Με τα οπλα του Income-Paradise

Αν υπάρχει κάποιος που θεωρεί ότι υπάρχουν ακόμα άχαστα, ας ρίξει μια ματιά στο παιχνίδι της Μάντσεστερ Σίτι σήμερα.

Διαβάζω τα τελευταία νέα, ρεπορτάζ κτλ, βλέπω και ότι η Σίτι προφανώς καίγεται για την νίκη διότι δεν είναι πρώτη με 10-12 βαθμούς διαφορά, εντάξει το ξέρουμε αυτό λέω και αυτό το παιχνίδι δεν είναι σαν αυτό με την Τότεναμ. Αυτό το παιχνίδι θα το πάρει η Σίτι εύκολα η δύσκολα. Ούτε για κόντρα προσφέρεται διότι η Πάλας κατεβαίνει με απουσίες.

Μπαίνω περιχαρής να παίξω το ωραιότατο 1.20 του άσου για την προσπάθεια που κάνω στο νήμα με τα 1 στα 3 και βλέπω ότι έπεσε στο 1.18-1.19 λέω άστο δεν το παίζω.

Προηγείται η Σίτι 2-0 χαλαρά λέω "κ@ριόλη μπουκ" έχασα ένα βήμα.

2-1 στο 76', 2-2 στο 90'+5', η Πάλας που "κατεβαίνει "σκοτωμένη" με κομβικές απουσίες".

Αν έπαιζε πλήρεις η Πάλας προσωπικά όχι μόνο δεν θα το έπαιζα άσο, αλλά θα έπαιζα άνετα και την κόντρα σήμερα. Αλλά οι κομβικές απουσίες με κρατήσαν πίσω.

Δηλαδή κάτι τέτοιες μέρες σε κάνουν να αναρωτιέσαι αν αξίζει να συνεχίσεις να ασχολείσαι με το στοίχημα.

Με αυτο που θα απαντησω δεν το παιζω ξερολας. Ειναι η αποψη μου.
Απλα μεχρι πριν μερικους μηνες επαιζα με φαβορι , με αποδοσεις μικρες με την λογικη οτι ειναι πολυ πιθανο να κερδισω...
ΟΜΩΣ
Αν ηταν τοσο ευκολο οσο ακουγεται , ολοι θα κερδιζαν στο στοιχημα και δεν θα δουλευε κανενας!!
Απαντω στην ερωτηση αν αξιζει να ασχοληθεις με το στοιχημα: Λεω ενα μεγαλο ΝΑΙ .
Δεν μας υποχρεωνει κανενας να πονταρουμε στο 1,20 της Μαν Σιτυ!!!!! Να κερδισουμε τι????? 2 € στο 10αρικο????
Δεν αξιζει. Οποτε δεν παιζεις η παιζεις κοντρα. Δεν το λεω αυτο λόγο του 2-2 !! Οχι ... Το λεω γιατι στατιστικα η αποδοση του 1,20 εχει 83,333 % να εμφανιστει. που θα πει οτι με 85 % επιτυχια θα εχεις ισα ισα βγαλει το μελανι που χαλασες !!! με 93 % δες τι κερδος θα εχεις !!! Ελαχιστο.

Αξιζει η κοντρα
Αξιζει το Γκολ Γκολ σε μεγαλες ομαδες
Αξιζει να ψαξεις ποια ομαδα δεν μπορει...δεν το εχει !!!!

Παιδια απλα λεω την αποψη μου και παρακαλω οποιος εχει διαφορετικη αποψη να με διορθοσει . Μονο ετσι θα γινουμε καλυτεροι.

• Like
Αντιδράσεις: Conscious Player
Αν υπάρχει κάποιος που θεωρεί ότι υπάρχουν ακόμα άχαστα, ας ρίξει μια ματιά στο παιχνίδι της Μάντσεστερ Σίτι σήμερα.

Διαβάζω τα τελευταία νέα, ρεπορτάζ κτλ, βλέπω και ότι η Σίτι προφανώς καίγεται για την νίκη διότι δεν είναι πρώτη με 10-12 βαθμούς διαφορά, εντάξει το ξέρουμε αυτό λέω και αυτό το παιχνίδι δεν είναι σαν αυτό με την Τότεναμ. Αυτό το παιχνίδι θα το πάρει η Σίτι εύκολα η δύσκολα. Ούτε για κόντρα προσφέρεται διότι η Πάλας κατεβαίνει με απουσίες.

Μπαίνω περιχαρής να παίξω το ωραιότατο 1.20 του άσου για την προσπάθεια που κάνω στο νήμα με τα 1 στα 3 και βλέπω ότι έπεσε στο 1.18-1.19 λέω άστο δεν το παίζω.

Προηγείται η Σίτι 2-0 χαλαρά λέω "κ@ριόλη μπουκ" έχασα ένα βήμα.

2-1 στο 76', 2-2 στο 90'+5', η Πάλας που "κατεβαίνει "σκοτωμένη" με κομβικές απουσίες".

Αν έπαιζε πλήρεις η Πάλας προσωπικά όχι μόνο δεν θα το έπαιζα άσο, αλλά θα έπαιζα άνετα και την κόντρα σήμερα. Αλλά οι κομβικές απουσίες με κρατήσαν πίσω.

Δηλαδή κάτι τέτοιες μέρες σε κάνουν να αναρωτιέσαι αν αξίζει να συνεχίσεις να ασχολείσαι με το στοίχημα.
Μην το ψάχνεις έχω να σου πω ιστορίες ουοουου. Θυμάμαι πέρυσι πρέπει να ήταν Ντόρντμουντ-Βέρντερ 1-0 μέχρι το 90 κάπου στο 92 να γίνεται 1-1 στο 1-2 και και Καλό απόγευμα.

Να σου πω για 29 Οκτωβρίου Κάλιαρι-Φροζινόνε? μέχρι το 90 2-3 στο 94 3-3 και στο 96 4-3. Καλημέρα Καλησπέρα Καληνύχτα, και άλλα τέτοια πόλλα γι'αυτό μην το ψάχνεις απλά "περιορίζεις" τις επιλογές σου και κοιτάς να μην πέσεις επάνω σε αναποδίες

• Like
Αντιδράσεις: Conscious Player και betover
Μην το ψάχνεις έχω να σου πω ιστορίες ουοουου. Θυμάμαι πέρυσι πρέπει να ήταν Ντόρντμουντ-Βέρντερ 1-0 μέχρι το 90 κάπου στο 92 να γίνεται 1-1 στο 1-2 και και Καλό απόγευμα.

Να σου πω για 29 Οκτωβρίου Κάλιαρι-Φροζινόνε? μέχρι το 90 2-3 στο 94 3-3 και στο 96 4-3. Καλημέρα Καλησπέρα Καληνύχτα, και άλλα τέτοια πόλλα γι'αυτό μην το ψάχνεις απλά "περιορίζεις" τις επιλογές σου και κοιτάς να μην πέσεις επάνω σε αναποδίες

Ποιος δεν έχει τέτοιες ιστορίες φίλε μου.

Κοίτα τι μου θύμισες τώρα.

Σεζόν 2006/7 ή 2007/8 δεν θυμάμαι ακριβώς.

Μπουντεσλίγκα. Μία περίοδος όπου η Βέρντερ Βρέμης λογικά θα θυμάσαι ήταν ο ορισμός του πολυβόλου, όπου και αν έπαιζε. 5-3, 5-2, 6-4, 3-5 μιλάμε για τέτοια σκορ αν θυμάσαι. Μία ομάδα που δεν ήξερε τι πάει να πει άμυνα.

Παίζει με την Σάλκε εκτός αν θυμάμαι καλά. Η Σάλκε και αυτήν στα καλά της τότε, σκόραρε και έτρωγε με ευκολία.

Οι δύο ομάδες πλήρεις.

Οβερ 2.5 και γκολ/γκολ, σωστά?

Αυτό λέει η λογική.

Ξεκινάει λοιπόν το παιχνίδι με 0-1 στο 4' και 1-1 στο 7'.

Κουίζ για δυνατούς παίκτες: Μαντέψτε πόσο ήρθε τελικά.

Ποιος δεν έχει τέτοιες ιστορίες φίλε μου.

Κοίτα τι μου θύμισες τώρα.

Σεζόν 2006/7 ή 2007/8 δεν θυμάμαι ακριβώς.

Μπουντεσλίγκα. Μία περίοδος όπου η Βέρντερ Βρέμης λογικά θα θυμάσαι ήταν ο ορισμός του πολυβόλου, όπου και αν έπαιζε. 5-3, 5-2, 6-4, 3-5 μιλάμε για τέτοια σκορ αν θυμάσαι. Μία ομάδα που δεν ήξερε τι πάει να πει άμυνα.

Παίζει με την Σάλκε εκτός αν θυμάμαι καλά. Η Σάλκε και αυτήν στα καλά της τότε, σκόραρε και έτρωγε με ευκολία.

Οι δύο ομάδες πλήρεις.

Οβερ 2.5 και γκολ/γκολ, σωστά?

Αυτό λέει η λογική.

Ξεκινάει λοιπόν το παιχνίδι με 0-1 στο 4' και 1-1 στο 7'.

Κουίζ για δυνατούς παίκτες: Μαντέψτε πόσο ήρθε τελικά.
πως δεν θυμάμαι μην πας μακριά σήμερα Άουσμπουργκ-Ντόρντμουντ. Πόσοι δεν περίμεναν όβερ? μπορεί και μισή Ελλάδα έλα μου ντε γι'αυτό κοιτάμε να περιορίσουμε την χασούρα όσο μπορούμε

• Like
Δικαίωμα; Δικαίωμα....

Θα πάρουμε το αυριανό πρόγραμμα Υπάρχουν τρία 1,33 σε τρεις αγώνες.

1) Royal Union SG-Mechelen
2) Liverpool - Man Utd
3) Leverkuzen-Frankfurt

Και τα τρια αυτά λένε πως έχουν 75% ποσοστό επιτυχίας σε τυφλό παίξιμο δηλαδή παίζοντας τα όλα και η αλήθεια είναι πως οι μπουκ δύσκολα κάνουν λάθος, όποτε χάνουν σε αυτή την απόδοση είναι επειδή τα φαβορί κάποια σεζόν κέρδισαν περισσότερα ματς από τα αναμενόμενα, αλλά, ΑΛΛΑ μεταξύ μας τώρα πιστεύετε πως και οι τρεις γηπεδούχοι έχουν την ίδια σειρά κατάταξης σε πιθανότητα νίκης ή όχι Για παράδειγμα πιστεύετε πως είναι το ίδιο πιθανό η Λεβερκούζεν να κάνει άσσο σε σχέση με τη Λιβερπουλ ή την Σαιν Ζιλουάζ ή η Λίβερπουλ με τις άλλες δύο;

Κανονικά κανένα δεν πρέπει να παίξει κάποιος αλλά αν το πάμε με σειρά προτεραιότητας η Σαιν Ζιλουάζ δεν πρέπει να είναι πρώτη σε προτίμηση μετά η Λεβερκούζεν και μετά η Λίβερπουλ; Αν λοιπόν παίξεις κάποιο από αυτά που κανονικά δεν πρέπει να παιξεις κανένα και μου παίξεις την Λιβερπουλ ως πρώτη επιλογή δεν φταίει ούτε η απόδοση ούτε κανείς άλλος....

• Like
Αντιδράσεις: Conscious Player και betover
Δικαίωμα; Δικαίωμα....

Θα πάρουμε το αυριανό πρόγραμμα Υπάρχουν τρία 1,33 σε τρεις αγώνες.

1) Royal Union SG-Mechelen
2) Liverpool - Man Utd
3) Leverkuzen-Frankfurt

Και τα τρια αυτά λένε πως έχουν 75% ποσοστό επιτυχίας σε τυφλό παίξιμο δηλαδή παίζοντας τα όλα και η αλήθεια είναι πως οι μπουκ δύσκολα κάνουν λάθος, όποτε χάνουν σε αυτή την απόδοση είναι επειδή τα φαβορί κάποια σεζόν κέρδισαν περισσότερα ματς από τα αναμενόμενα, αλλά, ΑΛΛΑ μεταξύ μας τώρα πιστεύετε πως και οι τρεις γηπεδούχοι έχουν την ίδια σειρά κατάταξης σε πιθανότητα νίκης ή όχι Για παράδειγμα πιστεύετε πως είναι το ίδιο πιθανό η Λεβερκούζεν να κάνει άσσο σε σχέση με τη Λιβερπουλ ή την Σαιν Ζιλουάζ ή η Λίβερπουλ με τις άλλες δύο;

Κανονικά κανένα δεν πρέπει να παίξει κάποιος αλλά αν το πάμε με σειρά προτεραιότητας η Σαιν Ζιλουάζ δεν πρέπει να είναι πρώτη σε προτίμηση μετά η Λεβερκούζεν και μετά η Λίβερπουλ; Αν λοιπόν παίξεις κάποιο από αυτά που κανονικά δεν πρέπει να παιξεις κανένα και μου παίξεις την Λιβερπουλ ως πρώτη επιλογή δεν φταίει ούτε η απόδοση ούτε κανείς άλλος....

Προφανώς και πρέπει να βρίσκεις αξία σε ότι απόδοση παίζεις, ακόμα και στο 1.10.

Βέβαια καμιά φορά αυτήν η αξία δεν είναι τόσο ξεκάθαρη και πρέπει να επιστρατεύσεις την εμπειρία σου για να την εντοπίσεις.

Από αυτά τα τρία ματς που έγραψες εκτός από το βελγικό που δεν έχω άποψη, κανένα δεν είναι για 1,33. Ειδικά η Λίβερπουλ. Και ας έρθουν 5-0.

Ακόμα όμως και αν βρίσκεις αποδόσεις του 1,33 που κατά την γνώμη σου έχουν 80% ή 82% πιθανότητες, αυτό δεν σου εγγυάται ότι δεν θα έχεις μέχρι και 3-5 σερί χαμένα, μακροπρόθεσμα.

Βραχυπρόθεσμα μπορείς να κάνεις κάποιο σερί βέβαια.

• Like
Αντιδράσεις: betover
Προφανώς και πρέπει να βρίσκεις αξία σε ότι απόδοση παίζεις, ακόμα και στο 1.10.

Βέβαια καμιά φορά αυτήν η αξία δεν είναι τόσο ξεκάθαρη και πρέπει να επιστρατεύσεις την εμπειρία σου για να την εντοπίσεις.

Από αυτά τα τρία ματς που έγραψες εκτός από το βελγικό που δεν έχω άποψη, κανένα δεν είναι για 1,33. Ειδικά η Λίβερπουλ. Και ας έρθουν 5-0.

Ακόμα όμως και αν βρίσκεις αποδόσεις του 1,33 που κατά την γνώμη σου έχουν 80% ή 82% πιθανότητες, αυτό δεν σου εγγυάται ότι δεν θα έχεις μέχρι και 3-5 σερί χαμένα, μακροπρόθεσμα.

Βραχυπρόθεσμα μπορείς να κάνεις κάποιο σερί βέβαια.
Φίλε αν οι επιτυχίες μου αγγίζουν το 82% γιατί αυτό λες να πιάνω σε ποσοστό 82% το 1,33 βάζω 10 χιλιάρικα κάβα παίζω το 5% και δεν κάνω τίποτα άλλο.... απλώς διαλέγω και ποντάρω και δεν με νοιάζουν ούτε τα σερί ούτε τίποτα.

• Like
Φίλε αν οι επιτυχίες μου αγγίζουν το 82% γιατί αυτό λες να πιάνω σε ποσοστό 82% το 1,33 βάζω 10 χιλιάρικα κάβα παίζω το 5% και δεν κάνω τίποτα άλλο.... απλώς διαλέγω και ποντάρω και δεν με νοιάζουν ούτε τα σερί ούτε τίποτα.

Μαζί σου σε αυτό.

Κοίτα όμως τώρα:

Ακόμα και αν κάνεις 82% η διακύμανση* λέει ότι μπορείς άνετα στα επόμενα δέκα να κάνεις 10/10 ή το ίδιο.... άνετα να κάνεις 4-5/10, όσο επιλεκτικός και να είσαι.

Μετά?

Πρέπει να γίνεις εξπέρ στη διαχείριση της ψυχολογίας σου και να ξέρεις ότι θα ποντάρεις αυτήν την σεζόν για ελάχιστο κέρδος ή για να φτάσεις το κεφάλαιο στα αρχικά του νούμερα.

Δηλαδή πάλι πρέπει να είσαι έτοιμος να ξεκινήσεις με πλάνο 10ετιας και βαλε.

*Περί διακύμανσης: Μακάρι να ήμουν πιο μαθηματικός τύπος και να μπορούσα να το εξηγήσω καλύτερα, αλλά από το πέρασμά μου από το πόκερ έμαθα πολλά για αυτά τα νούμερα.

Για παράδειγμα το 82%-18% υπέρ σου μπορεί άνετα να στραβώσει 3-4 φορές/10 κατά σου.

Σε κάποιες ακραίες περιπτώσεις ακόμα και 4-5 φορές ΣΕΡΙ.

82% το 1,33 βάζω 10 χιλιάρικα κάβα παίζω το 5% και δεν κάνω τίποτα άλλο.... απλώς διαλέγω και ποντάρω και δεν με νοιάζουν ούτε τα σερί ούτε τίποτα.

Δηλαδή σκέψου ότι για ένα χαμένο του 1,33 πρέπει να είσαι αλάνθαστος σε τρία 1,33 για να πάρεις με το ζόρι τα χαμένα πίσω.

Αν κάνεις 3 σερί ήττες;

Πρέπει να είσαι αλάνθαστος στα επόμενα εννιά για να φτάσεις breakeven.

Για αυτό "κολλάω" με τα σερί.

Μαζί σου σε αυτό.

Κοίτα όμως τώρα:

Ακόμα και αν κάνεις 82% η διακύμανση* λέει ότι μπορείς άνετα στα επόμενα δέκα να κάνεις 10/10 ή το ίδιο.... άνετα να κάνεις 4-5/10, όσο επιλεκτικός και να είσαι.

Μετά?

Πρέπει να γίνεις εξπέρ στη διαχείριση της ψυχολογίας σου και να ξέρεις ότι θα ποντάρεις αυτήν την σεζόν για ελάχιστο κέρδος ή για να φτάσεις το κεφάλαιο στα αρχικά του νούμερα.

Δηλαδή πάλι πρέπει να είσαι έτοιμος να ξεκινήσεις με πλάνο 10ετιας και βαλε.

*Περί διακύμανσης: Μακάρι να ήμουν πιο μαθηματικός τύπος και να μπορούσα να το εξηγήσω καλύτερα, αλλά από το πέρασμά μου από το πόκερ έμαθα πολλά για αυτά τα νούμερα.

Για παράδειγμα το 82%-18% υπέρ σου μπορεί άνετα να στραβώσει 3-4 φορές/10 κατά σου.

Σε κάποιες ακραίες περιπτώσεις ακόμα και 4-5 φορές ΣΕΡΙ.
Μια χαρά τα λες. Αλλά έχουμε να κάνουμε με ένα ποσοστό το οποίο πρέπει να συμβεί σε ικανοποιητικό δείγμα. Θα σου πω ένα παράδειγμα για να το καταλάβεις. Ο Ερικ που γράφει τις ισοπαλίες, φέτος είχε μία παρα πολύ κακή αρχή. Ο Ερικ όμως εδώ και 7 χρόνια πριν την τελευταία σεζόν έχει ένα συγκεκριμένο ποσοστό επιτυχίας. Η πάρα πολύ κακή αρχή που έκανε δεν θα μπορούσε να διατηρηθεί εσαεί θα έπρεπε να γυρίσει. Δεν μπορεί κάθε χρόνο να κάνει 33-36% και φέτος να κάνει πχ 22% γιατί δεν υφίσταται, κάτι τέτοιο δεν προβλέπεται. Τι προβλέπεται; Να συμβεί αυτό το πολύ κακό σερί που είχε αλλά κάποια στιγμή σε σύντομο χρονικό διάστημα να επέλθει ένα ίδιο πάρα πολύ καλό σερί όπως και εγένετο.

Εγώ για παράδειγμα στον εαυτό μου, ξέρω πως αν πιάσω ένα 100ρικο και το σπάσω σε δεκάρικα ξέρω πως ένα τουλάχιστον θα κάνει τουλάχιστον 40 ματς σερί στο 1,10. Θα μου πεις μα αν δεν γίνει στα πρώτα 10 και γίνει στο 11ο; Ε οκ με αυτή τη λογική ας παίζουμε συνέχεια άλογα 100/1 ευελπιστώντας να συμβει το απίθανο να συμβεί ένα σερί 3 νικών από 3 άλογα και να βγάλουμε εκατομμύριο

• Like
Μια χαρά τα λες. Αλλά έχουμε να κάνουμε με ένα ποσοστό το οποίο πρέπει να συμβεί σε ικανοποιητικό δείγμα. Θα σου πω ένα παράδειγμα για να το καταλάβεις. Ο Ερικ που γράφει τις ισοπαλίες, φέτος είχε μία παρα πολύ κακή αρχή. Ο Ερικ όμως εδώ και 7 χρόνια πριν την τελευταία σεζόν έχει ένα συγκεκριμένο ποσοστό επιτυχίας. Η πάρα πολύ κακή αρχή που έκανε δεν θα μπορούσε να διατηρηθεί εσαεί θα έπρεπε να γυρίσει. Δεν μπορεί κάθε χρόνο να κάνει 33-36% και φέτος να κάνει πχ 22% γιατί δεν υφίσταται, κάτι τέτοιο δεν προβλέπεται. Τι προβλέπεται; Να συμβεί αυτό το πολύ κακό σερί που είχε αλλά κάποια στιγμή σε σύντομο χρονικό διάστημα να επέλθει ένα ίδιο πάρα πολύ καλό σερί όπως και εγένετο.

Εγώ για παράδειγμα στον εαυτό μου, ξέρω πως αν πιάσω ένα 100ρικο και το σπάσω σε δεκάρικα ξέρω πως ένα τουλάχιστον θα κάνει τουλάχιστον 40 ματς σερί στο 1,10. Θα μου πεις μα αν δεν γίνει στα πρώτα 10 και γίνει στο 11ο; Ε οκ με αυτή τη λογική ας παίζουμε συνέχεια άλογα 100/1 ευελπιστώντας να συμβει το απίθανο να συμβεί ένα σερί 3 νικών από 3 άλογα και να βγάλουμε εκατομμύριο

Έτσι είσαι κομπλέ.

Αν πεις δίνω στον εαυτό μου 10 προσπάθειες να πετύχω ένα καλό σερί, ενώ είμαι σούπερ επιλεκτικός.

Για αυτό στο άλλο νήμα σε ρώτησα αν δεν κάτσει η πρώτη προσπάθεια αν θα συνεχίσεις.

Ο Έρικ με τις ισοπαλίες διατηρεί το καλύτερο στοιχηματικό νήμα που έχω δει ποτέ εγώ προσωπικά σε φόρουμ.

Το παιχνίδι του είναι πλέον proven σε βάθος χρόνου και ξέρει τις περισσότερες διακυμάνσεις που μπορεί να περάσει.

Μπορεί κανείς να ακολουθάει αυτά που με συνέπεια δίνει.

Αλλά και εδώ θέλει διαχείριση της πραγματικότητας δηλαδή να πεις πάω για 25%-35% την σεζόν.

Ένας τρόπος παιχνιδιού που θέλει, ή

1) Πολύ καλό κεφάλαιο για να αξίζει για μία σεζόν

ή

2) Να το ακολουθήσεις με μικρό κεφάλαιο και να πεις θα το κάνω για τα επόμενα 10-15 χρόνια.

Γενικά χαίρομαι για αυτές τις εποικοδομητικές συζητήσεις εδώ!

• Like

Kαι η Λιβερπουλ εκανε το αναμενομενο για μενα θαυμα της....

Το'βλεπες, το'παιξες?:D!

Μόνο η Λεβερκούζεν δικαίωσε το 1.33 και με βάση την εικόνα του αγώνα δηλαδή. Το Βελγικό αν και είχε XGoals και φάσεις ήρθε με το οριακό 1-0.

Ντάξει η Λίβερπουλ ήταν εξορισμού ή nobet ή Χ2 και δεν το λέω τώρα που έληξε 0-0, εξάλλου έριξα το Χ2 pregame.

Τώρα ξέρω τι θα μου πει κάποιος: Ρε φίλε είχε 2.66 xgoals και 30 τελικές, μας δουλεύεις?

Όχι δεν δουλεύω κανένα. Όλα τα στατιστικά είναι ωραία, η φόρμα, οι πρόσφατοι αγώνες κτλ κτλ

Αλλά υπάρχουν κάποια ζευγάρια που πλανάται κάτι πολύ περισσότερο στην ατμόσφαιρα όταν παίζουν μεταξύ τους.

Κάτι σχεδόν "μεταφυσικό". Και πολλές φορές αυτό το κάτι μετράει, όχι πάντα αλλά κάποιες φορές. Χθες απλά έτυχε να είναι μία από τις φορές που μέτρησε.

Ένα προφανές παράδειγμα από Ελλάδα.

Ξέχνα για ένα δευτερόλεπτο τι ομάδα είσαι.

Θα έπαιζες ποτέ Ολυμπιακό-Παναθηναικό ή τούμπαλιν, άσο του 1,30?

Όσο καλύτερη και να ήταν μία από τις δύο ομάδες.

Μάλλον όχι...

• Like

Προγνωστικά

• 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Εντάξει γράφω από τώρα Ολυμπιακό τελικό Final Four :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
    B Forum Bot: Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά...