ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

snoopjohn

New Member
22 Ιαν 2012
29
12
3
Ανοίγω αυτό εδώ το section για όλους όσους έχουν κατασκευαστικό πρόγραμμα NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ).
Κατά καιρούς θα βάζω εδώ μόνιμους όρους .
Σκοπός είναι να μοιραζόμαστε μεταξύ μας στήλες και όρους , μόνο τους μόνιμους επαναλαμβάνω.



Παίζουμε τον όρο ΄Πεταλούδα` όπου είναι συμμετρικά ζεύγη δυάδων .

Προτείνω την τιμή 12 έως 12 ακριβός όπου περνάει 6.03% και κρατάει μόνο 3.84% από το πλήρες (θετική η γκανιότα προς το μέρος μας). Καθυστερεί 45 κληρώσεις να εμφανιστεί, οπότε από διαγωνισμό σε διαγωνισμό θα σκάσει μύτη ( μέσος όρος εμφάνισης είναι κάθε 16 Κυριακές) οπότε πάλι έχουμε και εδώ την γκανιότα θετική προς το μέρος μας :)

κατεβάζετε τον όρο και τις στήλες από εδώ petaloyda.rar

Η στατιστική είναι για τους διαγωνισμούς της Κυριακής.
 

Συνημμένα

  • petalouda.jpg
    petalouda.jpg
    135.8 KB · Προβολές : 5,932
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: costsap
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

Προτείνω την τιμή 12 έως 12 ακριβός όπου περνάει 6.03% και κρατάει μόνο 3.84% από το πλήρες (θετική η γκανιότα προς το μέρος μας). Καθυστερεί 45 κληρώσεις να εμφανιστεί, οπότε από διαγωνισμό σε διαγωνισμό θα σκάσει μύτη ( μέσος όρος εμφάνισης είναι κάθε 16 Κυριακές)

Mεχρι εδω εχουμε (183.708) στηλες.

Το προβλημα ειναι πως θα πανε ποιο κατω σε ενα επιπεδο που πρακτικα 4-5 παιχτες θα μπορουσαν
να το παιξουν η να το παιζουνε καθε εβδομαδα.

Ερωτιση!!


Εχεις πακετο Μονιμων Ορων η και μη μονιμων που να πανε τις 14 τριπλες περιπου 50.000
και επαληθευση 80% και ανω?
Τωρα για παραδειγμα εγω εχω τα βιβλια του Ρηγα με 100αδες ορους που ο καθε ενας χωριστα
κοβει αρκετα αλλα δεν συνδιαζει καποιους που να κατεβαζουν πχ,,,,50.000 και επαληθευση 80%και ανω
οποτε αν δεν υπαρχει συνολικο πακετο δεν περπαταει το πραγμα.

Δεν ειναι τυχαιο που ο Γιαννης Ρηγας που με τοσα Πακετα Ορων και υστερα αφου δουλεψε τον
Εφιαλτη που τοσο (διαφημισε) μετα απο λιγο καιρο ειδε οτι καλοι ηταν οι οροι αλλα δεν τραβαγανε
σαν συνολο τα παρατησε εδω και τοσα χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φαντασου να εχεις το Καλυτερο Κατασκευαστικο προγραμα γιατι αυτος το σχεδιασε, και το προγραματισε
ο Μελετης ....να εισαι οικονομολογος να εχεις κανει διατριβες στα πακετα ορων και να τα παρατισεις .....η να
μην εχεις βγαλει 13αρι η14αρι ποτε:sorry:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Jimmakos
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

παιδια γεια σασ. ψαχνω να βρω ενα οποιοδηποτε τευχοσ απο το ΝΕΟ ΦΙΧ 13ΑΡΙ για οσουσ το θυμουνται. αν καποιοσ εχει ενα τευχοσ η εστω μια πληροφορια για το που μπορω να βρω θα το εκτιμουσα πολυ. ευχαριστω.
 
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

Τον Μελέτη τον ξέρω προσωπικά , τον έχω επισκεφτεί σπίτι του στην μαρίνα Ζέα πριν 8-9 χρόνια περίπου.
Ήταν καλός προγραμματιστής πράγματι , άλλα τον έχω χάσει πολύ καιρό τώρα .
Είχε φτιάξει την Ανδρομέδα και άλλα διάφορα τότε..

Ο Ρήγας μου άρεσε πάρα πολύ (αν και έχω πετάξει όλα όσα είχε γράψει στου Λουδάρου παλιά ) διότι αυτοσχεδίαζε,
και είχε τον δικό του τρόπο να σου περνάει αυτό που πίστευε ( την στατιστική ).

Πάμε στα δικά μας τώρα .

183.708 στήλες είναι πολύ λίγες για να μετράς ένα σύστημα 14 τριπλών , μάλλον πολύ ελάχιστες.
Τον παραπάνω όρο το έδωσα έτσι ώστε με ένα κάπως καλούτσικο πλήρες που θα περάσει να περάσει και ο όρος.
Το θέμα είναι για να βγάλεις 14 πρέπει να περάσει το πλήρες σου πρώτα.
Ο όρος θα περάσει μια από τις επόμενες Κυριακές αλλά θα πρέπει να επαληθεύσει και το ΠΛΗΡΕΣ σου. Αν έχεις τύχη θα έχεις και επιτυχία. Η λογική λέει ότι θα συμμετέχεις με το 3.84% των στηλών σου , και 10 Κυριακές να κάνει ακόμα καθυστέρηση θα έχεις ξοδέψει για τα 10 πλήρες σου μόνο το 38,4% από όσο θα έκανε το ένα πλήρες σου μιας Κυριακής.
Οπότε με τον όρο καρτέρι που σφάζει τις στήλες και τον περιμένουμε να σκάσει μύτη , μας δίνετε η ευκαιρία να προσεγγίζουμε καλύτερα το πλήρες μας (έτσι ώστε όταν περάσει ο όρος να είμαι και στο πλήρες μας μέσα).

Πράγματι μπορώ να σου δώσω ένα πακέτο με 50.000 στήλες όπου περνάει 100% έως τώρα , αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα περνάει κάθε Κυριακή ( θα έχεις όμως μακροχρόνια την γκανιότα προς το μέρος σου).

Αν πρόσεξες οι στήλες του όρου τις πεταλούδας είναι μοιρασμένοι και στα 3 σημεία ακριβός ( Μόνιμος όρος πολύ καλός).

Ο όρος είναι βέβαια του Ρήγα και τον είχε αναπτύξει τότε στους 13 αγώνες.

Ο μόνος τρόπος για να πιάσεις τώρα 14 είναι με καρτέρι ........ μεγάλο πλήρες και όρο καρτέρι με θετική γκανιότα .

Στείλε μου τον όρο του Ρήγα τον ονομαζόμενο ΜΠΑΛΤΑΖΑΡ , τον έχω ξεχάσει, κόβει τι στήλες ξυράφι, αλλά κόβει και τις επιτυχίες πολύ αν δεν περάσει ο όρος ( είναι καλός μόνο για να κυνηγάς το 14αρι)


κατέβασε από εδώ το πακετάκι www.mediafire.com/download.php?1ucr4non2xfi4hb
είναι 45566 στήλες και περνάνε όλες 100%
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: costsap
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

παιδια γεια σασ. ψαχνω να βρω ενα οποιοδηποτε τευχοσ απο το ΝΕΟ ΦΙΧ 13ΑΡΙ για οσουσ το θυμουνται. αν καποιοσ εχει ενα τευχοσ η εστω μια πληροφορια για το που μπορω να βρω θα το εκτιμουσα πολυ. ευχαριστω.

Πριν 3-4 χρόνια πέταξα μια σακούλα μαύρη τον σκουπιδιών με ΝΕΟ ΦΙΧ 13ΑΡΙ και εφημερίδες τσέπης παλαιότερες...
 
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

Πάντως την εποχή του ΛΟΤΤΟ (τέλος του 1990), υπήρξε και το περιοδικό "ΟΔΗΓΟΣ ΠΡΟΠΟ-ΛΟΤΤΟ". Εκεί υπήρχαν στατιστικές αναλύσεις για κάθε παράγωγο χωριστά,
δηλαδή 6-4-3 (1-Χ-2) κλπ, ενώ πρωτοεμφανίστηκε το "Βαρόμετρο" και δημοσιεύθηκαν για πρώτη φορά οι εβδομαδιαίες βασικές RANDOM 1, 2, 3 και 4.
Για μόνιμους όρους, μπορείτε να "στήσετε καρτέρι" με βάση τις προηγούμενες Νικήτριες στήλες σε κάτι που δεν έχει επαληθευθεί μέχρι σήμερα, η που η καθυστέρηση εμφάνισης του ξεπερνά την "κανονικότητα" εμφάνισης του.
 
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

Πριν 3-4 χρόνια πέταξα μια σακούλα μαύρη τον σκουπιδιών με ΝΕΟ ΦΙΧ 13ΑΡΙ και εφημερίδες τσέπης παλαιότερες...
δεν κρατησεσ ουτε ενα ? γιατι την ιδια μαλακια εκανα και εγω
 
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

Για μόνιμους όρους, μπορείτε να "στήσετε καρτέρι" με βάση τις προηγούμενες Νικήτριες στήλες σε κάτι που δεν έχει επαληθευθεί μέχρι σήμερα, η που η καθυστέρηση εμφάνισης του ξεπερνά την "κανονικότητα" εμφάνισης του.

Θα συμφωνήσω μαζί σου , εδώ είναι το κλειδί τις επιτυχίας :) Μόνο σε αυτήν την περίπτωση έρχεται η γκανιότα θετική προς το μέρος σου ...

@paramilos, ναι , δεν κράτησα ούτε μια, :(
 
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

O ορος που εχω εγω ονομαζεται ( Βetelgez) μηπως εννοεις αυτον?

Επειδη δεν εχω το Νορμα γινεται να αναφερεις τους ορους +ορια που κατεβασες τις 14 τριπλες
σε 45566 στηλες?

Αρχικό μήνυμα απο snoopjohn
Πράγματι μπορώ να σου δώσω ένα πακέτο με 50.000 στήλες όπου περνάει 100% έως τώρα , αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα περνάει κάθε Κυριακή

Αν περνανε μεχρι τωρα ειναι :goood:

Σε ποσες στηλες κανεις στατιστικη?
Ειναι μονο Κυριακης?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

περνάνε 100% , είναι τις Κυριακής , είναι πολλές χιλιάδες κόντρες , αν έχεις serra τους βλέπεις αλλιώς τσιμπάς τα αρχεία , πας σε ένα πρακτορείο και τους φορτώνεις (αν έχει ο πράκτορας NORMA SERRA)
δώσε φως να δω αν είναι ο Βetelgez ( κάπως έτσι τον έλεγε , του είχε δώσει ένα όνομα από έναν αστερισμό) , αν τον δω θα τον θυμηθώ.....

η στατιστική έγινε σε όλους τους 14 αγώνες τις ΚΥΡΙΑΚΗΣ. 920+


edit: θα φτιάξω ένα νέο πακέτο να αφορά μόνο τις νικήτριες με τους 14 αγώνες , χωρίς το Σ14
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

Αυτός πρέπει να είναι, έχω να τον δω 10 χρόνια , πολύ καλός για καρτέρι . τώρα με τους 14 αγώνες θα του κάνω κάτι μικρο αλλαγές. Πόσα ζητάει στην κάθε βασική? 5-6 ή 6-6 γιατί δεν φαίνεται καλά(αν μπορείς σκαναρέτο )
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

Καταπληκτικο πακετο ορων ( 45566 ) για το NormaSerra. Το εκανα για ελαχιστο μεταβλητο 13 ( 8696 στηλες ) και
εκανα διαλογη για 28 νικητριες ( απο 16/9/12-31/3/13 ). Τα αποτελεσματα ηταν απιστευτα !! 16 φορες δεκατεσσαρια, 29 (συνολικα) δεκατριαρια και παρα πολλα δωδεκαρια. Βεβαια δεν ειναι φθηνο να παιχτει, αλλα η 'συμπεριφορα' του σε επιτυχιες ειναι εξαιρετικη. Μια ερωτηση, το πακετο αυτο το προσαρμοζεις καθε εβδομαδα ή ειναι μονιμο ?
 
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

costsap
το πακετο αυτο το προσαρμοζεις καθε εβδομαδα ή ειναι μονιμο ?

Λογικα δεν πρεπει να αλλαζει (γιατι δινει μονο στηλες και οχι τους ορους)
Με δεδομενο οτι οι στηλες προερχονται απο κοντρες.

Τωρα αν ξερεις τα ορια στις κοντρες φυσικα και μπορεις ισως να αλλαξεις κατι
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

Ετσι πρέπει να ειναι, αλλά παρατήρησα ότι βάζοντας τυχαιες νικητριες στήλες για το επόμενο πχ δελτίο της Κυριακής, η απόδοση του δεν τόσο καλη. Δηλ ενώ έχει εξαιρετική συμπεριφορά στις προηγούμενες νικήτριες, κάνοντας 'μελλοντικές' διαλογες, νομίζω ότι αλλάζει η συμπεριφορά σε επιτυχίες. Γι αυτό ρωτάω εαν τις προσαρμόζει για το εκάστοτε δελτίο. Ισως κάνω λάθος.
 
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

costsap
παρατήρησα ότι βάζοντας τυχαιες νικητριες στήλες για το επόμενο πχ δελτίο της Κυριακής, η απόδοση του δεν τόσο καλη

Επειδη δεν εχω το Νορμα δεν μπορω να τεσταρω το πακετο.
Αλλα απο οτι καταλαβαινω ισως εχει παρει τις Νικητηριες Στηλες Κυριακης (π.χ 1000) και
εχει δωσει καποια ορια η πολλαπλα ορια (π.χ 8-9-10 ολες) και οπως ειπες και εσυ +μεταβλητο.

Ισως καπως ετσι γιαυτο δεν εχει καλη αποδοση σε τυχαιες.

:confused:
 
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

Αν δεν βαριέσαι, θα μπορούσες να σκαναρεις μερικους όρους του Ρήγα να τους μελετήσουμε ?
 
Απάντηση: ΟΡΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ NORMA SERRA (ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)

ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, μόνιμοι είναι όλοι οι όροι μου. Έχει γίνει μελέτη για τις προηγούμενες νικήτριες, και επειδή το ποσοστό στηλών είναι πάρα πολύ μικρο, σας αναφέρω ότι θα υπάρξει κάποια απόκλιση στους μελλοντικούς διαγωνισμούς , χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι καλός. Τον προτείνω για κάποιο παίχτη που παίζει κάθε Κυριακή λίγα χρήματα.
φυσικά δεν ενδεικνύεται να παίζονται όλες οι στήλες, απλός να μετράμε το πλήρες από εκεί, και μετά για μεταβλητό ή δυσμετάβλητο ( τα δυσμετάβλητα τα προτιμώ , διότι μπορείς να καλύψεις περισσότερους αγώνες με λιγότερες στήλες, και αν έχεις και τύχη μπορείς να κάνεις την επιτυχία).

σημειώνω για τους νέους και του παλιούς παίχτες:

καλύτερα να παίζετε παραπάνω διπλό-τριπλές και δυσμετάβλητα . μεταβλητά με όρους , παρά μικρότερα συστήματα με πολύ λιγότερους όρους και να πηγαίνετε για 14αρι.
Και εξηγώ: όσο μεγαλύτερο είναι το πλήρες μας , τόσο θα πλησιάζουμε σε επιτυχίες (με το πλήρες μας) και έτσι μια από τις πολλές θα μας κάτσουν και οι όροι.Ενώ: έστω ότι παίρνανε οι οροί με συχνότητα 80-90% (ένα απλό χτένισμα) , είναι πολύ δύσκολο να είμαστε μέσα στο πλήρες μας.
Λόγο καλοκαιριού θα τα ξαναπούμε πρώτα ο θεός το φθινόπωρο.
Καλό καλοκαίρι σε όλους!

s-t-x-m-a thanks , θα το σκανάρω φυσικά, ανέβασε κ άλλα , αν και θέλουν πάλι δουλειά από την αρχή για να βάλουμε νέα όρια και τον 14ο αγώνα .
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παιδιά καλησπέρα μήπως έχει κανείς στην κατοχή του το πρόγραμμα του ΠΡΟΠΟ Ζήκος version 6 σπασμένο να μου το στείλει και εμένα η να μου πει πού να το βρω ευχαριστώ
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...