Νέο look στο forum

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
2)στην κεντρικη υπαρχει ενα σημειο που λεει ''τελευταια μηνυματα απ το φορουμ ''' , αυτο εχει κολλησει απο χτες , δεν ανανεωνει ....
"Νέες αναρτήσεις" και "Tι νέο υπάρχει" βλέπω εγω, όχι αυτό που λες.... δεν έχουν κολλήσει αυτά το ένα δείχνει τα τελευταία θέματα και το άλλο αφαιρεί από αυτά ότι έχεις διαβάσει

Στην κεντρική σελίδα κάτω υπάρχει "Τελευταίες δημοσιεύσεις" , και αυτό καλό φαίνεται
 
Τελευταία επεξεργασία:
"Νέες αναρτήσεις" και "Tι νέο υπάρχει" βλέπω εγω, όχι αυτό που λες.... δεν έχουν κολλήσει αυτά το ένα δείχνει τα τελευταία θέματα και το άλλο αφαιρεί από αυτά ότι έχεις διαβάσει

Στην κεντρική σελίδα κάτω υπάρχει "Τελευταίες δημοσιεύσεις" , και αυτό καλό φαίνεται
Στην κεντρικη εχει ενα κουπονι του οπαπ που ψηφιζουν .Απο κατω ακριβως λεει '''τελευταια μηνυματα απ το Forum'' , αυτο λοιπον δεν ανανεωνει , εχει κολλησει ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: admin
Δυο πραγματα που τσεκαρισα:
1) τα p m ειναι ολα μαζι , ποια ειναι τα εισερχομενα και ποια τα απεσταλμενα ?
2)στην κεντρικη υπαρχει ενα σημειο που λεει ''τελευταια μηνυματα απ το φορουμ ''' , αυτο εχει κολλησει απο χτες , δεν ανανεωνει ....
3) που βλεπω τους χρηστες που ειναι αυτη τη στιγμη συνδεδεμενοι ?
4)εδω που ειμαστε , σ αυτο το θεμα ....μετα δυσκολιας ξεχωριζει το ποστ του ενος με του αλλουνου , δεν υπαρχει ευκρινης διαχωριστικη γραμμη και μιλαμε για p c , για κινητο ακομη πιο δυσκολο να τα ξεχωρισεις.


Και τα avatar άλλαξαν Μιχάλη.
Είχα φωτογραφία του Καντονά και τώρα βλέπω ένα Κ .
Και φυσικά δεν ξέρω πως ξαναμπαίνει η ίδια η κατι άλλο.
Αλλά μάλλον δεν θα χρειαστεί.:eye:
 
Το μονο σιγουρο ειναι οτι καποιος καταβαλε κοπο για τις αλλαγες και το σεβομαστε και το εκτιμαμε απολυτα.
Ομως .....επειδη θεωρουμε το φορουμ σπιτι μας και το ποναμε δεν μου παει η καρδια να μην πω αυτο που βλεπω .Δυστυχως θα συμφωνησω με τον Τασο (kobra) .Εγω θεωρω οτι ειναι δυσχρηστο και εχουν αφαιρεθει και πραγματα .....επισης θα συμφωνησω ξανα με τον kobra οτι δε θελει και πολυ ο αλλος να τα παρατησει αν δυσκολευτει παραπανω απ οτι αντεχει ....δε μιλαω για μενα , υπαρχουν ομως ανθρωποι ισως βεβαια και λιγο μεγαλυτερης ηλικιας που δεν γεννηθηκαν μεσα στην τεχνολογια που αντικειμενικα θα δυσκολευτουν πολυ .Οταν κανουμε κατι για τους χρηστες λαμβανουμε υποψιν τις δυνατοτητες του μεσου χρηστη και του ανεβαζουμε το βαθμο δυσκολιας ενα-δυο σκαλιά . Εδω ειναι αρκετα παραπανω .Αρα ειναι δυσχηστο για τον μεσο θαμωνα .Για τα αλανια που ειναι νεωτεροι και γεννηθηκαν με το κινητο στο χερι σιγουρα δεν υπαρχει θεμα :)
Στα πολυ θετικα το οτι ειναι σιγουρα πιο γρηγορο ....πολυ γρηγορο !

Με αυτή τη λογική θα έπρεπε να μείνουμε με μια πλατφόρμα που έχει να ανανεωθεί πάνω από 5 χρόνια.
Η τεχνολογία τρέχει και είμαι σίγουρος ότι όποιον ενδιαφέρει ένα συγκεκριμένο φόρουμ θα προσαρμοστεί στις οποίες αλλαγές γίνονται.
Πάντως απορώ που βρίσκετε τη δυσχρηστία. Εντάξει κάποια πράγματα μπορεί να είναι διαφορετικά αλλά άλλο αυτό. Όπως μάθατε το προηγούμενο θα μάθετε κι αυτό και όπου μπορούμε θα κάνουμε αλλαγές για να το βελτιώσουμε.
Τα προσωπικά μηνύματα έχουν διαφορετική φιλοσοφία. Θα βάλουμε ένα πρόσθετο σύντομα για να μπορείτε να τα οργανωνετε καλύτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Στην κεντρικη εχει ενα κουπονι του οπαπ που ψηφιζουν .Απο κατω ακριβως λεει '''τελευταια μηνυματα απ το Forum'' , αυτο λοιπον δεν ανανεωνει , εχει κολλησει ....
Θα το κοιτάξω αύριο.
Ευχαριστώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Και τα avatar άλλαξαν Μιχάλη.
Είχα φωτογραφία του Καντονά και τώρα βλέπω ένα Κ .
Και φυσικά δεν ξέρω πως ξαναμπαίνει η ίδια η κατι άλλο.
Αλλά μάλλον δεν θα χρειαστεί.:eye:

Μπορείς να την αλλάξεις στο προφίλ σου. Κάποια avatars δεν μεταφέρθηκαν στη Νέα πλατφόρμα από την παλιά.
Τώρα αν δεν σε ενδιαφέρει να μάθεις τη νέα πλατφόρμα γιατί προτιμάς την παλιά είναι δικαίωμα σου. Πάντως δεν θα αλλάξουμε πλατφόρμα για να βολεύει εσένα.
Κακοπροαίρετη κριτική δεν δέχομαι. Αρκετά.

Νεκτάριος.
 
Με αυτή τη λογική θα έπρεπε να μείνουμε με μια πλατφόρμα που έχει να ανανεωθεί πάνω από 5 χρόνια.
Η τεχνολογία τρέχει και είναι σίγουρος ότι όποιον ενδιαφέρει ένα συγκεκριμένο φόρουμ θα προσαρμοστεί στις οποίες αλλαγές γίνονται.
Πάντως απορώ που βρίσκετε τη δυσχρηστία. Εντάξει κάποια πράγματα μπορεί να είναι διαφορετικά αλλά άλλο αυτό. Όπως μάθατε το προηγούμενο θα μάθετε κι αυτό και όπου μπορούμε θα κάνουμε αλλαγές για να το βελτιώσουμε.
Τα προσωπικά μηνύματα έχουν διαφορετική φιλοσοφία. Θα βάλουμε ένα πρόσθετο σύντομα για να μπορείτε να τα οργανωνετε καλύτερα.
admin ειναι φυσικο να μη βλεπεις τη δυσχρηστια με τις γνωσεις που εχεις εσυ .Εξαλλου εσυ ηξερες τη λειτουργια του πριν καν τη δημοσιοποιησεις .Το θεμα ειναι οτι δεν απευθυνεσαι σε συναδελφους σου αλλα σε ανθρωπους καθε κοινωνικης ταξης και μορφωτικου επιπεδου που η αγαπη τους για το στοιχημα και η λαχταρα τους για επικοινωνια τους οδηγησε εδω μεσα ....ε , αυτη η επικοινωνια δυσκολεψε πλεον για καποιους .Ηδη εγω προσωπικα εχω δεχτει παραπονα απο δυο φιλους οτι δεν βγαζουν ακρη.
Αγαπαμε το φορουμ οπως κι εσυ , αυτο σημειωσε το σε παρακαλω .
Επισης για οποιαδηποτε σχετικη βελτιωση να μας κρατας ενημερουςγια να μην χαθει η μπαλλα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: admin
Παιδιά δεκτή κάθε πρόταση για βελτίωση. Δεν είμαι χθεσινός. Ο nektar είμαι απλά χρησιμοποιώ το account του admin για να κάνω αλλαγές.
Έχω κάνει πολλές φορές αλλαγές στο φόρουμ και κάθε φορά έχουμε τα ίδια. Χρήστες που δεν τους αρέσει το νέο περιβάλλον και λένε ότι θα φύγουν.
Προσπαθήστε να το μάθετε. Εκκατομυρια άσχετοι με την τεχνολογία το χρησιμοποιούν παγκοσμίως και ειναι αυτή τη στιγμή νο1.
 
Αν αλλάζατε το χρώμα θα είχαμε πραγματικά πρόβλημα ... :) μην το αλλάξετε αυτό παιδιά προς το παρόν και σιγά σιγά θα τα συνηθίσουμε όλα .
Αν και νομίζω ήταν λιγο περισσότερο ...
 
Μπορείς να την αλλάξεις στο προφίλ σου. Κάποια avatars δεν μεταφέρθηκαν στη Νέα πλατφόρμα από την παλιά.
Τώρα αν δεν σε ενδιαφέρει να μάθεις τη νέα πλατφόρμα γιατί προτιμάς την παλιά είναι δικαίωμα σου. Πάντως δεν θα αλλάξουμε πλατφόρμα για να βολεύει εσένα.
Κακοπροαίρετη κριτική δεν δέχομαι. Αρκετά.

Νεκτάριος.

Σε καμιά περίπτωση δεν είχα πρόθεση να κάνω κακοπροαίρετη κριτική.Απλά θα έπρεπε να λάβετε υπόψιν ότι υπάρχουν άτομα τα οποία δεν έχουν μεγάλη γνώση από κομπιούτερ με αποτέλεσμα τόσες πολλές αλλαγές να τους φαίνονται βουνό.Τέλος πάντων δικός σας είναι το σάιτ και κάνετε ότι αλλαγές θέλετε.Θα έπρεπε .ομως να δέχεστε και τις γνώμες των άλλων.Άλλωστε γι'αυτό ανοίχτηκε αυτό το νήμα για να πει ο καθένας τη γνώμη του.Αλλά εσείς θέλετε μόνο ευχολόγια και τίποτα άλλο.Ας είναι.Το κουβαδάκι μας και σ'άλλη παραλία πιο εύχρηστη.

Σας εύχομαι ειλικρινά καλή συνέχεια και καλή επιτυχία στο νέο σας σάιτ.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία όλο αυτόν τον καιρό.

Γειά σας.

Kobra

:sign: :sign: :sign:
 
Πολύ ωραίο το νέο look! Καλορίζικο. Χρειάζεται κάθε τόσο μια ανανέωση. Όλοι θα το συνιθήσουν στο τέλος.
 
Το σάιτ ειναι άριστο! Ειδικά για χρήση κινητού, είναι λουκούμι! Οτι πρόβλημα βλέπει ο καθένας(γενικα), λύνεται και στην πορεία θα τακτοποιηθεί στο μυαλό του. Λογικό για ενα 20% η αρχή να είναι λίγο δύσκολη αλλά γκρίνια δεν χρειάζεται αυτή τη στιγμή, η γκρίνια είναι κατάρα!
 
Σε καμιά περίπτωση δεν είχα πρόθεση να κάνω κακοπροαίρετη κριτική.Απλά θα έπρεπε να λάβετε υπόψιν ότι υπάρχουν άτομα τα οποία δεν έχουν μεγάλη γνώση από κομπιούτερ με αποτέλεσμα τόσες πολλές αλλαγές να τους φαίνονται βουνό.Τέλος πάντων δικός σας είναι το σάιτ και κάνετε ότι αλλαγές θέλετε.Θα έπρεπε .ομως να δέχεστε και τις γνώμες των άλλων.Άλλωστε γι'αυτό ανοίχτηκε αυτό το νήμα για να πει ο καθένας τη γνώμη του.Αλλά εσείς θέλετε μόνο ευχολόγια και τίποτα άλλο.Ας είναι.Το κουβαδάκι μας και σ'άλλη παραλία πιο εύχρηστη.

Σας εύχομαι ειλικρινά καλή συνέχεια και καλή επιτυχία στο νέο σας σάιτ.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία όλο αυτόν τον καιρό.

Γειά σας.

Kobra

:sign: :sign: :sign:

Δεν είπαμε ότι δεν λαμβάνουμε υπόψη τις γνώμες των επισκεπτών αλλά όπως καταλαβαίνεις αυτές είναι χρήσιμες μετά την αλλαγή που κάναμε και δεν ξέρω πώς το έχεις στο μυαλό σου αλλά πίσω δεν γυρίζει η πλατφόρμα στη προηγούμενη και να θέλαμε. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.
Αν παρεξηγήθηκες πραγματικά δεν θα κάτσω να ασχοληθώ. Αν θέλεις γράφε αν θέλεις φύγε. Είσαι ελεύθερος να κάνεις ότι θες.

Καλή συνέχεια.
 
Καλημέρα και απο εμένα.

Καλοφόρετο.

Δύο επισημάνσεις:

1) Φόντο πολύ λευκό με ''αχνά γράμματα''. --------> αν τα γράμματα γίνουν λίγο πιο έντονου χρώματος και ελαττωθεί λίγο το φώς του λευκού στο φόντο εκτιμώ πως θα είναι πιο friendly


2) Nα υπάρχει καλύτερη -εντονότερη διάκριση μεταξύ των διαφόρων θεμάτων που υπάρχουν πάνω στην σελίδα


Δουλεύουνε οι γραμματοσειρές για να δούμε....
 
  • Like
Αντιδράσεις: admin
Δεν είπαμε ότι δεν λαμβάνουμε υπόψη τις γνώμες των επισκεπτών αλλά όπως καταλαβαίνεις αυτές είναι χρήσιμες μετά την αλλαγή που κάναμε και δεν ξέρω πώς το έχεις στο μυαλό σου αλλά πίσω δεν γυρίζει η πλατφόρμα στη προηγούμενη και να θέλαμε. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.
Αν παρεξηγήθηκες πραγματικά δεν θα κάτσω να ασχοληθώ. Αν θέλεις γράφε αν θέλεις φύγε. Είσαι ελεύθερος να κάνεις ότι θες.

Καλή συνέχεια.

Πολύ επιθετικό σε βλέπω αδελφέ και ειδικά με άτομα τα οποία σου ξεκαθάρισαν ότι δεν είναι κάποιας ηλικίας και ότι θέλουν τον χρόνο τους.
Είχα τις διαφωνίες μου με τον Τάσο αλλά τώρα έχω τις διαφωνίες μου και με σένα...
Δείχνεις αδελφέ να μην σε ενδιαφέρει τίποτα... Καλά κάνεις βέβαια, δικό σου το μαγαζί απλά ένα μαγαζί πρέπει να έχει και κόσμο και για να έχει κόσμο, εκτός από περιεχόμενο πρέπει να έχει και ευγενικό προσωπικό. Και το τελευταίο δεν το βλέπω. Ότι νεύρα και να έχεις, ο πελάτης έχει δίκιο και τον αντιμετωπίζεις με υπομονή, αλλά δεν σε κόβω να την έχεις..
τεσπα....
 
Πολύ επιθετικό σε βλέπω αδελφέ και ειδικά με άτομα τα οποία σου ξεκαθάρισαν ότι δεν είναι κάποιας ηλικίας και ότι θέλουν τον χρόνο τους.
Είχα τις διαφωνίες μου με τον Τάσο αλλά τώρα έχω τις διαφωνίες μου και με σένα...
Δείχνεις αδελφέ να μην σε ενδιαφέρει τίποτα... Καλά κάνεις βέβαια, δικό σου το μαγαζί απλά ένα μαγαζί πρέπει να έχει και κόσμο και για να έχει κόσμο, εκτός από περιεχόμενο πρέπει να έχει και ευγενικό προσωπικό. Και το τελευταίο δεν το βλέπω. Ότι νεύρα και να έχεις, ο πελάτης έχει δίκιο και τον αντιμετωπίζεις με υπομονή, αλλά δεν σε κόβω να την έχεις..
τεσπα....

Δημήτρη δεν έχεις δίκιο. Απαντάω σε όλα τα μηνύματα πολύ ευγενικά και προσπαθώ να βοηθήσω με τη νέα πλατφόρμα αλλά από την άλλη εισπράττω ειρωνεία (για το avatar ότι μάλλον δεν θα χρειαστεί να το αλλάξει γιατί προφανώς θα φύγει) και μία επιμονή να θέλουν κάποιοι να γυρίσουμε στην προηγούμενη πλατφόρμα. Ε αυτό δεν γίνεται ρε αδερφέ. 2 μήνες μου πήρε να ετοιμάσω την πρόσβαση στη νέα πλατφόρμα σε συνεννόηση με τον Άρη για την εμφάνιση-λειτουργίες κλπ. Είναι δυνατό να σας ρωτήσω πριν το κάνω όλο αυτό? Θα πάρετε εσείς την απόφαση πότε και αν θα αλλάξουμε πλατφόρμα?
Μπορώ να σου βρω 100 που προτιμούν τη νέα πλατφόρμα και άλλους 100 που προτιμούν την παλιά. Η απόφαση είναι δική μας και σεις απλά μας λέτε τις απόψεις σας και τις συμβουλές σας να το κάνουμε καλύτερο. Είναι τόσο απλά τα πράγματα. Βοηθάνε σχόλια του τύπου που έκανε ο Kobra? Από το πρώτο post μας πήρε από τα μούτρα ότι θα φύγει επειδή δεν του αρέσει κλπ.

Επομένως θα έλεγα να την πεις και λίγο στο αδερφάκι σου που το εκτιμώ βαθύτατα αντί να τα ρίχνεις όλα στο μαγαζί. Έχει και η υπομονή τα όριά της και προσωπικά τα ειρωνικά μηνύματα τα απεχθάνομαι και θα απαντάω όπως νομίζω σε αυτά.

Νομίζω έδωσα αρκετές εξηγήσεις. Όποιος θέλει να βοηθήσει μπορεί να γράψει τη γνώμη του χωρίς να προσπαθήσει να την επιβάλει. Διαβάζουμε όλες τις απόψεις και όσες συμφωνούμε και μπορούμε να υλοποιήσουμε το κάνουμε.
 
Αυτο που δυσκολευει πιο πολυ απ ολα ειναι οτι τα ποστ δεν ξεχωριζουν μεταξυ τους γιατι το κενο αναμεσα τους ειναι λευκο οπως και ο χωρος που γραφουμε μεσα στο ποστ ...Λευκο στο λευκο δεν φαινεται ευκολα ...
Αν μου ελεγαν οτι μπορει να αλλαχτει ΕΝΑ πραγμα εγω θα προτεινα αυτο .
Λευκο στο λευκο σε μπερδευει ....

Δε λεω τιποτα αλλο γιατι ηδη στεναχωρεθηκα με τα παραπανω....
Nektar ....στην κεντρικη τα '' τελευταια μηνυματα απ το φορουμ '' λειτουργουν μια χαρα , ξεκολλησαν ...:)
 
Στην κεντρικη εχει ενα κουπονι του οπαπ που ψηφιζουν .Απο κατω ακριβως λεει '''τελευταια μηνυματα απ το Forum'' , αυτο λοιπον δεν ανανεωνει , εχει κολλησει ....

Πρέπει να είναι οκ τώρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Αυτο που δυσκολευει πιο πολυ απ ολα ειναι οτι τα ποστ δεν ξεχωριζουν μεταξυ τους γιατι το κενο αναμεσα τους ειναι λευκο οπως και ο χωρος που γραφουμε μεσα στο ποστ ...Λευκο στο λευκο δεν φαινεται ευκολα ...
Αν μου ελεγαν οτι μπορει να αλλαχτει ΕΝΑ πραγμα εγω θα προτεινα αυτο .
Λευκο στο λευκο σε μπερδευει ....

Δε λεω τιποτα αλλο γιατι ηδη στεναχωρεθηκα με τα παραπανω....
Nektar ....στην κεντρικη τα '' τελευταια μηνυματα απ το φορουμ '' λειτουργουν μια χαρα , ξεκολλησαν ...:)

Θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα για το λευκό.
 
Δημήτρη δεν έχεις δίκιο. Απαντάω σε όλα τα μηνύματα πολύ ευγενικά και προσπαθώ να βοηθήσω με τη νέα πλατφόρμα αλλά από την άλλη εισπράττω ειρωνεία (για το avatar ότι μάλλον δεν θα χρειαστεί να το αλλάξει γιατί προφανώς θα φύγει) και μία επιμονή να θέλουν κάποιοι να γυρίσουμε στην προηγούμενη πλατφόρμα. Ε αυτό δεν γίνεται ρε αδερφέ. 2 μήνες μου πήρε να ετοιμάσω την πρόσβαση στη νέα πλατφόρμα σε συνεννόηση με τον Άρη για την εμφάνιση-λειτουργίες κλπ. Είναι δυνατό να σας ρωτήσω πριν το κάνω όλο αυτό? Θα πάρετε εσείς την απόφαση πότε και αν θα αλλάξουμε πλατφόρμα?
Μπορώ να σου βρω 100 που προτιμούν τη νέα πλατφόρμα και άλλους 100 που προτιμούν την παλιά. Η απόφαση είναι δική μας και σεις απλά μας λέτε τις απόψεις σας και τις συμβουλές σας να το κάνουμε καλύτερο. Είναι τόσο απλά τα πράγματα. Βοηθάνε σχόλια του τύπου που έκανε ο Kobra? Από το πρώτο post μας πήρε από τα μούτρα ότι θα φύγει επειδή δεν του αρέσει κλπ.

Επομένως θα έλεγα να την πεις και λίγο στο αδερφάκι σου που το εκτιμώ βαθύτατα αντί να τα ρίχνεις όλα στο μαγαζί. Έχει και η υπομονή τα όριά της και προσωπικά τα ειρωνικά μηνύματα τα απεχθάνομαι και θα απαντάω όπως νομίζω σε αυτά.

Νομίζω έδωσα αρκετές εξηγήσεις. Όποιος θέλει να βοηθήσει μπορεί να γράψει τη γνώμη του χωρίς να προσπαθήσει να την επιβάλει. Διαβάζουμε όλες τις απόψεις και όσες συμφωνούμε και μπορούμε να υλοποιήσουμε το κάνουμε.

Αδελφέ, το πρόβλημα είναι ότι όλα τα βλέπεις με την ματιά του τεχνικού. Επειδή όμως εμένα η δουλειά μου είναι αυτή, να εκπαιδεύω κόσμο κάθε ηλικίας και επιπέδου στην εφαρμογή που έχουμε, σου λέω ότι αυτά που εσένα σου φαίνονται ειρωνικά, είναι πραγματικοί προβληματισμοί για κάποιους. Και πρέπει να τους βλέπεις μέσα από αυτό το πρίσμα με κατανόηση και υπομονή αλλιώς το μόνο που καταφέρνεις είναι να τον κάνεις αρνητικά σκεπτόμενο ως προς τις αλλαγές που πας να "επιβάλλεις".

Δεν έχω να σου πω κάτι άλλο διότι προφανώς δεν μπορείς να το αντιληφθείς από την ίδια οπτική γωνία. Το ίδιο θέμα με εσένα έχω με τους προγραμματιστές στην εταιρεία μου. Έτσι απευθυνόντουσαν στους πελάτες.... Και στο τέλος δημιουργήθηκε το τμήμα των συμβούλων διότι αλλιώς δεν θα έμενε κανένας πελάτης.
Διότι αδελφέ....το θέμα δεν είναι οι αλλαγές...αλλά να ξέρεις να τις περνάς με ωραίο τρόπο... Ειδικά όταν έχεις μαγαζί και θες να χαρακτηρίζεται και καλό..

Αυτά τα ολίγα :sign:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 13:35
    Action 24
    • Σειρήνες Γρεβενών - Καστοριά
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λέστερ - Γουέστ Μπρομ
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Θέλτα - Λας Πάλμας
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Βόλφσμπουργκ - Μπόχουμ
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Χάιντενχαϊμ - Λειψία
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό
  • 16:30
    Novasports Start
    • Κολωνία - Ντάρμσταντ
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Λούτον - Μπρέντφορντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Γουότφορντ - Χαλ
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Βαγιεκάνο - Οσασούνα
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Ναντ - Ρεν
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΟΦΗ - Βόλος ΝΠΣ
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Έμπολι - Νάπολι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ΚΠΡ - Πρέστον
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Βαλένθια - Μπέτις
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Γουέχντα
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Αμβούργο - Χόλσταϊν Κίελ
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Γουλβς - Άρσεναλ
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ελλάς Βερόνα - Ουντινέζε
  • 21:45
    Novasports Start
    • Γκενκ - Άντερλεχτ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ζιρόνα - Κάδιθ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λανς - Κλερμόν
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπράγκα - Βιζέλα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Νταρουσάφακα
  • 16:00
    Action 24
    • Ηρακλής - Μεγαρίδα
  • 17:15
    ΕΡΤ3
    • Άρης - Κολοσσός H Hotels
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 Ε25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κρεμόνα - Μπρέσια
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Αύριο 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 06:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Qualifying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...