Οικονομικο συστημα για το μπασκετ

Diokar

New Member
19 Μαι 2019
28
13
3
66
Διαλεγουμε 7 αγωνες στο μπασκετ χωρις να μας ενδειαφερει ποιοι ειναι ποτε αρχιζουν και ποσο θα ληξουν.Στις περισσοτερες εταιρειες οταν το over ειναι 1,90 αναγκαστικα το under θα ειναι 1,91 η και παραπανω η το αντιθετο.Συμπληρωνουμε τις παρακατω 13 στηλες με το over και τις ιδιες 13 με το under αντιστοιχωντας τους αριθμους 1234567 με τους αγωνες που διαλεξαμε.1245-1267-1347-1356-2346-2357-4567-1237-1346-1567-3457-2356-2467
Παροτι μεταβλητη η αναπτυξη μου εχει καλα αποτελεσματα,με 7 αγωνες σιγουρα 13 επιτυχιες ,με 6 αγωνες σιγουρα 5-6 επιτυχιες ,5 αγωνες σιγουρα τα λεφτα μου πισω.με 4 επιτυχιες περιπου 37,5 στα εκατο για το 1/2 του πονταρισματος μου.Ειναι επιλογη σας να επιλεξετε το ποσο που θα βαλετε π.χ με την χαμηλοτερη αξια 2.60 εχετε καθαρο κερδος 17.Το συστημα προσαρμοζεται και στο χαντικαπ στο μπασκετ αρκει να ειναι 1.90 και επανω Καλη επιτυχια σε καθε σας προσπαθεια .
 
  • Like
  • Sad
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a, betover και kerkireos
Παροτι μεταβλητη η αναπτυξη μου εχει καλα αποτελεσματα,με 7 αγωνες σιγουρα 13 επιτυχιες ,με 6 αγωνες σιγουρα 5-6 επιτυχιες ,5 αγωνες σιγουρα τα λεφτα μου πισω.με 4 επιτυχιες περιπου 37,5 στα εκατο για το 1/2 του πονταρισματος μου.
Ποιο μεταβλητο ειναι ακριβως?π.χ σαν αυτο η ενισχυμενο?

25897
 
Ποιο μεταβλητο ειναι ακριβως?π.χ σαν αυτο η ενισχυμενο?

Προβολή συνημμένου 25897
[/QUOTE
Ποιο μεταβλητο ειναι ακριβως?π.χ σαν αυτο η ενισχυμενο?

Προβολή συνημμένου 25897
Απαντω ευχαριστως στην ερωτηση σου φιλε s-t-x-m-a αναφορικα με το συστημα που μου επικολλησες και που μοιαζει με τη βαση των αγωνων σε 4αδες με τον ορο 5 στα 7.Καποιες σελιδες σου δινουν και μεσο ορο αποδοσης 1,60.ακολουθωντας το,αλλα αν κανεις τους υπολογισμους σου,θα δεις οτι με τετοιες αποδοσεις καμια εταιρεια δε σου δινει επιστροφη του πονταρισματος σου ακομη και οταν βρεις 5 αγωνες .Ο μονος τροπος για να μπεις με 75 και οχι με 50 τα 100.με εγγυηση επιστροφης ειναι να ζητας 7 αγωνες,μονο 2 αποτελεσματων σε 4αδες,αποδοσης 1,90 και επανω,Με αυτη την εννοια και μονο με λιγες στηλες παραπανω , θεωρησε το συστημα μου σαν ενισχυμενο μεταβλητο με λιγα χρηματα και λιγο ρισκο..Καλη σου επιτυχια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a
Συγνώμη (αλλά άν κατάλαβα καλά) πρέπει να συμπληρώσω 26 δελτία 13 μεOVER και 13 με UNDER .
 
Συγνώμη (αλλά άν κατάλαβα καλά) πρέπει να συμπληρώσω 26 δελτία 13 μεOVER και 13 με UNDER .
Συγνώμη (αλλά άν κατάλαβα καλά) πρέπει να συμπληρώσω 26 δελτία 13 μεOVER και 13 με UNDER .
Φιλε SERRES εχεις απολυτο δικιο ειναι 13 οι 4αδες για το over και 13 για το under .Eννοειται οτι ο πιο ευκολος τροπος ειναι στο ιντερνετ οπου χρειαζεται πολυ λιγος χρονος για την αναπτυξη.Καλη σου επιτυχια.
 
Δεν θα ήταν "ευκολότερο" να συνδυάσεις over με under στα δελτία?
Αν κατάλαβα σωστά για να πάρεις το ποντάρισμά σου πίσω, πρέπει 5 από τα 7 παιχνίδια που θα επιλέξεις να έχουν το ίδιο αποτέλεσμα, είτε under είτε over, και για να έχεις κέρδος πρέπει ή 6 να έρθουν under ή 6 over.
Αυτό που θέλω να πω, και συγχώρεσε με αν έχω καταλάβει κάτι λάθος, είναι ότι επιλέγοντας στα "τυφλά" αγώνες, χρειάζεσαι αρκετή δόση τύχης ώστε να πετύχεις 5 ή 6 ή και 7 ίδια αποτελέσματα.
(Με όλη την καλή διάθεση)
 
Δεν θα ήταν "ευκολότερο" να συνδυάσεις over με under στα δελτία?
Αν κατάλαβα σωστά για να πάρεις το ποντάρισμά σου πίσω, πρέπει 5 από τα 7 παιχνίδια που θα επιλέξεις να έχουν το ίδιο αποτέλεσμα, είτε under είτε over, και για να έχεις κέρδος πρέπει ή 6 να έρθουν under ή 6 over.
Αυτό που θέλω να πω, και συγχώρεσε με αν έχω καταλάβει κάτι λάθος, είναι ότι επιλέγοντας στα "τυφλά" αγώνες, χρειάζεσαι αρκετή δόση τύχης ώστε να πετύχεις 5 ή 6 ή και 7 ίδια αποτελέσματα.
(Με όλη την καλή διάθεση)
Δεν θα ήταν "ευκολότερο" να συνδυάσεις over με under στα δελτία?
Αν κατάλαβα σωστά για να πάρεις το ποντάρισμά σου πίσω, πρέπει 5 από τα 7 παιχνίδια που θα επιλέξεις να έχουν το ίδιο αποτέλεσμα, είτε under είτε over, και για να έχεις κέρδος πρέπει ή 6 να έρθουν under ή 6 over.
Αυτό που θέλω να πω, και συγχώρεσε με αν έχω καταλάβει κάτι λάθος, είναι ότι επιλέγοντας στα "τυφλά" αγώνες, χρειάζεσαι αρκετή δόση τύχης ώστε να πετύχεις 5 ή 6 ή και 7 ίδια αποτελέσματα.
(Με όλη την καλή διάθεση)
Φιλε qazdas απαντω ευχαριστως στη ερωτηση σου.Μπορεις να βαλεις ανακατεμενα over και under εφ'οσον εχεις εμπιστοσυνη σε καποια προβλεψη σου.Σε αυτη την περιπτωση μπορεις, αν θελεις,να παιξεις μονο τις 7 πρωτες 4αδες που εγγυωνται σιγουρα με 5 μια οπωσδηποτε η με 6 σιγουρα 3 η με 7 σιγουρα 7.
 
Καλησπέρα φίλε...θα κάνω λίγο τα μαθηματικά...

Παίζω 7 αγώνες ... Οι πιθανότητες είναι...

(1) Και οι 7 U ή και οι 7 O.................................2/128
(2) Οι 6 U ή οι 6 Ο............................................14/128
(3) Οι 5 U ή οι 5 O............................................42/128
(4) Οι 4 U ή οι 4 Ο............................................70/128

Πες ότι παίζω 128 φορές...άρα θα πληρώσω 128*2,60=332,8€
Φυσιολογικά το (1) θα βγει 2 φορές...άρα θα κερδίσω 2 φορές απο 17€, άρα 34€
Το (2) θα βγει 14 φορές άρα θα κερδίσω 14 φορές απο 6 δελτία του 1,31=7,86€ άρα 110€
Το (3) θα βγει 42 που θα πάρω τα λεφτά μου πίσω, άρα 42*2,6=109,2€
Το (4) θα βγει 70 φορές που τις 37,5% από αυτές θα πάρω το μισό ποντάρισμα μου πίσω, δηλαδή περίπου 27 φορές θα πάρω από 1,30€, άρα 35,1€

34 + 110 + 109,2 + 35,1 = 288,3 € επιστροφές

Είμαι δηλαδή περίπου 45€ μέσα που μου τα έχει φάει η γκανιότα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xrikos67, qazdas και filippakos
Καλησπέρα φίλε...θα κάνω λίγο τα μαθηματικά...

Παίζω 7 αγώνες ... Οι πιθανότητες είναι...

(1) Και οι 7 U ή και οι 7 O.................................2/128
(2) Οι 6 U ή οι 6 Ο............................................14/128
(3) Οι 5 U ή οι 5 O............................................42/128
(4) Οι 4 U ή οι 4 Ο............................................70/128

Πες ότι παίζω 128 φορές...άρα θα πληρώσω 128*2,60=332,8€
Φυσιολογικά το (1) θα βγει 2 φορές...άρα θα κερδίσω 2 φορές απο 17€, άρα 34€
Το (2) θα βγει 14 φορές άρα θα κερδίσω 14 φορές απο 6 δελτία του 1,31=7,86€ άρα 110€
Το (3) θα βγει 42 που θα πάρω τα λεφτά μου πίσω, άρα 42*2,6=109,2€
Το (4) θα βγει 70 φορές που τις 37,5% από αυτές θα πάρω το μισό ποντάρισμα μου πίσω, δηλαδή περίπου 27 φορές θα πάρω από 1,30€, άρα 35,1€

34 + 110 + 109,2 + 35,1 = 288,3 € επιστροφές

Είμαι δηλαδή περίπου 45€ μέσα που μου τα έχει φάει η γκανιότα.
Φιλε συμπαιχτη Silver ,διαβασα με προσοχη την αναλυση σου και σ'ευχαριστω.Απο συμπτωση εκλεισα προχτες για 14η φορα το συστημα μου και σου παραθετω με ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ τα αποτελεσματα του.4 φορες Χ 13=67,6------2 φορεςΧ6=15.6-----1 φορα Χ5=6,5-------7 φορες χαμενος -18,20.Συνολικη αξια 36.4.Απο τις 19/5 και απο την πρωτη φορα εγραψα οτι προκειται για μεταβλητο .που φαινεται αρα οτι απο αυτα που εδωσε ειμαι χαμενος και με....καταπιε η γκανιοτα?Σου ευχομαι παντα καλη επιτυχια σε οτι παιζεις .
 
Φιλε συμπαιχτη Silver ,διαβασα με προσοχη την αναλυση σου και σ'ευχαριστω.Απο συμπτωση εκλεισα προχτες για 14η φορα το συστημα μου και σου παραθετω με ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ τα αποτελεσματα του.4 φορες Χ 13=67,6------2 φορεςΧ6=15.6-----1 φορα Χ5=6,5-------7 φορες χαμενος -18,20.Συνολικη αξια 36.4.Απο τις 19/5 και απο την πρωτη φορα εγραψα οτι προκειται για μεταβλητο .που φαινεται αρα οτι απο αυτα που εδωσε ειμαι χαμενος και με....καταπιε η γκανιοτα?Σου ευχομαι παντα καλη επιτυχια σε οτι παιζεις .
Μακάρι να είσαι πάντα τόσο τυχερός! Καλή συνέχεια στο έργο σου...

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Φιλε συμπαιχτη Silver ,διαβασα με προσοχη την αναλυση σου και σ'ευχαριστω.Απο συμπτωση εκλεισα προχτες για 14η φορα το συστημα μου και σου παραθετω με ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ τα αποτελεσματα του.4 φορες Χ 13=67,6------2 φορεςΧ6=15.6-----1 φορα Χ5=6,5-------7 φορες χαμενος -18,20.Συνολικη αξια 36.4.Απο τις 19/5 και απο την πρωτη φορα εγραψα οτι προκειται για μεταβλητο .που φαινεται αρα οτι απο αυτα που εδωσε ειμαι χαμενος και με....καταπιε η γκανιοτα?Σου ευχομαι παντα καλη επιτυχια σε οτι παιζεις .
Από τη στιγμή που παίζεις χωρίς να σε ενδιαφέρει τι ποντάρεις είναι θέμα χρόνου να συμβεί αυτό που σου είπε ο Silver. Δεν έγινε τώρα, μπορεί να μην γίνει στα επόμενα 100 δελτία σου αλλά κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Όταν έχεις 10 άτομα και 9 καρέκλες, όπως και να τους αναπτύξεις πάντα θα μένει 1 όρθιος. Τέτοια συστήματα έχουν δοκιμαστεί στο παρελθόν και η κατάληξη τους ήταν πάντα η ίδια. Δεν έχει νόημα να προσπαθείς να ανακαλύψεις τον τρόχο με κάτι που έχει αποδειχθεί μαθηματικώς πως οδηγεί στην αποτυχία. Ή θα παίζεις στοιχήματα που έχουν αξία και θα κερδίζεις ή θα αφιερώνεις ατελείωτες ώρες για το τίποτα και στο τέλος η γκανιότα θα σου τρώει τα λεφτά.

Αν εσύ παίζεις για το χαβαλέ σου και δεν σε ενδιαφέρει το κέρδος τότε οκ, καλά κάνεις και παίζεις όπως παίζεις. Αν όμως θες να κερδίσεις μακροχρόνια τότε παίζοντας όπως παίζεις αυτό είναι λίγο πολύ απίθανο.
 
Από τη στιγμή που παίζεις χωρίς να σε ενδιαφέρει τι ποντάρεις είναι θέμα χρόνου να συμβεί αυτό που σου είπε ο Silver. Δεν έγινε τώρα, μπορεί να μην γίνει στα επόμενα 100 δελτία σου αλλά κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Όταν έχεις 10 άτομα και 9 καρέκλες, όπως και να τους αναπτύξεις πάντα θα μένει 1 όρθιος. Τέτοια συστήματα έχουν δοκιμαστεί στο παρελθόν και η κατάληξη τους ήταν πάντα η ίδια. Δεν έχει νόημα να προσπαθείς να ανακαλύψεις τον τρόχο με κάτι που έχει αποδειχθεί μαθηματικώς πως οδηγεί στην αποτυχία. Ή θα παίζεις στοιχήματα που έχουν αξία και θα κερδίζεις ή θα αφιερώνεις ατελείωτες ώρες για το τίποτα και στο τέλος η γκανιότα θα σου τρώει τα λεφτά.

Αν εσύ παίζεις για το χαβαλέ σου και δεν σε ενδιαφέρει το κέρδος τότε οκ, καλά κάνεις και παίζεις όπως παίζεις. Αν όμως θες να κερδίσεις μακροχρόνια τότε παίζοντας όπως παίζεις αυτό είναι λίγο πολύ απίθανο.
Καλε φιλε anon αφιερωσα αρκετη ωρα για να καταλαβω τη σκεψη σου και οφειλω να ομολογησω οτι ειδα σε καποιο σημειο μια αντιπαλοτητα. αν δεν κανω λαθος. Ειμαι 61 χρονων και εχω το πλεονεκτημα,.ευτυχως για μενα, πριν κανω οποιαδηποτε αναρτηση,να την ελεγχω 10 φορες.Εγραψα ενα μεταβλητο στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ ελπιζοντας να βοηθησω ισως καποιους,αποφευγοντας την πληρη αναπτυξη και βαζοντας μια καλυτερευση του ορου 5 στα 7.Γνωμη μου ειναι πως σκοπος των φιλων του forum ειναι να προσφερουν την σκεψη τους ,ελπιζοντας παντα στην αμοιβαια κατανοηση.Γι'αυτο οπως βλεπεις αποφυγα φρασεις οπως ......10 ατομα σε 9 καρεκλες ......χαβαλες.....η οτι τετοια εχουν δοκιμαστει και εχουν αποτυχει....Δεν προετρεψα κανεναν αν και εναλλακτικα μπορει καποιος να βαλει οσους αγωνες θελει ακομα και 1 η και ΔΕ σε συνδυασμο η με χαντικαπ στο μπασκετ η με over η με under.Σου ευχομαι παντα καλα αποτελεσματα.
 
Δεν είναι θέμα αντιπαλότητας ούτε και προσωπικό αλλά έτσι έχουν τα πράγματα. Στην συντριπτική τους πλειοψηφία, όσοι ασχολούνται με τέτοια συστήματα χάνουν λεφτά σε βάθος χρόνου για έναν απλό λόγο. Εστιάζουν σε λάθος πράγματα. Αντί να ψάχνεις δηλαδή τα 1-2 παιχνίδια που θα σου δώσουν το πλεονέκτημα, εσύ αναλώνεσαι στο πως θα γεμίσεις ένα δελτίο με 5 και 10 αγώνες και στο πως θα κάνεις τις αλχημείες σου ώστε να πληρώσεις όσο το δυνατόν λιγότερα και να πάρεις όσο το δυνατόν περισσότερα. Το οποίο πρακτικά είναι και λίγο ως πολύ αντιφατικό γιατί από τη μια θες να μειώσεις το ρίσκο και από την άλλη να αυξήσεις το κέρδος. Στην προσπάθεια αυτή το μόνο που καταφέρνεις είναι να βάζεις αγώνες με αρνητική αξία η οποία πολλαπλασιάζεται όταν μπει στο σύστημα και στο τέλος να σου τρώει τα λεφτά η γκανιότα με συνοπτικές διαδικασίες.
 
4 φορες Χ 13=67,6
2 φορεςΧ6=15.6
1 φορα Χ5=6,5
7 φορες χαμενος -18,20
.Συνολικη αξια 36.4.

Δεν καταλαβαινω την αναλυση γινεσαι ποιο σαφης!

1 φορα*5=6,5
Εννοεις οτι εβγαλες 5αρι και σου εδωσε 2 4αρια?αν ναι το 6,5 ειναι σωστο?
 
Δεν καταλαβαινω την αναλυση γινεσαι ποιο σαφης!

1 φορα*5=6,5
Εννοεις οτι εβγαλες 5αρι και σου εδωσε 2 4αρια?αν ναι το 6,5 ειναι σωστο?
Φιλε s-t-x-m-a σωστα ρωτησες 1 φορα*5=6,5 εννοουσα 5 4αδες. Οι 2 4αδες σου δινουν οτι εχεις παιξει,πισω.Καλη σου συνεχεια .
 
To σκεπτικό και των 2 είναι σωστό, κατ' εμέ. Δε νομίζω ότι είναι σύστημα "πάρε 13 ομάδες κουτουρού", αλλά της λογικής θέλω ελάχιστο 7/13 για να βγάζω κάτι, πάντα με πρόβλεψη.
Και είναι λογικό, αν δε μπορείς να πιάσεις τουλάχιστον τα μισά+1 σε απόδοση 1,90, δε μπορεί να κερδίζεις μακροχρόνια. Εκτός και αν αναπροσαρμόζεις το ποντάρισμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
To σκεπτικό και των 2 είναι σωστό, κατ' εμέ. Δε νομίζω ότι είναι σύστημα "πάρε 13 ομάδες κουτουρού", αλλά της λογικής θέλω ελάχιστο 7/13 για να βγάζω κάτι, πάντα με πρόβλεψη.
Και είναι λογικό, αν δε μπορείς να πιάσεις τουλάχιστον τα μισά+1 σε απόδοση 1,90, δε μπορεί να κερδίζεις μακροχρόνια. Εκτός και αν αναπροσαρμόζεις το ποντάρισμα.
[/QUOT
To σκεπτικό και των 2 είναι σωστό, κατ' εμέ. Δε νομίζω ότι είναι σύστημα "πάρε 13 ομάδες κουτουρού", αλλά της λογικής θέλω ελάχιστο 7/13 για να βγάζω κάτι, πάντα με πρόβλεψη.
Και είναι λογικό, αν δε μπορείς να πιάσεις τουλάχιστον τα μισά+1 σε απόδοση 1,90, δε μπορεί να κερδίζεις μακροχρόνια. Εκτός και αν αναπροσαρμόζεις το ποντάρισμα.
Συμπαικτη Larry δε μιλησα πουθενα για 13 αγωνες .Μιλησα μονο για 7.Οι 26 στηλες που βλεπεις ειναι για 7 αγωνες .Οταν εγραψα οτι δεν μας ενδιαφερει ποιοι ειναι .εννοουσα οτι μπορεις να διαλεξεις και μονος σου 7 που πιστευεις οτι θα περασουν η εστω οι 6 η ακομη και 5.ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΗΓΙΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΙΟΥΜΑΣΤΕ Οποιος φοβαται το 1,90 να μη βιαζεται και να περιμενει το Σεμπτεβρη οπου οι περισσοτερες εταιρειες δινουν 1,93 στα 2 γεγονοτα. Παμε λγο παρακατω για οποιον φοβαται το φαντασμα της γκανιοτας,μπορει σχετικα ευκολα με 2,60 να τους βουτηξει μεχρι και 18 και να την αφησει να καθεται φρονιμη εκει που ειναι. Το τι θα συμβει σε βαθος χρονου ουτε εγω το ξερω αλλα ουτε και κανενας μας εδω μεσα .ΟΡΘΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ;
 
  • Haha
Αντιδράσεις: kerkireos
Συμπαικτη Larry δε μιλησα πουθενα για 13 αγωνες .Μιλησα μονο για 7.Οι 26 στηλες που βλεπεις ειναι για 7 αγωνες .Οταν εγραψα οτι δεν μας ενδιαφερει ποιοι ειναι .εννοουσα οτι μπορεις να διαλεξεις και μονος σου 7 που πιστευεις οτι θα περασουν η εστω οι 6 η ακομη και 5.ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΗΓΙΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΙΟΥΜΑΣΤΕ Οποιος φοβαται το 1,90 να μη βιαζεται και να περιμενει το Σεμπτεβρη οπου οι περισσοτερες εταιρειες δινουν 1,93 στα 2 γεγονοτα. Παμε λγο παρακατω για οποιον φοβαται το φαντασμα της γκανιοτας,μπορει σχετικα ευκολα με 2,60 να τους βουτηξει μεχρι και 18 και να την αφησει να καθεται φρονιμη εκει που ειναι. Το τι θα συμβει σε βαθος χρονου ουτε εγω το ξερω αλλα ουτε και κανενας μας εδω μεσα .ΟΡΘΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ;

Φίλε 1000 συγνώμη, παρανόηση, νόμιζα ότι έχεις 13 ματς και θές 7/13 για σίγουρα 4άδα.

Έτσι όπως το λες είναι χειρότερα ακόμα. Συνήθως θα πιάνεις 4 και θα σε βάζει μέσα. Και επίσης:

Αν πιάνω 4/7, γιατί να μην τα παίζω μονά 4*1,9=7,60 και να παίρνω κάθε φορά 10% στο κεφάλαιο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Χ εστί BettLadden
Ο παίκτης εδώ έχει επιλέξει και το under και το over από ΚΑΘΕ αγώνα ... έχει βάλει τα 7 όβερ σε ένα σύστημα δικό του και τα 7 αντερ από τους ιδιους αγώνες σε επίσης ενα ίδιο σύστημα .
Οπότε δεν έχει καμία σχέση με μονά .... αν παίξεις αυτα τα 14 σημεία μονά, πάντα τα 7 από τα 14 θα κερδίζουν και πάντα θα έχεις 5% απώλεια λόγο γκανιότας.


Εδω αν έρθουν 5 οβερ θα κερδίσεις , αλλά και 5 αντερ να ερθουν ξανα θα κερδίσεις γιατι εχεις 2 συστήματα και ενα κερδίζει με 5α στα 7
Η αν εχεις βαλει στο 1 συστημα τις επιλογές σου και στο αλλο τα αντίθετα , θα κερδίσεις αν πιάσεις 5 ή αν πιάσεις 2

Πχ αν ένας είναι πολύ κακός παίκτης και χάνει συνεχώς .... παίζοντας αυτό το σύστημα θα δει οτι έπιασε μόνο 2 και θα κερδίσει απο τα αντίθετα :)
H αν πχ οι αγώνες κάπως συνδιάζονται , βροχή στο ποδόσφαιρο ή είναι η μέρα του αντερ στο μπασκετ γιατί κάνει κρύο και δεν μπαίνει τιποτα , θα εκμεταλευτείς το πλεονέκτημα που έχουν τα συστήματα απέναντι στα μονα
(τα μονά εχουν πλεονέκτημα ότι βρίσκεις καλύτερες αποδόσεις σε διαφορετικούς βοοκ)

Τα καταλαβα καλά ? είναι και καλοκαίρι .... πρωτότυπο δεν εχω δει σύστημα που να ξέρεις ότι οι μισοί θα κερδίσουν , αλλά δεν θα δοκίμαζα ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan...