ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Bet316

New Member
1 Μαρ 2019
21
13
0
Γεια σαs ποια στοιχηματικη εταιρεια στην ελλαδα εμπιστευεστε τα χρηματα σαs?

 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Εγώ πάνω από 50 ευρώ έχω βάλει σε stoiximan sportingbet bet365 ... οχι ότι δεν εμπιστέυομαι άλλες, θα προσθέσω μερικές ακόμα σύντομα , δεν ξέρω 100% ποιές
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

ποια πιστευειs σαν καλυτερη?
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Δεν είμαι τόσο ψαγμένος , η στοιχημαν έχει με διαφορά το πιο ευχάριστο περιβάλον τεχνικα , καλές αποδώσεις πρόσφορές 0 γκανιότα (μου αρέσει και το 2-0) και νομίζω γενικά είναι μπροστά για Ελλάδα.

Στην sportingbet έχω ακούσει ότι σε κόβουν και δεν έχω και εγώ να σου πω κάτι καλό εκτός του ότι εκει κερδίζω πολύ :) και δεν με εχουν κόψει ακόμα , συν οτι κάνουν μερικά αρκετά φανερά λαθάκια στο live

Bet365 μου δουλευει πολύ καλά το στρεαμ , έχουν τα πάντα , αλλά είμαι χαμένος εδω οπότε τι να το κάνεις...
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Bet316
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Δεν είμαι τόσο ψαγμένος , η στοιχημαν έχει με διαφορά το πιο ευχάριστο περιβάλον τεχνικα , καλές αποδώσεις πρόσφορές 0 γκανιότα (μου αρέσει και το 2-0) και νομίζω γενικά είναι μπροστά για Ελλάδα.

Στην sportingbet έχω ακούσει ότι σε κόβουν και δεν έχω και εγώ να σου πω κάτι καλό εκτός του ότι εκει κερδίζω πολύ :) και δεν με εχουν κόψει ακόμα , συν οτι κάνουν μερικά αρκετά φανερά λαθάκια στο live

Bet365 μου δουλευει πολύ καλά το στρεαμ , έχουν τα πάντα , αλλά είμαι χαμένος εδω οπότε τι να το κάνεις...

Ενω για τον stoiximan που κοβει και αυτος οπως η sportingbet , οπως η 365 και ολοι οι αλλοι, να υποθεσω οτι το ακους τωρα απο μενα για πρωτη φορα και δεν περιμενες οτι απο καποιους παιχτες (που πιστεψε με ειναι παρα μα παρα πολλοι) δεν δεχεται ουτε καν 3 ευρω σε αγωνα της Σουπερλιγκα...


2.1.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

τι γινεται ρε παιδια σημερα η 365 με μπλοκαρε τον λογαριασμο χωριs ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ το ιδιο θα παθουμε και με stoiximan? τι μαγειρευουν μαs παιρνουν τα στοιχεια μαs και αργοτερα θαχουμε κανενα τιριριπ?
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Εχουν πάρα πολλούς λόγους να κόβουν οι εταιρίες, κυρίως αν έχουν 0 γκανιότα και μπόνους μέσα γιατί δεν είναι δύσκολο με λιγο πονηρια και γνώσεις να εκμεταλευτείς τις αποδώσεις

Οντος έχω ακούσει πολλά για bet365 και sportingbet , από άτομα που έδειξαν τι έπαιξαν και φαινοταν φυσιολογικό , αλλά δεν το έχω δει στην στοιχημαν ... όσοι παραπονιούνται εκει δεν δίνουν τι έπαιξαν, ή όλο και κάτι περίεργο θα πουν, οπότε πιθανολογώ ότι είναι εντάξη εκει.
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

τι γινεται ρε παιδια σημερα η 365 με μπλοκαρε τον λογαριασμο χωριs ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ το ιδιο θα παθουμε και με stoiximan? τι μαγειρευουν μαs παιρνουν τα στοιχεια μαs και αργοτερα θαχουμε κανενα τιριριπ?

oι εταιρειες δε θελουν αυτους που κερδιζουν, κι αυτους που παιζουνε με συστημα και τακτικη (ακομα κι αν προσωρινα χανουν) κι αυτους που δημιουργουν πολλαπλά προφίλ αφήνοντας ίχνη (ίδιο wi fi, ίδια συσκευή , καταθεση απο πηγή που δεν ειναι στο ονομα του χρηστη κτλ) και τους κοβουν.

αν ανηκεις σε καποια απο τις παραπανω κατηγοριες, την πατησες.

όσο για το αρχικο ερωτημα " σε ποια εταιρεια θα εμπιστευομουν τα λεφτα μου" ?? εξαρταται απο το τι θες να κανεις και πως θες να παιξεις.

εγω δεν εχω χασει λεφτα απο καμια εταιρεια ( απλά εχω φαει limit απο καποιες) αλλα αφενος εχω ολα τα εγγραφα που πιστοποιουν οτι ειμαι εγω ,κι αν χρειαστει θα τα παρασχω, αφετερου δεν παιζω στημενα ματς (τουλαχιστον οχι εν γνωσει μου) , όπου με εξαιρεση τη bet365 οι υπολοιποι δε τα πληρωνουν απο οτι εχω ακουσει .

ολα εχουν να κανουν με το πόσα ρισκα εχεις αποφασισει να παρεις και πώς εχεις αποφασισει να παιξεις. υπαρχουν εταιρειες πολυ χαλαρες και εταιρειες πολυ αυστηρες.
αν εχεις αποφασισει να παιξεις περιεργα παντως ,καλο ειναι να εισαι προετοιμασμενος για ολα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Εγώ πάνω από 50 ευρώ έχω βάλει σε stoiximan sportingbet bet365 ... οχι ότι δεν εμπιστέυομαι άλλες, θα προσθέσω μερικές ακόμα σύντομα , δεν ξέρω 100% ποιές

φιλε μου με ολο το σεβασμο, επειδη θυμαμαι πως και καπου αλλου ειχες γραψει πως συνολικα εχεις καταθεσει 150 ευρω περιπου απο το 2014 ως σημερα στο στοιχιμαν (συγνωμη αν κανω λαθος το ακριβες νουμερο αλλα θυμαμαι πως καπου εκει ηταν), θεωρω πως δεν εισαι ο καταλληλος για να δινεις συμβουλες σε τετοια θεματα.

ειναι δεδομενο πως εχεις μικρη εμπειρια και στον αριθμο των εταιρειων στις οποιες εχεις συμμετασχει, και ειναι προφανες παιζεις μικρά ποσά για διασκεδαση και καλα κανεις. δε σε υποτιμω,ουτε θεωρω πως ειναι ντροπη να παιζεις μικροποσά για χαβαλέ. το αντιθετο.
ομως ανθρωποι σαν εσενα , οχι απλα δεν ειναι στο στοχαστρο των εταιρειων ,αλλα δεν ασχολειται κανεις μαζι τους και δεν θα τους κοψουν ποτέ.αρα δεν μπορεις να εχεις αποψη για το ποια εταιρεια ειναι επιφοβη για να χασεις λεφτα και ποια δεν ειναι,διοτι δεν σου εχει συμβει και δε θα σου συμβει ποτέ.

οπότε δεν εισαι ο καταλληλος να συμβουλεψει καποιον ο οποιος πιθανοτατα θελει να παιξει περιεργα ,και ηδη δηλωνει οτι εφαγε ποινή απο τη bet365 και ψαχνει μια εταιρεια η οποια να εχει μια χαλαρή ομάδα ρισκου και ασφαλειας ,ωστε αφενος να μην φαει ευκολα limit,αφετερου να μην ρισκαρει να χασει τα λεφτα του , ακομα κι αν ερθει το limit.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos και goal2
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Ενω για τον stoiximan που κοβει και αυτος οπως η sportingbet , οπως η 365 και ολοι οι αλλοι, να υποθεσω οτι το ακους τωρα απο μενα για πρωτη φορα και δεν περιμενες οτι απο καποιους παιχτες (που πιστεψε με ειναι παρα μα παρα πολλοι) δεν δεχεται ουτε καν 3 ευρω σε αγωνα της Σουπερλιγκα...


Προβολή συνημμένου 25706

τυχερακια

εγω ουτε τοσα δε μπορω να πονταρω
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Εχουν πάρα πολλούς λόγους να κόβουν οι εταιρίες, κυρίως αν έχουν 0 γκανιότα και μπόνους μέσα γιατί δεν είναι δύσκολο με λιγο πονηρια και γνώσεις να εκμεταλευτείς τις αποδώσεις

Αναρωτιεμαι ποτε θα σταματησετε να αναφερετε συνεχως την καραμελα με την 0% γκανιοτα. Οταν παιζεις ενα σημειο ΔΕΝ εχει καμια σημασια η γκανιοτα της εταιρειας που παιζεις. Εσυ ενα σημειο θα παιξεις, δεν θα παιξεις και τα 3. Αρα θα πρεπει να σε ενδιαφερει ΜΟΝΟ η αξια του σημειου που πονταρεις χωρις να λαμβανεις υποψην σου την συνολικη γκανιοτα του σετ.

Παιζοντας σε 0% γκανιοτα χωρις να γινει μελλοντικα μεταβολη αποδοσεων, σε ματς μεγαλα που τα δινουν με 0 γκανιοτες, Πρεμιερ λιγκ,Τσ.Λιγκ κτλ, σε πονταρισματα που δεν περιλαμβανουν καμια ειδηση που εμαθες εσυ απο τους πρωτους, σε πρωταθληματα που δεν κανουν λαθη οι εταιρειες, τοτε απλά θα κανεις μια τρυπα στο νερο και θα κυνηγας οριακο κερδος η οριακη χασουρα.
Με μαθηματικη ακριβεια θα πας σε οριακη χασουρα.Πως θα συμβει αυτο? Δυο ειναι οι λογοι.

1) ΔΕΝ ειναι 0% γκανιοτα.Ειναι 0.2% ως 0.5% συνηθως λογω στρογγυλοποιησης των αποδοσεων που φυσικα γινεται προς οφελος της εταιρειας και οχι του παιχτη..Γκανιοτα σου δινει, οχι value bet. Και αντε πες οτι εισαι καλος παιχτης, (καλος με τις προβλεψεις, οχι με την ευρεση value) αντε να πας το πολυ πολυ μεχρι 1%-2% κερδος. Θεωρητικα ειναι αυτο το 1%.Γιατι μετα θα μπει στην μεση και η διαχειριση καβας.

Αρα 2)ος λογος διαχειριση καβας.Απαιτειται τεραστια υπομονη, καλα μαθηματικα. Ακομα και αν ειναι 0% η γκανιοτα και οχι 0.2 ως 0.5%, τοτε η μη σωστη διαχειριση καβας απο μονη της αρκει για να κανει την προσφορα 0% γκανιοτας οπλο στα χερια της εταιρειας και οχι του παιχτη. Ενα all in της καβας η εστω μερικα πονταρισματα με ποσα μεγαλυτερα απο το συνηθισμενο, υπο την απογοητευση του αρνητικου σερι, σε στοιχηματα που θα πανε κουβα, αρκουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και loxagos mark
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Πραγματικά αστείος λόγος φραγής η μηδενική γκανιότα, μπορεί να σε φράξουν για 1000 λόγους, σίγουρα όχι επείδη προσφέρουν αγώνες με 0 γκανιότα

Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Δεν είπα κατι τέτοιο .... απλά όταν χθες είχαμε τουλάχιστον 4 νόμιμες εταιρίες με 0 γκανιότα στον ίδιο αγώνα , και μάλιστα με αρκετά μεγάλες διαφορές ανά περιόδους, είναι λογικό να είναι προσεκτικές .

Η στοίχημαν από ότι εχω παρατηρήσει να λέγεται είναι η πιο ανεκτική για κάποιο λόγο που δεν ξέρω . και δεν σου τρώει και τα λεφτά ακόμα και αν σε κόψει ... bet365 σε πετάει με το παραμικρό πχ, μπορεί να κάνω και λάθος απλά του είπα την γνώμη μου.


- Γενικά δεν υπάρχουν εταιρίες που δεν κάνουν λάθος , απλά έχουν την γκανιότα να τους προστατεύει .... αν είσαι τόσο καλός που μπορείς να τις κερδίζεις συνεχώς μια χαρα, αν δεν το παρακάνεις με τα ποσά μπορεί να σε αφήσουν να παίζεις για να σε παρακολουθούν.

Από την άλλη στους μεγαλους αγώνες με 0 γκανιότα, τα λαθη που μπορουν να κάνουν είναι μεγαλύτερα γιατί δεν έχουν αντοχές να πανε κόντρα αν ο γάυρος που παίζει στον τελικό του ουέφα είναι τελικά χώμα αλλά ο κόσμος θέλει να τον παίζει.

Αν παίζεις στην τύχη δεν χάνεις... αν είσαι λίγο καλός στις επιλογές σου θα κερδίσεις , αν είσαι λίγο κακός ξανα θα κερδίσεις φτάνει να το καταλάβεις και να παίζεις τα ανάποδα ¨)
Φυσικά τρομερά σημαντικό είναι τα ποσά .... το περιέγραψε πιο πανω κάποιος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Εμπειρία έχω από Stoiximan και Bet365. Ικανοποιημένος και με τις 2, τα 3 τελευταία χρόνια έχω βγάλει περίπου 20χήνες στην Bet365 και τα μισά περίπου στη Stoiximan χωρίς να μου έχουν μειώσει τα όρια στοιχηματισμού, τα οποία σε μεγάλα πρωταθλήματα (πχ Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga)στο live βρίσκονται στις 3-5 χήνες κέρδος ανά στοίχημα με την Bet365 να είναι λίγο μεγαλύτερα από τη Stoiximan. Το προφίλ μου είναι να παίζω (τώρα πια) μόνο live, μονά ή δυάδες, πονταρίσματα από 100 έως 500 ευρώ (ρίχνω και κανα 1000αρι 4-5 φορές το χρόνο), κύρια ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, ελληνικό μπάσκετ και Euroleague καθώς και NBA, NHL. Δεν ασχολούμαι καθόλου με bonus και μηδενικές γκανιότες καθώς και με ελληνική Superleague. Άμα έπρεπε να διαλέξω μεταξύ των 2, θα διάλεγα την Bet365 λόγω μεγαλύτερης ποικιλίας στοιχημάτων σε μερικές αγορές. Πάντως δεν είχα κανένα πρόβλημα με καμιά από τις 2.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Spyros21 και Forecast
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Για Αγγλικές ιπποδρομίες, μόνο bet365 και αυτή έχει θέμα με τα όρια, που είσαι ρε betfair!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Spyros21, AndreLG και goal2
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

θα φανω λιγακι πικροχολος αλλα επειδη ειμαι fair δε μπορω να διαβαζω οτι να ναι , πονανε τα ματια μου .....

Μερικοι εδω παραπανω κοψτε κανα δυο μηδενικα απ τα νουμερα που γραφετε ..... δεν απευθυνεστε σε ανθρωπους που δεν γνωριζουν τι συμβαινει με τις στοιχηματικες . Τα πολλα μηδενικα ειναι ελλειψη σοβαροτητας .......
Ρωταει καποιος και αντι να τον βοηθησετε και να του λυσετε την απορια τον μπερδευετε με μπουρδες με πολλα μηδενικα ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan και goal2
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

αν είσαι λίγο κακός ξανα θα κερδίσεις φτάνει να το καταλάβεις και να παίζεις τα ανάποδα ¨)
ο,τι και να καταλάβεις, δεν γίνεται να παίζεις τα ανάποδα, επειδή παίζεις ΧΩΡΊΣ να γνωρίζεις ποιο θα είναι το αποτέλεσμα στο mats που παίζεις. Μακάρι να είχαμε πρόσβαση στο μέλλον με μια μηχανή, αλλα ως τώρα αυτό είναι ουτοπία.
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Εννοώ ότι αν παίζεις στην τύχη σε αγώνες με 0 γκανιότα δεν χάνεις σε βάθος χρόνου ... οπότε κυνηγάμε αυτούς τους αγώνες και τις εταιρίες που προσφέρουν.
Στον στοιχημαν ειδικά , σήμερα πλήρωσε τον Παναθηναικό με 0 γκανιότα όταν εφτασε 20 ποντους διαφορά , και αν τελικά γινόταν η ανατροπή - που κόντεψε θα πλήρωνε και την Βασκόνια.

Τωρα αν κάποιος έχει μικρή ικανότητα να επιλέγει καλύτερα από το τυχαίο, ή να επιλέγει χειρότερα , και στις 2 περιπτώσεις μπορεί να κερδίσει αν το καταλάβει.
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

για να επιστρεψουμε σε on topic κουβεντα,αν επρεπε να επιλεξω μόνο μια στοιχηματικη εταιρεια στην οποια θα ενιωθα όσο πιο safe γίνεται,για τα λεφτα μου , θα ηταν ο ΟΠΑΠ πάντως.
αλλα το λεω καθαρα απο διαισθηση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Αν εννοεις επιγειο ΟΠΑΠ, παιξιμο σε πρακτορεια με το δελτιο στο χερι, συμφωνω απολυτα. Αν εννοεις και ιντερνετικο διαφωνω. Οχι πως δεν ειναι αξιοπιστος ο ιντενερτικος, αλλα κατα την αποψη μου δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο σε συγκριση με αλλες εταιρειες "καλες".Παντα θα εχεις μια αμφιβολλια εκει.Αλλο να εχεις το δελτιο στο χερι και αλλο το να ελεγχουν τον λογαριασμο σου μηπως εκανες παραβαση σε καποιον απο τους 1000 ορους που εχουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larry και Spyros21

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...