Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

κανένα νέο από το συγκλονιστικό συμβάν; φωτογραφίες της ομάδας του infobeto με τα αηδόνια του μαγαζιού; τίποτα ρε μούχλες;;;;

Πάνε τα "μπεκατσίνια" !! Κάποιος κυνηγός τα...."Χτύπησε".....

Τραγούδησε ο JohnBill όμως τις τελευταίες του επιτυχίες :twis: :twis:
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Όλα τέλεια οργανωμένα (ας μην είχα πάει νωρίτερα εγώ με τον kobra και τον Johnbill να στρώσουμε τραπέζια και θα σου έλεγα εγώ...) για άλλη μία φορά.
Χορός, τραγούδι, κέφι, μπάφοι, γυναίκες, τέλεια !!!

Είδα αρκετά καινούρια άτομα, με διάθεση και κέφι. Εντύπωση μου έκανε ο Eric Castell με τις μαλούρες του και την χαίτη του :twis::twis::twis:

Άρη και το υπόλοιπο ΔΣ, ευχαριστούμε για το κέρασμα !!

PS
Η Κατερίνα μπορεί να μην ήρθε αλλά η Μαρία άξιζε για 10 !!!

Και του Χρόνου !
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

χαχαχαχαχα πως σας ήρθε αυτό με τις μαλούρες δεν μπορώ να καταλάβω. Με είχατε παρεξηγήσει :)
Θα υποθέσατε εϊτίλα (80s) φάση κι έτσι για να διάβαζε Μπλεκ αυτός ο Eric οπότε θα χει μαλλί μέχρι που σας έσκασε το φρεσκοκουρεμένο πρόβατο.

Πολλές γνωστές φάτσες, σαν να μου φαίνεται κάπου τους έχω ξαναδεί (Kobra, Bakounin, Animusbet) κι έχω σκαλώσει από χθες ειδικά με τον Kobra.
Χάρηκα που σας γνώρισα όλους παιδιά, δεν το μετάνοιωσα καθόλου που ήρθα και ευχαριστώ για το κέρασμα.
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Eric μιλήσατε και για ισοπαλίες; :meeting:

Μιλήσαμε γενικά αλλά είχες την τιμιτική σου. Όλοι είχαμε το νου μας στο Γιούβε-Ίντερ αν θα ρθει Χ και
τους έλεγα αν έρθει ισοπαλία θα σκάσει ο account εδώ στο μαγαζί και ποιός τον ακούει.
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

χαχαχαχαχα πως σας ήρθε αυτό με τις μαλούρες δεν μπορώ να καταλάβω. Με είχατε παρεξηγήσει :)
Θα υποθέσατε εϊτίλα (80s) φάση κι έτσι για να διάβαζε Μπλεκ αυτός ο Eric οπότε θα χει μαλλί μέχρι που σας έσκασε το φρεσκοκουρεμένο πρόβατο.

Πολλές γνωστές φάτσες, σαν να μου φαίνεται κάπου τους έχω ξαναδεί (Kobra, Bakounin, Animusbet) κι έχω σκαλώσει από χθες ειδικά με τον Kobra.
Χάρηκα που σας γνώρισα όλους παιδιά, δεν το μετάνοιωσα καθόλου που ήρθα και ευχαριστώ για το κέρασμα.

τον ανιμους σίγουρα τον ξες, το λέει και η υπογραφή του

''Ο animusbet είναι ακαδημαϊκός,δηλαδή πηγαίνει πάνω-κάτω στην οδό ακαδημίας''
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

H γιορτή ήταν για άλλη μια φορά έτσι όπως έπρεπε! Πολύ καλή παρέα, πολύ γέλιο και καλή διάθεση!


infobeto2017.jpg

Για να μην έχετε απορίες... το φλουρί το πήρε όποιος πλειοδότησε :)
Την καλύτερη προσφορά την έκανε ο infobetakias και ...φυσικά κέρδισε! :bravo:

Φέτος "βαπτίστηκαν" οι :

giannisthegreek
Eric Castel
Bakounin
Makmar
και άλλος ένας φίλος που δεν έχει ακόμα nickname αλλά θα αποκτήσει σύντομα :)

Χαίρομαι σκεπτόμενος πόσο τυχεροί είμαστε που είναι τέτοιες ωραίες προσωπικότητες στην παρέα μας! Εκπληκτικοί χαρακτήρες! Τι άλλο θα ηταν ε; :beers1:

Την έκπληξη την έκανε ο pyladis που ήρθε τελευταία στιγμή αλλά και ο nicolas με τον MAN7 που ΔΕΝ ήρθαν!!! :twis: Τουλάχιστον οι υπόλοιποι ειδοποίησαν ρε ρεμάλια ότι δεν θα τα κατάφερναν (zorian, Yannisss κλπ)

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που τίμησαν την γιορτή μας με την παρουσία τους (αλλά και όσους ήθελαν πραγματικά να έρθουν αλλά δεν μπορούσαν). Προσωπικά γέμισα τις μπαταρίες μου και σύντομα θα κάνουμε κι άλλες συγκεντρώσεις ...έτσι γιατί γουστάρουμε! :bravo:

animusbet
Infobetakias
crea_bet
Ηλιάκης (μετά της συζύγου)
johnbill
Kobra
okonski
emel
Δημήτρης
Ηρακλής
nektar
nikitas
pyladis
giannisthegreek
Eric Castel
Bakounin
Makmar (+κολλητός)
SJim

Special thanks

* στον γίγαντα Ηλιάκη που έφερε από την Κρήτη ρακί δικής του παραγωγής και κέρασε όλο τον κόσμο!
* στον giannisthegreek για το δώρο που μας έκανε σε τόσο δύσκολες εποχές!

:sign:
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Μιλήσαμε γενικά αλλά είχες την τιμιτική σου. Όλοι είχαμε το νου μας στο Γιούβε-Ίντερ αν θα ρθει Χ και
τους έλεγα αν έρθει ισοπαλία θα σκάσει ο account εδώ στο μαγαζί και ποιός τον ακούει.
Θα βρω την Ιθάκη μου στο Κάλιαρι την Κυριακή. :yes1: Μου το κρατάνε για δώρο τα παλιόπαιδα επειδή έχω γενέθλια μία μέρα πριν. :cool:
cagliari_it.jpg
Την τιμητική σου εσύ μάλλον την είχες,αφού διαβάζω για γέλια (χι-χι-χι,το σύμβολο της ισοπαλίας). :twis:
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

για φλουρί στοιχήματισα σε Kobra @7.00 ελπίζω να με δικαιώσει

Δυστυχώς φίλε μου ακόμα και στην κοπή της πίτας δούλεψε η παράγκα του indobeto.:twis::twis::twis::twis:
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Πολύ ωραία η χθεσινή βραδιά, καλή διάθεση, κέφι, μεζεδάκια, κρασί, μπύρες, ρακί, συζητήσεις και πάνω απ όλα ωραίοι και σπάνιοι χαρακτήρες! :beers1:
Το μόνο που με χάλασε ήταν το στημένο φλουρί και απαιτώ να επαναληφθεί η βραδιά την επόμενη Κυριακή με πίτα της επιλογής μου.Είναι μια ευκαιρία επίσης να έρθουν όσοι δεν μπόρεσαν εχθές.
Κατά τα άλλα πραγματικά χάρηκα που σας γνώρισα προσωπικά και περιμένω πως και πως την επόμενη συνάντηση.Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Αρη για την διοργάνωση της βραδιάς και το κέρασμα. (εκτός απο το φλουρί) :)
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Θα βρω την Ιθάκη μου στο Κάλιαρι την Κυριακή. :yes1: Μου το κρατάνε για δώρο τα παλιόπαιδα επειδή έχω γενέθλια μία μέρα πριν. :cool:
Προβολή συνημμένου 22377
Την τιμητική σου εσύ μάλλον την είχες,αφού διαβάζω για γέλια (χι-χι-χι,το σύμβολο της ισοπαλίας). :twis:



Βασικά την τιμητική σου την είχες εσύ που λέγαμε ότι έτσι κι έρθει Χ η Γιουβε τι θα μας έλεγες σημερα στο forum :)

Κανόνισε βρε στην επόμενη συνάντηση να ερθεις κι εσυ :eye:
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Για άλλη μια χρονιά η κοπή της πίτας του infobeto εξελίχθηκε σε μια καταπληκτική βραδυά.
Υπήρχε άφθονη διάθεση,τρελό κέφι,γέλιο και καλή παρέα.:beers1::beers1:
Χαίρομαι ιδιαίτερα που γνώρισα καινούργια και πολύ αξιόλογα άτομα.:sign:
Να ευχαριστήσω θερμά τον 'Αρη και τους υπόλοιπους διοργανωτές για την υπέροχη αυτή εκδήλωση.:bravo::bravo:
Ελπίζω να επαναληφθεί σύντομα και να έρθουν και όσοι δεν μπόρεσαν χτές.

Και του χρόνου με υγεία.
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Μιλήσαμε γενικά αλλά είχες την τιμιτική σου. Όλοι είχαμε το νου μας στο Γιούβε-Ίντερ αν θα ρθει Χ και
τους έλεγα αν έρθει ισοπαλία θα σκάσει ο account εδώ στο μαγαζί και ποιός τον ακούει.
Βασικά την τιμητική σου την είχες εσύ που λέγαμε ότι έτσι κι έρθει Χ η Γιουβε τι θα μας έλεγες σημερα στο forum :)

Κανόνισε βρε στην επόμενη συνάντηση να ερθεις κι εσυ :eye:

Κοντά μένω (Αργυρούπολη) και το σκεφτόμουν :para:,απλά επειδή έχω κάποιες δουλειές στα πόδια μου θα ήμουν λίγο στην τσίτα. :twis: Επίσης,δε θέλω να φαίνομαι ως ο γραφικός που μιλάει συνέχεια για κάποια ισοπαλία :teass:,ο μόνος λόγος που επιμένω είναι επειδή είναι τελείως παράδοξο να έχει κάποια ομάδα 12 περσινούς+22 τωρινούς αγώνες χωρίς Χ.Ίσως έχει μεγάλη διαφορά δυναμικότητας από τις άλλες και κάνει ό,τι γουστάρει. :confused: Δε θα έλεγα τίποτα άμα έληγε χτες ισόπαλο το ματς στο Τορίνο,όπως το ίδιο έκανα και για το ματς Γαλατά-ΠΑΟ που είχα αναφέρει ως σίγουρο διπλό.Το στοίχημα εκεί που βγάζουμε γλώσσα μάς προσγειώνει απότομα. :caked:

Special thanks

* στον γίγαντα Ηλιάκη που έφερε από την Κρήτη ρακί δικής του παραγωγής και κέρασε όλο τον κόσμο!
* στον giannisthegreek για το δώρο που μας έκανε σε τόσο δύσκολες εποχές!

:sign:
Για κοψίδια λέγατε και τη βγάλατε με γίγαντες. :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Ηλιούπολη και δεν πήγες? Αδικαιολόγητος :no3:
Για τιμωρία η Γιούβε θα τελειώσει το πρωτάθλημα χωρίς ισοπαλία
 
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Ηλιούπολη και δεν πήγες? Αδικαιολόγητος :no3:
Για τιμωρία η Γιούβε θα τελειώσει το πρωτάθλημα χωρίς ισοπαλία
:laf:

hqdefault.jpg
"Δεν πήγες στη συγκέντρωση του Infobeto forum;Αδικαιολόγητος!"
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Διακόπτουμε το πρόγραμμα μας για μία έκτακτη είδηση

Πιτα.jpg

Θα μας τρελάνετε εσεις εδώ μέσα! Έλεος! :) :) :)

Το γλέντι συνεχίζεται!
:beers1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden, okonski και nklaps
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Υ.Γ ο Μάνος δεν άντεξε τις δυο συνεχόμενες ήττες σε ΣΕΦ κ ΟΑΚΑ και δεν ήρθε, λες και θα του έλεγα κάτι....

Θα του έλεγες όμως για τις 30 βολές που έχει βαρέσει ο Ολυμπιακός στα προηγούμενα παιχνίδια :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Απάντηση: Κοπή πίτας 2017 του infobeto

Για ένα ακόμη βράδυ περάσαμε υπέροχα με τα γνωστά ρεμάλια αλλά και νέο αίμα με πολύ καλά στοιχεία.Γιατί αλλιώς είναι να γράφεις και να διαβάζεις πίσω από ένα πληκτρολόγιο και αλλιώς να τσουγκρίζεις το ποτήρι σου ανταλλάζοντας ιδέες και κάνοντας χαβαλέ.Κάτι τέτοια βράδια σε κάνουν να τα ξεχάσεις όλα και να γίνεις για λίγες ώρες παιδί και πάλι.Ευχαριστώ τα αφεντικά και για το κέρασμα.
Τυχαίο οτι όποιος ήταν Ολυμπιακός έπαιρνε μικρό κομμάτι πίτας,όποιος ήταν Παναθηναικός έπαιρνε μεσαίο και τα μεγάλα κομμάτια πήγαιναν στους Αεκτζήδες?
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...