Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Και του χρόνου, να είμαστε όλοι καλά και πάντα με υγεία !!!

Όντος ήταν πολύ καλά με πολύ κέφι αν και δυστυχώς δεν κατάφερα να κάτσω και να μιλήσω με όλα παιδιά καθώς εκεί πίσω στην γαλαρία είχαμε πολύ σοβαρές συζητήσεις και τα θέματα που απαιτούσαν άμεσες λύσεις ήταν πολλά....πάρα πολλά !!! :twis: :twis: :twis:

Θέλω να πω ένα μεγάλο respect σε McLarren, Zorian, Ertzan, Alex που ήρθαν και μας τίμησαν από μακρυά....πολύ μακρυά κάποιοι και έδωσαν το δικό τους χρώμα !!!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε Άρη και Νεκτάριο που φροντίζουν πάντα να έχουν μία άρτια οργανωμένη γιορτή !!!

Ευχαριστούμε επίσης τον Ηλιάκη για την ρακί !!!

Τέλος...να ευχαριστήσω προσωπικά τα......κορίτσια του μαγαζιού για το θέαμα που παρουσίασαν και ειδικά την κοπελιά με το....κολάρο, την κοπελιά με τα κόκκινα που είχε γενέθλια, τα milf πίσω από τον Νικόλα, τα milf στο βάθος. Φυσικά να πω ότι τα κορίτσια της παρέας μας που συνόδευαν κάτι σαπιοκάραβα που είναι εκτός εγγύησης, ήταν ότι πιο όμορφο είχε να δείξει η χθεσινή βραδιά !!!

Τέλος...να ευχαριστήσουμε την....Μελίνα που υπό την σκέπη της και την προστασία της έγινε το χθεσινό φαγοπότι...

Για το φλουρί...δεν έχω να πω τίποτα.... Ίσως είναι το μοναδικό πράγμα στην Ελλάδα που και επί ΠΑΣΟΚ αλλά και επί ΣΥΡΙΖΑ είναι Σ Τ Η Μ Ε Ν Ο !!!! Καλύτερα να βάλετε τον ΜΠΕΟ την άλλη φορά...:twis:

Και του χρόνου , με υγεία !!!

:beers1: :bravo::beers1: :bravo::beers1: :bravo::beers1: :bravo::beers1: :bravo::beers1: :bravo:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Τώρα που γύρισα κι εγώ σπίτι, ήρθε η ώρα να γράψω δυο κουβέντες...
Ευχαριστούμε τον Άρη και τον Νεκτάριο, που διοργανώνουν αυτές τις συγκεντρώσεις και μας δίνουν το δικαίωμα και να "ξεφαντώνουμε" και να γνωριζόμαστε. Επίσης, ευχαριστούμε για το κέρασμα.
Ευχαριστούμε τον Ηλιάκη για τη ρακί (εννοείται ότι θα την τιμήσουμε δεόντως, γιατί ο δάσκαλος έφερε για ένα μήνα πιώματα :up:)
Για τον Sjim ό,τι και να γράψω είναι λίγο. Πραγματικά φίλε δεν υπάρχεις. Δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιος άλλος που να μπορεί να κάνει όσα έκανε ο Μήτσος αυτό το τριήμερο. Ειλικρινά respect αδερφέ :sign:

Πέρα από την παλιοπαρέα, που τα σπάει κάθε φορά που βρισκόμαστε, χάρηκα πολύ για τα νέα παιδιά που γνώρισα. Τον McLarren, που είναι υπέροχο παιδί και του αξίζουν πολλά μπράβο για το ταξίδι αστραπή από Τσεχία στην Αθήνα γι' αυτή την συνάντηση. Δεν έχω λόγια:bravo:
Τον Eric, που φαίνεται κι από το φόρουμ τι άνθρωπος είναι κι έτσι είναι και στην πραγματικότητα. Υπέροχος :bravo: Πολύ χάρηκα Αντώνη!
Τον Bakounin και τον GiannistheGreek, που δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε πολύ, αλλά είναι φανταστικοί άνθρωποι, με χιούμορ και άψογοι στην παρέα.
Με λίγα λόγια, η εικόνα που αποκόμισα για ακόμη μια φορά, είναι ότι μέσα στο infobeto έχουμε παιδιά διαμάντια, με ήθος, με σεβασμό, με ποιότητα ανθρώπου, με χιούμορ, με γνώσεις, με..με..με.. δεν τελειώνει ο κατάλογος. Μέσα από την καρδιά μου δηλώνω περήφανος που είμαι μέλος αυτής της παρέας.
Για το φλουρί τι να πω, τα είπε ο Μήτσος. Απλά, την άλλη φορά Άρη βάλτε καμιά 10αριά φλουριά μέσα, να μην μένει κανείς παραπονεμένος. Σε 2-3 χρόνια θα έχουμε πάρει όλοι φλουρί :twis:
Του χρόνου στο μαγαζί πρέπει να βάλουμε μπράβους. Να μπαίνουν μόνο γυναικοπαρέες, πιπίνια, μιλφάρες, ό,τι να'ναι αλλά μόνο γυναικοπαρέες κι εμείς εννοείται. Τι δουλειά έχουν οι άλλοι άντρες στο μαγαζί; Φανταστείτε χτες τι ωραία που θα'ταν αν έφευγαν ξαφνικά όλοι οι άντρες κι έμεναν οι υπέροχες γυναίκες-χορεύτριες!! Το'χετε σαν εικόνα; Σκέτος παράδεισος :bb:Πολύ ωραίος ο γυναικείος πληθυσμός του μαγαζιού και ξανά συγχαρητήρια σε Άρη και Νεκτάριο που έφτιαξαν τη λίστα καλεσμένων :twis:
Άντε και του χρόνου ρε μάγκες, περισσότεροι και καλύτεροι :bravo:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Ξέχασα κι εγώ να ευχαριστήσω τον Άρη τον Νεκτάριο και όποιον άλλο έβαλε το χεράκι του για να γίνει η μάζωξη κι ευχαριστούμε για το κέρασμα για άλλη μια χρονιά.
zorian χάρηκα κι εγώ που σε γνώρισα και τα καλά σου λόγια που έγραψες ισχύουν ακριβώς τα ίδια και για σένα. Συμφωνώ μέχρι τελείας σε όσες παρατηρήσεις έγραψες :) ααααχχχχχ... δεν υπήρχε αυτό χθες :eye:

Μια απορία: Αυτή με το κολάρο ποιά ήτανε;
Και μια παρατήρηση: Αυτή με το φερμουάρ μπροστά στη μίνι φούστα μπήκε στις ανδρικές τουαλέτες :cool:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Και μια παρατήρηση: Αυτή με το φερμουάρ μπροστά στη μίνι φούστα μπήκε στις ανδρικές τουαλέτες :cool:

Ωχ ωχ ωχ, μη μου λες τέτοια! Μήτσο, αυτή με το άσπρο πουκάμισο που σ' έλεγα :hammer:
Αλλά κατάλαβα τι έγινε, εμένα έψαχνε το κορίτσι :twis:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Ξέχασα κι εγώ να ευχαριστήσω τον Άρη τον Νεκτάριο και όποιον άλλο έβαλε το χεράκι του για να γίνει η μάζωξη κι ευχαριστούμε για το κέρασμα για άλλη μια χρονιά.
zorian χάρηκα κι εγώ που σε γνώρισα και τα καλά σου λόγια που έγραψες ισχύουν ακριβώς τα ίδια και για σένα. Συμφωνώ μέχρι τελείας σε όσες παρατηρήσεις έγραψες :) ααααχχχχχ... δεν υπήρχε αυτό χθες :eye:

Μια απορία: Αυτή με το κολάρο ποιά ήτανε;
Και μια παρατήρηση: Αυτή με το φερμουάρ μπροστά στη μίνι φούστα μπήκε στις ανδρικές τουαλέτες :cool:

άντε να σου απαντήσω εγώ στις ερωτήσεις σου...

1. αυτή με το κολάρο, είναι αυτή που θα κόψει την τούρτα του χρόνου.
2. Αυτή με φερμοάρ μπροστά που μπήκε στις αντρικές τουαλέτες, είναι το..."δώρο" αυτού που θα κερδίσει το φλουρί !

:twis::twis::twis: :twis::twis::twis: :twis::twis::twis:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Ωχ ωχ ωχ, μη μου λες τέτοια! Μήτσο, αυτή με το άσπρο πουκάμισο που σ' έλεγα :hammer:
Αλλά κατάλαβα τι έγινε, εμένα έψαχνε το κορίτσι :twis:

Ότι σε έψαχνε σε έψαχνε..... Το γιατί δεν ξέρω... :twis:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

αχαχαχαχαχαχαχα

Κι εσείς είχατε μια απόσταση απ' τα τεκταινόμενα,
ο τρελόγιάννης που ήταν μπροστά μπροστά και τα είχε όλα φάτσα κάρτα
τον βλέπω να δίνει ακόμα πιο τρελά στοιχήματα.
Δεν θα μου κάνει εντύπωση αν δώσει κανένα over ημίχρονο under τελικό :)
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

αχαχαχαχαχαχαχα

Κι εσείς είχατε μια απόσταση απ' τα τεκταινόμενα,
ο τρελόγιάννης που ήταν μπροστά μπροστά και τα είχε όλα φάτσα κάρτα
τον βλέπω να δίνει ακόμα πιο τρελά στοιχήματα.
Δεν θα μου κάνει εντύπωση αν δώσει κανένα over ημίχρονο under τελικό :)

Εκεί που ήμουν είχα προοπτικές αλλά είχα από δίπλα τον οκο και κάθε φορά με τράβαγε και μου έδειχνε την βέρα.Δεν άφησε ούτε την καλόγρια να με ευλογήσει.
Πάντως αυτός που κράταγε τους τύπους μέχρι το 90΄ήταν ο Γιώργος (Bakouin).Μετά στις καθυστερήσεις που τον έπιασε το κρασακι έδωσε ρέστα! :)
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Έχω την εντύπωση ότι ο Γιώργης σου έδειχνε την βέρα όχι μόνο για να κρατήσει εσένα αλλά....για να κρατηθεί και ο ίδιος :twis::twis:

Όσο για την καλόγρια....έψαχνε τον..ΕΡΤΖΑΝ να τον.."εντάξει" στον δρόμο του.....Θεού :twis:
Αν τον έβαζε κάτω έτσι όπως ήταν, πιθανότατα ο ΕΡΤΖΑΝ θα γινόταν βουδιστής :twis::twis::twis:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Εκεί που ήμουν είχα προοπτικές αλλά είχα από δίπλα τον οκο και κάθε φορά με τράβαγε και μου έδειχνε την βέρα.Δεν άφησε ούτε την καλόγρια να με ευλογήσει.
Πάντως αυτός που κράταγε τους τύπους μέχρι το 90΄ήταν ο Γιώργος (Bakouin).Μετά στις καθυστερήσεις που τον έπιασε το κρασακι έδωσε ρέστα! :)

Είναι του μπάσκετ ο Γιώργος, δεν έχει καθυστερήσεις. Απλά πήγε το ματς στην παράταση κι εκεί έδωσε ρέστα :)
Καλό σκυλί και η καλόγρια! Ράτσας!!!
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Όσο για τον eric έχασε το στοίχημα.. eric vs άλογα πίστας διπλό.Και δεν ξέρω γιατί ήταν τόσο σοβαρός.Μάλλον διαβάζει η γυναίκα του το φόρουμ.
Και μια απορία.Τα πράγματα που εξαφάνιζε ο Νικολας με ταχυδακτυλουργικά που τα έστελνε;Από πίσω στην ξανθιά;
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Όσο για τον eric έχασε το στοίχημα.. eric vs άλογα πίστας διπλό.Και δεν ξέρω γιατί ήταν τόσο σοβαρός.Μάλλον διαβάζει η γυναίκα του το φόρουμ.
Και μια απορία.Τα πράγματα που εξαφάνιζε ο Νικολας με ταχυδακτυλουργικά που τα έστελνε;Από πίσω στην ξανθιά;

ώπα. ώπα....σε περίπτωση που διαβάζει η γυναίκα του eric το forum ή κάποια άλλη γυναίκα, θα πρέπει στο σημείο αυτό να σταματήσουμε την πλάκα και να τονίσουμε ότι στο μαγαζί χτες ήταν μόνο αντροπαρέες, για αθλητικές συζητήσεις και μόνο και αν δεν γίνομαι πιστευτός απλά να θυμίσω ότι γιορτάσαμε και τα 91 γενέθλια ενός ανθρώπου (που πήγαινε δεν πήγαινε) ....θυμάστε πιστεύω....

Επίσης ήμασταν όλοι τάξης και ηθική και αναλωθήκαμε στο φαγητό και στην ανταλλαγή απόψεων για τον....αθλητισμό.

Ευχαριστώ

Εκ της διοικήσεως
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

ώπα. ώπα....σε περίπτωση που διαβάζει η γυναίκα του eric το forum ή κάποια άλλη γυναίκα, θα πρέπει στο σημείο αυτό να σταματήσουμε την πλάκα και να τονίσουμε ότι στο μαγαζί χτες ήταν μόνο αντροπαρέες, για αθλητικές συζητήσεις και μόνο και αν δεν γίνομαι πιστευτός απλά να θυμίσω ότι γιορτάσαμε και τα 91 γενέθλια ενός ανθρώπου (που πήγαινε δεν πήγαινε) ....θυμάστε πιστεύω....

Επίσης ήμασταν όλοι τάξης και ηθική και αναλωθήκαμε στο φαγητό και στην ανταλλαγή απόψεων για τον....αθλητισμό.

Ευχαριστώ

Εκ της διοικήσεως

:lol::lol::lol::lol::lol:

Όπως επίσης όταν πέρναγε η καλόγρια σκύβαμε το κεφάλι με σεβασμό και κάναμε τον σταυρό μας να προσθέσω
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Όσο για τον eric έχασε το στοίχημα.. eric vs άλογα πίστας διπλό.Και δεν ξέρω γιατί ήταν τόσο σοβαρός.Μάλλον διαβάζει η γυναίκα του το φόρουμ.
Και μια απορία.Τα πράγματα που εξαφάνιζε ο Νικολας με ταχυδακτυλουργικά που τα έστελνε;Από πίσω στην ξανθιά;

Ένα θα σου πω φίλε, από όλους σας ο μόνος που έσπρωξε χθες ήμουν εγώ...

Τρέμουν τα πόδια μου, δεν μπορώ να περπατήσω,
έμεινα από μπαταρία και έσπρωχνα το αυτοκίνητο για 1 ολόκληρο χιλιόμετρο μέχρι το σπίτι στις 3 τα ξημερώματα :twis:
Νόμιζα ότι ήταν όλο ευθείες εκεί που μένω αλλά χθες κατέγραψα και την παραμικρή κλίση στο οδόστρωμα.
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Νταξ΄
Όλα καλά για ακόμη μία φορά , αλλά η χθεσινή ήταν νομίζω η ΚΑΛΥΤΕΡΗ απο όλες τις προηγούμενες ! Αν είμασταν και όλοι μαζί σε ένα τραπέζι θα ήταν πολύ καλύτερα , αλλά και έτσι πάλι είμασταν τρελοπαρέα . Του Γιάννη το ματι γυάλιζε , αλλά πώς να μην γυαλίζει εκεί που καθότανε !!! όλες οι ΚΥρίες απο μπροστά κουνιόντουσαν προκλητικά , πήγα και εγώ να παρασυρθώ , αλλά ο Θεός με φύλλαξε απο το κακό ... Ο Αντώνης παληκάρι απο τα λίγα , χωρίς πολλά σχόλια , αυτό αρκεί , ο Γιώργος ( μπακούνιν) μάλαμα, Ο Μάνος , στην κορυφή της πιραμίδας .
Αλλά αυτός που σήκωσε το κέφι όλων μας ήταν ο ασπρόμαυρος Νικόλας . Όλα ήταν ασπρομαυρα χθες . Ο μητσάρας είναι όπως κάθε χρόνο η ψυχή της παρέας και ας ήταν λίγο μακριά μου . Ο MAN7 παραδόξως ήταν ήσυχος και σοβαρός χθές .
Ο ΑLEX μετά της συζήγου ήταν εγγρατής , αλλά χάρηκα πολύ που βρεθήκαμε . Ο Μακλάρεν ήταν μακριά μου , αλλά χίλια μπραβο του, ο Χρηστάρς ψυχάρα , ο Ερτζάν εργάτης και εγαλείο χαμηλών τόνων .
Ακόμη μία φορά συγχαρητήρια στον Άρη και τον Νεκτάριο για την πιό όμορφη συνάθροιση .
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Σίγουρα δεν έχω << ξεχάσει >> τον Νικήτα , που όταν έχει ευκαιρία έρχεται και φυσικά το δυναμικό εργαλείο του Infobeto , τον Θάνο .
όλοι ήταν υπέροχοι :bravo:
υγ. Τάσο περαστικά σου
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Καλησπέρα και απο μένα, μόλις γύρισα.

Θα ήθελα και εγω με την σειρά μου να ευχαριστήσω τον Άρη και τον Νεκτάριο για αυτη την όμορφη γιορτή.

Προσωπικά για μένα ήταν η πρώτη μου παρουσια στην Infobetικη πίτα και για να είμαι ειλικρινεις ειχα λίγο άγχος μιας και δεν ήξερα σχεδόν κανένα πέρα απο τον Sjim, BetLaden, Kobra και Okonsi που είχαμε βρεθεί μια φορά στο παρελθον πριν 2 χρόνια περίπου γενικά με το χρόνο δεν τα πάω και τόσο καλά.

Παρόλο το μακρύ ταξίδι που εκανα 10ωρες πηγαινε ελα μπορώ να πω με βεβαιότητα πως θα το ξανα έκανα, μιας και η παρέα ήταν φανταστική.

Να περάσω λιγο και στο δια ταυτα, δυστυχως δεν ειχα την ευκαιρια να μιλήσω με όλους και θεωρω πως ήταν και λιγο δυσκολο μιας και δεν ήξερα σχεδον κανένα παρόλα αυτα μπορώ να πω οτι χάρηκα που σας γνώρισα εστω και λίγο(bakoun, giannis) ελπίζω να μην ξεχάσα καποιον. Η παρουσία του δασκάλου Ηλιάκη έδωσε μια άλλη νότα.

@Animusbet νομίζω δεν θα γλυτώσω το dislike απο σένα....ήρεμη δυναμη θα τον παρουσιάζα σαν τον Στολτίδη αθορυβος και με πολύ καλη παρουσία εντος και εκτος φορουμ..αν δεν σου αρέσει ο Στολτίδης να σε πω P.Souza

@Castel θα τον χαρακτηριζα με τον zetterberg par χαμογελαστος, σε προδιαθέτη θετικα και μεγάλη παικτουρα

@okonski μπορεί λόγω απόστασης να μην καταφέραμε να μιλήσουμε αλλα είχα την χαρά στο παρελθον να τα πούμε

@Alex θα τον χαρακτηριζα με τον Djole μιας και παιζει μπαλα καλά και εκτος γηπέδου

@Zorian απίστευτη προσωπικότητα είχε κερδισει τον σεβασμό μου απο το φορουμ και χάρηκα πάρα πολύ που τον γνώρισα και απο κοντά

@Ertzan το καλό το παλίο το ορθόδοξο πασοκ αυτο τα λέει όλα

@το Messi Suares Neymar της Μπαρτσελονας και το MNN του infobeto(Μάνος, Νικήτας και Νικόλας) τρομερή μπάλα πραγματικά δεν έχω λογια παρόλο που τους γνώρισα αυτη την στιγμή ένιωσα οτι τους ηξερε πολύ καιρο και με εκαναν να νιώσω πολύ άνετα και όμορφα. Νομίζω με μικρή διαφορά το βραβείο για τον MVP τρέλας θα το δώσω στο Νικόλα. Η μάχη με τον Νικήτα ήταν στηθος με στήθος και με λίγο σπρώξιμο απο τον Ιβαν το πήρε.
Πριν γνωρίσω τον Νικόλα είχα μια πολύ διαφορετική άποψη αλλα μόλις τον γνώρισα πραγματικά άλλαξα άποψη και πραγματικά για μένα ήταν μια μεγάλη και ευχάριστη έκπληξη μιας και οταν δεν ξέρεις καποιον είναι πολύ εύκολο να βγάλεις μια λανθασμένη εικόνα για κάποιον.

@SJim τελευταίο άφησα τον Δημήτρη που πραγματικά δεν εχω λογια να τον ευχαριστήσω, οτι και να πω ειναι λιγο το εχει γράψει και παραπάνω ο zorian
Δημήτρη ενα μεγάλο ευχαριστώ

Όσον αφορά το highlight της βραδιάς φωτογραφία Έρτζαν Νικήτα με φόντο την Μελινα Μερκούρη.

Πραγματικά ήταν μεγάλη μου χαρά που κατάφερα να ειμαι εκει και όσον αφορά το φλουρι ηταν η τύχη του πρωτάρη :D

Τέλος δεν θα ξεχάσω να ανεφέρω τον @johnbill ναι μεν λογω υποχρεώσεων δεν κατάφερε να παρεβρεθεί στην πίτα παρόλα αυτά κατάφερε να ξεκλέψει λιγο για να μας δει, πραγματικά ηταν μεγάλη μου χαρά johnbill

@Kobra μπορεί να μην καταφέραμε να τα πούμε αλλα να εισαι σίγουρος οταν ξανα κατέβω Αθήνα θα χαρώ πολύ να πιούμε ενα καφέ και να φάμε και κανένα σουβλάκι


Ραντεβού του χρόνου :sign:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Ένα θα σου πω φίλε, από όλους σας ο μόνος που έσπρωξε χθες ήμουν εγώ...

Τρέμουν τα πόδια μου, δεν μπορώ να περπατήσω,
έμεινα από μπαταρία και έσπρωχνα το αυτοκίνητο για 1 ολόκληρο χιλιόμετρο μέχρι το σπίτι στις 3 τα ξημερώματα :twis:
Νόμιζα ότι ήταν όλο ευθείες εκεί που μένω αλλά χθες κατέγραψα και την παραμικρή κλίση στο οδόστρωμα.
Όχι ρε φίλε! Έφαγες τέτοιο πακέτο; Κρίμα ρε γμτ γιατί θα γύριζες σπίτι με μια υπέροχη διάθεση κ αυτό στη χάλασε

Στάλθηκε από το M5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: SJim και BetLaden
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Πέρασα τόσο καλά που δεν μπορούσε να μου χαλάσει τη διάθεση.
Πάντα στη ζωή όμως υπάρχουν και χειρότερα όπως π.χ. αν δεν σταματούσε ένας Χριστιανός (που για καλή μου τύχει πέρασε κάποια στιγμή) να με βοηθήσει στα τελευταία 30 μέτρα που δεν μπορούσα να το καταφέρω σε μια μικρή κλίση θα αναγκαζόμουν να ξυπνήσω τη γυναίκα μου να κατέβει να βοηθήσει.

:priest: είχα............ :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas, SJim και BetLaden

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...