστερικοι με θεματα ασφαλειας και η εξυπηρετηση αργει υπερβολικα. Καλυτερα να χρησιμοποιεις χρεωστικη καρτα ακομα και αν λυθει το θεμα.
Nαι σε καταλαβαινω,ομως οπως ειπε ενας φιλος ειμαι 20 χρονια πελατης τους!!!καπου ολο αυτο με χαλαει,λες γιατι να το κανουν σε εμενα,δεν εφταιξα,αν λυθει το προβλημα να πανε να γα....!θα φυγω Τσεχια να παιξω να το γουσταρω στο καζινο τους,θα παρω απο δω και οσα λεφτα γουσταρω να φαω!θα περασω και ωραια σαν βολτα...εχουν ωραια τουρνουα ποκερ θα το διασκεδασω αληθινα θα χασω ετσι και λιγοτερα χρηματα,θα τζογαρω λιγοτερες φορες και ξερω και πολυ καλο ποκερ μπορει να παρω και καμια 1η θεση..
 
Μεσα σε 1-2 βδομαδες πιστευω οτι θα λυθει το θεμα σου, δε θα αργησει περισσοτερο. Παντως αν θες παρε κανενα τηλεφωνα για να προωθησουν απο την εξυπηρετηση. Το τηλεφωνο ειναι πανω στην καρτα. Ισως σου ζητησουν την ταυτοτητα και την καρτα paysafe μαζι σε μια φωτογραφια και να απαντησεις σε μερικες ερωτησεις .
Πηρα τηλεφωνα,εστειλα email,εστειλα και φωτογραφιες εχω και την αποδειξη και την καρτα!ευτυχς εχω και την αποδειξη δειχνει πανω το περιπτερο που την αγορασα,δειχνει τα παντα!1-2 εβδομαδες ειναι τραγικη καθυστερηση!αφου εχω φωτο τα παντα,θα επρεπε να εχω προταιρεοτητα και να ανοιγε σε 2-3 μερες!δεν εχω καταθεση απο αλλη συσκευη,μια ζωη,20 χρονια παιζω απο το σπιτι μου!εντελως αθλια εξυπηρετηση σε εναν σωστο πελατη!αν εφταιγα θα ελεγα οκ,εφταιξα!επισης θα επρεπε να υπαρχει προοιδοποιηση να λεει ρε παιδι μου κοιτα αν μπεις απο αυτην την συσκευη ξανα θα σε μπλοκαρουμε!δεν ενημερωνουν γενικα σωστα να ξερω που εφταιξα???μηπως η bet365 ενεργοποιησε την ασφαλεια της paysafe ?μηπως καποια αλλη εταιρια την οποια διεγραψα και δεν παιζω εκανε κατι?ολα αυτα θα επρεπε να μου τα πουνε!υστερα μπηκα να κανω το στατους απεριοριστο και δεν δουλευει η σελιδα τους,τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα???αν θελουν προσωπο ας κανουν βιντεοκληση με skype,να δωσω 1 φορα ολα τα παντα απο στοιχεια,να με δουν κιολας και να τελειωσει η υποθεση!αυτο με την ταυτοποιηση προσωπου δεν λειτουργει!πηγα και απο κινητο να το κανω και δεν λειτουργησε!ταλαιπωρουν αδικα τον κοσμο,μονο να τρωνε λεφτα ξερουνε!
 
Εχει 1-2 χρονια που ταλαιπωρει τον κοσμο με αυτα τα κλειδωματα. Χρεωστικη και ησυχασες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...