Κρυπτονομίσματα

γιατί αποφεύγεις το trading? σε στρεσάρει;
Απλά δεν το θεωρω value σε σχέση με την κάβα που έχω, προσωπικά δε με καλύπτει το 3-4% που μπορεις να παρεις απο trading προτιμω να κανω scalping παρα αυτο
 
Απλά δεν το θεωρω value σε σχέση με την κάβα που έχω, προσωπικά δε με καλύπτει το 3-4% που μπορεις να παρεις απο trading προτιμω να κανω scalping παρα αυτο
εγώ παίρνω 10% και μετά κλείνω την συναλλαγή. από την άλλη το scalping δεν συμφέρει καθόλου κατά την άποψη μου. γιατί ποιος είπε ότι μόνο 3-4% παίρνεις; εξάλλου έχει νομισματα που μέσα σε μια μέρα κάνουν θεαματική άνοδο 30-40%.

εγώ σταματώ στο 10%.
 
εγώ παίρνω 10% και μετά κλείνω την συναλλαγή. από την άλλη το scalping δεν συμφέρει καθόλου κατά την άποψη μου. γιατί ποιος είπε ότι μόνο 3-4% παίρνεις; εξάλλου έχει νομισματα που μέσα σε μια μέρα κάνουν θεαματική άνοδο 30-40%.

εγώ σταματώ στο 10%.
Αφου καταφερνεις και βρισκεις τετοια crypto με ανοδο >10% μπραβο σου (y)
 
Ας ελπίσουμε να μην συμβαίνει αυτό που αρκετοί νομίζουμε(αυτό το τριχωτό ζώο με τα μακριά νύχια και τα κοφτερά δόντια :)) και να έχουμε διπλή κορυφή.Πάντως,το κουμπί σελλ δεν το πατάω όσο είμαι στο κόκκινο.Και ας μηδενίσουν όλα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απλά δεν το θεωρω value σε σχέση με την κάβα που έχω, προσωπικά δε με καλύπτει το 3-4% που μπορεις να παρεις απο trading προτιμω να κανω scalping παρα αυτο

1ον, δεν ειναι δυσκολο να βρεις κρυπτο που θα ανεβουν 10% σε 1-2 μερες, απλα κοιτας ποιο ειναι στο resistance και μπαινεις ειτε οταν σπασει την αντισταση ειτε οταν πεσει στο support. Συνηθως το ραλι ξεπερναει το 10%

2ον, μπορεις να εχεις ενα hodlng πορτοφολι για την επενδυση σου και ενα trading πορτοφολι για τα καθημερινα εξοδα ας πουμε. Ειναι καλη φαση
 
1ον, δεν ειναι δυσκολο να βρεις κρυπτο που θα ανεβουν 10% σε 1-2 μερες, απλα κοιτας ποιο ειναι στο resistance και μπαινεις ειτε οταν σπασει την αντισταση ειτε οταν πεσει στο support. Συνηθως το ραλι ξεπερναει το 10%

2ον, μπορεις να εχεις ενα hodlng πορτοφολι για την επενδυση σου και ενα trading πορτοφολι για τα καθημερινα εξοδα ας πουμε. Ειναι καλη φαση
Οσον αφορά το καθημερινο trading με 10% για τα καθημερινα εξοδα εν μερη μπορω να το καλύψω με το στοίχημα σε αγώνα με απόδοση 1,07-1,10 με την μόνη διαφορα στα crypto αν δεν κανεις sell και - να εισαι δεν τα χανεις σε αντίθεση με το ποδόσφαιρο που λήγει στο 90.
Ίσως να μην έχω ασχοληθεί αρκετά με το trading crypto και θεωρω οτι με καβα των 100$ για trading δεν βγαινει το καθημερινό μεροκάματο γι αυτο και προτιμώ να έχω long term
Ισως και να είμαι λάθος, στο παρελθον σκέφτηκα και Bots για αυτοματο trading

Αυτη την στιγμή στο Hodl
ETH
BTC
ADA
DOT
VET πολύ λιγο κατω απο 40$
MDEX και αυτο κοντα στα 15$

HBAR με ενα μεγάλο ερωτηματικό που για να ειμαι ειλικρινεις αυτό σκέφτομαι μόλις ανέβει λίγο(0,27) να το πουλήσω αν και θεωρω οτι μελλοντικα μπορεί να ξεπερασει τα 0,30

Ισως μελλοντικα αποκτησω λιγο LINK και BNB
Προς το παρων σκέφτομαι ειναι καλύτερα να μεινω σε αυτα και να προσπαθησω να τα αυξησω λιγο σε σχέση με τα διευρύνω και να κανω focus σε ETH και BTC.
ADA με τρεχουσα τιμη κοντα > 2,5 δεν ακουμπάω

Αυτη την στιγμή τo πλανο ειναι Long Term.
Για Trading θεωρω χρειάζεσαι ενα πολύ καλό κεφάλαιο
 
Οσον αφορά το καθημερινο trading με 10% για τα καθημερινα εξοδα εν μερη μπορω να το καλύψω με το στοίχημα σε αγώνα με απόδοση 1,07-1,10 με την μόνη διαφορα στα crypto αν δεν κανεις sell και - να εισαι δεν τα χανεις σε αντίθεση με το ποδόσφαιρο που λήγει στο 90.
Ίσως να μην έχω ασχοληθεί αρκετά με το trading crypto και θεωρω οτι με καβα των 100$ για trading δεν βγαινει το καθημερινό μεροκάματο γι αυτο και προτιμώ να έχω long term
Ισως και να είμαι λάθος, στο παρελθον σκέφτηκα και Bots για αυτοματο trading

Αυτη την στιγμή στο Hodl
ETH
BTC
ADA
DOT
VET πολύ λιγο κατω απο 40$
MDEX και αυτο κοντα στα 15$

HBAR με ενα μεγάλο ερωτηματικό που για να ειμαι ειλικρινεις αυτό σκέφτομαι μόλις ανέβει λίγο(0,27) να το πουλήσω αν και θεωρω οτι μελλοντικα μπορεί να ξεπερασει τα 0,30

Ισως μελλοντικα αποκτησω λιγο LINK και BNB
Προς το παρων σκέφτομαι ειναι καλύτερα να μεινω σε αυτα και να προσπαθησω να τα αυξησω λιγο σε σχέση με τα διευρύνω και να κανω focus σε ETH και BTC.
ADA με τρεχουσα τιμη κοντα > 2,5 δεν ακουμπάω

Αυτη την στιγμή τo πλανο ειναι Long Term.
Για Trading θεωρω χρειάζεσαι ενα πολύ καλό κεφάλαιο

Ναι θελει πολυ ψαξιμο το τρειντινγκ, πχ με 100 δολλαρια μπορουσες να εχεις παρει το Αλις ή το Ουμα που ηταν σε consolidation και να ειχες σημερα καπου 10% πανω, μετα σηκωνεις τα κερδη, παιρνεις κατι αλλο και το περιμενεις. Οντως δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για το ποτε θα γινει, μπορει και να παρει 4-5 μερες, αλλα θα αποφυγεις και το μεγαλο λοςς σε σχεση με το στοιχημα. Με οποιαδηποτε καβα μπορεις να κανεις τρειντινγκ, απλα τα κερδη θα ειναι πιο μικρα.

Ενα καλο Hodling πορτοφολι αναγκαστικα εχει Εθερεουμ, μπιτκοιν, καρντανο και ντοτ, τα αλλα λιγο πολυ δεν ενδιαφερουν ως επενδυσεις. Υπαρχουν καποια δυνατα προτζεκτ, αλλα απο τη στιγμη που εχεις αυτα τα 4 κοιτας τωρα που ειναι το bull run να χρησιμοποιησεις καποια κερδη για καλο τρειντινγκ και να βγαλεις καποια γρηγορα κερδη.

πχ το hbar και την ατιμη τη Ziliqa τα εχω καιρο και περιμενω να περασουν επιτελους αυτο το resistance που τα κραταει χαμηλα. Οταν γινει αυτο θα κανουν μεγαλο ραλυ, πανω απο 30-40%

υπαρχουν κι αλλα οπως πχ celr, fetch, skale, band, qnt, pond, fio, qtum, crv ή το τιμιο λαιτκοιν, που για αρκετο καιρο ειναι σε ενα επιπεδο στανταρ και κινουνται και ουτε χανεις τπτ, κερδιζεις και κατι ψιλα και περιμενεις να κανουν το μπαμ, πχ να παει το λαιτκοιν 300 δολαρια ειναι πολυ πιθανο. Πριν κανα 6μηνο κατι γραφικα το δινανε για 2000, αλλα μετα εγινε το κραχ. Τελοσπαντων, νομιζω οτι η επενδυση σου ειναι καλη, και το Link εχει να δωσει, ειναι βασικο να εχεις τα λεγομενα layer 1, γιατι ειναι οι πλατφορμες και ολα απο εκει ξεκινανε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: McLaren17
thanks για την λεπτομερη σου ανάλυση
απλά μιας και δεν ξέρω πολλά απο την αγορά και δεν έχω ασχοληθεί αρκετά πάω να παίξω μπάλα με ασφάλεια

οπου και να κοιτάξεις και να ψάξεις θα σου λενε για ETH, BTC, ADA και οριακά DOT

προφανώς και λεφτά θα κάνεις απο κάποια alt coins αρκεί να ξέρεις πως κινείται η αγορά και επειδή δεν το έχω ακόμη και δεν θέλω να φάω τα μούτρα μου προτιμώ να πάω στην ασφαλή λύση των basic crypto
 
HBAR πλέον στο 0,28711 τώρα η δύσκολη απόφαση πουλάμε η περιμένουμε να ξεπεράσει τα 0,30 και ίσως 0,35

ADA παίζει πολύ ψηλά λογικά αυτο δεν το ακουμπάμε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
HBAR πλέον στο 0,28711 τώρα η δύσκολη απόφαση πουλάμε η περιμένουμε να ξεπεράσει τα 0,30 και ίσως 0,35

ADA παίζει πολύ ψηλά λογικά αυτο δεν το ακουμπάμε


Sent from my iPhone using Tapatalk
Οι απαντησεις βρισκονται στο διαγραμμα με βαση το μπιτκοιν. Γιατι ολα απο το μπιτκοιν ξεκινανε. Αν ακριβινει το λαδι, θα ακριβινουν και ολα τα αλλα προιοντα.

Αυτη τη στιγμη ειναι γυρω στο 0.00000570 του μπιτκοιν νομιζω (570 Σατοσι τα λενε στο εξωτερικο αυτα). Με βαση το ιστορικο και τα προηγουμενα ραλυ και σαππορτ που ειχε, το resistance ειναι στο στα 0.00000630 του μπιτκοιν (630 σατς) και αν το σπασει θα κανει ενα ραλλυ μεχρι τα 750-76 Σατοσι που ειναι το επομενο ρεζιστανς. Το σαππορτ ειναι καπου στα 500 Σατοσι. Αυτο σημαινει οτι αμα δεις και πεσει κατω απο το 500 πουλας. Αλλιως επειδη ειμαστε σε bull cycle η λογικη ειναι να περιμενεις να ξεπεσασει τα 630 και να δεις ποσο ψηλα θα φτασει (πχ μπορει να παει 640-650 πριν αρχισει να ξαναπεφτει στα 630 και να μαζεψει ενεργεια για το επομενο ραν), οποτε εκει ειναι καλη στιγμη να αποσυρεις καποια κερδη και να περιμενεις το επομενο ραλλυ.

Σε οτι αφορα το Καρντανο, εξαρταται τι εχεις κανει, αν ειχες παρει αρχη του μηνα που ειχε καπου 1.10, ε προφανως μαζευεις κερδη ή κεφαλαιο ή και απο τα δυο και αφηνεις μεσα ο,τι σου κανει ανεση για να δεις το επομενο επιπεδο. Η δυναμικη δειχνει οτι αυτη την εβδομαδα μπορει να παει κοντα στο 2.80-3, μετα θα αρχισει να πεφτει σοτ σαπορτ και να διορθωνει για να παρει δυναμη για το επομενο ραλλυ. Η προβλεψη ειναι οτι στους επομενους 6-8 μηνες θα παει 10 δολλαρια, αλλα το σωστο ειναι να μαζευεις τα κερδη σου, γιατι η αγορα ειναι περιεργη και επιπλεον υπαρχουν αυτη τη στιγμη πιο ελκυστικα προτζεκτ για να επενδυσεις. Το Καρντανο το εχεις, το κερδισες, για να ξαναγινει ελκυστικο πρεπει να φτασει στο 1.80-2 παλι που ειναι το δυνατο σαπορτ.
 
Οι απαντησεις βρισκονται στο διαγραμμα με βαση το μπιτκοιν. Γιατι ολα απο το μπιτκοιν ξεκινανε. Αν ακριβινει το λαδι, θα ακριβινουν και ολα τα αλλα προιοντα.

Αυτη τη στιγμη ειναι γυρω στο 0.00000570 του μπιτκοιν νομιζω (570 Σατοσι τα λενε στο εξωτερικο αυτα). Με βαση το ιστορικο και τα προηγουμενα ραλυ και σαππορτ που ειχε, το resistance ειναι στο στα 0.00000630 του μπιτκοιν (630 σατς) και αν το σπασει θα κανει ενα ραλλυ μεχρι τα 750-76 Σατοσι που ειναι το επομενο ρεζιστανς. Το σαππορτ ειναι καπου στα 500 Σατοσι. Αυτο σημαινει οτι αμα δεις και πεσει κατω απο το 500 πουλας. Αλλιως επειδη ειμαστε σε bull cycle η λογικη ειναι να περιμενεις να ξεπεσασει τα 630 και να δεις ποσο ψηλα θα φτασει (πχ μπορει να παει 640-650 πριν αρχισει να ξαναπεφτει στα 630 και να μαζεψει ενεργεια για το επομενο ραν), οποτε εκει ειναι καλη στιγμη να αποσυρεις καποια κερδη και να περιμενεις το επομενο ραλλυ.

Σε οτι αφορα το Καρντανο, εξαρταται τι εχεις κανει, αν ειχες παρει αρχη του μηνα που ειχε καπου 1.10, ε προφανως μαζευεις κερδη ή κεφαλαιο ή και απο τα δυο και αφηνεις μεσα ο,τι σου κανει ανεση για να δεις το επομενο επιπεδο. Η δυναμικη δειχνει οτι αυτη την εβδομαδα μπορει να παει κοντα στο 2.80-3, μετα θα αρχισει να πεφτει σοτ σαπορτ και να διορθωνει για να παρει δυναμη για το επομενο ραλλυ. Η προβλεψη ειναι οτι στους επομενους 6-8 μηνες θα παει 10 δολλαρια, αλλα το σωστο ειναι να μαζευεις τα κερδη σου, γιατι η αγορα ειναι περιεργη και επιπλεον υπαρχουν αυτη τη στιγμη πιο ελκυστικα προτζεκτ για να επενδυσεις. Το Καρντανο το εχεις, το κερδισες, για να ξαναγινει ελκυστικο πρεπει να φτασει στο 1.80-2 παλι που ειναι το δυνατο σαπορτ.
Thank you

HBAR εχω ~950 units με τιμη αγοράς στα ~0,23 επομενως ακολουθω την συμβουλή σου αν φτάσει τα 500 το πουλάω ολόκληρο;;; επίσης αν φτάσει τα 640-650 τι ποσοστο πουλάμε
Cardano εχω ~150 με τιμή αγοράς στα 1,1-1,3 σκεφτόμαι να πουλήσω το μισο 70-80 Units Cardano
το κερδος το κρατάω η το επενδύω σε ETH? εσυ τι κίνηση θα έκανες εδώ

Φανταζομαι υπάρχουν διαφορες στρατηγικές στο παιζουμε μπάλα εσυ ποια προτείνεις όσον αφορά την διαχείρηση κεφαλαίου;;;

Τι άλλα καλα προτζεκτ προτείνεις;;;
Δώσε μας λιγο τα φώτα σου γιατι θα παω σαν τα πρόβατα στην σφαγή
 
Thank you

HBAR εχω ~950 units με τιμη αγοράς στα ~0,23 επομενως ακολουθω την συμβουλή σου αν φτάσει τα 500 το πουλάω ολόκληρο;;; επίσης αν φτάσει τα 640-650 τι ποσοστο πουλάμε
Cardano εχω ~150 με τιμή αγοράς στα 1,1-1,3 σκεφτόμαι να πουλήσω το μισο 70-80 Units Cardano
το κερδος το κρατάω η το επενδύω σε ETH? εσυ τι κίνηση θα έκανες εδώ

Φανταζομαι υπάρχουν διαφορες στρατηγικές στο παιζουμε μπάλα εσυ ποια προτείνεις όσον αφορά την διαχείρηση κεφαλαίου;;;

Τι άλλα καλα προτζεκτ προτείνεις;;;
Δώσε μας λιγο τα φώτα σου γιατι θα παω σαν τα πρόβατα στην σφαγή

Κοιτα, αν δεις και χανεται το χαμηλο support, καλο ειναι να ξεμπερδευεις. Βασικα κοιτας που ηταν το επομενο σαππορτ ιστορικα, καποια απο αυτα τα μικρα ειναι ατιμα, εχουν κανει ραλλυ 30% και 80%, δηλαδη αν πεσουν μπορουν να πανε και 30% κατω.

το τι ποσοστο πουλας αφορα το τι θες να βαλεις στην τσεπη σου παντα.

Καποια ισχυρα προτζεκτ που ηδη εχουν ανεβει αλλα μπορουν πιο πολυ(μιλαμε γι 7-10 φορες πανω) ειναι το Swipe-SXP, KAVA, LUNA, DIA, LinK, Elrond Gold, CRV. Ψαξε τι απο αυτα ειναι σε στασιμοτητα, νομιζω η KAVA εκανε ενα ξεσπασμα χθες και το LUNA εχει γινει απλησιαστο, δες στα αλλα.
 
τελικά πούλησα το μισο Cardano και αγοράσα 5 Link και 55$ ΕΤΗ
Περιμενω να δω που θα φτάσει το HBAR και θα προχωρησω ανάλογα

Thanks again για τα hints
 
τελικά πούλησα το μισο Cardano και αγοράσα 5 Link και 55$ ΕΤΗ
Περιμενω να δω που θα φτάσει το HBAR και θα προχωρησω ανάλογα

Thanks again για τα hints

Βλεπεις με τη διορθωση που γινεται ποσο σημαντικο ειναι να σηκωνεις καποια κερδη για να μην υποφερεις στις μεγαλες πτωσεις.
 
θα μας κανεις Expert στο τέλος

Απλα θα πρέπει να μάθουμε να διαβάζουμε λιγο καλύτερα τα γραφήματα και να αναγνωριζουμε τα support lines και τα Resistance etc γιατι στην ουσία εκει γινεται το παιχνίδι στο trading

Με ποια κριτηρια βρισκουμε crypto για trading (που θα ακολουθήσουν αν μπορούμε να πουμε την λογική ροή και οχι να έχουμε συχνά crash(δεν ξέρω πως λέγεται η μεγαλη κοκκινη γραμμή στα candlesticks) ή πως βρίσκουμε τα crypto με hot prospect x6-10 που ανέφερες?

Το LINK το ειχα ακουστα οτι προκειται για καλό project γι αυτο και το προτιμησα αλλά τα υπόλοιπα απο που αντλησες τις πληροφορίες(εφόσον) μπορεις να τις μοιραστεις μαζί μας. Απο αυτά που ανέφερες επειδη δεν ειχα μεγάλο budget ~150$ προτιμησα να τα επενδύσω σε ενα παρα να τα κάνω split μεταξυ αυτων που ανέφερες δεν ξέρω αν έκανα καλά η θα ήταν καλυτερα να τα μοιράσω σε 3 project και οταν καποιο απο αυτά εκανε το "μπαμ" να πουλουσα ενα μερος και να επενδυα το κερδος στα υπολοιπα 2 που θα είχα
 
niewbie.PNG

Ειναι πολυ προχειρο σχεδιασμένο στην ζωγραφική, αλλα με τετοιες μικρες διαφορες νομιζω θα ειχα πολύ μικρό κέρδος η θα μπορουσα να το σχεδιάσω καλύτερα πχ zone1 και zone2 να ήταν ένα;;;
 
Προβολή συνημμένου 33703
Ειναι πολυ προχειρο σχεδιασμένο στην ζωγραφική, αλλα με τετοιες μικρες διαφορες νομιζω θα ειχα πολύ μικρό κέρδος η θα μπορουσα να το σχεδιάσω καλύτερα πχ zone1 και zone2 να ήταν ένα;;;
Πολυ προχειρα. ειναι ατιμο το Ματικ, εγω το πηρα στο 0.7 πουλησα στο 1.30 και δεν θα ασχοληθω αλλο, ακομα δεν δειχνει να ειναι σε καποιο δυνατο σαππορτ, θα μπορουσε να παει και στο 1.05 πριν αρχισει να ανεβαινει, κοιτς πολυ προσφατο ταιμφρειμ.

Νομιζω το πιο δυνατο σαππορτ ειναι στο 1.10 και μετα στο 1.22-1,25, δηλαδη αυτα θα εβλεπα ως σημεια εισοδου σε ενα τρειντ εδω.

Απο εκει και περα η πρωτη καλη αντισταση ειναι στο 1.30-1.33 κ μετα στο 1.45-1.50.

Η τακτικη ειναι εσυ να μπεις στο 1.20-1.25 ας πουμε και να περιμενεις απο το νομισμα να αρχισει να δημιουργει νεα ψηλοτερα χαμηλα, δλδ να δειξει οτι περναει το 1.30 και αρχιζει να κολλαει στο 1.32, 1.35, 1.40, δηλαδη χτιζει βαση και μαζευει ενεργεια, μετα θα κανει το ραλλυ, αν περασει το 1.50 παλι ψαχνεις για νεα "ψηλα χαμηλα". Αν δεις οτι δεν αρχισει να παραμενει πανω απο συγκεκριμενη τιμη, τοτε ειναι ενδειξη οτι δεν εχει βαση και θα παει πισω στο 1.25-1.30, οποτε το πουλας

Ενταξει πρεπει να διαβαζεις ειδησεις, ενημερωση απο το τουιτερ και τα σχετικα, δηλαδη επειδη ειπες για το Ματικ, θα δεις οτι η πολυγκον αρχισε να βαζει και το CRV στην πλατφορμα γιατι εχει μεγαλο liquidity, οποτε ειναι καλο προτζεκτ που θα χρησιμοποιηθει πολυ.

Υπαρχουν διαφορα σαιτ, πχ το cointelegraph, γενικα οι ειδησεις ειναι πολλες, χανεσαι καπου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: McLaren17
βγηκα τωρα στο 1,54 και με κερδος 7-8%
μιας και ειδα οτι τωρα παμε για την πτωση
down_.PNG
 
Τσεκαρε το διαγραμμα του Wyckoff και δες που θα φτασει το ICP (Internet Computer)
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...