ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

nansas

Active Member
2 Ιον 2006
121
36
28
μια βοηθεια παρακαλω εχω εδω και 5μηνες λογαριασμο PAMESTOIXIMA th δευτερα εβαλα 800ε για να παιξω στοιχημα επαιξα καποια μικροποσα μεχρι 10ε συνολο περιπου 200ε.μετα απο 2ημερες μου εβαλαν λιμιτ με κερδος ανοτερω 0.3λεπτα ανα στοιχημα.
το χειροτερο ειναι οτι δεν με αφηνουν να τα κανω αναληψη λεγοντας μου οτι πρεπει να ολοκληρωσο το τζιρο...πραγμα που δεν γινετε αφου με αφηνουν να παιξω 0.30 το στοιχημα..παρακαλω μπορειτε να με βοηθησετε να μου πειτε τι ενεργειες να κανω για να παρω τα χρηματα μου πισω?
απο τα 800ε εχω χασει τα 130 το αναφερω κι αυτο
 
Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

ωχ.. νάτα μας. μου αρεσει που ελεγα σε άλλο τοπικ οτι η διαισθηση μου , μου λεει οτι αν επρεπε να επιλεξω μόνο μια εταιρεια στην οποία να νιώθω safe αυτη θα ηταν ο οπαπ.

μπορεις να απευθυνθεις στην ΕΕΕΠ , αλλα μαλλον δε θα βγαλεις ακρη,αλλα δε χανεις κατι να στειλεις ενα email.

μπορεις να επιμεινεις μεσω email και τηλεφωνου να σε αφησουν να πονταρεις εστω 5-10 ευρω , ωστε να τελειωσεις τον τζιρο.

και φυσικα μπορεις να πονταρεις ενα σωρο στοιχηματα των 0,25 ευρω που ειναι το κατωτατο οριο στοιχηματισμου μεχρι να τελειωσει ο τζιρος. θα αργησεις , αλλα απο το να χασεις τα λεφτα σου , ας περιμενεις και λιγο.

υποθετω επισης οτι επιτρεπεται να κανει ςαναληψη το ποσό που εχεις ηδη τζιραρει (200 ευρω) συν τα όποια κερδη απο τα λιγα στοιχηματα που κερδισες. αρα τα 300 ευρω περιπου μπορεις να τα παρεις ηδη. αυτο να τους το πεις..

επειδη το pamestoixima.gr ειναι καινουριο και ακομα δεν ξερουμε τι παιζει και ποιους τυπους παικτων κυνηγαει και γιατι βαζει limit κτλ, πες μας λιγο για τον τροπο που κατεθεσες/επαιξες?
επαιξες value bets που βρηκες απο καποιο software? κατεθεσες με skrill? τα κερδισμενα στοιχηματα ηταν σε τεραστιες αποδοσεις? επαιξες μεγαλες αγορες ή δ εθνικη ισλανδιας πχ? τι αθληματα επαιξες?

θα μας βοηθουσε αυτο πολυ και πιθανον θα μπορουσε να αποφυγει καποιος αλλος να παθει τα ιδια με σενα
 
  • Like
Αντιδράσεις: nansas
Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

εκανα καταθεση απο το πρακτοριο ΟΠΑΠ... τα στοιχηματα που εχω παιξει ειναι σχεδον απο ολα τα βασικα αθληματα ποδοσφαιρο μπασκετ τενις μεγαλες διοργανωσεις ολα pre game... .το μεγαλυτερο ποσο ηταν 5ε ...
το θεμα ειναι πουθενα στους ορους δεν αναφερει αυτο που μου εκαναν.....600ε με 0.30 λεπτα το στοιχημα δεν γινετε να ολοκληρωσο τον τζιρο...
 
Απάντηση: ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

δυστυχως για λογους ξεπλυματος χρηματος , κανονικα πρεπει να τζιραρεις ολη την καταθεση. βεβαια σε καποιες εταιρειες, πχ bwin αν φας limit 1ευρω και δεν το εχεις παρει χαμπαρι κι εχεις ηδη καταθεσει πχ 100 ευρω, στα δινουν χωρις να τα τζιραρεις,αρκει να μην ξανακαταθεσεις.
τωρα με τον οπαπ λογω ελλαδας και γραφειοκρατειας δυσκολο να βγαλεις ακρη.

το ξερω οτι ειναι δυσκολο να παιξεις 2400 στοιχηματα των 0,25 ευρω ( 0,3 δε θα σε αφησει η πλατφορμα τους. δεχεται μόνο πολλαπλάσια του 0,25ευρω απο όσο ξερω) , αλλα στην αναγκη κανε αυτο. παιξε τα στην τυχη. μην τους τα χαρισεις.

ξερω ατομο που εκανε 75 ευρω τζιρο που ηθελε με 0,1 ευρω μεγιστο στοιχημα για να μην τους τα χαρισει.
στην αναγκη κανε το εξης. παιζε τα στην τυχη. αποκλειεται να εχεις πανω απο 10% απώλεια.
μπορεις να παιζεις ολα τα χ μεταξυ 3,00 και 4,00 αποδοση.
μπορεις να παιζεις μονα ζυγα (οτι απο τα δυο θες) ολα τα ματς που θα βλεπεις.

επισης καποιες φορες μπορεις να παιξεις το ιδιο στοιχημα στην ουσια με αλλη ονομασια 5-6 φορες ωστε να τζιραρεις το 0,25 επί 3 ή επί 4 ή επί 5 ή επί 6 καθε φορά

πχ pre game αν πιστευεις το 0-0 τελικο σκορ
ακριβες σκορ 0-0
καμια ομαδα να σκοραρει
χ και under 0,5

κτλ

ή στο live πχ αν ειναι 2-0 το ματς στο 80
και πιστευεις το under 2,5

μπορεις να παιξεις
under 2,5
επομενη ομαδα να σκοραρει επιλεγεις "κανενα επομενο goal"
αριθμος γκολ επιλεγεις "0-2 γκολ"
γκολ μετα το 80 επιλεγεις οχι κτλ κτλ

φυσικα και εξακολουθει να ειναι χρονοβορο ,αλλα στην ουσια αντι για 2400 στοιχηματα θα παιξεις 400-600.

αν εξαντλησεις την πιθανοτητα να σου δωσουν τα λεφτα μεσω διαπραγματευσεων ,χωρις να τα τζιραρεις, ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ.

ΠΑΙΞΕ ΤΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ. θα φας μια δυο ωρες απο τη ζωη σου αλλα θα τα παρεις,εστω και με 10% απωλεια. δεν υπαρχει περιπτωση να παιξεις 2400 στοιχηματα μονα ζυγα και να χασεις πανω απο το 10-15% των χρηματων σου, συμφωνα με το νόμο των μεγάλων αριθμών,με τοσο μεγαλο δειγμα.
αν δεν υπηρχε η γκανιοτα ουτε καν 10% δε θα εχανες, ουτε καν 5%
 
  • Like
Αντιδράσεις: nansas

Προγνωστικά

  • 19:45
    Novasports Start
    • Χέρενφεϊν - Άιντχοφεν
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ουντινέζε - Ρόμα
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Αντβέρπ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σέρο Πορτένιο - Φλουμινένσε
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Φορταλέζα - Μπόκα Τζούνιορς
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ορλάντο Μάτζικ - Κλίβελαντ Καβαλίερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Ντόνα Βέκιτς - Μαρία Σάκκαρη
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 64
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: