ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Ανοιξε σημερα το login και υπαρχει δυνατοτητα για αναληψη. Απλα ειναι στα Αγγλικα η σελιδα.
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

φιλε peak καλα εκανες και το εγραψες, θα το εγραφα και γω,αλλα με προλαβες.

το κακο ειναι οτι για κατω απο 30 ευρω δεν σε αφηνει να κανεις αναληψη.εγω εχω γυρω στα 20 ευρω μεσα. ο αδερφος μου που ειχε τα πολλα,τα ζητησε αναληψη αμεσως.

ενταξει,μπορει 20-30 ευρω να μην θεωρουνται μεγαλο ποσόν,αλλα αφενος αθροιστικά θα γλιτωσει πολλα λεφτα η εταιρεια γιατι σιγουρα θα ειναι πολλοι χρηστες θα εχουν μεσα στην εταιρεια μικροποσά, αφετερου το τι ειναι μεγαλο ποσόν ή όχι ειναι σχετικο για τον καθενα.

και τριτον,αν αυριο κλεισουν ολες οι μικρομεσαιες εταιρειες του χωρου(που ειναι πανω απο 10),και δεν σε αφηνουν να κανεις αναληψη τα 20-30-50 ευρω που εχεις μεσα γιατι το κατωτατο οριο αναληψης ειναι 30 ή 40 ή 50 ευρω, τοτε αθροιστικα εγω και αρκετοι ακομα χρηστες θα χασουμε γυρω στα 300 με 500 ευρω ο καθενας μας.

επισης ειναι αντι-επαγγελματικο να μην μας απαντα κανεις τους σε mail/τηλ , και να πρεπει να μαθαινουμε μέσω τριτων πότε και πώς θα πληρωθούμε και για ποιο ποσόν και άνω δικαιούμαστε να πληρωθούμε.
ο φίλτατος goal2 εχει απόλυτο δικιο στα λεγομενα του.

η mybet όφειλε να κάνει ότι εκαναν η 2winbet & magicbet και να ενημερωσει εγκαιρως και να πληρωσει τους παντες,ακομα κι οσους ειχαν ποσόν κάτω από το κατώτατο όριο εμβασματος
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

φιλε peak καλα εκανες και το εγραψες, θα το εγραφα και γω,αλλα με προλαβες.

το κακο ειναι οτι για κατω απο 30 ευρω δεν σε αφηνει να κανεις αναληψη.εγω εχω γυρω στα 20 ευρω μεσα. ο αδερφος μου που ειχε τα πολλα,τα ζητησε αναληψη αμεσως.

ενταξει,μπορει 20-30 ευρω να μην θεωρουνται μεγαλο ποσόν,αλλα αφενος αθροιστικά θα γλιτωσει πολλα λεφτα η εταιρεια γιατι σιγουρα θα ειναι πολλοι χρηστες θα εχουν μεσα στην εταιρεια μικροποσά, αφετερου το τι ειναι μεγαλο ποσόν ή όχι ειναι σχετικο για τον καθενα.

και τριτον,αν αυριο κλεισουν ολες οι μικρομεσαιες εταιρειες του χωρου(που ειναι πανω απο 10),και δεν σε αφηνουν να κανεις αναληψη τα 20-30-50 ευρω που εχεις μεσα γιατι το κατωτατο οριο αναληψης ειναι 30 ή 40 ή 50 ευρω, τοτε αθροιστικα εγω και αρκετοι ακομα χρηστες θα χασουμε γυρω στα 300 με 500 ευρω ο καθενας μας.

επισης ειναι αντι-επαγγελματικο να μην μας απαντα κανεις τους σε mail/τηλ , και να πρεπει να μαθαινουμε μέσω τριτων πότε και πώς θα πληρωθούμε και για ποιο ποσόν και άνω δικαιούμαστε να πληρωθούμε.
ο φίλτατος goal2 εχει απόλυτο δικιο στα λεγομενα του.

η mybet όφειλε να κάνει ότι εκαναν η 2winbet & magicbet και να ενημερωσει εγκαιρως και να πληρωσει τους παντες,ακομα κι οσους ειχαν ποσόν κάτω από το κατώτατο όριο εμβασματος

φιλε JordanRules δεν εχεις αδικο μ' αυτο που λες για κατω των 30 ευρω. απλα να γνωριζουμε οτι η mybet εκανε αιτηση για εκκαθαριση, αυτο δεν σημαινει οτι θα κλεισει σιγουρα. Το πιο πιθανο ειναι να την εξαγορασει καποιος, δεν κλεινουν ετσι ευκολα μεγαλες στοιχηματικες εταιρειες με αδειες λειτουργιας σε πολλες χωρες. Αν κλεισει τελειως, σε καλυπτει η MGA που σημαινει οτι και 1 ευρω να χεις μεσα θα σου σταλει πισω.
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Αν κλεισει τελειως, σε καλυπτει η MGA που σημαινει οτι και 1 ευρω να χεις μεσα θα σου σταλει πισω.
αν ισχυει αυτο, τοτε αυτο θα ηταν καταπληκτικό

μακαρι παντως να την εξαγορασει καποιος, η mybet μπορει γενικά να είχε μεγαλη γκανιοτα και λιγς στοιχηματικες επιλογες,αλλα ειχε εκπληκτικες αποδόσεις στο live σε κορνερ και καρτες,ειδικα στα over,στα ματς στα οποία αποφασιζε να προσφερει στο live , κορνερ και καρτες για στοιχηματισμο
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Καλησπέρα, παθών και εγώ από τη mybet. Μια μέρα πριν κλείσει η σελίδα είχα κάνει αίτηση ανάληψης εντελώς τυχαία μιας και δεν πήρα χαμπάρι ότι κλείνει. Από τις 1/9 εννοείται ότι δεν έχει γίνει κάποια ανάληψη ούτε έχει έρθει κάποιο mail, και φυσικά στα δικά μου δεν απαντάνε.
Πλέον είδα κι εγώ ότι μπορώ να κάνω login, ωστόσο το ποσό είναι μηδενικό ενώ στο ιστορικό δεν φαίνεται κάποια αίτηση ανάληψης. Το μόνο ''αποδεικτικό'' που βρήκα είναι μια επιλογή ακύρωσης της ανάληψης όπου αναφέρεται το ακριβές ποσό και η ημερομηνία αίτησης. Σε αυτή την περίπτωση απλά να περιμένω ή να πατήσω ''cancel'' και να ξανακάνω αίτηση; Πολύ φοβάμαι πως έτσι πως υπολειτουργεί το site μπορεί να μην ξαναεμφανιστούν τα λεφτά στο account.
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Καλησπέρα, παθών και εγώ από τη mybet. Μια μέρα πριν κλείσει η σελίδα είχα κάνει αίτηση ανάληψης εντελώς τυχαία μιας και δεν πήρα χαμπάρι ότι κλείνει. Από τις 1/9 εννοείται ότι δεν έχει γίνει κάποια ανάληψη ούτε έχει έρθει κάποιο mail, και φυσικά στα δικά μου δεν απαντάνε.
Πλέον είδα κι εγώ ότι μπορώ να κάνω login, ωστόσο το ποσό είναι μηδενικό ενώ στο ιστορικό δεν φαίνεται κάποια αίτηση ανάληψης. Το μόνο ''αποδεικτικό'' που βρήκα είναι μια επιλογή ακύρωσης της ανάληψης όπου αναφέρεται το ακριβές ποσό και η ημερομηνία αίτησης. Σε αυτή την περίπτωση απλά να περιμένω ή να πατήσω ''cancel'' και να ξανακάνω αίτηση; Πολύ φοβάμαι πως έτσι πως υπολειτουργεί το site μπορεί να μην ξαναεμφανιστούν τα λεφτά στο account.

θα σε συμβουλευα να ΜΗΝ ακυρωσεις την αναληψη. γιατι να κανεις κατι τετοιο? το site ξεκαθαρα υπολειτουργει...

εγω οπως εχω γραψει παραπανω δεν μπορω να ζητησω αναληψη γιατι εχω μόνο 20 ευρω,

ο αδερφος μου που εχει μεσα αρκετα και τα εχει ζητησει αναληψη,δεν τα εχει λαβε ιακομα,και δεν μπορει να βρει κανενα αποδεικτικο αναληψης(στα transactions δεν εμεφανιζει τιποτα),μαλλον διοτι εχει κανει την αναληψη,μετα τις αλλαγες στο site,σε αντιθεση με σενα που την εχεις κανει ΠΡΙΝ τις αλλαγες και το προσωρινο λουκετο στο login.

αρα υποψιαζομαι πως αν κανεις ακυρωση αναληψης,ακομα κι ανα εμφανιστουν τα χρηματα και τα ξαναζητησεις αναληψη,δε θα εχεις αποδεικτικο πλεον.

τραβα μια φωτο printscreen απο το αποδεικτικο αναληψης ,και στειλε το στην MGA ,συμπληρωνοντας την φορμα συμμετοχης που γραφω σε παραπανω μηνυμα μου
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Αποδεικτικό από transactions ούτε εγώ έχω απλά αν παω να κάνω κατάθεση κάτω αριστερά έχει τα Pending Payouts όπου αναφέρει ημερομηνία, ώρα και ποσό ανάληψης, το οποίο φυσικά πήρα με print screen. Ενδεχομένως να το βγάζει και στο δικό σας.
Οπότε το αφήνω ως έχει, θα περιμένω αν είναι κανένα 10ήμερο και έπειτα στέλνω αίτηση στην MGA.
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

ευχαριστω για την πληροφορηση Παναγιωτη.

δυστυχως πλεον το site τους ειναι εκτος λειτουργιας...
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Εγω προς το παρόν ενώ έχω αιτηθει ανάληψη από όταν έκλεισε ,δεν έχω λάβει τίποτα . Έχει πάρει κανεις τα χρήματα του ;

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Εγώ προς το παρόν ενώ εχω αιτηθει ανάληψη από όταν έκλεισε ,δεν έχω λάβει χρήματα . Εσείς έχετε πάρει τα χρήματα σας;

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

ακομα τιποτα
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Πριν απο λιγο μπηκα τυχαια σε ενα σαιτ που εχει ακομα μπανερς της Mybet. Πατωντας σε οποιοδηποτε μπανερ με οδηγει στην Goalbet.
Mπορει καποιος διαχειριστης του forum να μαθει λεπτομερειες? Το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα εγω ειναι μηπως εγινε αγορα της Μybet απο την Goalbet η αν απλα η Goalbet αναλαβε να κανει τις πληρωμες της Mybet, οπως ειχε κανει περυσι οταν εκλεισε η 2winbet και πληρωθηκαν απο εκει οσοι ειχαν χαμηλο υπολοιπο στην 2winbet.
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Όχι καμία σχέση οι δυο εταιρείες.
Την "μαμουνιά" αυτή την κάνει το site για να κοροϊδέψει τον κόσμο ή για να κάνει κάποιο τρικ με το SEO...
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Επειδή είδα σε άλλο ποστ να ρωτάτε τι γίνεται με την mybet και τα χρήματα που έχετε εγκλωβιστεί... θα γράψω κάπως ...επιφανειακά κάποια πράγματα για να γίνουν κατανοητά.

Η διαδικασία να πάρετε όλοι τα χρήματα σας, αργεί γιατί το Γερμανικό κράτος ζήτησε να εξοφληθεί πρώτο μιας και χρωστά εκεί κάποιους φόρους και έχει παγώσει όλες τι κινήσεις και τις διαδικασίες κλεισίματος της εταιρείας. Αυτό να μην σας ανησυχεί όμως, γιατί όσα και να χρωστά η εταιρεία σε οποιονδήποτε (πλην παικτών) είναι αδιάφορο για τους παίκτες.
Η MGA στην Μαλτα (όπου εκεί έχει άδεια η εταιρεία) υποχρεώνει τις εταιρείες που παίρνουν άδεια από αυτήν, να κρατά ειδικό λογαριασμό, που φυλάει χρήματα για περιπτώσεις σαν κι αυτήν. Η MGA λοιπόν έχει δεσμευμένα χρήματα που καλύπτουν ΟΛΟΥΣ τους παίκτες για να πληρωθούν. Είναι θέμα διαδικαστικό να προχωρήσουν οι εξοφλήσεις...
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

εγω που ειχα 20 ευρω μεσα και δεν μπορουσα να ζητησω αναληψη (γιατι το συστημα τους δεν δεχοταν αναληψη για ποσά κατω των 30 ευρω) , θα μπορεσω να παρω τα χρηματα μου?
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

.... Η MGA λοιπόν έχει δεσμευμένα χρήματα που καλύπτουν ΟΛΟΥΣ τους παίκτες για να πληρωθούν. Είναι θέμα διαδικαστικό να προχωρήσουν οι εξοφλήσεις...

Η δική μου περίπτωση ίσως να είναι διαφορετική αφού είναι χρήματα από affiliate .
Ίσως και εσείς σαν infobeto να έχετε το ίδιο θέμα , νομίζω ότι είχατε banner της mybet .

Κάποιο σεβαστό ποσό είναι στον affiliate λογαριασμό , κάποια χρήματα είχαν μεταφερθεί στον παικτικό λογ/μο.
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

εγω που ειχα 20 ευρω μεσα και δεν μπορουσα να ζητησω αναληψη (γιατι το συστημα τους δεν δεχοταν αναληψη για ποσά κατω των 30 ευρω) , θα μπορεσω να παρω τα χρηματα μου?

Κανονικά ναι μπορείς να τα πάρεις γιατί είναι δικά σου χρήματα.
Άλλο το ότι δεν υπήρχε δυνατότητα επιλογής ανάληψης κερδών κάτω από 30 euro κι άλλο σε περίπτωση χρεοκοπίας να μην μπορείς να ζητήσεις την εκκαθάριση του λογαριασμού σου. Να στείλεις έστω και τώρα αίτηση ανάληψης μεσώ των δυο φορμών που μπόρεσα να βρω... αν υπάρχει και κάτι άλλο και ξέρετε ενημερώστε μας.

Η δική μου περίπτωση ίσως να είναι διαφορετική αφού είναι χρήματα από affiliate .
Ίσως και εσείς σαν infobeto να έχετε το ίδιο θέμα , νομίζω ότι είχατε banner της mybet .

Κάποιο σεβαστό ποσό είναι στον affiliate λογαριασμό , κάποια χρήματα είχαν μεταφερθεί στον παικτικό λογ/μο.


Οι affiliates ειναι διαφορετική περίπτωση και λογικά δεν θα πληρωθούν. Τα χρέη ειναι πιο πολλά απ όσα έχει η εταιρεία στους λογαριασμούς της και εφόσον μπήκε το Γερμανικό κράτος μπροστά απ' όλους... ξεχάστε το κατά την γνώμη μου. Παρόλα αυτά δεν χάνετε τίποτα να συμπληρώσετε τις παρακάτω φόρμες

Αυτό πάει στην Mybet, άλλα απ' όσο ξέρω δεν τα λαμβάνει κανείς πια, μιας και δεν υπάρχει κανείς στην εταιρεία. Μπορεί όμως να τα ανοίξουν αυτοί που θα κάνουν την εκκαθάριση... (χλωμό αλλά ας είμαστε αισιόδοξοι)

https://support.mybet.com/hc/el/requests/new

Αυτό πάει στην MGA που είναι υποχρεωμένη να απαντήσει σε οτι στείλετε. Γράψτε αναλυτικά τι θέμα έχετε και αναμείνατε τα νεότερα.

https://www.mga.org.mt/support/online-gaming-support/
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Είχε κάποιος κανένα νέο; Μου στειλε η MGA mail και μου λένε ότι την ανέλαβε άλλη εταιρία με το ίδιο url. Μπήκα έκανα register με το παλιό mail όπως έλεγε στις οδηγίες αλλά το ποσό του λογαριασμού το βλέπω 0€.
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Είχε κάποιος κανένα νέο; Μου στειλε η MGA mail και μου λένε ότι την ανέλαβε άλλη εταιρία με το ίδιο url. Μπήκα έκανα register με το παλιό mail όπως έλεγε στις οδηγίες αλλά το ποσό του λογαριασμού το βλέπω 0€.
Moυ απαντησε η mga και μου ειπε τα περι νεου ιδιοκτητη της Mybet (Rinokeros ltd) και να επικοινωνησω με Mybet και αν δεν πληρωθω να ξαναμιλησω μαζι τους.Η απαντηση της Mybet χθες:
"Δεν πληρωνουμε Ελληνες παιχτες, επικοινωνηστε με MGA".
 
Απάντηση: ΠΡΟΣΟΧΗ- MyBet άρθρα για χρεοκοπία

Επειδή είδα σε άλλο ποστ να ρωτάτε τι γίνεται με την mybet και τα χρήματα που έχετε εγκλωβιστεί... θα γράψω κάπως ...επιφανειακά κάποια πράγματα για να γίνουν κατανοητά.

Η διαδικασία να πάρετε όλοι τα χρήματα σας, αργεί γιατί το Γερμανικό κράτος ζήτησε να εξοφληθεί πρώτο μιας και χρωστά εκεί κάποιους φόρους και έχει παγώσει όλες τι κινήσεις και τις διαδικασίες κλεισίματος της εταιρείας. Αυτό να μην σας ανησυχεί όμως, γιατί όσα και να χρωστά η εταιρεία σε οποιονδήποτε (πλην παικτών) είναι αδιάφορο για τους παίκτες.
mrringo.com ->Aδεια στην MGA -> Εκλεισε -> Καμια πληρωμη σε παιχτες.
tipxpress.com -> Αδεια στην MGA -> Εκλεισε -> Καμια πληρωμη σε παιχτες.
digibet.com -> Αδεια στην MGA -> Eκλεισε -> Καμια πληρωμη σε παιχτες
royrichie.com -> Αδεια στην MGA -> Eκλεισε -> Καμια πληρωμη σε παιχτες προς το παρον.
mybet.com -> Αδεια στην MGA -> Eκλεισε και ανοιξε παλι-> Πληρωσε μονο Γερμανους παιχτες.
Bigbetworld.com -> Αδεια στην MGA -> Eκλεισε -> Προς το παρον εχει πληρωσει μονο μικρα ποσα μεχρι 100€ σε Γερμανους παιχτες και 100αδες παιχτες απο Γερμανια αλλα και απο αλλες χωρες περιμενουν να πληρωθουν.

6 περιπτωσεις με καποιες εταιριες που εκλεισαν τα 2-3 τελευταια χρονια.Ολες ειχαν αδεια στην MGA.Πιθανον να υπαρχουν και αλλες.


Η MGA στην Μαλτα (όπου εκεί έχει άδεια η εταιρεία) υποχρεώνει τις εταιρείες που παίρνουν άδεια από αυτήν, να κρατά ειδικό λογαριασμό, που φυλάει χρήματα για περιπτώσεις σαν κι αυτήν. Η MGA λοιπόν έχει δεσμευμένα χρήματα που καλύπτουν ΟΛΟΥΣ τους παίκτες για να πληρωθούν. Είναι θέμα διαδικαστικό να προχωρήσουν οι εξοφλήσεις...
Aμφιβαλλω αν ισχυει αυτο.Εχει γινει προσφατα συζητηση σε ξενο φορουμ και γραφτηκε απο admin οτι οντως τα χρηματα των παιχτων ειναι σε ειδικο λογαριασμο, ομως τα χρηματα αυτα δεν ειναι δεσμευμενα, αφου δεν ειναι σε λογαριασμο της MGA.Ειναι σε λογαριασμο της στοιχηματικης εταιριας.Και κανενας δεν της απαγορευει να τα χρησιμοποιησει για οποιονδηποτε σκοπο θελει.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...