ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP;

lottoplayer

New Member
8 Απρ 2015
14
14
3
Αθήνα
Καλημέρα Παιδιά.

Αναρωτιέμαι εάν το Στοίχημα τελικά έχει 'κερδίσει' τους περισσότερους και δεν ασχολούνται πλέον με άλλα τυχερά παιχνίδια του ΟΠΑΠ όπως το ΛΟΤΤΟ, Τζόκερ - το *ΠΡΟΠΟ* για παράδειγμα κλπ.

Δεν βλέπω μεγάλο ενδιαφέρον... 'Κόντρες' που έχει φτιάξει κάποιος ας πούμε ή κάτι άλλο.

Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ γι αυτό που έγραψα. Εύχομαι να περνάτε όλοι ευχάριστα την ώρα σας και να είστε *πάντα τυχεροί* με το Στοίχημα ή οποιοδήποτε άλλο παιχνίδι αγαπάτε και παίζετε.

Φιλικά πάντα,

Δημήτρης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Απάντηση: ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP ?

Δεν βλέπω μεγάλο ενδιαφέρον... 'Κόντρες' που έχει φτιάξει κάποιος

Κοντρες εννοεις τους ορους?

Για παραδειγμα εσυ εχεις καποιο-α προγραμματα?

Αν υπαρχει γενικα ενδιαφερον αυτο φαινεται απο τον ογκο στηλων που παιζονται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και lottoplayer
Απάντηση: ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP ?

Κοντρες εννοεις τους ορους?
Όχι 'βασικούς' όρους όπως Μονά-Ζυγά ή Δεκάδες για παράδειγμα. Αν κι αυτοί οι όροι βέβαια μπορούν να υλοποιηθούν σαν 'Κόντρες ή Βασικές Στήλες'.

'Αρνητικές Αριθμοσειρές π.χ.' ή 'custom' όρους που κόβουν στήλες μεν, αλλά έχουν και μεγάλη 'επαλήθευση'.
Αν αγόραζες ποτέ το ΛΟΤΤΟ - ΟΔΗΓΟΣ που κυκλοφορούσε παλιά σίγουρα θα θυμηθείς. Τα έχω όλα τα τεύχη από τότε.

Για παραδειγμα εσυ εχεις καποιο-α προγραμματα?
Από Ελληνικά Προγράμματα το Άρτεμις, του Σάμιου και Μαγκούτα. Από 'ξένα' ούτε που θυμάμαι ποιά.

Αν υπαρχει γενικα ενδιαφερον αυτο φαινεται απο τον ογκο στηλων που παιζονται.
Σίγουρα. Και δεν λέω ότι το ΛΟΤΤΟ θα 'πεθάνει'... Απλά εύχομαι να υπήρχε περισσότερη 'κίνηση'.

:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Απάντηση: ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP ?

Αν αγόραζες ποτέ το ΛΟΤΤΟ - ΟΔΗΓΟΣ που κυκλοφορούσε παλιά σίγουρα θα θυμηθείς.
Τα έχω όλα τα τεύχη από τότε.



Ευχάριστο να διαβάζω ότι κάποιος η κάποιοι έχουν φυλάξει το περιοδικό του Γ. Θανόπουλου.
Ειδικά για το ΠΡΟΠΟ υπήρχαν τεχνικές μείωσης στηλών, χωρίς να χάνεται η ¨καρδιά¨των στηλών που πλησίαζαν στο 13άρι. Και οι ¨αρνητικές¨ βασικές και οι πίνακες κλπ.
Τώρα που αρχίζει η νέα σεζόν, ελπίζω να υπάρξει ενδιαφέρον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Απάντηση: ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP ?

Όχι 'βασικούς' όρους όπως Μονά-Ζυγά ή Δεκάδες για παράδειγμα. Αν κι αυτοί οι όροι βέβαια μπορούν να υλοποιηθούν σαν 'Κόντρες ή Βασικές Στήλες'.

'Αρνητικές Αριθμοσειρές π.χ.' ή 'custom' όρους που κόβουν στήλες μεν, αλλά έχουν και μεγάλη 'επαλήθευση'.
Αν αγόραζες ποτέ το ΛΟΤΤΟ - ΟΔΗΓΟΣ που κυκλοφορούσε παλιά σίγουρα θα θυμηθείς. Τα έχω όλα τα τεύχη από τότε.

Από Ελληνικά Προγράμματα το Άρτεμις, του Σάμιου και Μαγκούτα. Από 'ξένα' ούτε που θυμάμαι ποιά.

Σίγουρα. Και δεν λέω ότι το ΛΟΤΤΟ θα 'πεθάνει'... Απλά εύχομαι να υπήρχε περισσότερη 'κίνηση'.

:sign:

το αρτεμις χαλια εξυπηρετηση . ενα μετριο κ ακριβο προγραμμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Απάντηση: ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP ?

Εγώ πάντως θέλω ο καθένας να έχει επιλογές!
 
Απάντηση: ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP ?

Το αγαπούσα το ΠΡΟ-ΠΟ χρόνια,αλλά ξενέρωσα -όπως και πολλοί άλλοι- όταν είδα ότι τα αποτελέσματα άρχισαν να γίνονται πιο απρόβλεπτα.Κάλλιστα μπορείς να παίξεις ακριβώς τα ίδια στο Στοίχημα (πλην της τριπλής βεβαίως) και αν κερδίσεις να μην έχεις να μοιραστείς τα κέρδη με άλλους.
Για Λόττο-Τζόκερ τι να πούμε;Είναι δυνατόν να βγαίνουν από κληρωτίδα π.χ. αριθμοί συνεχόμενοι όπως
οι 3-4-5;Και αν είναι (δυνατόν),κάθε πότε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Απάντηση: ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP;

* 29/10 (5+1) στο Λόττο από Κύπριο παίκτη http://www.opap.gr/el/web/guest/pre..._content/56_INSTANCE_2yTV/10157/5478667/14326
* 27/11 (5+1) στο Τζόκερ από Κύπριο παίκτη http://www.opap.gr/el/web/guest/press-reports/-/journal_content/56_INSTANCE_N8bZ/10157/5495765/25466
* 18/12 (5+1) στο Τζόκερ από Κύπριο παίκτη http://www.opap.gr/el/web/guest/press-reports/-/journal_content/56_INSTANCE_N8bZ/10157/5506450/25466

Δεδομένου ότι ο πληθυσμός της Κύπρου είναι λίγο πάνω από 1 εκατομμύριο ενώ της Ελλάδας περίπου 11,το συμπέρασμα που συνάγεται είναι ότι αν μετακόμισετε στην Κύπρο οι πιθανότητές σας να πιάσετε καλά λεφτά στο Λόττο ή στο Τζόκερ αυξάνονται κατά πολύ! :twis:
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES, BetLaden και A L E X
Απάντηση: ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP;

Βγήκαν σήμερα συνεχόμενα οι αριθμοί 9-11-33-43-44 και το 13 και λέει ο Νομικός "πάμε τώρα και με αριθμητική σειρά". :lol:
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Απάντηση: ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP;

* 29/10 (5+1) στο Λόττο από Κύπριο παίκτη http://www.opap.gr/el/web/guest/pre..._content/56_INSTANCE_2yTV/10157/5478667/14326
* 27/11 (5+1) στο Τζόκερ από Κύπριο παίκτη http://www.opap.gr/el/web/guest/press-reports/-/journal_content/56_INSTANCE_N8bZ/10157/5495765/25466
* 18/12 (5+1) στο Τζόκερ από Κύπριο παίκτη http://www.opap.gr/el/web/guest/press-reports/-/journal_content/56_INSTANCE_N8bZ/10157/5506450/25466

Δεδομένου ότι ο πληθυσμός της Κύπρου είναι λίγο πάνω από 1 εκατομμύριο ενώ της Ελλάδας περίπου 11,το συμπέρασμα που συνάγεται είναι ότι αν μετακόμισετε στην Κύπρο οι πιθανότητές σας να πιάσετε καλά λεφτά στο Λόττο ή στο Τζόκερ αυξάνονται κατά πολύ! :twis:

Ξαναλέω,πηγαίντε Κύπρο για να πιάσετε πολλά λεφτά στο Τζόκερ ή στο Λόττο!
http://www.opap.gr/el/web/guest/press-reports/-/journal_content/56_INSTANCE_N8bZ/10157/5540576/25466
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Απάντηση: ΠΡΟΠΟ, ΛΟΤΤΟ Τζόκερ... RIP;

* 29/10 (5+1) στο Λόττο από Κύπριο παίκτη http://www.opap.gr/el/web/guest/pre..._content/56_INSTANCE_2yTV/10157/5478667/14326
* 27/11 (5+1) στο Τζόκερ από Κύπριο παίκτη http://www.opap.gr/el/web/guest/press-reports/-/journal_content/56_INSTANCE_N8bZ/10157/5495765/25466
* 18/12 (5+1) στο Τζόκερ από Κύπριο παίκτη http://www.opap.gr/el/web/guest/press-reports/-/journal_content/56_INSTANCE_N8bZ/10157/5506450/25466

Δεδομένου ότι ο πληθυσμός της Κύπρου είναι λίγο πάνω από 1 εκατομμύριο ενώ της Ελλάδας περίπου 11,το συμπέρασμα που συνάγεται είναι ότι αν μετακόμισετε στην Κύπρο οι πιθανότητές σας να πιάσετε καλά λεφτά στο Λόττο ή στο Τζόκερ αυξάνονται κατά πολύ! :twis:

Αν βγει σε 3 συνεχόμενες κληρώσεις λαχείου ,ο λήγοντας στο 0, είναι ένας λόγος αυτός να παίξεις ξανά το 0; Ή να μην το παίξεις;
Μην το βλέπεις σε μικρό χρονικό ορίζοντα. Αν ξεκινήσουμε με τη λογική ότι οι στήλες που συμπληρώνονται,είναι ανάλογες των πληθυσμών, είμαι σίγουρος ότι όσο περνά ο χρόνος, η αναλογία των νικητών θα είναι κοντά στο 1:11.
Απλά κάποιοι συνομωσιολόγοι βλέπουν προσπάθεια να μένει αόρατος ο μαγάλος νικητής και να ξαναγυρνάνε τα λεφτά στον ΟΠΑΠ. Ίσως να ελέγχεται και η κλήρωση, να βλέπουν ότι δεν παίζουν πολύ στην Κύπρο και να το κάνουν ως προωθητική ενέργεια. Κανείς δεν ξέρει και δε μπορεί να πει με σιγουριά.
Εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι ακόμα και αυτοί που τα λένε αυτά, παίζουν...
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...