Μουντιάλ - Φάση των 16

  • Εκκινητής θέματος Bono
  • Ημερομηνία έναρξης

Bono

Active Member
5 Σεπ 2022
230
189
43
Πρώτα ζευγάρια :

Ολλανδία-ΗΠΑ

Αγγλία-Σενεγάλη


Τηλεοπτικό βασανιστήριο το πρώτο ματς. Δεν έχουν πάρει τυχαία τα μέτρα τους οι μπουκάδες.

Σούπερ φαβόρα στις αποδόσεις η εμπορική Αγγλία. Σας έχει πείσει εσάς; Εμένα όχι. Έχουν τακτικές αδυναμίες οι Σενεγαλέζοι αλλά οι ιδέες του Αλιού Σισέ στον τρόπο που παρέταξε την ομάδα του κόντρα στο Εκουαδόρ ομολογώ με εντυπωσίασαν. Δεν του το' χα. Δεν είναι τόσο εύκολο να καμουφλάρεις τα στραβά της ομάδας σου τόσο πετυχημένα. Από την άλλη ο Σάουθγκεϊτ ομοίως έκανε μαγική αρχική ενδεκάδα που μας έβγαλε την ψυχή για να καλύψει το -2 ασιατικό το οποίο στηριζόταν κι από την παράδοση. Αυτός όμως τις έκανες αναγκαστικά τις αλλαγές. Έχει πολλή μουρμούρα πίσω στο UK. Δεν είναι το ίδιο με τον Αλιού Σισέ.

Πρώτες σκέψεις :

Ολλανδία-ΗΠΑ under αλλά απόδοση της πλάκας και έχω στα υπόψιν ότι κάποιοι Ολλανδοί είναι επιρρεπείς στα ατσούμπαλα μαρκαρίσματα. Ίσως εκεί να βρίσκεται η αξία αν εντοπίσω αυτόν που θα τσιμπήσει την κάρτα. Θα το ψάξω μέχρι τέλους αυτό.

Αγγλία-Σενεγάλη Χ ημίχρονο ή Χ τελικό ('90). Θα τους ζορίσει η Σενεγάλη αλλά πρέπει να βρω τον τρόπο. Δεν είναι επένδυση το Χ. Είναι τζόγος. Εύκολος επικοινωνιακά κιόλας. Κανείς δεν θα σου πει τίποτα αν δεν έρθει, άσε που σπάνια ξεφτυλίζεσαι. Μεγάλο ποσό πάνω του δεν μπορείς να βάλεις. Πάνε οι εποχές της snai 25 χρόνια πίσω.


Ελεύθερα πείτε και τις δικές πρώτες σκέψεις. Πολλά αλλάζουν μέχρι να γίνουν τα παιχνίδια οπότε ας το δούμε σαν ημερολόγιο εφήβου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gdouvl1984, PANATHA και BetLaden
Την Ολλανδία δεν είναι να την εμπιστεύεσαι ποτέ. Μπορεί να κερδίσει οποιοδήποτε και να χάσει από οποιονδήποτε. Οπότε με τέτοιες ομάδες συνήθως είναι καλό να ρισκάρεις λίγα στην μεγαλύτερη απόδοση. Η Αμερική δεν σκοράρει εύκολα σε μεγάλα ματς όμως... αλλά δεν τρώει κιόλας. Το 0-0 σαν σκοράκι ημιχρόνου επίσης είναι καλό για κάτι ψιλά.

Στο Αγγλία - Σενεγάλη το GG μου αρέσει λόγω της καλής εικόνας των Σενεγαλέζων που παίζουν ταυτόχρονα και σε κλιματικές συνθήκες που είναι πιο συνηθισμένοι από τους Άγγλους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA, loxagos mark και Bono
Να σημειώσω κάτι. Κάθε άποψη σας εδώ δεν μπορεί να επηρεάσει το market. Τώρα αν έχετε την ψευδαίσθηση ότι είστε ικανοί να αλλάξετε ένα τόσο μεγάλο μάρκετ όπως αυτού του Μουντιάλ τί να πω. Τα χαπάκια σας ψάξτε. Επίσης όπως έγραψα πολλά αλλάζουν μέχρι την έναρξη ενός παιχνιδιού. Για παράδειγμα με το Βραζιλία-Ελβετία είχα στοχεύσει σε κλειστή νίκη της Βραζιλίας πριν το παιχνίδι. Δεν με τρέλαινε όμως η απόδοση. Ήρθαν οι ενδεκάδες, κατάλαβα απολύτως το σκεπτικό του Μουράτ Γιακίν εν' όψει του αγώνα με τη Σερβία και πόνταρα και σε κάτι άλλο. Το άλλο έχει να κάνει ότι τη μία μέρα μπορεί να στηρίζουμε μία ομάδα και την άλλη όχι. Αν αυτό γίνεται από αντίδραση είναι λάθος. Εδώ θέλει κρύο αίμα. Την Αγγλία την κόντραρα με ΗΠΑ με το που είδα ενδεκάδες. Με σωσίβιο επιστροφής στο Χ. Τίποτα εκεί λοιπόν. Στον αγώνα όμως με Ουαλία την αβάνταρα χοντρά. Πάλι με ενδεκάδες. Είναι μικρή διοργάνωση. Μην ψάχνετε για κολώνες back ή κολώνες lay. Θέλει πολύ κρύα και επικαιροποιημένη προσέγγιση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lagokota, PANATHA και BetLaden
Την Ολλανδία δεν είναι να την εμπιστεύεσαι ποτέ. Μπορεί να κερδίσει οποιοδήποτε και να χάσει από οποιονδήποτε. Οπότε με τέτοιες ομάδες συνήθως είναι καλό να ρισκάρεις λίγα στην μεγαλύτερη απόδοση. Η Αμερική δεν σκοράρει εύκολα σε μεγάλα ματς όμως... αλλά δεν τρώει κιόλας. Το 0-0 σαν σκοράκι ημιχρόνου επίσης είναι καλό για κάτι ψιλά.

Στο Αγγλία - Σενεγάλη το GG μου αρέσει λόγω της καλής εικόνας των Σενεγαλέζων που παίζουν ταυτόχρονα και σε κλιματικές συνθήκες που είναι πιο συνηθισμένοι από τους Άγγλους.
Μπράβο ρε ψηλέ! Ωραίες πρώτες πινελιές! Και σόρρυ που το έφαγα το ποστ σου. Έγραφα κι εγώ εκείνη την ώρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και PANATHA
Εγω θεωρώ πως τα δύο φαβορί εύκολα ή δυσκολα θα περάσουν.....η Αγγλία το πολύ πολύ να ζοριστεί ενα ημίχρονο οπότε από θέμα καλής απόδοσης να πηγαίναμε στο Χ ημ / 1 τελικό με πιθανα σκοράκια 1-0 / 2-0....στο αλλο ματς θεωρώ πως η Ολλανδία μπορεί να μην έχει εντυπωσιάσει αλλά από ταλέντο αλλο τίποτα....και η Αμερικη εχει ταλέντο αλλά και απειρία....εδώ βλέπω 1 & GG με πιθανό σκορ το 2-1
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bono και BetLaden
Ολλανδία - ΗΠΑ: Μυρίζει 0-0 από δω ως το Καταρ και πίσω... Την παράταση τη θεωρώ σίγουρη, και από κει και πέρα όλα γίνονται. Στο μυαλό μου έρχεται το Ολλανδια-Κοστα Ρίκα το 2014 με 0-0 κανονική διάρκεια και 2-1 σκορ παράτασης.. Τότε είχα ποντάρει gg&o2.5, τώρα καμία σχέση, μάλλον με Χ/Χ θα πορευτώ. Για κάρτες, θα περιμένω να δω ποιος σφυρίζει και μετά θα κρίνω αλλά λογικά θα διαλέξω έναν εκ των Φρενκι Ντε Γιονγκ και γερο-Μπλιντ (ειδικά αν έχει τον Πουλισιτς) από τη μεριά του

Αγγλια-Σενεγαλη
: Εδώ πιστεύω θα δούμε πολύ όμορφο ματς με αρκετά γκολ εκατέρωθεν. Λογικά η Αγγλία δε θα μείνει τόσο νωρίς έξω, αλλά ίσως δούμε κι εδώ 120'. Το anytime score 1-1 ή το αμφισκορο θα διαλέξω. Επίσης, καιρό έχει να λοιδορηθει ο Μαγκουάιρ, ίσως ήρθε η ώρα (κάρτα; αυτογκόλ; who knows)

ΥΓ. Δεν ξέρω αν το έχετε πάρει χαμπάρι αλλά υπάρχουν εταιρείες που δίνουν το ο0.5 var σε κάθε ματς, τουλάχιστον σε αποδόσεις διπλασιασμού.. Just saying
 
  • Like
  • Love
Αντιδράσεις: PANATHA, BetLaden και Bono
Πριν διαβάσετε τις παπαριές μου διαβάστε το από πάνω του Βαβρίνκα!


Επόμενα ζευγάρια Αργεντινή-Αυστραλία και Γαλλία-Πολωνία.

Εδώ οι αποδόσεις λένε την αλήθεια. Σωστά σούπερ φαβορί και τα δύο. Η Πολωνία πέραν της μετριότητας έχει ένα πιο σημαντικό μείον. Δεν διαθέτει την προσωπικότητα ως ομάδα. Η Αυστραλία τη διαθέτει αυτή την προσωπικότητα αλλά πέραν της διαφοράς επιπέδου πέφτει σε μία Αργεντινή που βρήκε την αυτοπεποίθηση της σε ένα πολύ κρίσιμο σημείο του τουρνουά (μέχρι να την ξαναχάσει; ). Αυτό είναι το σημαντικό μείον για την Αυστραλία.

Δεν βλέπω under 1,5 σε κανένα αγώνα από τους δύο αλλά δεν ανακαλύπτω την Αμερική. Έχουν πάρει τα μέτρα τους οι μπουκάδες. Πιο πολύ όβερ βλέπουν στην Αργεντινή παρά στη Γαλλία. Οριακά. Δίκιο έχουν.

Πολύ τοκογλυφικά αυτά τα ζευγάρια και δυστυχώς τα φοβορί είναι σωστά. Μακάρι να προκύψουν κι άλλες φανταστικές μέρες (στοιχηματικά) σαν τη σημερινή αλλά τέτοιο ριφιφί δύσκολα βρίσκουμε ξανά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA, BetLaden και gdouvl1984
Παμε για ωραιο ματς στα προημιτελικα...Ολλανδία - Αργεντινη
 
Ολλανδία - ΗΠΑ: Μυρίζει 0-0 από δω ως το Καταρ και πίσω... Την παράταση τη θεωρώ σίγουρη, και από κει και πέρα όλα γίνονται. Στο μυαλό μου έρχεται το Ολλανδια-Κοστα Ρίκα το 2014 με 0-0 κανονική διάρκεια και 2-1 σκορ παράτασης.. Τότε είχα ποντάρει gg&o2.5, τώρα καμία σχέση, μάλλον με Χ/Χ θα πορευτώ. Για κάρτες, θα περιμένω να δω ποιος σφυρίζει και μετά θα κρίνω αλλά λογικά θα διαλέξω έναν εκ των Φρενκι Ντε Γιονγκ και γερο-Μπλιντ (ειδικά αν έχει τον Πουλισιτς) από τη μεριά του

Αγγλια-Σενεγαλη: Εδώ πιστεύω θα δούμε πολύ όμορφο ματς με αρκετά γκολ εκατέρωθεν. Λογικά η Αγγλία δε θα μείνει τόσο νωρίς έξω, αλλά ίσως δούμε κι εδώ 120'. Το anytime score 1-1 ή το αμφισκορο θα διαλέξω. Επίσης, καιρό έχει να λοιδορηθει ο Μαγκουάιρ, ίσως ήρθε η ώρα (κάρτα; αυτογκόλ; who knows)

ΥΓ. Δεν ξέρω αν το έχετε πάρει χαμπάρι αλλά υπάρχουν εταιρείες που δίνουν το ο0.5 var σε κάθε ματς, τουλάχιστον σε αποδόσεις διπλασιασμού.. Just saying
Στο θέμα καρτών μην τα ψάχνεις σαν μονάδες. Ρίχνε μια ματιά και στις διατάξεις των ενδεκάδων, μπες στο πετσί του αγώνα από πλευράς πνεύματος. Θα σου φέρω ένα χθεσινό παράδειγμα. Η χθεσινή κάρτα του δικού μας, του Κεχρίντα που ήταν από την πλευρά του Καμαβινγκά δεν ήταν μία επιλογή; Η Τυνησία το ξέραμε ότι το ήθελε πολύ το ματς, ανεξαρτήτως πρόκρισης. Δεν θα ήταν και λίγο για το πρεστίζ μίας χώρας να ρίξει φάπα σε κοτζάμ Παγκόσμιους Πρωταθλητές και μεσόγειους γείτονες. Αυτή η φιλοδοξία, αυτό το ambition ενίοτε σε οδηγεί και σε κάρτα. Τον προετοίμασε καλά τον Κεχρίντα η σούπερ σούπερ λίγκα μας!!

Καλό μήνα!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA και gdouvl1984
Στο θέμα καρτών μην τα ψάχνεις σαν μονάδες. Ρίχνε μια ματιά και στις διατάξεις των ενδεκάδων, μπες στο πετσί του αγώνα από πλευράς πνεύματος. Θα σου φέρω ένα χθεσινό παράδειγμα. Η χθεσινή κάρτα του δικού μας, του Κεχρίντα που ήταν από την πλευρά του Καμαβινγκά δεν ήταν μία επιλογή; Η Τυνησία το ξέραμε ότι το ήθελε πολύ το ματς, ανεξαρτήτως πρόκρισης. Δεν θα ήταν και λίγο για το πρεστίζ μίας χώρας να ρίξει φάπα σε κοτζάμ Παγκόσμιους Πρωταθλητές και μεσόγειους γείτονες. Αυτή η φιλοδοξία, αυτό το ambition ενίοτε σε οδηγεί και σε κάρτα. Τον προετοίμασε καλά τον Κεχρίντα η σούπερ σούπερ λίγκα μας!!

Καλό μήνα!
Μα πάντα τον κάθε αγώνα- εντεκάδες-διάταξη-κίνητρο-διαιτητής κοιτάζω, μην κοιτάς που ανέφερα μονάδες τώρα. Έτσι όπως τα φαντάζομαι τα ματς, αν παίξει ο Πούλισιτς θα ταλαιπωρήσει οποιονδήποτε αμυντικό έχει στην πλευρά του και ανάμεσα σε Ντάμφρις και γεροΜπλιντ, διαλέγω τον δεύτερο που κάνει ενίοτε και κανένα τάκλιν σε σχέση με τον πιο επιθετικογενή Ντάμφρις. Όσο για τον Ντε Γιονγκ, πιστεύω πως θα είναι ο πιο κόφτης στην κεντρική τριάδα του Φαν Χάαλ και θα είναι ο κυματοθραύστης των αντεπιθέσεων των ΗΠΑ, οπότε θα παίξει με χέρια και με πόδια να κόβει τις κόντρες των αμερικανών.

Όσο για το Χαρίλαο Μαγκουάιρ, είμαι λίγο προκατειλημμένος, θεωρώ πως από το πουθενά μπορέι να κάνει τσαφ, τάκλιν, πέναλτι, χέρι κτλ. Σε επίπεδο "απροβλεπτότητας" τον έχω μαζί με τους Αφρικανούς του Ολυμπιακού...

Θα επανέλθω αργότερα με τα ματς που προέκυψαν χτες. Καλό μήνα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA και Bono
Αργεντινή- Αυστραλία: Η Αργεντινή έδειξε πως ξεπέρασε το σοκ της ήττας από τους Σαουδάραβες και αποδίδοντας καλό ποδόσφαιρο νίκησε Μεξικό και Πολωνία. Η Αυστραλία εκμεταλλεύτηκε την τραγική κατάσταση των υπολοίπων στον όμιλο κι έφτασε το ταβάνι της. Πιστεύω πως θα το ξεπεράσει και με ένα γκολ ακόμα σε μια κόντρα, όπως με τη Γαλλία την πρώτη αγωνιστική, και θα πληρώσει το πλούσιο αμφίσκορο (Αυστραλία να σκοράρει πρώτη ή Αυστραλία ο0,5 στο πρώτο ημίχρονο για τους πιο θεριακλήδες), αλλά ως εκεί.

Γαλλία - Πολωνία: Το πως με εκνεύρισε η κυνικότητα της Πολωνίας στο χτεσινοβραδινό ματς δεν περιγράφεται. Ουσιαστικά, η πρόκριση της ήρθε στα χέρια λόγω Μεξικού και Σέζνι και θα ήθελα να τους τιμωρήσουν οι Γάλλοι για τον τρόπο παιχνιδιού τους. Η Γαλλία απέδειξε πως πίσω από τους 12-13 πρωτοκλασάτους παίχτες της δεν έχει κάτι σπουδαίο, αλλά θεωρώ πως θα δε θα την πατήσει όπως στο EURO. Γενικά, αναμένω ένα ματς όπως το Γαλλία-Δανία, οπότε διαλέχτε και πάρτε ανάμεσα σε Χ ημίχρονο, Χ/1 Η/Τ, περισσότερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο κτλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden, Bono και PANATHA
Είπα να γράψω αύριο με καθαρό μυαλό αλλά δε γ....ται

Μαρόκο - Ισπανία: Άσος... Έτσι απλά. Και μια χαρά ομάδα είναι οι Αφρικανοί και υπάρχει και Θεία Δίκη.. Μαρόκο λοιπόν και κερδίζει και η Φλόγα...

Ιαπωνία - Κροατία: Ποια Ιαπωνία θα εμφανιστεί: αυτή που κέρδισε Γερμανούς και Ισπανούς με ανατροπή ή αυτή που έχασε εύκολα από την Κόστα Ρίκα; Ποια Κροατία θα εμφανιστεί: αυτή που διέλυσε τον Καναδά, η άχρωμη, άοσμη και άγευστη που πήρε Χ από το Μαρόκο ή η αφελής που στο πιο κρίσιμο ματς έχανε τη συγκέντρωση της και αντί να κερδίσει εύκολα με 2-0, έπαιζε κορώνα γράμματα με το ένστικτο του Λουκακου; Σιγά μην κάτσω να ψυχανάλυση. Αμφισκορο και οβερ...
(Μουντιάλ 2018, φάση των 16: Βελγιο-Ιαπωνια. Το πρώτο μου δελτίο που πήρα με πρώιμη πληρωμή, από ΟΠΑΠ μάλιστα. Από 0-2, 3-2 κι εγώ πετάω το δελτίο. Την άλλη μέρα, μου λέει ο κολλητός μου ο πράκτορας ότι κέρδισα κι έψαχνα στα σκουπίδια..)
 
  • Like
  • Love
Αντιδράσεις: BetLaden, Bono και PANATHA
Ελεύθερα Μασσαλέ και κάθε άλλος. Έχω και ταξίδι μπροστά μου. Ίσως πετύχω και τον Ρούντιγκερ.

mundiallol.jpg


Πηγή: Troll Football @Twitter
 
Ολλανδία - Η.Π.Α.

Οι Οράνιε είναι η μεγάλη μου συμπάθεια, καμιά άλλη εθνική δεν υποστηρίζω με τόση θέρμη, απομονώνω αυτό και πάω παρακάτω. Δεν μου έχει δείξει απολύτως τίποτα που να τη θεωρώ αξιόπιστη και να τη βάλω στο κάδρο για μεγάλα πράγματα. Έχει αλλάξει το dna της, κοιτάει να προστατέψει πολύ περισσότερο την άμυνά της (ανεπιτυχώς αφου δέχεται εύκολα φάσεις) παρά να δημιουργήσει μπροστά, επιπρόσθετα συνεχώς έχει πρόβλημα στον άξονα αφού στην ουσία της λείπει ένας τρίτος χαφ. Παρακολουθώ τον κακομοίρη ντε Γιονγκ να προσπαθεί να φτιάξει παιχνίδι ενω παράλληλα να καλύψει τεράστιες αποστάσεις στον άξονα καθώς κυρίως ο Gapko (Klaassen δευτερεύοντος ) που παίζει μπροστά του έχει επιθετικές βλέψεις και δεν κατεβαίνει τόσο χαμηλά.

Στην αντίπερα όχθη βλέπω ένα σύνολο που διόλου ευκαταφρόνητο είναι, πολλά τρεξίματα, νεανικότητα, φιλοδοξία και τρεις εξαιρετικούς παίχτες, αναφέρομαι σε Pulisic, McKennie και Adams. Στο πρώτο ημίχρονο με την Ουαλία τρόμαξα που την είδα, θα μπορούσε να χε κάνει εύκολα ένα 3-0 αλλά...δυσκοίλια στο γκολ και αυτό είναι η αδυναμία της όπως ίσως ο ενθουσιασμός της.

Παίζω τον Κάπτεν Αμέρικα γιατι θεωρώ πως το 4.25 είναι πολύ περισσότερο απ όσο θα έπρεπε
 
Αργεντινή - Αυστραλία

Φιλότιμοι οι Αυστραλοί αλλά η προχθεσινή αλμπισελέστε που είδα ήταν καλή, έπιασε απο το πρώτο λεπτό την Πολωνία και τη στρίμωξε στα σχοινιά. Ειδικά αν ο Λαουτάρο είναι πάλι έξω και ξεκινήσει ο Alvarez εύκολα-δύσκολα τη βλέπω να περνάει. Στοιχιματικά δεν ακουμπάω πάντως τίποτα, αν είχα μείνει στην εικόνα των δύο πρώτων παιχνιδιών της Αργεντινής ίσως δοκίμαζα τα καγκουρό, με τα νέα δεδομένα όμως όχι.
 
Αν είναι δυνατόν, μετά από όσα έγιναν τις τελευταίες μέρες και σήμερα ειδικά να ανοίγει το διπλό της Κορέας με 15+.... Τσ τσ τσ!

Βραζιλία - Νότια Κορέα: Όσο κι αν φαίνεται απίστευτο, ακόμα και η Βραζιλία των τόσων και τόσο ταλαντουχων παιχτών, έχει πρόβλημα χωρίς το Νεϊμάρ.. Η Ν. Κορέα είναι καλοδουλεμένη ομάδα, ικανή να βάλει δύσκολα στον οποιονδήποτε. Δεν ξέρω αν θα κάνει την έκπληξη, αλλά ένα ημίχρονο αντέχει άνετα.. Χ ημίχρονο λοιπόν ή περισσότερα γκολ στο δεύτερο κτλ

Πορτογαλία - Ελβετία: Οι Ελβετοί χαμογέλασαν στο τέλος και πήραν την τεράστια πρόκριση εις βαρος των Σέρβων. Μάλιστα, αν έβαζαν άλλο ένα γκολ θα έπαιρναν και την πρωτιά και θα έφερναν τούμπα όλο το τουρνουά, αλλά εντάξει δεν το είδαμε και αυτό..
Δε βλέπω τρόπο που δε θα σκοράρουν και οι δυο ομάδες εδώ και μάλιστα -αναλογα με το διαιτητή - θα κοιτάξω και για συμβάντα (κάρτες, πέναλτι, VAR κτλ). Το αμφισκορο και anytime ο Εμπολό πάντως, λογικά θα τα τιμήσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bono και BetLaden
εγω το παω πολυ μακρια και λέω ημιτελικους Βραζιλία - Αργεντινή και Αγγλία - Πορτογαλια!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bono
εγω το παω πολυ μακρια και λέω ημιτελικους Βραζιλία - Αργεντινή και Αγγλία - Πορτογαλια!!

Η αλήθεια είναι ότι λίγο πριν κλείσουν τις καριέρες τους οι Μέσι-Κριστιάνο, ένας τελικός μουντιάλ ΑΡγεντινή - Πορτογαλία, θα ήταν μια όμορφη ποδοσφαιρική ιστορία...
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...