ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

θα φανω λιγακι πικροχολος αλλα επειδη ειμαι fair δε μπορω να διαβαζω οτι να ναι , πονανε τα ματια μου .....

Μερικοι εδω παραπανω κοψτε κανα δυο μηδενικα απ τα νουμερα που γραφετε ..... δεν απευθυνεστε σε ανθρωπους που δεν γνωριζουν τι συμβαινει με τις στοιχηματικες . Τα πολλα μηδενικα ειναι ελλειψη σοβαροτητας .......
Ρωταει καποιος και αντι να τον βοηθησετε και να του λυσετε την απορια τον μπερδευετε με μπουρδες με πολλα μηδενικα ....
:wrsh::wrsh::wrsh::wrsh::stop:;:stop:;:stop:;



 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay, jogo και Ertzan
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Πάντως πέρα από την πλάκα, εταιρίες σαν την Bet365 αν τους παίξεις στα ίσια, το 90%+ των παικτών δεν θα έχει πρόβλημα. Βέβαια το τι σημαίνει "στα ίσια" για αυτούς είναι άλλο θέμα. Σημαίνει προβάδισμα δικό τους μέσω αποδόσεων, αποκλεισμό arbers, value bettors, κάποιους κουτοπόνηρους κλπ. Η στοιχιμάν είναι αρκετά κοντά στη bet365 στα θέματα ορίων και με έχει εκπλήξει ευχάριστα τα τελευταία χρόνια που άνοιξα λογαριασμό σε αυτούς (είχα ανοίξει με τη λογική ότι το πολύ σε 3 μήνες θα είχα φάει limits). Όπως άφησε να εννοωθεί και ένας χρήστης παραπάνω, για να έχεις ικανοποιητικά όρια καλύτερα να ασχοληθείς με το live betting.

Από θέμα ασφάλειας χρημάτων και οι 2 είναι μια χαρά, απλά πρόσεχε τα πάρε-δώσε να είναι "καθαρά" (πχ. τραπεζικές καταθέσεις). Στην Bet365 χρησιμοποιούσα skrill (πριν αυτό στιγματιστεί ως ξέπλημα χρημάτων), τώρα στη stoiximan καθάρα μέσω τραπεζικών καταθέσεων (κυρίως 4ψηφια ποσά και αναλήψεις μέσα σε μια μέρα). Με τον ΟΠΑΠ δεν έχω ασχοληθεί σχεδόν ποτέ (από το 1996 και μετά) και δεν έχω άποψη αλλά δεν είμαι σίγουρος άμα αξίζει να ασχοληθεί κάποιος
 
  • Like
Αντιδράσεις: AndreLG
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Αν εννοεις επιγειο ΟΠΑΠ, παιξιμο σε πρακτορεια με το δελτιο στο χερι, συμφωνω απολυτα. Αν εννοεις και ιντερνετικο διαφωνω. Οχι πως δεν ειναι αξιοπιστος ο ιντενερτικος, αλλα κατα την αποψη μου δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο σε συγκριση με αλλες εταιρειες "καλες".Παντα θα εχεις μια αμφιβολλια εκει.Αλλο να εχεις το δελτιο στο χερι και αλλο το να ελεγχουν τον λογαριασμο σου μηπως εκανες παραβαση σε καποιον απο τους 1000 ορους που εχουν.


για ιντερνετ μιλουσα.

δε μπορω να φανταστω τον οπαπ να κλεινει , ουτε μπορω να φανταστω τον οπαπ να μην πληρωνει καποιον κι ας κεριδσε πολλα λεφτα κτλ , αλλα ολα αυτα ειναι απλα διαισθηση.

στους αλλους 2 τιτάνες, stoiximan.,bet365 (ουτε αυτοι θα κλεισουν φυσικα) εχω ακουσει για περιπτωσεις καποιοων λιγων που δεν πληρωθηκαν
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

ΟΠΑΠ.jpg

Αυτή είναι η φραγή στον Οπάπ
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Αν βάλεις και ένα 2ο αγώνα πχ του 1,05 συνεχίζει να σε λιμιτάρει;
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

για ιντερνετ μιλουσα.

δε μπορω να φανταστω τον οπαπ να κλεινει , ουτε μπορω να φανταστω τον οπαπ να μην πληρωνει καποιον κι ας κεριδσε πολλα λεφτα κτλ , αλλα ολα αυτα ειναι απλα διαισθηση.

Πριν απο 16 χρονια περιππου ενας ειχε παιξει 10αδα καρφι Σκανδιναβικα ματς σε πρακτορειο του ΟΠΑΠ.Τοτε ειχε οριο πληρωμης 750.000€ ανα δελτιο.Επαιξε 6 δελτια ιδια στο ιδιο πρακτορειο. Και τα επιασε ολα. Οταν πηγε στα γραφεια του ΟΠΑΠ να πληρωθει τα 4.5 εκ€ του πληρωσαν μονο το ενα δελτιο με την δικαιολογια οτι περασε το οριο των 750.000€..Ο τυπος τους κυνηγησε σε διεθνες δικαστηριο και δικαιωθηκε. Στο δικαστηριο ειπαν οτι εφοσον εχουν οριο ανα παιχτη και οχι ανα δελτιο, ο πρακτορας η το συστημα του ΟΠΑΠ επρεπε να μην του δεχτει και τα 6 δελτια αλλα το ενα, οποτε αφου τα δεχτηκε και τα 6 πρεπει να πληρωθει ο παιχτης ολα τα δελτια.

Τι θελω να πω.Σε μεγαλα ποσα θα κανει τα παντα μια εταιρεια για να μην πληρωσει. Εδω παιξιμο σε πρακτορειο και πηγαν να βγαλουν το ασπρο μαυρο, δεν θα το κανουν στο ιντερνετικο που εχουν επιπλεον 1000 ορους ? Αμφιβαλλω αν πχ κερδισει καποιος 100 η 200 χιλιαρικα στον ιντερνετικο ΟΠΑΠ αν θα τα παρει τοσο ευκολα τα λεφτα του οπως μας στελνουν εμας 2 χιλιαρικα στην καρτα μεσα σε 5 ωρες, η αν θα μπει σε περιπετειες. Για τετοια ποσα μονο πρακτορειο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

στους αλλους 2 τιτάνες, stoiximan.,bet365 (ουτε αυτοι θα κλεισουν φυσικα) εχω ακουσει για περιπτωσεις καποιοων λιγων που δεν πληρωθηκαν

Εγω εχω ακουσει και για ιντερνετικο ΟΠΑΠ να μην πληρωνει 30 χιλιαρικα σε παιχτη. Με βαση αυτα που εχουμε ακουσει δεν μπορουμε να βγαλουμε ασφαλη συμπερασματα. Αυτος που διαδιδει σε ενα φορουμ οτι δεν πληρωνεται απο μια εταιρεια δεν ξερουμε αν ειναι ετσι οπως τα λεει.
Και το αντιστροφο, μια εταιρεια που διαδιδει οτι πληρωσε ενα μεγαλο ποσο 100 200κ δεν ξερουμε αν οντως το πληρωσε η αν κατασκευασε ενα δελτιο ταχα ενος παιχτη που επιασε 100.000 αποδοση με 1-2 ευρω με σκοπο να διαφημιστει.

Ειχα σκουσει καποτε οτι ο στοιχιμαν ειναι η 2η καλυτερη εταιρεια στην Ελλαδα μετα την bet365 και στην πραξη , σε οτι εχει να κανει με δικες μου συναλλαγες με στοιχημαν και σε συγκριση με συναλλαγες με ολες τις αλλες Ελληνικες εταιρειες που επαιξα, αποδειχτηκε η 2η χειροτερη μετα την Joinbet..Για να μου πληρωσουν 1000€ απο τα οποια ηταν ΟΛΑ καταθεσεις και οχι κερδη,και ενω ειχα χασουρα πολυ πανω απο 1000€ μερικα χρονια πριν , αναγκαστηκα να περιμενω εναν μηνα λογω "δειγματοληπτικου ελαγχου" και τελικα πληρωθηκα μεσα σε 20 λεπτα αφου εβαλα "βισμα" ατομο που ειχε γνωριμιες μεσα στην εταιρεια, και αφου τους απειλησα με καταγγελιες.

Στην συνεχεια εφτανα να εχω 6 ως 8κ υπολοιπο μαζεμενα σε κατι betrebels bet14 championsbet που ειχα ακουσει πολλα αρνητικα για ολες αυτες, και ενω σκεφτομουν οτι θα μου τα φανε, τελικα πληρωθηκα σε ολες μεσα σε διαστημα 1-2 ημερων, και μαλιστα η championsbet που ειχα ακουσει οτι ειναι η χειροτερη εταιρεια του πλανητη μου πληρωσε 6κ χωρις καν να μου ζητησει καποιο επιπλεον εγγραφο περα απο τα αρχικα ταυτοτητα και ΚΕΠ.
Δεν ζητησε σελφι και μαλακιες τετοιες που ζητανε αλλες.

Φυσικα δεν θελω να πω οτι η championsbet ειναι καλυτερη απο τον στοιχιμαν και την bet365.
Γιατι υπαρχουν αλλοι παιχτες που εχουν χασει λεφτα στην championsbet οταν δεν τους πληρωσε κερδη απο cash out λογω καταχρησης και καλα.

Κατα την γνωμη μου το καλυτερη η χειροτερη ειναι γενικο και σχετικο. Για αλλους παιχτες ειναι καλη η Α εταρεια για αλλους η Β.
Δεν παιζουμε ολοι με τον ιδιο τροπο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

goal2 συμφωνω σε ολα (τι περιεργο να συμφωνουμε , ε? χεχε)

για αυτο και τονισα οτι το λεω καθαρα απο ενστικτο και διαισθηση , το οτι αν επρεπε να διαλεξω ια εταιρεια θα ηταν ο οπαπ. απλα διαισθηση. πιθανον να ειναι λαθος φυσικά.

τωρα οσον αφορα τα τεραστια κερδη , ναι σαφως και αν κερδισεις μια 10αδα αγωνες παρολί και πιάσεις 200+ χηνες με φραγκοδιφραγκα θα εχεις θεμα σχεδον σε οποιαδηποτε εταιρεια , αλλα εγω αναφερομουν σε νορμαλ ποσά , μεχρι 5-10 χηνες μαξ , μετα απο 1-2 μηνες καλων στοιχημτων.

εχω ακουσει μικρομεσαιες εταιρειες να τρωνε ή να προσπαθουν να φανε λεφτα παικτων ακομα και για ποσά κατω απο 800 ευρω .

παντως το πιο σωστο που εχω διαβασει στο φορουμ εδω και παρα πολυ καιρο ειναι αυτο που εγραψες

Αυτος που διαδιδει σε ενα φορουμ οτι δεν πληρωνεται απο μια εταιρεια δεν ξερουμε αν ειναι ετσι οπως τα λεει.

ολοι κανουν τους άγιους. δε βγηκε μια φορα ενας πει πχ "παίδες προσέχτε την εταιρεια ταδε, ειναι πολυ αυστηρη. εγραψα την κοπελα μου και επαιζα τα στοιχηματα απο το δικο μου κινητο (οπου επαιζα και γω για το δικο μου λογαριασμο) και με καταλαβανε αμεσως , και με κλεισανε και δε μου δινουν και τα λεφτα".

αν εχεις σκοπο να κανεις εξτρα account , κανε το σωστα, αλλιως αν το κανεις αφηνοντας τοσα πολλα ιχνη και ρίσκα, μην κλαιγεσαι μετα.

αυτο δεν βοηθαει και μας να βγαλουμε σωστα συμπερασματα για την φερεγγυοτητα της εταιρείας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

παντως το πιο σωστο που εχω διαβασει στο φορουμ εδω και παρα πολυ καιρο ειναι αυτο που εγραψες

"Αυτος που διαδιδει σε ενα φορουμ οτι δεν πληρωνεται απο μια εταιρεια δεν ξερουμε αν ειναι ετσι οπως τα λεει."

Ναι αλλα για το αλλο που εγραψα δεν ειπες κατι...:ban::ban::ban:

"Αυτος που διαδιδει σε ενα φορουμ οτι δεν πληρωνεται απο μια εταιρεια δεν ξερουμε αν ειναι ετσι οπως τα λεει.
Και το αντιστροφο, μια εταιρεια που διαδιδει οτι πληρωσε ενα μεγαλο ποσο 100 200κ δεν ξερουμε αν οντως το πληρωσε η αν κατασκευασε ενα δελτιο ταχα ενος παιχτη που επιασε 100.000 αποδοση με 1-2 ευρω με σκοπο να διαφημιστει."
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Ναι αλλα για το αλλο που εγραψα δεν ειπες κατι...:ban::ban::ban:

"Αυτος που διαδιδει σε ενα φορουμ οτι δεν πληρωνεται απο μια εταιρεια δεν ξερουμε αν ειναι ετσι οπως τα λεει.
Και το αντιστροφο, μια εταιρεια που διαδιδει οτι πληρωσε ενα μεγαλο ποσο 100 200κ δεν ξερουμε αν οντως το πληρωσε η αν κατασκευασε ενα δελτιο ταχα ενος παιχτη που επιασε 100.000 αποδοση με 1-2 ευρω με σκοπο να διαφημιστει."

εχω παψει να πιστευω στον Αγιο Βασιλη απο πολυ μικρος.

τι να σχολιασω?

μόνο 5 χρονων παιδι μπορει να πιστεψει οτι στοιχηματικη εταιρεια πληρωσε 200k, και μόνο 5 χρονων παιδι μπορει να πιστεψει οτι καποιος επιασε στοιχημα 200k με 5 ευρω (χωρις να ειναι στημενο)
 
Απάντηση: ΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ

Ο τζογοs ΠΕΘΑΝΕ αρχισε το μαγειρεμα απο το καλοκαιρι τωρα οσοι παραμενουν εγωιστεs καλο δρομο στο επανιδειν ΓΕΙΑ ΣΑΣ
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...