Κλειδωμένος λογαριασμός paysafe

• Εκκινητής θέματος Rose
  • Ημερομηνία έναρξης

Rose

New Member
4 Απρ 2020
1
0
1
Γεια σας. Η δική μου περίπτωση είναι η εξής:
Λίγο καιρό μετά την έκδοση της paysafe MasterCard μου η κάρτα κλειδώθηκε. Την είχα χρησιμοποιήσει μόνο για κάποια μικροεξοδα (gaming μια μια ανάληψη), τίποτα σημαντικό ή ύποπτο. Όταν απευθύνθηκα στην εταιρία μου ζητούσαν αρκετά στοιχεία. Έδωσα τα περισσότερα όμως κάποια μου φάνηκαν ύποπτα οπότε το αρνήθηκα. Τώρα μου έχουν κλειδώσει τον λογαριασμό και από ότι έχω καταλάβει δεν πρόκειται να μου τον ξεκλειδώσουν. Πιστεύετε ότι διατρέχω κίνδυνο σε νομικά επίπεδα?

Προγνωστικά

• 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Στουτγκάρδη - Αμβούργο
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ντάρμσταντ - Γκρόιτερ Φιρτ
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Φράιμπουργκ - Λεβερκούζεν
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    X Forum Bot: Ο χρήστης Xr_raf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Καταθέσεις- συναλλαγές vivawallet" στο...