Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Πέρασα τόσο καλά που δεν μπορούσε να μου χαλάσει τη διάθεση.
Πάντα στη ζωή όμως υπάρχουν και χειρότερα όπως π.χ. αν δεν σταματούσε ένας Χριστιανός (που για καλή μου τύχει πέρασε κάποια στιγμή) να με βοηθήσει στα τελευταία 30 μέτρα που δεν μπορούσα να το καταφέρω σε μια μικρή κλίση θα αναγκαζόμουν να ξυπνήσω τη γυναίκα μου να κατέβει να βοηθήσει.

:priest: είχα............ :)


:twis::twis: Το πιάσαμε το υπονοούμενο ή να συνεχίσω ; :lol::lol::lol::lol:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Πέρασα τόσο καλά που δεν μπορούσε να μου χαλάσει τη διάθεση.
Πάντα στη ζωή όμως υπάρχουν και χειρότερα όπως π.χ. αν δεν σταματούσε ένας Χριστιανός (που για καλή μου τύχει πέρασε κάποια στιγμή) να με βοηθήσει στα τελευταία 30 μέτρα που δεν μπορούσα να το καταφέρω σε μια μικρή κλίση θα αναγκαζόμουν να ξυπνήσω τη γυναίκα μου να κατέβει να βοηθήσει.

:priest: είχα............ :)

Τηλέφωνο γιατί δεν πήρες κάποιον να έρθει να βοηθήσει ; Του Αρη το έχεις λογικά, θα τον έπαιρνες και εκείνος όλο και κάποιον θα ενημέρωνε...



Στην χειρότερη, θα στέλναμε την καλόγρια, θα έπαιρνε στον ένα ώμο το αυτοκίνητο, στον άλλο εσένα και θα σας πήγαινε Θεσσαλονίκη :twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και nicolas
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Αχαχαχαχαχα το πιασαμε το υπονοουμενο :twis:
Η καλογρια :priest:ανετα θα κουβαλουσε μια ντανα τουβλα σε σκαλωσια πρωτο οροφο. :)

Μονο του τρελογιαννη εχω το τηλεφωνο αλλα ετσι κι αλλιως ειστε μακρια ολοι.
Ελεγα να παρω οδικη αλλα λεω σιγα μην κατσω να περιμενω για 30 μετρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: SJim, giannisthegreek και BetLaden
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Χαιρετώ την παρέα!!!:sign:
Κατ'αρχήν θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για τις ευχές και τα μηνυματά σας.
Τελικά είναι αλήθεια αυτό που λένε ότι,όταν οι άνθρωποι κάνουν σχέδια ο Θεός γελάει.:)
Περίμενα πως και πως αυτή τη συνάντηση ,για να ξαναδώ καλούς φίλους αλλά και να γνωρίσω νέους.
Δυστυχώς μια δυνατή ίωση με κράτησε στο κρεβάτι.:sic:
Χαίρομαι ιδιαίτερα όμως γιατί έμαθα ότι περάσατε τέλεια.:beers1:
Εύχομαι να μπορέσουμε να τα πούμε,με τους περισότερους τουλάχιστον πιο σύντομα,και να μην περιμένουμε
την επόμενη κοπή της πίτας.
Να περνάτε όλοι καλά και να προσέχετε τους εαυτούς σας.
:sign:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Καλησπέρα καλησπέρα.

Είναι ωραίο να επιστρέφεις μετά από 6 χρόνια και να βλέπεις φίλους υπάρχων αλλά και καινούρια πρόσωπα.

Στις συναντήσεις όταν κατεβαίνω στόχο έχω να μιλάω να γνωρίσω όλους και έτσι έκανα. Χάρηκα που είδα και γνώρισα όλα εκείνα τα πρόσωπα που δίνουν "ζωή" στο ινφομπέτο πίσω από το πληκτρολόγιο και πέρασα καλά. Επίσης χάρηκα που είδα και τα παιδιά που έχουμε συναντηθεί ξανά.

Ιδιαίτερη αναφορά πρέπει να κάνουμε στον Άρη και στον Νεκτάριο σίγουρα και να τους ευχαριστήσω για την όμορφη βραδιά που μας χάρισαν.

Επίσης δεν γίνεται να μην αναφερθώ και στον Δημήτρη (Sjim) και να τον ευχαριστήσω και εγώ αφού ανέλαβε για άλλη μια φορά την μεταφορά μας από και προς ξενοδοχείο ευχαριστώ Μητσάρα.

Μόνο τυχαίο δεν ήταν τελικά που κάτσαμε με τον σύντροφο Νικήτα κάτω από την Μελίνα Μερκούρη :)

Και του χρόνου μάγκες :sign:
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Ειναι ωραίο συναίσθημα αυτο που συμβαίνει πάντα στις συγκεντρώσεις μας, μπράβο στον Αρη και στον Νεκτάριο για αυτα που κάνουν και προσφέρουν .
Πολυ χαρούμενος και εγω που κατάφερα φέτος να ερθω και να βρεθώ με παλιούς αλλα και νέους φίλους που τα λέγαμε μόνο απο το σάιτ .
Ευχομαι σε ολους σας πρωτα να εχετε καλή υγεία και πάντα να είμαστε χαμογελαστοί οπως εκείνο το βράδυ , παιδιά περάσαμε υπέροχα και το καταευχαριστήθηκα , τελικά ειναι διαφορετικό να εισαι INFOBETO !!!!

Και του χρόνου παιδιά , τα φιλιά μας και απο την Αντα .
 
Απάντηση: Κοπή infobetiκής πίτας 2018

Καλησπέρα καλησπέρα το μαγαζί που έβαλε ο Άρης ήταν για ξεκάρφωμα γιατί η κοπί της πίτας έγινε στο παρακάτω στέκι. Εμένα με ξέχασαν εκεί μέσα και πριν λίγο που ανοίξανε τις πόρτες βγήκα
17185314255c2bd57ad7c4f9c92602ea.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Τον Ertzan έπρεπε να πάρω τηλέφωνο να με βοηθήσει.
Θα του λεγα "που είσαι να ρθω να με βοηθήσεις" :)
 

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
    Ertzan Ertzan: Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980...