ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ NOVIBET

MARKOS22

New Member
27 Μαι 2023
15
4
3
Καλησπέρα σε όλους, ψαχνοντας στο google ειδα οτι εδω μιλατε για τετοια θεματα που θα σας γραψω,θέλω παρακαλώ να ρωτήσω εάν κάποιος του έχει τύχη ποτέ τέτοιο πρόβλημα με novibet,είμαι μεγάλος σε ηλικία έπαιζα στον οπαπ στοίχημα γιατί είμαστε όλοι στην οικογένεια από ποδοσφαιρική οικογένεια,μέχρι που η κόρη μου μου αγόρασε ένα ταμπλετ για να μην πηγαίνω συνέχεια στον οπαπ και να μπορώ να παίζω στοίχημα από το ίντερνετ.αποφασισα λοιπόν να ανοίξω λογαριασμό στην novibet και ενώ είχαν και οι κόρες μου λογαριασμό χωρις κανενα προβλημα,με πήραν τηλέφωνο εάν θέλω κάποιο μπόνους τους είπα όχι γιατί ξερω ότι έχει δεσμεύσει και θέλω να κάνω ανάληψη οπότε θέλω,μου απάντησαν ωραια,έπαιζα λοιπόν μόνα στοιχήματα,κάτι προσφορές που είχαν και σου έδιναν κάποια φρεε βετ,τα φρεε βετ τα έπαιζα σε πολλά ματς,όταν ήρθε λοιπόν η μέρα πριν 2 μέρες να ζητήσω ανάληψη μου είπαν να τους στείλω φωτογραφία μου που να κρατάω την ταυτοτητα μου,φωτογραφία που έχω κάνει την κατάθεση,ταυτοποίηση κινητού,τα έστειλα όλα και την επόμενη μου έστειλαν μήνυμα ότι ο λογαριασμός μου είναι προσωρινά απενεργοποιημενος για λόγους ασφαλείας και θα ενημερωθώ από το αρμόδιο τμήμα,μέχρι τώρα τίποτα,όταν με ρώτησαν εάν θέλω μπόνους τους είπα οχι,είμαστε οικογένεια οι κόρες μου είναι παντρεμένος απλά μένουμε στην ίδια οδό,μου απαντησαν δεν υπαρχει προβλημα κυριε,δεν μπορώ τωρα να βγάλω τα χρήματα μου,έχει κανένας τέτοιο συμβάν με την συγκεκριμένη εταιρία,και τι έπραξε,τι πρέπει να κάνω?
 
Καλησπέρα σε όλους, ψαχνοντας στο google ειδα οτι εδω μιλατε για τετοια θεματα που θα σας γραψω,θέλω παρακαλώ να ρωτήσω εάν κάποιος του έχει τύχη ποτέ τέτοιο πρόβλημα με novibet,είμαι μεγάλος σε ηλικία έπαιζα στον οπαπ στοίχημα γιατί είμαστε όλοι στην οικογένεια από ποδοσφαιρική οικογένεια,μέχρι που η κόρη μου μου αγόρασε ένα ταμπλετ για να μην πηγαίνω συνέχεια στον οπαπ και να μπορώ να παίζω στοίχημα από το ίντερνετ.αποφασισα λοιπόν να ανοίξω λογαριασμό στην novibet και ενώ είχαν και οι κόρες μου λογαριασμό χωρις κανενα προβλημα,με πήραν τηλέφωνο εάν θέλω κάποιο μπόνους τους είπα όχι γιατί ξερω ότι έχει δεσμεύσει και θέλω να κάνω ανάληψη οπότε θέλω,μου απάντησαν ωραια,έπαιζα λοιπόν μόνα στοιχήματα,κάτι προσφορές που είχαν και σου έδιναν κάποια φρεε βετ,τα φρεε βετ τα έπαιζα σε πολλά ματς,όταν ήρθε λοιπόν η μέρα πριν 2 μέρες να ζητήσω ανάληψη μου είπαν να τους στείλω φωτογραφία μου που να κρατάω την ταυτοτητα μου,φωτογραφία που έχω κάνει την κατάθεση,ταυτοποίηση κινητού,τα έστειλα όλα και την επόμενη μου έστειλαν μήνυμα ότι ο λογαριασμός μου είναι προσωρινά απενεργοποιημενος για λόγους ασφαλείας και θα ενημερωθώ από το αρμόδιο τμήμα,μέχρι τώρα τίποτα,όταν με ρώτησαν εάν θέλω μπόνους τους είπα οχι,είμαστε οικογένεια οι κόρες μου είναι παντρεμένος απλά μένουμε στην ίδια οδό,μου απαντησαν δεν υπαρχει προβλημα κυριε,δεν μπορώ τωρα να βγάλω τα χρήματα μου,έχει κανένας τέτοιο συμβάν με την συγκεκριμένη εταιρία,και τι έπραξε,τι πρέπει να κάνω?
Παιδια καποιος να ξερει τιποτα,ευχαριστω
 
Ετσι όπως τα λες, σε εναν αγγελικά πλασμένο κόσμο δεν εχεις να φοβασαι κάτι... όμως επισης έτσι όπως τα λες... προβλέπω να ετοιμάζονται να σε πεταξουν έξω δίνοντας πίσω την αρχική σου κατάθεση με δικαιολογία διπλού λογαριασμού.

Αν εχεις τις συνομιλίες που τους εχεις ενημερωσει οτι παιζουν και οι κόρες σου από την ίδια διεύθυνση και σε αφησαν (πολύ περίεργο ότι σε άφησαν!!!) μπορεις να το παλέψεις...

Αν όμως εχεις παιξει αντικρουόμενα στοιχήματα με τις κόρες σου... ετοιμασου για κλειδωμα που θα εχουν δικιο.

Εσυ ξέρεις καλύτερα πάντως.
 
Ετσι όπως τα λες, σε εναν αγγελικά πλασμένο κόσμο δεν εχεις να φοβασαι κάτι... όμως επισης έτσι όπως τα λες... προβλέπω να ετοιμάζονται να σε πεταξουν έξω δίνοντας πίσω την αρχική σου κατάθεση με δικαιολογία διπλού λογαριασμού.

Αν εχεις τις συνομιλίες που τους εχεις ενημερωσει οτι παιζουν και οι κόρες σου από την ίδια διεύθυνση και σε αφησαν (πολύ περίεργο ότι σε άφησαν!!!) μπορεις να το παλέψεις...

Αν όμως εχεις παιξει αντικρουόμενα στοιχήματα με τις κόρες σου... ετοιμασου για κλειδωμα που θα εχουν δικιο.

Εσυ ξέρεις καλύτερα πάντως.
Ευχαριστώ για την απάντηση,δεν υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει αυτό,τώρα επειδή εγώ έπαιζα μόνα στοιχήματα και μόνο τα φρεε παρολί να έπαιξαν κανένα ματς αντίθετα από αυτό που έπαιξα εγώ αλλά τα μόνα που έπαιζα εγώ ήταν 20,50,100 και από αυτά που γνωρίζω μόλις κάνανε ανάληψη δεν μπορούσαν να ποντάρουν πάνω από μισό,ένα ευρό,τωρα στα παρολί να ετυχε να έπαιξαν κανένα από τα 3 ματς π.χ αναποδα και πάλι δυσκολο μου φαινεται,αν και η μία μου κόρη δεν έπαιζε καθόλου μετά από αυτο.η συνομιλία ήταν τηλεφωνική και δεν υπάρχει κατεγράφη όμως υπάρχει συνομιλία με την εξυπηρέτηση που τους το λέω και μου απαντούν ότι μην ανυσηχητε δεν ελέγχεται αυτό το πράγμα,άρα ξέρουν γιατί και μου απαντούν δεν γνωρίζουμε εμείς θα ενημερώθητε από το αρμόδιο τμήμα.αντικρουμενο τι θεωρητε να έχω παίξει εγώ π.χ 100 ευρό και η κόρη μου ανάποδα 1 ευρό,η παρολι και ανάμεσα στα παρολι ένα από τα ματς ανάποδα.
 
Ας περιμενουμε να δουμε τι θα σου απαντησουν.
Παντως ειναι επικινδυνο οταν παιζουν δυο ή παραπανω ατομα απο την ιδια ip στην ιδια εταιρεία.
 
Ας περιμενουμε να δουμε τι θα σου απαντησουν.
Παντως ειναι επικινδυνο οταν παιζουν δυο ή

Ας περιμενουμε να δουμε τι θα σου απαντησουν.
Παντως ειναι επικινδυνο οταν παιζουν δυο ή παραπανω ατομα απο την ιδια ip στην ιδια εταιρεία.
Τους είχα ενημερώσει ότι είχαμε την ίδια διεύθυνση άρα ζούσαμε και στην ίδια κατοικια άσχετα ότι οι κόρες μου είναι παντρεμένες με την οικογένεια τους ή κάθε μία και το μόνο κοινό είναι το ίντερνετ,λογικό δεν είναι να παιζουνν όλοι από το ίδιο ίντερνετ,από αυτά που διαβάζω μιλάνε για τρίτο άτομο και θεωρούν οταν κάποιος μπαίνει στον λογαριασμό και μετά από λίγη ώρα μπαίνει και κάποιος άλλος από κάπου αλλού με τον ίδιο λογαριασμο ή ακόμα και από το ίδιο ίντερνετ αλλά σχεδόν ταυτόχρονα η με λίγη ώρα διαφοράς.Μαλλον τους πήρα κάποια λεφτά με φρεε βετ και μετα είδαν την φάτσα μου στην ταυτότητα που κρατούσα και σου λένε που να ασχοληθεί ο παππούς τώρα με καταγγελίες,κλειστου τον λογαριασμο,όμως δεν θα το αφήσω έτσι.θα κάνω ότι περνά από το χέρι μου και θα ζητήσω και βοήθεια ητε από γνωστούς ητε από νομικούς.θα περιμένω απάντηση αλλά θα κάνω για αρχή καταγγελία στην εεεπ και στην ibas.γιατι εάν περιμένω απάντηση μπορεί να πάρει 2 μήνες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: eto
Τους είχα ενημερώσει ότι είχαμε την ίδια διεύθυνση άρα ζούσαμε και στην ίδια κατοικια άσχετα ότι οι κόρες μου είναι παντρεμένες με την οικογένεια τους ή κάθε μία και το μόνο κοινό είναι το ίντερνετ,λογικό δεν είναι να παιζουνν όλοι από το ίδιο ίντερνετ,από αυτά που διαβάζω μιλάνε για τρίτο άτομο και θεωρούν οταν κάποιος μπαίνει στον λογαριασμό και μετά από λίγη ώρα μπαίνει και κάποιος άλλος από κάπου αλλού με τον ίδιο λογαριασμο ή ακόμα και από το ίδιο ίντερνετ αλλά σχεδόν ταυτόχρονα η με λίγη ώρα διαφοράς.Μαλλον τους πήρα κάποια λεφτά με φρεε βετ και μετα είδαν την φάτσα μου στην ταυτότητα που κρατούσα και σου λένε που να ασχοληθεί ο παππούς τώρα με καταγγελίες,κλειστου τον λογαριασμο,όμως δεν θα το αφήσω έτσι.θα κάνω ότι περνά από το χέρι μου και θα ζητήσω και βοήθεια ητε από γνωστούς ητε από νομικούς.θα περιμένω απάντηση αλλά θα κάνω για αρχή καταγγελία στην εεεπ και στην ibas.γιατι εάν περιμένω απάντηση μπορεί να πάρει 2 μήνες.
η όλη ουσια ειναι πως " τους πήρες καποια λεφτα" και με free bet μαλιστα οποτε με αφορμη το ίδιο ιντερνετ με τις κόρες σου θα σου φάνε αυτα τα κέρδη....κλασικη τακτική τους....
 
η όλη ουσια ειναι πως " τους πήρες καποια λεφτα" και με free bet μαλιστα οποτε με αφορμη το ίδιο ιντερνετ με τις κόρες σου θα σου φάνε αυτα τα

η όλη ουσια ειναι πως " τους πήρες καποια λεφτα" και με free bet μαλιστα οποτε με αφορμη το ίδιο ιντερνετ με τις κόρες σου θα σου φάνε αυτα τα κέρδη....κλασικη τακτική τους....
Δηλαδή ούτε με καταγγελία στην εεεπ ούτε στην ibas θα βγάλω άκρη,τι γνώμη έχεις,βέβαια δεν έμπαινα μόνο από του σπιτιου το ιντερνετ έμπαινα και από το κινητό μου πότε πότε με το ίντερνετ που έχω σαν κινητό.αλλα τα πιω πολλά τα έπαιζα από το ταμπλετ γιατί το κινητό ήταν μικρο
 
Δηλαδή ούτε με καταγγελία στην εεεπ ούτε στην ibas θα βγάλω άκρη,τι γνώμη έχεις,βέβαια δεν έμπαινα μόνο από του σπιτιου το ιντερνετ έμπαινα και από το κινητό μου πότε πότε με το ίντερνετ που έχω σαν κινητό.αλλα τα πιω πολλά τα έπαιζα από το ταμπλετ γιατί το κινητό ήταν μικρο
Δεν εχω προσωπική εμπειρία με την συγκεκριμένη εταιρεία...απλα εχω διαβασει εδω μέσα πολλά ανάλογα περιστατικα....κανε ομως την καταγγελια και οτι βγει.....φυσικα και δεν πρεπει να το αφησεις ετσι,....στην τελικη να πεις πως προσπάθησες
 
Δεν εχω προσωπική εμπειρία με την συγκεκριμένη εταιρεία...απλα εχω διαβασει εδω μέσα πολλά ανάλογα περιστατικα....κανε ομως την καταγγελια και οτι βγει.....φυσικα και δεν πρεπει να το αφησεις ετσι,....στην τελικη να πεις

Δεν εχω προσωπική εμπειρία με την συγκεκριμένη εταιρεία...απλα εχω διαβασει εδω μέσα πολλά ανάλογα περιστατικα....κανε ομως την καταγγελια και οτι βγει.....φυσικα και δεν πρεπει να το αφησεις ετσι,....στην τελικη να πεις πως προσπάθησες
Έχεις δικό,εάν κάποιος έχει παρόμοιο πρόβλημα ας γραψει
 
Έχεις δικό,εάν κάποιος έχει παρόμοιο πρόβλημα ας γραψει
Στο παρών τόπικ αν ψάξεις θα βρεις πολλούς. Ένας είμαι εγώ.
Πήγαινε διάβασε την ιστορία να φρικάρεις

Άκρη δεν θα βρεις. Άκου λοιπόν μια συμβουλή από έναν μικρότερο (σύμφωνα με αυτά που διαβάζουμε), οι στοιχηματικές δεν είναι ο Οπαπ που έπαιζες στο πρακτορείο όπως έπαιζα και εγώ (πλέον θέλεις 3-4 μεταπτυχιακά για συμπληρώσεις ένα γαμωδελτίο) δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα κοιτάνε τι και από που να σου τα αρπάξουν. Οι εταιρίες επίσης λένε (γράφουν στους όρους αυτούς που δεν διάβασες και το 99% δεν διαβάζει επίση) κατά 99% ένα λογαριασμός ανά IP ανά υπολογιστή πες όπως θες πες το, ακόμα και από τα δεδομένα σου να μπεις θα βρουν δικαιολογία.
Θα πεις λοιπόν σε αυτήν ή αυτόν που έφτιαξε το λογαριασμό να σου φτιάξουν έναν λογαριασμό αποκλειστικά για σένα, στην bet365 θες στην stoiximan θέλεις ακόμα και στο Pamestoixima που είναι του οπαπ ο λογαριασμό θα είναι ολόδικος σου σε όλη την οικοδομή ούτε κόρη ούτε μπατζανάκης ούτε κανένας άλλος δεν θα έχει. Αν κάνουν πέταξε τους έξω από το σπίτι. Μα δικές τους οικογένειες κτλπ δεν παίζει είπαμε δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα. Είπαν ξύπαν δεν έχει όπως λέει και οι παροιμία τα λόγια είναι του αέρα τα γραπτά μένουν.

Αυτά καλή τύχη
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Στο παρών τόπικ αν ψάξεις θα βρεις πολλούς. Ένας είμαι εγώ.
Πήγαινε διάβασε την ιστορία να φρικάρεις

Άκρη δεν θα βρεις. Άκου λοιπόν μια συμβουλή από έναν μικρότερο (σύμφωνα με αυτά που διαβάζουμε), οι στοιχηματικές δεν είναι ο Οπαπ που έπαιζες στο πρακτορείο όπως έπαιζα και εγώ (πλέον θέλεις 3-4 μεταπτυχιακά για συμπληρώσεις ένα γαμωδελτίο) δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα κοιτάνε τι και από που να σου τα αρπάξουν. Οι εταιρίες επίσης λένε (γράφουν στους όρους αυτούς που δεν διάβασες και το 99% δεν διαβάζει επίση) κατά 99% ένα λογαριασμός ανά IP ανά υπολογιστή πες όπως θες πες το, ακόμα και από τα δεδομένα σου να μπεις θα βρουν δικαιολογία.
Θα πεις λοιπόν σε αυτήν ή αυτόν που έφτιαξε το λογαριασμό να σου φτιάξουν έναν λογαριασμό αποκλειστικά για σένα, στην bet365 θες στην stoiximan θέλεις ακόμα και στο Pamestoixima που είναι του οπαπ ο λογαριασμό θα είναι ολόδικος σου σε όλη την οικοδομή ούτε κόρη ούτε μπατζανάκης ούτε κανένας άλλος δεν θα έχει. Αν κάνουν πέταξε τους έξω από το σπίτι. Μα δικές τους οικογένειες κτλπ δεν παίζει είπαμε δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα. Είπαν ξύπαν δεν έχει όπως λέει και οι παροιμία τα λόγια είναι του αέρα τα γραπτά μένουν.

Αυτά καλή τύχη
Αυτό με το ίδιο ιντερνετ από αυτά που διαβάζω είναι για το μπόνους που σου δίνουν όχι γενικά,δηλαδή εάν κάνω στον οπαπ στο ίντερνετ η στις άλλες αλλά να μην έχουν από την ίδια κατοικια κανένας άλλος,τι να πω θα δω τι θα μου πουν τον λόγο δηλαδή και βλέπω.
 
Αυτό με το ίδιο ιντερνετ από αυτά που διαβάζω είναι για το μπόνους που σου δίνουν όχι γενικά,δηλαδή εάν κάνω στον οπαπ στο ίντερνετ η στις άλλες αλλά να μην έχουν από την ίδια κατοικια κανένας άλλος,τι να πω θα δω τι θα μου πουν τον λόγο δηλαδή και βλέπω.
Παρακάτω είναι οι όροι της Novibet σχεδόν το ίδιο χρησιμοποιούν όλες οι εταιρίες και το αποδέχτηκες όταν έκανες εγγραφή.

Εάν βρεις μέσα σ'αυτά αυτό που λες ότι διάβασες ότι ισχύει για το μπόνους και όχι γενικά στείλτους να το ελέγξουν.


Ξεκίνα από τον αριθμό 5 από κει ξεκινάει να σ'ενδιαφέρει
 
Στο παρών τόπικ αν ψάξεις θα βρεις πολλούς. Ένας είμαι εγώ.
Πήγαινε διάβασε την ιστορία να φρικάρεις

Άκρη δεν θα βρεις. Άκου λοιπόν μια συμβουλή από έναν μικρότερο (σύμφωνα με αυτά που διαβάζουμε), οι στοιχηματικές δεν είναι ο Οπαπ που έπαιζες στο πρακτορείο όπως έπαιζα και εγώ (πλέον θέλεις 3-4 μεταπτυχιακά για συμπληρώσεις ένα γαμωδελτίο) δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα κοιτάνε τι και από που να σου τα αρπάξουν. Οι εταιρίες επίσης λένε (γράφουν στους όρους αυτούς που δεν διάβασες και το 99% δεν διαβάζει επίση) κατά 99% ένα λογαριασμός ανά IP ανά υπολογιστή πες όπως θες πες το, ακόμα και από τα δεδομένα σου να μπεις θα βρουν δικαιολογία.
Θα πεις λοιπόν σε αυτήν ή αυτόν που έφτιαξε το λογαριασμό να σου φτιάξουν έναν λογαριασμό αποκλειστικά για σένα, στην bet365 θες στην stoiximan θέλεις ακόμα και στο Pamestoixima που είναι του οπαπ ο λογαριασμό θα είναι ολόδικος σου σε όλη την οικοδομή ούτε κόρη ούτε μπατζανάκης ούτε κανένας άλλος δεν θα έχει. Αν κάνουν πέταξε τους έξω από το σπίτι. Μα δικές τους οικογένειες κτλπ δεν παίζει είπαμε δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα. Είπαν ξύπαν δεν έχει όπως λέει και οι παροιμία τα λόγια είναι του αέρα τα γραπτά μένουν.

Αυτά καλή τύχη
Τι να πω ειναι ενα σορο που γραφει,θα τους αφήσω στο φιλότιμο τους και θα περιμένω να μου απαντήσουν που είναι το πρόβλημα που έχει δημιουργηθεί
 
Eαν εισαι ο κ. Μαρκος από Ηλιουπολη, πεσμου να σε παρω τηλέφωνο :)
 
Ένας επίσημος οργανισμός παικτών στοιχήματος χρειάζεται να πάει στην ΕΕΕΠ και να τους τα πει αυτά και στον αρμόδιο υπουργό επίσης.
Αλλά δεν υπάρχει.
Γιατί δεν υπάρχει δεν ξέρω.
 
Τι να πω ειναι ενα σορο που γραφει,θα τους αφήσω στο φιλότιμο τους και θα περιμένω να μου απαντήσουν που είναι το πρόβλημα που έχει δημιουργηθεί
Φιλότιμο και στοιχηματική εταιρεία δεν πάνε μαζι....εγω στην θεση σου όσο δεν επαιρνα τα λεφτα θα τους ειχα σπασει τα νευρα στα μηνυματα και στα email
 
Φιλότιμο και στοιχηματική εταιρεία δεν πάνε μαζι....εγω στην θεση σου όσο δεν επαιρνα τα λεφτα θα τους ειχα σπασει τα νευρα στα μηνυματα και στα email
Τι να πω ίσως περιμένω 2 3 μέρες μήπως μου πουν το πρόβλημα και τότε θα πραξω
 
Εμενα μου τα δώσανε μετα απο 1 χρονο πάντως .Γιατι έστειλα στην ibas Και μου ειπαν(απο την ibas) να τους πω οτι θέλω επίσημη απάντηση για το τι θα γίνει ο λογαριασμος μου και οχι απο το τσατ(Εχει κάπου για παράπονα κατι τετοιο).Moυ το ανοιξαν μου ειπαν να κάνω ανάληψη και έκλεισε οριστικά.Μην περιμένεις έτσι απλα να στο ανοίξουν.Δεν γίνεται κανένας έλεγχος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...