Μόνιμη υπερένταση /τρέμουλο

Lefos

New Member
1 Απρ 2020
2
0
1
Καλησπέρα σας.

Τα τελευταία 2 χρόνια, έχω κρίσεις πανικού, νόσο φοβία, ταχυκαρδία αίσθημα παλμών, δύσπνοια, τρέμουλο, εσωτερικό τρέμουλο κι άλλα. Έχω επισκεφτεί άπειρες φορές τα επείγοντα νιώθοντας ότι πεθαίνω, έχω κάνει αρκετές εξετάσεις, τρίπλεξ καρδιάς, καρδιογραφήματα, ακτίνες θώρακα, θύροειδη, αιματολογικές. Η τελευταίες εξετάσεις μου καρδιάς, και αιματολογικές / βιοχημικές έγιναν τέλη Οκτωβρίου. Ήταν άριστες. Ο καρδιολόγος μου, λόγο οτι εχει το ιστορικό μου από μικρός που ήμουν, τα έριξε όλα σε άγχος, και είπε το λεγόμενο ξανά έλα σε 40 χρόνια . Όσες φορές κι αν πήγα στα επείγοντα, η γιατρός, μου σύστησε ψυχολόγο, βασικά ψυχίατρο για να πάρω αγωγή , όπου κι επισκέφτηκα και πήγαινα 4, 5 μήνες (ψυχολόγο).

Παρόλα αυτά , πριν από 2 μήνες (2.5 μήνες μετά τις τελευταίες μου εξετάσεις) νιώθω αίσθημα παλμών, νιώθω να '' τραντάζομαι'' απ την καρδιά μου και τους χτύπους της, όπως επίσης όταν παίρνω βαθιά ανάσα και την αφήνω, νιώθω να '' τρέμει '' η ανάσα μου επειδή '' χώνετε '' χτύπος ή χτύποι της καρδιάς. Γενικά υπάρχει μια αντανάκλαση της καρδιάς σε λαιμό κυρίως (ανέβω κατεβαίνει) και κοιλιά, όπως επίσης και όταν κάθομαι σταυρόποδι το πόδι πάλι '' χωρεύει', η αν έχω κάτι στην κοιλιά μου πάνω πχ λαπτοπ, τραντάζεται κι αυτό. Κυρίως το αίσθημα παλμών είναι που με τρομάζει - ότι νομίζω ότι η καρδιά μου εκεί που χτυπάει φυσιολογικά χάνει 1-2 χτύπους της σαν να σταματάει., όπως επίσης το τρέμουλο εσωτερικό - εξωτερικό καθόλη την διάρκεια της ημέρας, όπως επίσης και το τράνταγμα της καρδιάς στο λαιμό νομίζοντας ότι θέλει να βγει. Είναι νευρολογικό; Είναι ψυχολογικό; Είναι θέμα καρδιάς; (εξετάσεις πριν 4 μήνες καρδιάς /αίματος /βιοχ).

Αυτο που με αγχώνει υπερβολικά πολύ, είναι ότι τρέμει το στήθος που είναι η καρδιά μου εξωτερικά, όπως επίσης οτι νιώθω την καρδιά μου στην καρωτίδα, δηλαδή ανεβοκατεβαινει.

Έχω φοβηθεί πολύ. Δεν ασχολούμαι με κάτι, μιας κι φοβάμαι να κάνω το παραμικρό για να μην '' μείνω στον τόπο ''. Βέβαια είμαι σε καλύτερο στάδιο απο πέρυσι που φοβόμουν να φύγω μακρυά απ τη γειτονιά μου, και το σπίτι μου.

Σας ευχαριστώ.

Άνδρας, 21 χρονών, 70 κιλά.
 
Αν και φαίνεται να έχεις νοσοφοβία... να μην ρωτας κανεναν άλλον εκτός από γιατρούς. Ξεκίνα με τον παθολόγο σου και ισως φτάσεις μέχρι και ψυχολόγο. Εμείς δεν είμαστε ειδικοί.

Περαστικά σου εύχομαι!
 
Περαστικά φίλε,δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω.Καλύτερα να μην ψάχνεις στο ίντερνετ να βρεις γιατρειά
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και betover
Λογικα ειναι αγχος και εχει μετατραπει και σε χρονια νοσοφοβια. Ολα ξεκινανε απο το μυαλο να ξερεις. Θα προτεινα να επισκεφτεις και καποιον coaching psychologist περα κι απο αλλους γιατρους φυσικα.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover και BetLaden
Καλησπέρα σας.

