Λάθος στοιχηματικης

Deadcryy

New Member
8 Μαρ 2021
4
2
3
Καλησπέρα σε όλους μια ερωτησουλα συγγνώμη αν δεν είμαι στην σωστή κατηγορία... Στοιχηματικη εταιρία μου έβαλε δύο φορές από 2 χιλιάδες μια στις 01/03 και μια σήμερα μπερδεύτηκαν λογικά τα λεφτά τα έφαγα ήδη... Υπάρχει περίπτωση να μου τα ζητήσουν πίσω & θα πρέπει εγώ να τα δώσω ; Ευχαριστώ !!
 
  • Love
  • Haha
Αντιδράσεις: Blackened και PANATHA
Οτι θα σου τα ζητήσουν είναι σίγουρο,θα το βρούνε κάποια στιγμή και μπορώ να πω οτι καθυστερήσανε.Μου είχε τύχει πριν 2 χρόνια αλλά δεν τα είχα φάει και τα πήρανε πίσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Deadcryy
Εντάξει εγώ τα έφαγα άρα δεν μπορούν να πάρουν τίποτα πίσω μια χαρά :)
 
Καλησπέρα σε όλους μια ερωτησουλα συγγνώμη αν δεν είμαι στην σωστή κατηγορία... Στοιχηματικη εταιρία μου έβαλε δύο φορές από 2 χιλιάδες μια στις 01/03 και μια σήμερα μπερδεύτηκαν λογικά τα λεφτά τα έφαγα ήδη... Υπάρχει περίπτωση να μου τα ζητήσουν πίσω & θα πρέπει εγώ να τα δώσω ; Ευχαριστώ !!
Έτσι από περιέργεια.... όταν λες τα έφαγες εννοείς τα έπαιξες ή τα έκανες ανάληψη??
 
Ρώτησα δικηγόρο όλα εντάξει μου τα έβαλαν τράπεζα τελείωσε τα πήρα τώρα δεν μπορούν να πάρουν πίσω τίποτα όλα καλά
 
Ρώτησα δικηγόρο όλα εντάξει μου τα έβαλαν τράπεζα τελείωσε τα πήρα τώρα δεν μπορούν να πάρουν πίσω τίποτα όλα καλά
Μου συνέβη το ίδιο το 2012, λάθος διευθέτηση στοιχήματος και μου πιστωσανε ένα ποσό που άξιζε να κάνεις ανάληψη
Μετά από 3 μέρες φαινόταν αρνητικό υπόλοιπο στο λογαριασμό και μου ζήτησαν τα χρήματα πίσω
Δε γύρισα τίποτα και ποτέ
Απλά σταμάτησα να παίζω στην εταιρεία, κανείς δεν ασχολήθηκε
 
Έχει γίνει και σε εμένα.

Δεν πραγματοποίησα ανάληψη και, φυσικά, τα πήρανε πίσω.

Αυτό που έκανες είναι ποινικό αδίκημα και, αν θέλουν, προφανώς και μπορούν να τα απαιτήσουν, έχοντας τα πλήρη στοιχεία σου.

Το πρόβλημα είναι πως μπορεί να προκύψουν και άλλα έξοδα μεσω αυτής της διαδικασίας.

Στη θέση σου δε θα ένιωθα άνετα αν δεν είχα εύκαιρο το ποσό αυτό, σε περίπτωση που μου ζητηθεί.

Επίσης, θα σου πρότεινα να αλλάξεις δικηγόρο, αν αυτός που έχεις σε διαβεβαίωσε πως δεν πρόκειται να σου τα ζητήσουν.

Εύχομαι σε κάθε περίπτωση, να μην αντιμετωπίσεις οποιοδήποτε πρόβλημα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Εγω θα σου πρότεινα να φύγεις να πάς στην Νικαράγουα .

Καλά τους εκανες , καλοφάγωτα , τόσα χρόνια μας πίνουν το αιμα .
Μαζί σου .
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay
Ανάλογα με το ποτε θα σου τα ζητήσουν πχ αν περάσει και καμιά εβδομάδα και παραπάνω θα τους πεις ότι δεν τα έχεις στην διάθεση σου τα έχεις χρησιμοποιήσει για τις αυξημένες ανάγκες που έχουν προκύψει λόγω της πανδημίας. Αν σου πουν μα μου και θα κινηθούν δικαστικά να του πως ας πράξουν όπως νομίζουν και ότι επιφυλάσσεσαι να κινηθείς και εσυ για να αξιώσεις αποζημίωση για την ηθική βλάβη που προκύπτει απο το λάθος τους, διότι θώρησες πως είναι δικα σου από κερδισμένα δελτία. Με το κίνδυνο να πάρουν 4000 χιλιάδες και να πληρώσουν 10000 δεν θα κουνηθούν καθόλου.
Δεν είμαι υπερ αυτής της τακτικης....
Αλλά αν δεν στα έχουν ζητήσει ακόμα μην αλλάξεις εντελώς παικτικη συμπεριφορά 'κανε μια μικρή κατάθεση παιξε σαν να μη τρέχει τίποτα και ζητά και άλλη ανάληψη μικρη.... Εσυ συνεχίζεις και παίζεις γιατί είναι ολα φυσιολογικά για σενα... μέχρι να σου φανε ένα μικρο ποσό, αν στο φανε, Υπερ σου είναι σε κάθε περιπτωση.... γιατι επιβεβαιώνεις τα παραπάνω και δεν θα το σκεφτουν να κουνηθούν. Οπως κατάλαβες ειναι πολυ σημαντικο το ποσό θα αργήσουν να εντοπίσουν το λάθος τους.
 
Όταν στα ζητήσουν,πες τους οτι πρεπει να περασουν απο ταυτοποιηση,σελφι με ταυτοτητα κτλ και ότι το αίτημά τους θα εξεταστεί από το αρμόδιο τμήμα.Εφόσον προκύψει οτι στα εβαλαν απο λάθος,θα τους ενημερώσεις...

ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ φιλε!;)
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...