Ο λογαριασμός σας απενεργοποιήθηκε μόνιμα και τα κέρδη αφαιρέθηκαν. NOVIBET

batstroke

New Member
18 Νοε 2021
7
4
3
Καλησπερα στο φορουμ καινουριο μελος εδω.

Σημερα εκανα αιτηση αναληψης απο το λογαριασμο μου 500 ευρω και απο το λογαριασμο της συζύγου αλλα 100 ευρω. Μου εστειλαν το επισυναπτομενο email αναφεροντας μου αυτους τους ορους χωρις ομως να μου πουν συγκεκριμενα που εγινε η παραβιαση(εννοω οτι καθε ορος εχει 50 υποκατηγοριες δεν μου ανεφεραν ποτε σε ποια υποκατηγορια εγινε παραβιαση πχ στην α,β,γ, κλπ)

Να αναφερω οτι τοσο εγω οσο και η συζυγος μπαιναμε απο τον ιδιο υπολογιστη και τα κινητα μας τηλεφωνα στους λογαριασμους μας και παιζαμε στη novibet.Ομως 3 χρονια που το καναμε αυτο ποτε δεν ειχαμε το παραμικρο προβλημα.Ολες οι αναληψεις γινοντουσαν κανονικα.Υπαρχει περιπτωση που το ποσο αναληψης τωρα που ηταν στα 600 ευρω αθροιστικα να θυμηθηκαν οτι εχουμε κανει παραβιαση ενω 3 χρονια τωρα που οι αναληψεις μας ηταν μικροποσα να τα αφηνα να περναν απαρατηρητα?

Μπορω να απευθυνθω καπου και να δικαιωθω ή θα χασω τσαμπα λεφτα και χρονο αμα μπλεξω με δικηγορους και εξωδικα?
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    36 KB · Προβολές : 280
Λίγο-πολύ και χωρίς να μακροσκελίσω , η απάντηση στο ερώτημά σου είναι πως ΝΑΙ. Εφόσον είστε 2 άτομα από ίδια IP ,ίδιο PC , ίδιο browser , ίδια όλα μπορούν γενικά όλες οι εταιρείες (και ειδικά αυτή η κωλοεταιρεία που λέγεται novibet και ακόμα απορώ πως μαζεύει νέους πελάτες και δεν αναφέρομαι σε εσένα που έχεις 3 χρόνια λογαριασμό) να ισχυριστούν ότι ήσουν 1 άτομο που έπαιζε από τους 2 διαφορετικούς λογαριασμούς και εφόσον , πήρες και μπόνους , μπορούν να σε κατηγοριοποιήσουν σαν bonus abuser.

Σε άφηναν να κάνεις μικροαναλήψεις όσο ήθελαν εκείνοι και όταν αποφάσισες να σηκώσεις ένα decent τριψήφιο ποσό , σε έκοψαν χωρίς πολλά-πολλά διότι σε υποπτεύθηκαν και εφόσον δεν χρειάζονται ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ για να σου κλείσουν τον λογαριασμό , κρατάνε τα κέρδη και σου "καίνε" και την ταυτότητα.

Για το να απευθυνθείς σε κάποιον δικηγόρο μπας και πάρεις κανένα φράγκο πίσω , δε γνωρίζω αν θα αξίζει τα χρήματα και το χρόνο που θα σπαταλήσεις και αν θα δικαιωθείς στην τελική. Αυτοί , στο κάτω-κάτω , βάσει των όρων τους παίζουν και εφόσον είδαν 2 accounts από ίδιο υπολογιστή + τους πήρες και μπόνους , δε πέρνουν ρίσκα και σε κλείνουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: magon, PANATHA και kerkireos
Λίγο-πολύ και χωρίς να μακροσκελίσω , η απάντηση στο ερώτημά σου είναι πως ΝΑΙ. Εφόσον είστε 2 άτομα από ίδια IP ,ίδιο PC , ίδιο browser , ίδια όλα μπορούν γενικά όλες οι εταιρείες (και ειδικά αυτή η κωλοεταιρεία που λέγεται novibet και ακόμα απορώ πως μαζεύει νέους πελάτες και δεν αναφέρομαι σε εσένα που έχεις 3 χρόνια λογαριασμό) να ισχυριστούν ότι ήσουν 1 άτομο που έπαιζε από τους 2 διαφορετικούς λογαριασμούς και εφόσον , πήρες και μπόνους , μπορούν να σε κατηγοριοποιήσουν σαν bonus abuser.

Σε άφηναν να κάνεις μικροαναλήψεις όσο ήθελαν εκείνοι και όταν αποφάσισες να σηκώσεις ένα decent τριψήφιο ποσό , σε έκοψαν χωρίς πολλά-πολλά διότι σε υποπτεύθηκαν και εφόσον δεν χρειάζονται ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ για να σου κλείσουν τον λογαριασμό , κρατάνε τα κέρδη και σου "καίνε" και την ταυτότητα.

Για το να απευθυνθείς σε κάποιον δικηγόρο μπας και πάρεις κανένα φράγκο πίσω , δε γνωρίζω αν θα αξίζει τα χρήματα και το χρόνο που θα σπαταλήσεις και αν θα δικαιωθείς στην τελική. Αυτοί , στο κάτω-κάτω , βάσει των όρων τους παίζουν και εφόσον είδαν 2 accounts από ίδιο υπολογιστή + τους πήρες και μπόνους , δε πέρνουν ρίσκα και σε κλείνουν.
το περιεργο ειναι οτι τον απριλιο ειχα σηκωσει 340 ευρω χωρις το παραμικρο προβλημα...κριμα που χαθηκαν τα λεφτα αλλα θα μου πεις αλλοι εχουν χασει περιουσιες και ζωες και εσυ για 600 ευρω κανεις ετσι? σαν να με ληστεψαν το αισθανομαι ομως και αυτο ειναι που μου τη δινει
 
Λίγο-πολύ και χωρίς να μακροσκελίσω , η απάντηση στο ερώτημά σου είναι πως ΝΑΙ. Εφόσον είστε 2 άτομα από ίδια IP ,ίδιο PC , ίδιο browser , ίδια όλα μπορούν γενικά όλες οι εταιρείες (και ειδικά αυτή η κωλοεταιρεία που λέγεται novibet και ακόμα απορώ πως μαζεύει νέους πελάτες και δεν αναφέρομαι σε εσένα που έχεις 3 χρόνια λογαριασμό) να ισχυριστούν ότι ήσουν 1 άτομο που έπαιζε από τους 2 διαφορετικούς λογαριασμούς και εφόσον , πήρες και μπόνους , μπορούν να σε κατηγοριοποιήσουν σαν bonus abuser.

Σε άφηναν να κάνεις μικροαναλήψεις όσο ήθελαν εκείνοι και όταν αποφάσισες να σηκώσεις ένα decent τριψήφιο ποσό , σε έκοψαν χωρίς πολλά-πολλά διότι σε υποπτεύθηκαν και εφόσον δεν χρειάζονται ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ για να σου κλείσουν τον λογαριασμό , κρατάνε τα κέρδη και σου "καίνε" και την ταυτότητα.

Για το να απευθυνθείς σε κάποιον δικηγόρο μπας και πάρεις κανένα φράγκο πίσω , δε γνωρίζω αν θα αξίζει τα χρήματα και το χρόνο που θα σπαταλήσεις και αν θα δικαιωθείς στην τελική. Αυτοί , στο κάτω-κάτω , βάσει των όρων τους παίζουν και εφόσον είδαν 2 accounts από ίδιο υπολογιστή + τους πήρες και μπόνους , δε πέρνουν ρίσκα και σε κλείνουν.
Επισης εκλεισαν τον λογαριασμο μου μονο ή μπορω να κανω αλλο λογαριασμο στο ονομα μου?
 
Όπως ανέφερα παραπάνω ουσιαστικά "κάηκε" η ταυτότητά σου (ID).

Που σημαίνει ότι ο υπάρχων λογαριασμός που ανοίχτηκε και ταυτοποιήθηκε στο όνομά σου κλειδώθηκε και το όνομά σου καταγράφηκε ώστε να μη καταφέρεις να ανοίξεις άλλο λογαριασμό/λογαριασμούς στο ίδιο αυτό όνομα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Όπως ανέφερα παραπάνω ουσιαστικά "κάηκε" η ταυτότητά του (ID).

Που σημαίνει ότι ο υπάρχων λογαριασμός που ανοίχτηκε και ταυτοποιήθηκε στο όνομά σου κλειδώθηκε και το όνομά σου καταγράφηκε ώστε να μη καταφέρεις να ανοίξεις άλλο λογαριασμό/λογαριασμούς στο ίδιο αυτό όνομα.
Ισως να ηταν και καλο αυτο που εγινε για να σταματησω να δινω τα λεφτα μου στους απατεωνες.Κριμα για τα 600 ευρω βεβαια..
Μετά απο αυτό που σου έκαναν θα ξανάνοιγες λογαριασμο?
Οχι μονο δεν θα ανοιγα σε αυτους αλλα και σε καμια αλλη στπιχηματικη.Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να καταργησω ολους τους λογαριασμους μου σε διαφορες στοιχηματικες που εχω μετα απο το χθεσινο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Emmanouil, A L E X και SPYRIDON
Νομίζω ότι υπάρχει όρος σε όλες τις εταιρίες για έναν λογαριασμό ανα νοικοκυριό οπότε παίζει να είναι και αυτός ο λόγος όχι απαραίτητα το ίδιο pc και ότι έχεις δύο λογαριασμούς που χειρίζεσαι εσύ. Βέβαια είναι κανονικοί κλέφτες που το ανακάλυψαν μετά από 3 χρόνια όταν πηγές να κάνεις ανάληψη! Δεν υπάρχει η τεχνολογία δηλαδή να εντοπίζουν πότε ανοίγει λογαριασμός με την ίδια διεύθυνση κατοικίας και να κλείνουν τον έναν από τους δύο;
 
Καλησπερα στο φορουμ καινουριο μελος εδω.

Σημερα εκανα αιτηση αναληψης απο το λογαριασμο μου 500 ευρω και απο το λογαριασμο της συζύγου αλλα 100 ευρω. Μου εστειλαν το επισυναπτομενο email αναφεροντας μου αυτους τους ορους χωρις ομως να μου πουν συγκεκριμενα που εγινε η παραβιαση(εννοω οτι καθε ορος εχει 50 υποκατηγοριες δεν μου ανεφεραν ποτε σε ποια υποκατηγορια εγινε παραβιαση πχ στην α,β,γ, κλπ)

Να αναφερω οτι τοσο εγω οσο και η συζυγος μπαιναμε απο τον ιδιο υπολογιστη και τα κινητα μας τηλεφωνα στους λογαριασμους μας και παιζαμε στη novibet.Ομως 3 χρονια που το καναμε αυτο ποτε δεν ειχαμε το παραμικρο προβλημα.Ολες οι αναληψεις γινοντουσαν κανονικα.Υπαρχει περιπτωση που το ποσο αναληψης τωρα που ηταν στα 600 ευρω αθροιστικα να θυμηθηκαν οτι εχουμε κανει παραβιαση ενω 3 χρονια τωρα που οι αναληψεις μας ηταν μικροποσα να τα αφηνα να περναν απαρατηρητα?

Μπορω να απευθυνθω καπου και να δικαιωθω ή θα χασω τσαμπα λεφτα και χρονο αμα μπλεξω με δικηγορους και εξωδικα?
Αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα από το καλοκαίρι
πιστεύω ότι μπορεί να βγει άκρη
 
Αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα από το καλοκαίρι
πιστεύω ότι μπορεί να βγει άκρη
Φίλε μου, λυπαμαι για οτι σου συνέβη! Είμαι και ‘γώ παθών, η sportingbet αρνήθηκε να μου πληρωσει παρολι αξίας 1500ευ. Μου ζήτησαν ότι έγγραφο μπορεί να φανταστεί ο ανθρώπινος νους για την ταυτοποίηση και στο τέλος μου μπλοκάρισαν τον λογαριασμό με αιτιολογία δήθεν παραβίαση όρων σύμβασης! Αυτές οι εταιρείες δεν έχουν καμία θέση στην Ελλάδα όσο δρουν με αυτόν τον τρόπο! Ειναι στο χέρι των παικτών να τους στείλει από κει που ήρθαν!

Ρώτησα και ‘γώ δικηγόρο για εξώδικο.. η απάντηση :’ πως να στείλεις εξωδικο σε εταιρεία που εδρεύει στη μαλτα;’

Ευχαριστώ το infobeto για τη φιλοξενια!
 
Φίλε μου, λυπαμαι για οτι σου συνέβη! Είμαι και ‘γώ παθών, η sportingbet αρνήθηκε να μου πληρωσει παρολι αξίας 1500ευ. Μου ζήτησαν ότι έγγραφο μπορεί να φανταστεί ο ανθρώπινος νους για την ταυτοποίηση και στο τέλος μου μπλοκάρισαν τον λογαριασμό με αιτιολογία δήθεν παραβίαση όρων σύμβασης! Αυτές οι εταιρείες δεν έχουν καμία θέση στην Ελλάδα όσο δρουν με αυτόν τον τρόπο! Ειναι στο χέρι των παικτών να τους στείλει από κει που ήρθαν!

Ρώτησα και ‘γώ δικηγόρο για εξώδικο.. η απάντηση :’ πως να στείλεις εξωδικο σε εταιρεία που εδρεύει στη μαλτα;’

Ευχαριστώ το infobeto για τη φιλοξενια!
Πριν πόσο χρονικό διάστημα έγινε αυτό που περιγράφεις με τη sportingbet?
 
Καλησπερα στο φορουμ καινουριο μελος εδω.

Σημερα εκανα αιτηση αναληψης απο το λογαριασμο μου 500 ευρω και απο το λογαριασμο της συζύγου αλλα 100 ευρω. Μου εστειλαν το επισυναπτομενο email αναφεροντας μου αυτους τους ορους χωρις ομως να μου πουν συγκεκριμενα που εγινε η παραβιαση(εννοω οτι καθε ορος εχει 50 υποκατηγοριες δεν μου ανεφεραν ποτε σε ποια υποκατηγορια εγινε παραβιαση πχ στην α,β,γ, κλπ)

Να αναφερω οτι τοσο εγω οσο και η συζυγος μπαιναμε απο τον ιδιο υπολογιστη και τα κινητα μας τηλεφωνα στους λογαριασμους μας και παιζαμε στη novibet.Ομως 3 χρονια που το καναμε αυτο ποτε δεν ειχαμε το παραμικρο προβλημα.Ολες οι αναληψεις γινοντουσαν κανονικα.Υπαρχει περιπτωση που το ποσο αναληψης τωρα που ηταν στα 600 ευρω αθροιστικα να θυμηθηκαν οτι εχουμε κανει παραβιαση ενω 3 χρονια τωρα που οι αναληψεις μας ηταν μικροποσα να τα αφηνα να περναν απαρατηρητα?

Μπορω να απευθυνθω καπου και να δικαιωθω ή θα χασω τσαμπα λεφτα και χρονο αμα μπλεξω με δικηγορους και εξωδικα?
Ακριβώς το ίδιο μου έκαναν σήμερα έβγαλα με 20 ευρώ καταθεση 260 και επειδή έχει και η γυναίκα μου λογαριασμό κ μπαίνει απ το λάπτοπ μας ακυρωσε τα κέρδη για παραβίαση κανόνων και καλά....
 
Ακριβώς το ίδιο μου έκαναν σήμερα έβγαλα με 20 ευρώ καταθεση 260 και επειδή έχει και η γυναίκα μου λογαριασμό κ μπαίνει απ το λάπτοπ μας ακυρωσε τα κέρδη για παραβίαση κανόνων και καλά....
Στην novibet στο εκαναν αυτο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikoskour11
Βρισκουν και τα κανουν.Καποια στιγμη θα το κανουν σε κανα τρελο ο οποιος δεν θα εχει τιποτα να χασει και θα κανει κανα φονικο...Δεν θελει και πολυ να χασεις τη ψυχραιμια σου ειδικα αν προκειται για λεφτα..Βλεπουμε καθημερινα σε ποσους σαλευει και σκοτωνουν με το παραμικρο και για ασημαντες αφορμες.Το τι καταρες τους εριξα οταν μου το εκαναν δεν περιγραφεται...Εκανα μια βδομαδα να ηρεμισω και να το ξεπερασω.Ενας μισθος χαμενος δεν ειναι και λιγος ειδικα για μενα που ζω με τον βασικο...
 
Βρισκουν και τα κανουν.Καποια στιγμη θα το κανουν σε κανα τρελο ο οποιος δεν θα εχει τιποτα να χασει και θα κανει κανα φονικο...Δεν θελει και πολυ να χασεις τη ψυχραιμια σου ειδικα αν προκειται για λεφτα..Βλεπουμε καθημερινα σε ποσους σαλευει και σκοτωνουν με το παραμικρο και για ασημαντες αφορμες.Το τι καταρες τους εριξα οταν μου το εκαναν δεν περιγραφεται...Εκανα μια βδομαδα να ηρεμισω και να το ξεπερασω.Ενας μισθος χαμενος δεν ειναι και λιγος ειδικα για μενα που ζω με τον βασικο...
Εγώ να δεις. Είχα κερδισει με μικρα στοιχήματα 260 ευρω συνολο κ η γυναίκα μου καμια 200 απο το καζίνο και τα φάγαν όλα έτσι. Λες και παίζαμε συνεταιρικά στο πόκερ ας πουμε. Οτι να ναι. Σου έστειλα ενα δελτίο που ειχα κερδισει 44 ευρώ με 0.90 και είχα χαρεί κιολας εκείνη τη μέρα τσάμπα η χαρά.
 

Συνημμένα

  • received_407653614478890.jpeg
    received_407653614478890.jpeg
    53.7 KB · Προβολές : 198
Εγώ να δεις. Είχα κερδισει με μικρα στοιχήματα 260 ευρω συνολο κ η γυναίκα μου καμια 200 απο το καζίνο και τα φάγαν όλα έτσι. Λες και παίζαμε συνεταιρικά στο πόκερ ας πουμε. Οτι να ναι. Σου έστειλα ενα δελτίο που ειχα κερδισει 44 ευρώ με 0.90 και είχα χαρεί κιολας εκείνη τη μέρα τσάμπα η χαρά.
 
Εγώ να δεις. Είχα κερδισει με μικρα στοιχήματα 260 ευρω συνολο κ η γυναίκα μου καμια 200 απο το καζίνο και τα φάγαν όλα έτσι. Λες και παίζαμε συνεταιρικά στο πόκερ ας πουμε. Οτι να ναι. Σου έστειλα ενα δελτίο που ειχα κερδισει 44 ευρώ με 0.90 και είχα χαρεί κιολας εκείνη τη μέρα τσάμπα η χαρά.
Η novibet επιτρέπει τη δημιουργία και χρήση λογαριασμών από συγγενικά πρόσωπα ακόμα και τη χρήση κοινής συσκευής σύμφωνα με e - mail απάντηση τους. Επίσης στους όρους τους δεν αναφέρουν ότι επιτρέπεται ένας λογαριασμός ανά νοικοκυριό - διεύθυνση ip όπως η stoiximan.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Emmanouil

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...