Τα τελευταία 2 χρόνια, έχω κρίσεις πανικού, νόσο φοβία, ταχυκαρδία αίσθημα παλμών, δύσπνοια, τρέμουλο, εσωτερικό τρέμουλο κι άλλα. Έχω επισκεφτεί άπειρες φορές τα επείγοντα νιώθοντας ότι πεθαίνω, έχω κάνει αρκετές εξετάσεις, τρίπλεξ καρδιάς, καρδιογραφήματα, ακτίνες θώρακα, θύροειδη, αιματολογικές. Η τελευταίες εξετάσεις μου καρδιάς, και αιματολογικές / βιοχημικές έγιναν τέλη Οκτωβρίου. Ήταν άριστες. Ο καρδιολόγος μου, λόγο οτι εχει το ιστορικό μου από μικρός που ήμουν, τα έριξε όλα σε άγχος, και είπε το λεγόμενο ξανά έλα σε 40 χρόνια . Όσες φορές κι αν πήγα στα επείγοντα, η γιατρός, μου σύστησε ψυχολόγο, βασικά ψυχίατρο για να πάρω αγωγή , όπου κι επισκέφτηκα και πήγαινα 4, 5 μήνες (ψυχολόγο).

Παρόλα αυτά , πριν από 2 μήνες (2.5 μήνες μετά τις τελευταίες μου εξετάσεις) νιώθω αίσθημα παλμών, νιώθω να '' τραντάζομαι'' απ την καρδιά μου και τους χτύπους της, όπως επίσης όταν παίρνω βαθιά ανάσα και την αφήνω, νιώθω να '' τρέμει '' η ανάσα μου επειδή '' χώνετε '' χτύπος ή χτύποι της καρδιάς. Γενικά υπάρχει μια αντανάκλαση της καρδιάς σε λαιμό κυρίως (ανέβω κατεβαίνει) και κοιλιά, όπως επίσης και όταν κάθομαι σταυρόποδι το πόδι πάλι '' χωρεύει', η αν έχω κάτι στην κοιλιά μου πάνω πχ λαπτοπ, τραντάζεται κι αυτό. Κυρίως το αίσθημα παλμών είναι που με τρομάζει - ότι νομίζω ότι η καρδιά μου εκεί που χτυπάει φυσιολογικά χάνει 1-2 χτύπους της σαν να σταματάει., όπως επίσης το τρέμουλο εσωτερικό - εξωτερικό καθόλη την διάρκεια της ημέρας, όπως επίσης και το τράνταγμα της καρδιάς στο λαιμό νομίζοντας ότι θέλει να βγει. Είναι νευρολογικό; Είναι ψυχολογικό; Είναι θέμα καρδιάς; (εξετάσεις πριν 4 μήνες καρδιάς /αίματος /βιοχ).

Αυτο που με αγχώνει υπερβολικά πολύ, είναι ότι τρέμει το στήθος που είναι η καρδιά μου εξωτερικά, όπως επίσης οτι νιώθω την καρδιά μου στην καρωτίδα, δηλαδή ανεβοκατεβαινει.

Έχω φοβηθεί πολύ. Δεν ασχολούμαι με κάτι, μιας κι φοβάμαι να κάνω το παραμικρό για να μην '' μείνω στον τόπο ''. Βέβαια είμαι σε καλύτερο στάδιο απο πέρυσι που φοβόμουν να φύγω μακρυά απ τη γειτονιά μου, και το σπίτι μου.

Σας ευχαριστώ.

Άνδρας, 21 χρονών, 70 κιλά.
Φιλε μια χαρα εισαι,κρισεις πανικου ειναι, συσωρευμενο αγχος ειναι κ στα σκασε μαζεμενα.για αρχη κοβεις οτι σε αγχωνει, στοιχημα συζξτησεις που δε νοιωθεις ανετα παρεες που δε νοιωθεις ανετα. Εχεις μαζι σου μονο ανθρωπους που νοιωθεις ασφαλεια,στην ιδια ηλικια μου τα σκασε κ μενα ενω τα ειχα ολα κ εφτασα στο σημειο να κοιμαμαι με τη μανα μου μονο. Δεν ειναι ντροπη. Αρρωστεια ειναι. Υπομονη θελει κ να ακολουθεις τις οδηγιες των ψυχολογων (των σωστων ψυχολογων γτ μερικοι δε θα σε βοηθησουν, ειναι ποιος θα σου κανει κλικ) κ να αποφευγεις οτι σε αγχωνει!!!! Κ για αρχη κανα ζαναξακι μονο καλο θα σου κανει, μονο με συνταγη ψυχολογου-ψυχιατρου
 
Φιλαράκι μου Τα πέρασα όλα αυτά βρήκα λύση σε μία ψυχολόγο που είναι ειδικευμένοι στην κρίση πανικού Εμένα με έκανε Καλά αν θέλεις άσε μου μήνυμα να σου δώσω στοιχεία και να μιλήσουμε
 
Φίλε Επειδή έγραψες αίσθημα παλμών πάρε μαγνήσιο το mag2 βοηθάει πολύ ειδικά από την στιγμή π λες ότι δν έχεις κάτι άλλο Επειδή είχα και εγώ σε 3-4 μηνες μ περασε... βέβαια Ο καθένας είναι διαφορετικός Αλλά Θα Σε βοηθήσει και στο ύπνο αν το πέρνεις λίγο πριν πέσεις γ ύπνο αρκεί να έχουν περάσεις κάποιες ώρες από το τελευταίο γεύμα. Επίσης σου έχει αναφερεικαποιος γιατρος αν είχες ποτέ φυσημα? Η προπτωση μητροειδους βαλβιδας γτ προκαλουν αυτο π αναφερεις
 
Καλησπέρα σας.

Τα τελευταία 2 χρόνια, έχω κρίσεις πανικού, νόσο φοβία, ταχυκαρδία αίσθημα παλμών, δύσπνοια, τρέμουλο, εσωτερικό τρέμουλο κι άλλα. Έχω επισκεφτεί άπειρες φορές τα επείγοντα νιώθοντας ότι πεθαίνω, έχω κάνει αρκετές εξετάσεις, τρίπλεξ καρδιάς, καρδιογραφήματα, ακτίνες θώρακα, θύροειδη, αιματολογικές. Η τελευταίες εξετάσεις μου καρδιάς, και αιματολογικές / βιοχημικές έγιναν τέλη Οκτωβρίου. Ήταν άριστες. Ο καρδιολόγος μου, λόγο οτι εχει το ιστορικό μου από μικρός που ήμουν, τα έριξε όλα σε άγχος, και είπε το λεγόμενο ξανά έλα σε 40 χρόνια . Όσες φορές κι αν πήγα στα επείγοντα, η γιατρός, μου σύστησε ψυχολόγο, βασικά ψυχίατρο για να πάρω αγωγή , όπου κι επισκέφτηκα και πήγαινα 4, 5 μήνες (ψυχολόγο).

Παρόλα αυτά , πριν από 2 μήνες (2.5 μήνες μετά τις τελευταίες μου εξετάσεις) νιώθω αίσθημα παλμών, νιώθω να '' τραντάζομαι'' απ την καρδιά μου και τους χτύπους της, όπως επίσης όταν παίρνω βαθιά ανάσα και την αφήνω, νιώθω να '' τρέμει '' η ανάσα μου επειδή '' χώνετε '' χτύπος ή χτύποι της καρδιάς. Γενικά υπάρχει μια αντανάκλαση της καρδιάς σε λαιμό κυρίως (ανέβω κατεβαίνει) και κοιλιά, όπως επίσης και όταν κάθομαι σταυρόποδι το πόδι πάλι '' χωρεύει', η αν έχω κάτι στην κοιλιά μου πάνω πχ λαπτοπ, τραντάζεται κι αυτό. Κυρίως το αίσθημα παλμών είναι που με τρομάζει - ότι νομίζω ότι η καρδιά μου εκεί που χτυπάει φυσιολογικά χάνει 1-2 χτύπους της σαν να σταματάει., όπως επίσης το τρέμουλο εσωτερικό - εξωτερικό καθόλη την διάρκεια της ημέρας, όπως επίσης και το τράνταγμα της καρδιάς στο λαιμό νομίζοντας ότι θέλει να βγει. Είναι νευρολογικό; Είναι ψυχολογικό; Είναι θέμα καρδιάς; (εξετάσεις πριν 4 μήνες καρδιάς /αίματος /βιοχ).

Αυτο που με αγχώνει υπερβολικά πολύ, είναι ότι τρέμει το στήθος που είναι η καρδιά μου εξωτερικά, όπως επίσης οτι νιώθω την καρδιά μου στην καρωτίδα, δηλαδή ανεβοκατεβαινει.

Έχω φοβηθεί πολύ. Δεν ασχολούμαι με κάτι, μιας κι φοβάμαι να κάνω το παραμικρό για να μην '' μείνω στον τόπο ''. Βέβαια είμαι σε καλύτερο στάδιο απο πέρυσι που φοβόμουν να φύγω μακρυά απ τη γειτονιά μου, και το σπίτι μου.

Σας ευχαριστώ.

Άνδρας, 21 χρονών, 70 κιλά.
Είμαι 22 και ειχα αυτα ακριβώς που περιγράφεις, κάποια ακόμη, λόγω θυρεοειδή. Οι χτύποι που νιώθεις στην κοιλιά είναι φυσιολογικοί, διότι εκεί βρίσκεται η κοιλιακή αορτή. Αφηνα το κινητό πάνω στην κοιλιά μου και χόρευε κυριολεκτικά. Ρώτησα πολλούς γιατρούς και είπαν φυσικά ότι οφείλεται στο ότι είμαι αδύνατη. Το δοκίμασα και σε φίλη και συνέβη το ίδιο. Αυτό που περιγράφεις ότι χάνεις χτύπους σαν έκτακτη συστολή μου ακούγεται... Έχεις κάνει εξετάσεις; εκτός του καρδιολογικου ελέγχου, πρέπει να κάνεις θυρεοειδή, βιταμινών και ηλεκτρολυτων... διαφορετικά ισως περνάς μια περίοδο έντονου στρες. Δεν είμαι ειδικός, απλα έχω περάσει πολλα λόγω χασιμοτο ( Θυρεοειδίτιδα) και έχω ψαχτει εξονυχιστικά.
 
Φίλε μου έχεις πιστέψει τόσο πολύ ότι έχεις κάτι που το παθαίνεις στα αλήθεια. Ηρέμησε το μυαλό σου.. οταν σου έρχονται σκέψεις να τις κόβεις,βγες έξω κανε τζόκινγκ,πήγαινε μια βόλτα στην θάλασσα με ευχάριστη παρεα,κοψε αλκοολ καφεδες ζαχαρη,παρε μια κιθαρα και ξεκινα να μαθεις.
 
Φίλε μου έχεις πιστέψει τόσο πολύ ότι έχεις κάτι που το παθαίνεις στα αλήθεια. Ηρέμησε το μυαλό σου.. οταν σου έρχονται σκέψεις να τις κόβεις,βγες έξω κανε τζόκινγκ,πήγαινε μια βόλτα στην θάλασσα με ευχάριστη παρεα,κοψε αλκοολ καφεδες ζαχαρη,παρε μια κιθαρα και ξεκινα να μαθεις.
Χωρίς να είμαι ειδικός βέβαια να τονίσω. Είχα πάθει και εγώ κάτι κρίσεις και τελικά ήταν το άγχος
 
να τρως σωστά φίλε μου φρούτα λαχανικά όχι σκουπίδια,επίσης δες και για καμιά βιταμίνη σύμπλεγμα Β είναι καλή για το νευρικό σύστημα ,μέταλλα πολύ σημαντικά για το νευρικό σύστημα και για το άγχος μαγνήσιο κάλιο ψευδάργυρο και κανένα αμινοξύ 5htp που είναι για καλή διάθεση είναι η ουσία της τρυπτοφάνης προτού γίνει σεροτονίνη(η ουσία του εγκεφάλου για να αισθάνεσαι χαρά ευεξία που εκρίνεται μετά το σεξ αν φας σοκολάτα κατα την διάρκεια του τζόκινγκ κλπ) στον εγκέφαλο και ένα ακόμα αμυνοξή πολύ καλό και αυτό η L-theanine
,ΦΥΣΙΚΑ πρώτα από όλα να πας σε γιατρό και θα σου πει αυτός το καλύτερο.
 
Καλησπέρα στην ομάδα Έχω εσωτερικά τρέμουλα το κεφάλι μου βαρύ και περίεργα όλο το 24ωρο μυς παντού πέρα δοθε ανά τακτά χρονικά διαστήματα και οι φλέβες Μου στα χέρια κουνιούνται μόνιμα σε υπερένταση και όλα αυτά 6μηνες τώρα κάθε μέρα πιστεύω πως δεν θα τή βγάλω έχω πάει και εγώ επείγοντα πόσες φορές ο νευρολόγος Μ είπε δεν έχω τίποτα αιματολογικές βγήκαν κομπλέ καί καρδιογράφημα και τώρα έχω κλείσει μαγνητική σε μια εβδομάδα 24 χρόνων 74 κιλά έχει περάσει κανείς κάτι παρόμοιο και να το έχει μόνιμα τόσο καιρό ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 
φιλέ μου τα συμπτώματα μοιάζουν με κρισεις πανικού τώρα τα αίτια θα τα βρεις με ψυχολόγο. Άποψη μου πας σε ψυχίατρο άμεσα η διαδικασία αυτή είναι η πιο σύντομη για να βγάλεις το κεφαλι μέσα από το νερο και να αναπνεύσεις! όμως για να κολθμπησεις και να φθάσεις στην ακτή να ξέρεις ειναι δουλειά του ψυχολόγου. Τώρα όταν με το καλο τα πράγματα θα φτιάξουν, γιατι πίστεψε θα φτιάξουν, λογικά θα συνεννοηθούν οι δυο γιατροί αν θα είσαι σε αγωγή κατά την περίοδο που θα κανεις συνεδρίες με ψυχολόγο. Η συνεννόηση αυτή οσο και αν φαντάζει αστείο ειναι η δυσκολότερη διαδικασία.

Περαστικα φιλε μου και πανω απ ολα οτι ειπε ο @BetLaden
 
φιλέ μου τα συμπτώματα μοιάζουν με κρισεις πανικού τώρα τα αίτια θα τα βρεις με ψυχολόγο. Άποψη μου πας σε ψυχίατρο άμεσα η διαδικασία αυτή είναι η πιο σύντομη για να βγάλεις το κεφαλι μέσα από το νερο και να αναπνεύσεις! όμως για να κολθμπησεις και να φθάσεις στην ακτή να ξέρεις ειναι δουλειά του ψυχολόγου. Τώρα όταν με το καλο τα πράγματα θα φτιάξουν, γιατι πίστεψε θα φτιάξουν, λογικά θα συνεννοηθούν οι δυο γιατροί αν θα είσαι σε αγωγή κατά την περίοδο που θα κανεις συνεδρίες με ψυχολόγο. Η συνεννόηση αυτή οσο και αν φαντάζει αστείο ειναι η δυσκολότερη διαδικασία.

Περαστικα φιλε μου και πανω απ ολα οτι ειπε ο @BetLaden
Ευχαριστώ πολύ φίλε τώρα βγήκαν και τά αποτελέσματα από μαγνητική και δεν είχε κάτι τρελό μόνο κάτι φλεγμονώδεις αλλοιώσεις στο ιγμορειο άντρο και τίς ηθμοειδης κυψέλες κατ τα άλλα τίποτα τώρα αυτό δεν πιστεύω να είναι κάτι σοβαρό αλλά ακόμα αυτό πού νιώθω βάρος στο κεφάλι και γενικά υπερένταση κ οι φλέβες να κουνιούνται δεν έχουν φύγει άστο τί πάθαμε
 
Η B12 είναι σημαντική στην φυσιολογική λειτουργία του νευρικού συστήματος.
Αν έχεις χαμηλή B12 να πάρεις συμπλήρωμα δεν θα στο πει κανένας γιατρός αυτό.
Προτείνω να κάνεις εξέταση για βιταμίνες ειδικά την B12.
 
Η B12 είναι σημαντική στην φυσιολογική λειτουργία του νευρικού συστήματος.
Αν έχεις χαμηλή B12 να πάρεις συμπλήρωμα δεν θα στο πει κανένας γιατρός αυτό.
Προτείνω να κάνεις εξέταση για βιταμίνες ειδικά την B12.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου θα το κάνω σύντομα να είσαι καλά
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...