ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΝΟΒΙΜΠΕΤ

petros198711

New Member
11 Αυγ 2020
3
1
3
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ..ΕΠΑΙΞΑ ΣΤΗΝ ΝΟΒΙΜΠΕΤ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΙΝΤΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ ΟΒΕΡ 34.5 ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΠΛΑΓΙΑ ΑΟΥΤ ΣΤΟ ΜΑΤΣ (ΜΑΡΕΣΕΙ Τ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ, Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΑΚΙΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ)..ΛΗΓΕΙ Τ ΜΑΤΣ, ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΟΙΧΙΜΑΝ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑ 10ΛΕΠΤΟ ΤΑ ΜΕΤΡΗΣΑ 36..ΤΑ ΣΑΙΤ ΟΠΩΣ..csbetradar, flashscore, 365scores stoiximan ΤΑ ΒΓΑΛΑΝΕ 36...ΠΕΡΝΑΝΕ 2 ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΓΑΛΑΝΕ ΧΑΜΕΝΟ..ΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΘΑ ΚΑΝΑΝΕ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟ ΤΣΑΤ...ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΠΑΡΟΧΟΣ ΤΟΥΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΗΤΑΝ 33..ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΜΑΤΣ ΞΑΝΑ...ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΛΑΓΙΟ ΓΡΑΦΩ ΤΟΝ ΑΚΡΙΒΗ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΚΕ..ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΟΝΤΩΣ 36...ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΩ ΕΜΑΙΛ....ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΩ ΦΩΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..Η ΙΔΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΑ.Ο ΠΑΡΟΧΟΣ ΝΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ 33..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ??ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΑ ΣΑΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Το ότι ένα σωρό άλλες σελίδες γράφουν 36, δε σημαίνει τίποτα γι' αυτούς;
 
Δεν ξέρω αν μπορούν να σε βοηθήσουν απλά στείλε εμειλ Ουέφα η και στις ομαδες.. Μπορεί να σου απαντήσουν ... Μια ματιά που έριξα στο σάιτ της ΟΥΕΦΑ έχει στατιστικά αλλά όχι πλάγια άουτ για το συγκεκριμένο παιχνίδι
 
Από nowgoal αν και δεν ξέρω πόσο μπορεί να βοηθήσει
 

Συνημμένα

  • IMG_20200812_230034.jpg
    IMG_20200812_230034.jpg
    371.4 KB · Προβολές : 121
Αν δεν βρεις καποια επισημη πηγη,επικοινωνησε με τον παροχο αποδοσεων της εταιριας.Αν δεν τον βρεις γκουγκλαροντας,επικοινωνησε με το τμημα εξυπηρετησης ωστε να σου δωσουν καποιο mail.Τραγικο ξεπεταγμα της υποθεσης απο το τμημα εξυπηρετησης της νοβι,αλλα αυτα συμβαινουν οταν εχει σηκωθει η μυτη και δεν τους νοιαζει για τους πελατες τους.
 
Φίλε μου ψαξτο με τους αλ@τες που έχουμε μπλέξει πάντως στην περίπτωση που είσαι κερδισμένος θετικός για πάνω απο 3 μήνες και με πάνω απο 500 ευρώ υπόλοιπο κανε μια ανάληψη γιατί όσο τους στέλνεις στοιχειά θα σου στείλουν μήνυμα οτι με την υποψία πως έχεις διπλό λογαριασμό σου δεσμεύουν τα χρήματα...
 
Η μεγαλύτερη απόδειξη είναι ότι έκατσα κ είδα το ματς εκ νέου και έγραψα δίπλα σε κάθε εκτέλεση πλαγίου το λεπτό και δευτερόλεπτο στο οποίο εκτελέστηκε.... Κ πάλι 36 βγήκαν.... Το δελτίο τ παίξε ο αδερφός μου στο δικό του λογαριασμό ο οποίος 1 βδομάδα έχει που γράφτηκε Νόβι μπετ.. Και φυσικά δε μπήκα στο λογαριασμό του από καμιά συσκευή.. Μόνο αυτός μπαίνει απτό δικό του.. Εφόσον δε γίνει κάτι με εμαιλ η ότι άλλο θα τους κάνω ρεντικολο σε ομαδες στο fb..
 
Δεν ξέρω αν μπορούν να σε βοηθήσουν απλά στείλε εμειλ Ουέφα η και στις ομαδες.. Μπορεί να σου απαντήσουν ... Μια ματιά που έριξα στο σάιτ της ΟΥΕΦΑ έχει στατιστικά αλλά όχι πλάγια άουτ για το συγκεκριμένο παιχνίδι
Ολόκληρο σαιτ της ΟΥΕΦΑ και δεν έχουν στατιστικά σε πλάγια.. Εδώ έχουν σε πάσες και όχι σε πλάγια.. Άλλοι τραγικοί και αυτοί
 
Είναι να σου τύχει και εταιρεία πριν από κάτι χρόνια μάλλον πριν τις απαγορεύσεις θυμάμαι ειχε γίνει κάτι αντίστοιχο σεμενα με πολιτικό στοίχημα στην stanhames τότε βλέπετε κυνηγούσα για επόμενο πρωθυπουργό Ιταλίας και ενώ θεωρούσαμε ότι η πηγή μας ήταν σωστή αυτή έλεγαν άλλα. Ζήτησα να μάθω την πηγή που χρησιμοποιούν το δέχθηκαν και ναι μεν έχασα πάλι αλλά ήξερα τι χρησιμοποιούν και όλα καλά. Ζήτα λοιπόν να σου πουν πηγή και δες κάθε εταιρεία από καπου τα παιρνει


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
    PANATHA PANATHA: Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα...