Οικονομικά συστήματα στοιχήματος

5-9-2022
Στόχος σε σύντομο χρονικό διάστημα θερμοκήπιο 12mΧ3mΧ2m κόστος 468€


1194ΜΟΝΤΖΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ 2+NG απόδοση 3,25

1202 ΚΑΛΜΑΡ – ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ 1+NG απόδοση 2,50

1211 ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ - ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ 1+NG απόδοση 2,95

1226 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ - ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ απόδοση 3

Ζητούμενα πιασμένα 3-4 σημεία στήλες 5 κόστος με πολλαπλασιαστές 9,5€

Ελάχιστη απόδοση 50,33€ μέγιστη απόδοση 280€

Με μεγάλο ρίσκο ή όλα ή..κουβάς​



ευκολα η Αταλάντα, μόνο πέρυσι κέρδισε η Μπάνφιλντ στην έδρα της Τουκουμάν. συνεχίζουμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και summi
10 Αγώνες ζητάμε 6 έως 10 σημεία για 100% 1-21 4άδες στήλες 21 .Δελτία 21

Σημείωση:Πιάνοντας λιγότερα σημεία έχει πιθανότητες για 4αδα-4άδες


1*********
2*********
3********
4********
5*********
6********
7*********
8********
9********
10********
Εντολή εξετελέσθη!!
Ευχαριστούμε θερμά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES, summi και nmpropo
Κύριε Γιώργο μπορείτε να βάλετε τις 24 στήλες στο προηγούμενο σύστημα των 18 αγώνων σε τριάδες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: nmpropo
Ευχαριστώ πολύ κύριε Γιώργο. Η ανταπόκρισή σας ήταν άμεση!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nmpropo
Το πιο έξυπνο συστημα που εχω δει τα τελευταία 20 χρονια παιζεις με 8 στις 9 περιπτώσεις δηλαδη με 88,8% στον αγωνα μεχρι να σε πεταξει ενα στοιχημα εκτος θα τους εχεις παρει τα λεφτα 10 φορες κ θα εχεις χασει μια ενω αν σκασει 18χ25 ή 2 ανατροπες δεν θα σε πιασουνε ποτε...

Τα σεβη μου... :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: summi και nmpropo
Γιατι η δυάδα όμως λες πως βγαζει 9 δελτία και όχι 8; Αφου απο τις 9 συνολικά περιπτώσεις που έχει το ημιχρονο-τελικό, πετας την μία έξω δεν θα έπρεπε να βγαινουν 8 δελτία στη δυάδα ή 24 στη τριάδα; Ξέρεις σε ρωτάω καλοπροαίρετα, σκέψου πως εγώ κυνηγάω με μελέτη και κόπο ένα 10% μάξιμουμ κάθε φορά που παίζω στοίχημα. Στο παράδειγμα που σου παραθέτω πέταξα έξω την περίπτωση του 2-1 και στις δύο επιλογές και μου βγαίνει αυτό. Τι κάνω λάθος;

 
Το πιο έξυπνο συστημα που εχω δει τα τελευταία 20 χρονια παιζεις με 8 στις 9 περιπτώσεις δηλαδη με 88,8% στον αγωνα μεχρι να σε πεταξει ενα στοιχημα εκτος θα τους εχεις παρει τα λεφτα 10 φορες κ θα εχεις χασει μια ενω αν σκασει 18χ25 ή 2 ανατροπες δεν θα σε πιασουνε ποτε...

Τα σεβη μου... :sign:
Θα μου επιτρέψεις μία διόρθωση:
Όταν παίζεις στοίχημα, καλύτερα να σκέφτεσαι περισσότερο με όρους πιθανοτήτων, παρά με όρους συνδυαστικής. Αν παίξεις 8 στα 9 πιθανά, δεν έχεις 88% γιατί δεν είναι όλα τα ενδεχόμενα ισοπίθανα. Παίζεις στην ουσία 1-(πιθανότητα σημείου που άφησες εκτός). Αν άφησες εκτός ένα ενδεχόμενο με πιθανότητα 20%, τότε η πιθανότητα να περάσει, είναι 1-20% = 80%.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και skouriarhs
Κύριε Γιώργο πολύ έξυπνος ο τρόπος επινόησης και ανάπτυξης του συστήματος. Κι όμως γίνεται, όπως μου εξήγησες. Μπράβο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και nmpropo
Θα μου επιτρέψεις μία διόρθωση:
Όταν παίζεις στοίχημα, καλύτερα να σκέφτεσαι περισσότερο με όρους πιθανοτήτων, παρά με όρους συνδυαστικής. Αν παίξεις 8 στα 9 πιθανά, δεν έχεις 88% γιατί δεν είναι όλα τα ενδεχόμενα ισοπίθανα. Παίζεις στην ουσία 1-(πιθανότητα σημείου που άφησες εκτός). Αν άφησες εκτός ένα ενδεχόμενο με πιθανότητα 20%, τότε η πιθανότητα να περάσει, είναι 1-20% = 80%.

Κατανοώ τι λες και συμφωνώ αλλά να σε ρωτήσω κάτι; Με τι κριτήρια θα δώσεις πιθανότητες στο τρόπο που θα έρθει ένα ματς διπλό-διπλό τα οποία θα μετατραπούν σε ποσοστό και εν συνεχεία σε απόδοση; Πως για παράδειγμα θα πεις πως το διπλό-διπλο είναι περισσότερο πιθανό, από το ισοπαλία-διπλό ή ακόμα και με το άσσος-διπλό; Ποια είναι αυτή η πλατφόρμα του πλανήτη που χρησιμοποιούν οι traders και μπορεί να λαμβάνει το ιστορικό των αγώνων να το μετρατρέπει σε ποσοστό επιτυχίας και εν συνεχεία σε απόδοση για ένα σημείο ημίχρονο-τελικο;

Αν για παράδειγμα ένα ματς στην Α Γερμανίας και ένα ματς στην Α Ιταλίας έχει απόδοση 2,10-3,40-3,60 πρέπει το διπλό-διπλό να έχει την ίδια απόδοση; Πως θα βγει η απόδοση του σημείου; Εγώ για παράδειγμα θεωρώ πως οι 9 στους 10 αγνοούν πως λιγότερο ποσοστό εμφάνισης έχει στην Ιταλία από ότι στη Γερμανία. Ποιος αλγόριθμος θα το βγάλει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και nmpropo
Κατανοώ τι λες και συμφωνώ αλλά να σε ρωτήσω κάτι; Με τι κριτήρια θα δώσεις πιθανότητες στο τρόπο που θα έρθει ένα ματς διπλό-διπλό τα οποία θα μετατραπούν σε ποσοστό και εν συνεχεία σε απόδοση; Πως για παράδειγμα θα πεις πως το διπλό-διπλο είναι περισσότερο πιθανό, από το ισοπαλία-διπλό ή ακόμα και με το άσσος-διπλό; Ποια είναι αυτή η πλατφόρμα του πλανήτη που χρησιμοποιούν οι traders και μπορεί να λαμβάνει το ιστορικό των αγώνων να το μετρατρέπει σε ποσοστό επιτυχίας και εν συνεχεία σε απόδοση για ένα σημείο ημίχρονο-τελικο;

Αν για παράδειγμα ένα ματς στην Α Γερμανίας και ένα ματς στην Α Ιταλίας έχει απόδοση 2,10-3,40-3,60 πρέπει το διπλό-διπλό να έχει την ίδια απόδοση; Πως θα βγει η απόδοση του σημείου; Εγώ για παράδειγμα θεωρώ πως οι 9 στους 10 αγνοούν πως λιγότερο ποσοστό εμφάνισης έχει στην Ιταλία από ότι στη Γερμανία. Ποιος αλγόριθμος θα το βγάλει;
Αν ρωτάς εμένα προσωπικά, παίρνω ως σωστή την απόδοση της εταιρίας. Με τη λίγη στατιστική που έχω κάνει, βλέπω ότι είναι πάρα πολύ κοντά. Και δε νομίζω τα ημίχρονα τελικά να βγαίνουν μόνο βάσει αποδόσεων, όπως δε βγαίνουν και τα Under-over. Πχ στη Γερμανία το όβερ είναι εμφανώς κατεβασμένο.
Αν θεωρείς ότι η εταιρία κάνει λάθος στις αποδόσεις στη Γερμανία ή Ιταλία, ξεκινάς και παίζεις να εκμεταλλευτείς το λάθος της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Αν ρωτάς εμένα προσωπικά, παίρνω ως σωστή την απόδοση της εταιρίας. Με τη λίγη στατιστική που έχω κάνει, βλέπω ότι είναι πάρα πολύ κοντά. Και δε νομίζω τα ημίχρονα τελικά να βγαίνουν μόνο βάσει αποδόσεων, όπως δε βγαίνουν και τα Under-over. Πχ στη Γερμανία το όβερ είναι εμφανώς κατεβασμένο.
Αν θεωρείς ότι η εταιρία κάνει λάθος στις αποδόσεις στη Γερμανία ή Ιταλία, ξεκινάς και παίζεις να εκμεταλλευτείς το λάθος της.
Θεωρώ πως στα εξεζητημένα στοιχήματα η εκάστοτε εταιρία προστατεύεται από τη γκανιότα και μόνο. Δηλαδή εκεί που σου δίνει πχ ένα ματς στα τελικά σημεία 1-2-Χ 4,8 γκανιότα στο ημίχρονο τελικό σε παίζει με 20,5% και δεν την ενδιαφέρει τίποτα γιατί θεωρητικά είναι πολύ δύσκολο να κερδίσεις αυτή τη γκανιότα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES, Larry και nmpropo
2-10-2021

Τα παιχνίδια 1024-1025-1083 παίζουν 7 ημίχρονα τελικά
Δελτία 8
1-1 ,1-Χ , Χ-1 , Χ-Χ , 2-1 , 2-Χ , Χ-2

Συνδυασμός 3 αγώνες με 7 Η-Τ με τον κωδικό 1031 απόδοση 4τράδας 163,65€ ποντάροντας 15€

ΓΑΛ114:001031ΛΟΡΙΑΝ – ΛΙΛ 1+OVER απόδοση 4,15
Σημείωση: To ανωτέρω σύστημα περιέχει μεγάλο ρίσκο

Η παράδοση μας ευννοεί... ;)


εςεςεςεςεςε.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES, summi και nmpropo
Μπραβο κυριε Γιωργο συνεχιστε ετσι ο καθενας μας εχει στοχο το κερδος απλα επιλεγουμε ο καθενας τον τροπο το συστημα την τακτικη και το πονταρισμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και nmpropo
Με όρους πιθανοτήτων βγαίνουν οι 8 συνδυασμοί

Δεν κατάλαβες τι εννοώ. Άλλες οι πιθανότητες να αφήσεις έξω το 2-1, άλλες όταν αφήσεις το Χ-Χ, άλλες όταν αφήσεις το 1-1, κοκ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και nmpropo
2-10-2021

Τα παιχνίδια 1024-1025-1083 παίζουν 7 ημίχρονα τελικά
Δελτία 8
1-1 ,1-Χ , Χ-1 , Χ-Χ , 2-1 , 2-Χ , Χ-2

Συνδυασμός 3 αγώνες με 7 Η-Τ με τον κωδικό 1031 απόδοση 4τράδας 163,65€ ποντάροντας 15€

ΡΟΥ113:001025ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ - ΣΕΠΣΙ H-T 1-2
ΓΑΛ114:001031ΛΟΡΙΑΝ – ΛΙΛ 1+OVER απόδοση 4,15 τελικό 2-1√♥
Σημείωση: To ανωτέρω σύστημα περιέχει μεγάλο ρίσκο.
Όταν παίζεις 8 Η-Τ πας ταμείο. Όταν αφαιρείς δυο συνδυασμούς πας κουβά.
(Η-Τ1-2) Η πρώτη και τελευταία φορά που κάνω εξυπνάδες. Στα προηγούμενα παιχνίδια έπαιζα 8 Η-Τ και το Η-Τ 2-1 που χάθηκε

Θαμου επιτρέψεις να σου πω κάτι; Λοιπόν σε Πρεμιερ, Μπουντεσλιγκα, Σεριε Α, Πορτογαλία 1, Γαλλία 1, Βελγιο 1 Σουπερλιγκ, Μπουντεσλιγκα Αυστρίας, Ισπανια 1, Ελβετία 1 και τέλος Τουρκια 1 από τη σεζον 2020-2021 μέχρι σήμερα έχουν διεξαχθεί στην απόδοση της Πινακλ στον ασσο 2,20-2,40 676 ματς και έχουν σημειωθεί 10 ανατροπές στο 1/2. Το αντίθετο (2/1) έχει συμβεί 20 φορές. Αν κάνει κάποιος ισόποσο κέρδος θα του βγάλει περίπου 4 ευρώ, στο κατοστάρικο τα 8 σημεία και οι αποδόσεις παίζουν από 29 μέχρι 34. Αν λοιπόν κάποιος παίζει 8 σημεία, θα μπει μέσα τουλάχιστον 1300 ευρώ βάζοντας μάλιστα πάντα το 34.

Για εμένα μια χαρά παίζεις, και πολύ καλά έκανες που το έβγαλες και ας έχασες. Αν μου έλεγες για το 2/1 θα σου έλεγα όχι, για το 1/2 πιστεύω πως πολύ καλά κάνεις. Εγώ στη θέση σου αν καταφέρω να λύσω το γρίφο της ανάπτυξης θα έπαιζα 4 ματς μονο ημίχρονα τελικά και θα ζητούσα τριάδες τετράδες. Δεν ξέρω πόσα δελτία είναι τι στήλες θέλει και τι λεφτά βγαίνουν, αλλα΄αυτό θα έκανα και θα έπαιζα ακόμα και 25 τη στήλη στις μεγάλες αποδόσεις για να το έπαιζα 3-4. Και ας ερθει μετά το 2-2 να με χτυπήσει τις 111 φορές που είναι να με χτυπήσει και οι 10 της ανατροπής!

Αποψη μου είναι αυτή, εσύ ξέρεις καλύτερα που επινόησες το σύστημα, απλώς είπα να σου πω πως μια χαρά το έκανες εξηγώντας σου το γιατί κατά την άποψη μου.


Υ.Γ Αν δεν λύσω το γρίφο δηλαδή την ανάπτυξη θα σε ρωτήσω και αν θες θα μου πεις τι ανάπτυξη κάνεις. Πάντως είναι δύσκολο γιατί για παράδειγμα πηρα ένα τυχαίο ματς σε αποδοση άσσου 2,20-2,40 και στο 100ρικο μου έβγαλε ισόποσο κέρδος στα 8 σημεία 3,75 ευρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και summi
  • Balaton 7 στα 7 ακόμη πιασμένα Η-Τ βλέπε μειλ σου
Kύριε Γιώργο αυτό το σύστημα είναι ακαταμάχητο φαινοταν και το κατάλαβα, από την πρώτη στιγμή που το διάβασα. Εχει τη μοναδικότητα στη διάρκεια του χρόνου, να μην χάνει ότι και να γίνει στη διάρκεια του χρόνου το ταμείο πάντα θα ανεβαίνει! Καθομουν και κοίταζα ιστορικα τους αγώνες και πραγματικά είναι απίστευτο! Το δικαίουσαι κύριε Γιώργο και με το παραπάνω και μακάρι να μπορουσες να είχες αυτή τη φλασιά 10 χρονια νωρίτερα, τώρα κυριολεκτικά θα είχες εκατομμύρια! Οι αριθμοί αυτό μου δείξανε και αυτό μου λένε!
 
Επιμένω ότι ήταν λάθος να μην παιχθούν 8 Η-Τ γιατί ο συνδυασμός 2-1
Η-Τ αν παιζόταν μόνος του η απόδοση στα 100€ δίνει επιστροφή 116,88€ ήτοι ποσοστό κέρδους16.8%. Ήδη αν και στο ημίχρονο ήταν 0-0 περνά και το άλλο παιχνίδι και χάθηκε η 4τράδα άρα χάθηκαν περίπου 150€.
Για να λύσεις τον γρίφο πρέπει να σου έλθει φλασιά ,όπως μου ήρθε
και εμένα ΄ο τρόπος ανάπτυξης.
Στην αρχή μου γράφεις για διάφορα πρωταθλήματα αποδόσεις κλπ
Ε λοιπόν δεν θα το πιστέψεις δεν κοιτάζω καν ποιες ομάδες παίζουν
Αγγλοι Γάλλοι Πορτογάλοι κλπ
Για εμένα είναι μόνο κωδικοί αγώνων και τα σημεία τους και με μια ματιά!!
γνωρίζω ποιοι κωδικοί θα έχουν τα 8 Η-Τ. Θα νομίζεις ότι υπερβάλω και με το δίκιο σου έτσι νόμιζε και ο φίλος μου ο summi και όταν με πήρε τηλέφωνο και μετά έγραψε

Κύριε Γιώργο πολύ έξυπνος ο τρόπος επινόησης και ανάπτυξης του συστήματος. Κι όμως γίνεται, όπως μου εξήγησες. Μπράβο!

Σου άφησα το μειλ μου γιατί όταν μιλήσουμε τηλεφωνικά εκτός που
θα σου λύσουν τον γρίφο πρέπει να σου στείλω δυο προγράμματα σε
εξελ στο ένα μπορεί να δώσεις έως 100 γεγονότα με τις αποδόσεις του
και κάνει ισομοίρασμα των χρημάτων που παίζεις και το δεύτερο
αφού με μια ματιά γνωρίζεις ποιοι κωδικοί θα έχουν με μεγάλη πιθανότητα τα 8 Η-Τ δίνεις σε αυτούς τους κωδικούς στοιχεία και
σου δίνει ποιους κωδικούς πρέπει να παίξεις με σιγουριά .
Α και μην ξεχάσω όλες οι πληροφορίες και τα εξελ δεν έχουν καθόλου
μα καθόλου κόστος .Εξάλλου στην ηλικία μου κάπου πρέπει να μεταδώσω
αυτά που γνωρίζω........


Φιλικά Γιώργος Τριανταφύλλου
Καλημέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν αυτό το σύστημα μπορεί να παιχτεί στο διαδίκτυο η πρέπει μόνο στον ΟΠΑΠ ? Συνεχίστε έτσι μπράβο για τη καλή δουλειά !
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
    Ertzan Ertzan: Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει...