Ολλανδία να το σηκώσει

Silver

Goalmania Winner 2010
30 Μαι 2005
5,661
2,432
113
39
Κατερίνη city
Καλημέρα παιδιά... Λίγο αρχίζουν να ξεδιαλύνουν οι όμιλοι και να αχνοφαίνονται οι διασταυρώσεις. Με τις παρούσες προϋποθέσεις φαίνονται να έχουμε διασταύρωση Ολλανδία - Κροατία (ή Σκωτία αν κερδίσει κάποια από τις 2) που στη συνέχεια διασταυρώνεται με τον νικητή του Ουαλία - Ρωσία ( ή Δανία ή Φιλανδία). Εμένα μου φαντάζει αρκετά εφικτό το να φτάσει η Ολλανδία στους 4 (και μετά όλα γίνονται).

Θεωρώ αρκετά value το 15 στην Ολλανδία σε σχέση με κάτι 4-7 σε ομάδες που θα διασταυρωθούν μεταξύ τους.

Υ.Γ. Υπάρχει και ένα μικρό ενδεχόμενο να τύχει Ολλανδία - Πορτογαλία στην διασταύρωση αλλά πρέπει να συμβούν εξαιρετικά πράγματα.

• Like
Αντιδράσεις: animusbet και Eric Castel

Eric Castel

IFC#11 Cup Winner 2019-20
31 Οκτ 2011
4,322
4,791
113
Ελλάδα
Καλημέρα, αν και μου φάνηκε λίγο soft η Ολλανδία θεωρώ σωστή την επιλογή σου και όντως value to 15.00 με την προυπόθεση όμως να τερματίσει η Γαλλία πρώτη. Αποφεύγει ήδη το Βέλγιο και την Ιταλία πριν τον τελικό, οπότε αν αποφύγει και τη Γαλλία θεωρώ ότι μια εκ των Αγγλία, Ισπανία, Γερμανία που θα συναντήσει στον ημιτελικό τις έχει σε σχέση με τις άλλες τρεις που προανέφερα.

Για να τερματίσει πρώτη η Γαλλία θα πρέπει να μη χάσει απ' τους Πορτογάλους και να φέρει ίδιο η καλύτερο αποτέλεσμα απ' τη Γερμανία.

• Like
Αντιδράσεις: Silver

Silver

Goalmania Winner 2010
30 Μαι 2005
5,661
2,432
113
39
Κατερίνη city
Καλημέρα, αν και μου φάνηκε λίγο soft η Ολλανδία θεωρώ σωστή την επιλογή σου και όντως value to 15.00 με την προυπόθεση όμως να τερματίσει η Γαλλία πρώτη. Αποφεύγει ήδη το Βέλγιο και την Ιταλία πριν τον τελικό, οπότε αν αποφύγει και τη Γαλλία θεωρώ ότι μια εκ των Αγγλία, Ισπανία, Γερμανία που θα συναντήσει στον ημιτελικό τις έχει σε σχέση με τις άλλες τρεις που προανέφερα.

Για να τερματίσει πρώτη η Γαλλία θα πρέπει να μη χάσει απ' τους Πορτογάλους και να φέρει ίδιο η καλύτερο αποτέλεσμα απ' τη Γερμανία.
Eric νομίζω και η Πορτογαλία να κερδίσει και να περάσει η Γαλλία σαν τρίτη δεν αλλάζει κάτι. Κάνω λάθος;

Eric Castel

IFC#11 Cup Winner 2019-20
31 Οκτ 2011
4,322
4,791
113
Ελλάδα
Αν έρθει 3η η Γαλλία μπορεί με συνδυασμό άλλων αποτελεσμάτων να πέσει με την Ολλανδία στους 16.

Silver

Goalmania Winner 2010
30 Μαι 2005
5,661
2,432
113
39
Κατερίνη city
Κατάλαβα...ναι υπάρχει ενδεχόμενο η Ολλανδία να τύχει με την τρίτη του 6ου γκρουπ.

Silver

Goalmania Winner 2010
30 Μαι 2005
5,661
2,432
113
39
Κατερίνη city
Επίσης θεωρώ value και το 150 στην Ουαλία. Ναι φαίνεται να μην έχει και πολύ μέλλον στην διοργάνωση αλλά με Δανία παίζεις και στους 8 ίσως συναντήσεις την Ολλανδία. Θα ρίξω ένα μικρό ποντάρισμα και εκεί.

(Με συμφέρει στους 8 να τύχει το ζευγάρι Ολλανδία - Ουαλία γιατί θα έχω ποντάρει και στις 2!! )

• Like
Αντιδράσεις: animusbet

Προγνωστικά

• Αύριο 05-08-2021
  • 03:05
    Novasports 1HD
    • Ορλάντο - Ιντερ Μαϊάμι
  • 07:40
    ΕΡΤ2
    • Αυστραλία - ΗΠΑ
  • 11:15
    Eurosport 2
    • Ιαπωνία (Γ) - Βέλγιο (Γ)
  • 15:00
    ΕΡΤ3
    • Τόκιο 2020 - Μπάσκετ Γυναικών
  • 15:00
    Eurosport 2
    • Ισπανία (Γ) - Γαλλία (Γ)
  • 07:00
    ΕΡΤ3
    • Τόκιο 2020 - Βόλεϊ Γυναικών
  • 11:00
    ΕΡΤ3
    • Τόκιο 2020 - Βόλεϊ Γυναικών
  • 16:00
    Eurosport 1
    • Βόλεϊ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 23:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • Αύριο 05-08-2021
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • cosmicsports Forum Bot:
  • Costas1974 Forum Bot:
    Ο χρήστης Costas1974 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "United AWAY @ NPFL" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    ΕΛΛΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ αυτό τίποτα άλλο. :p
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης knickp ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Άσχημες οσμές στο δωμάτιο από υγρασία" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Καλό μήνα αλάνια
  • Ertzan Ertzan:
    Καλό μήνα καλό μήνα
  • animusbet animusbet:
    καλό μήνα να έχετε
  • PANATHA PANATHA:
    Τι βλέπεται σήμερα για ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό?
  • Ertzan Ertzan:
    Για Ολυμπιακό φαντάζομαι ρωτάς με τι σκορ θα κερδίσουμε, εκεί ένα 2-0 το βλέπω και παραπάνω ίσως. Για τον ΠΑΟΚ έχω αμφιβολίες 1Χ μπορεί, Συγχαρητήρια επίσης για το Κύπελλο που πήρατε στην Ολλανδία σημαντικό για την συνέχεια.
  • Ertzan Ertzan:
    Εδώ τώρα θέλω και την δικιά σου άποψη για τον Τζόρτζεβιτς που πήραμε προπονητή. Εγώ έχω δισταγμό, αμφιβολίες πως να στο πω μωρέ δεν το χάρηκα καθόλου κάτι με κρατάει πίσω
  • D defectus:
    Εγώ όντας Παναθηναϊκός , απο το πέρασμά του στην ομάδα μου , δεν μου φάνηκε καθόλου καλός.
    Χώρια που έφερε ό,τι σέρβικο γίδι κυκλοφορούσε στην αγορά , η ομάδα δεν τα πήγαινε καθόλου καλά.
    Αμυντικά είμασταν ό,τι χειρότερο...επιθετικά παίζαμε με βάση τις ορέξεις του κάθε παίχτη(ο Ραντούλιτσα ασπουμε , μπροστά μπορεί να έβαζε και 28 πόντους ανα 2 ματσ , αλλά πίσω δεν μπορούσε να φυλάξει ούτε δεμένη αγελάδα , συν του ότι οι περισσότεροι σέρβοι ήταν πλήρως αδιάφοροι/μισθοφόροι)
    Μάλλον πρέπει να έχει πολύ καλό μάνατζερ αυτός ο τζόρτζεβιτσ...
  • Ertzan Ertzan:
    3 χρόνια τον έκλεισαν κιόλας
  • D defectus:
    κλειστό τριετές ή 2+1?
  • PANATHA PANATHA:
    και εγώ λέω Ολυμπιακός 2-0.....ο ΠΑΟΚ καμία εμπιστοσύνη μιας και είναι ανέτοιμος συν το γεγονός πως σε όλα τα φιλικά έφαγε γκολ.....αλλά οκ μια ισοπαλία τουλάχιστον την έχει......τώρα για Τζόρτζεβιτς δεν νομίζω πως ήταν η καλύτερη λύση.....δεύτερο χρόνο δεν βγάζει και αυτό επειδή στην μέση της χρονιάς δεν θα βρίσκει η ομάδα ελεύθερο και καλό αντικαταστάτη
  • Ertzan Ertzan:
    Κλειστό τριετές
  • D defectus:
    Καλή δύναμη τότε
  • Ertzan Ertzan:
    Οι δικοί μας λένε με την παρούσα φάση ότι καλύτερο μιας και σχεδόν όλα τα ονόματα ήταν κλειστά. Ο Κοκόσκοβ άσχημα μας πούλησε
  • Ertzan Ertzan:
    Μας πούλησε λέω γιατί έστησε αυτός την ομάδα όλα ωραία και προτίμησε να πάει να βρει τον Ντόσιτς στο NBA
  • Ertzan Ertzan:
    Ας το έκανε τον Μάιο
  • D defectus:
    Αν η ομάδα έχει ρόστερ , τουλάχιστον δεν θα φέρει αυτός τα "δικά του παιδιά απο Σερβία" , αλλά απο την άλλη σε περίπτωση που η ομάδα παρουσιαστεί κατώτερη των προσδοκιών , θα σου πει "δεν είχα επιλέξει εγώ τους παίχτες , αρα δεν ευθύνομαι ".
  • D defectus:
    Περίεργη η φάση στην φενερ
  • PANATHA PANATHA:
    Ρώτησαν οι άνθρωποι της Σούπερ Λιγκ την UEFA αν υπάρχει καμια πιο εύκολη διοργάνωση για να παίξουν οι ελληνικές ομάδες του χρόνου και τους απάντησαν "το κύπελλο Ελλάδος".
  • Ertzan Ertzan:
    Για τον ΠΑΟΚ ισχύει αυτό όντως :p
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης methegeorge ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1+1 ΔΩΡΟ Παγίδα για Ψάρια" στο Αγγελίες, Συλλογές, Ανταλλαγές.
    M Forum Bot: Ο χρήστης methegeorge ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1+1 ΔΩΡΟ Παγίδα για...