ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Εντάξει μέχρι τις 11 δεν έχεις πρόβλημα έχει Σουλεϊμάν :twis:
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Εντάξει μέχρι τις 11 δεν έχεις πρόβλημα έχει Σουλεϊμάν :twis:

έχω κι άλλες :battle: απόψε...παίζει να μην προλάβω να δω παρά μόνο κανένα δεύτερο ημίχρονο στα πολύ βραδυνά ματς :twis: enjoy!!
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΕΠΙΣΚΕΤΩΝ ΤΟΥ ΣΑΙΤ
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

ειμαι παντα υπερ της πολυφωνιας. οσο περισσοτερες αποψεις γραφονται, τοσο το καλυτερο.

γενικα μην τρελαινεστε κ μην τα παιρνετε ολα κατακαρδα κ πολυ προσωπικα. δεν υπαρχει λογος να γινεται κατι τετοιο. καλη καρδια, καλη παρεα να κανουμε, κυριως να ανταλλασουμε αποψεις με οποιον θελουμε να το κανουμε κ κανενα κρασακι με οποιον θελουμε να γνωρισουμε απο κοντα. για οποιον δε θελουμε να ανοιγουμε παρτιδες, απλα δεν ασχολουμαστε, οπως κανουμε κ στην κανονικη ζωη μας.

παρελειψα τοτε να γραψω οτι πρεπει να αφησουμε τις παιδιαστικες συμπεριφορες στην απεξω.
σορρυ παιδια, αλλα αν ειναι καθε φορα να παιρνουμε τοσο προσωπικα μια διαφωνια που εχουμε με αλλον εδω μεσα ή με την παραμικρη μλκια να κλειδωνουμε θεματα, επειδη εχουμε τη δυνατοτητα να κανουμε κατι τετοιο, δεν εχει καμια αξια κανενα φορουμ στον κοσμο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dtzortzo
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

παρελειψα τοτε να γραψω οτι πρεπει να αφησουμε τις παιδιαστικες συμπεριφορες στην απεξω.
σορρυ παιδια, αλλα αν ειναι καθε φορα να παιρνουμε τοσο προσωπικα μια διαφωνια που εχουμε με αλλον εδω μεσα ή με την παραμικρη μλκια να κλειδωνουμε θεματα, επειδη εχουμε τη δυνατοτητα να κανουμε κατι τετοιο, δεν εχει καμια αξια κανενα φορουμ στον κοσμο.

Οταν θα μάθετε να μην χάλασε τα θέματα τότε θα σταματήσουμε να τα κλειδωνουμε. Καλό θα είναι να κάνετε και λίγο κριτική στους εαυτούς σας κι όχι μόνο στους διαχειριστές του infobeto.
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

τη λεξη κριτικη βλεπω ειδικα σημερα την εχεις στο τσεπακι, την εχεις χρησιμοποιησει για καμια 5-6 ανθρωπους ως τωρα.
υπαρχει κ μια αλλη λεξη, συνθετη.
αυτοκριτικη λεγεται.

για να μην το κουραζω, νεοσυλλεκτος ειμαι, οσο καιρο θα μπαινω εδω μεσα θα μαθαινω. σημερα το μαθημα ηταν δε συμμετεχω σε συζητηση μαζι σου.
κ εδω ληγει το θεμα για μενα.
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Σας το σένιαρα το τοπικ... :twis:
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

παρελειψα τοτε να γραψω οτι πρεπει να αφησουμε τις παιδιαστικες συμπεριφορες στην απεξω.
σορρυ παιδια, αλλα αν ειναι καθε φορα να παιρνουμε τοσο προσωπικα μια διαφωνια που εχουμε με αλλον εδω μεσα ή με την παραμικρη μλκια να κλειδωνουμε θεματα, επειδη εχουμε τη δυνατοτητα να κανουμε κατι τετοιο, δεν εχει καμια αξια κανενα φορουμ στον κοσμο.

Δεν ξερω τι εχει προηγηθει...Τωρα θα πλοηγηθω να μαθω.. Παντως ειναι σωστο αυτο που αναφερει ο Καισαρας για τις διαφωνιες...Θα πρεπει να κουλαρουμε και να μην παρεξηγουμαστε με το παραμικρο (δυσκολο αλλα εφικτο)...Στο κλειδωμα των θεματων εγω ειμαι υπερ ωστε να πεσουν οι τονοι, να ηρεμησουν τα πνευματα, να σβηστουν προσβλητικα ποστ και μετα να ανοιχτει. Αλλωστε το ειπα και εξ΄αρχης. Ιδιαιτερα τα μπαναρισματα θελουν λιγο προσοχη και οχι βεβιασμενες κινησεις (μονο αυτο ζηταω απο τους διαχειριστες, διοτι σαν ανθρωποι και αυτοι πολλες φορες λειτουργουν εν θερμω)...
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZIMAKOS12 και BetLaden
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Νομίζω ότι θα ήταν χρήσιμο να γνωρίζουν οι νέοι χρήστες ότι κάτω δεξιά στην πρώτη σελίδα που λέει "Latest Posts" θα διαβάσουν τα τελευταία κείμενα πατώντας τα μαύρα βελάκια και όχι τους τίτλους που οδηγούν στην αρχή του κάθε θέματος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και zorian
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Θα ήθελα ένα thread στο Forum όπου θα ανεβαίνουν (αυτόματα δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει) τα πικς την Κεντρικής αφενός για να τα βλέπουμε κάπου όλα μαζεμένα, καθώς δεξιά φαίνονται μόνο τα πρόσφατα, και αφετέρου (και το κυριότερο) να μπορούμε να τα σχολιάζουμε, να προσθέτουμε παραπάνω πληροφορίες, να τα συζητάμε κλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden, Kobra και fairplay
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

το εχουμε πει και ειπε ο μπος οτι θα κανει κατι καλο.
περιμενουμε να δουμε γιατι οπως και να εχει θελει το χρονο του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden, zorian και Bakounin
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Μια πρόταση να κάνω...
Θα ήθελα να γίνει άλλος ένας διαγωνισμός προγνωστικών χωρίς αναλύσεις για αυτούς που δεν έχουν χρόνο να κάνουν αναλύσεις. Δεν είναι ανάγκη να υπάρχει έπαθλο.. έτσι για την δόξα. Ας παίρνει το μέλος έναν τιμητικό τίτλο για έναν μήνα
Εγώ παράδειγμα θέλω πολύ να συμμετέχω στον διαγωνισμό αλλά δεν το έχω με τις αναλύσεις
Αν υπάρχει ανταπόκριση και από άλλα μέλη σκεφτείτε το :sign:
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Συμφωνώ απόλυτα με την πρόταση του Γιάννη.
Δεν το έχουμε όλοι με τις αναλύσεις.
Μακάρι να γινόταν ένας τέτοιος διαγωνισμος και χωρίς χρηματικό έπαθλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και giannisthegreek
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

H αναλυση ειναι για τις εφημεριδες ρε παιδια , το αποτελεσμα μετραει !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kobra και giannisthegreek
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Συμφωνώ μεν, αλλά χρειάζονται και οι αναλύσεις για να καταλαβαίνουμε ή να δίνουμε σε άλλους να καταλάβουν το σκεπτικό πίσω από τις επιλογές. Προφανώς εάν επιλεχθεί ο διαγωνισμός χωρίς ανάλυση κανένας δεν θα μπαίνει στον κόπο να γράφει, άρα ο τωρινός διαγωνισμός επί της ουσίας ακυρώνεται.
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Ποτέ και πουθενά δεν κοιτάω ξερά σημεία, παρά μόνο την ανάλυση, τις ειδήσεις, τα στατιστικά κλπ. Ένα σημείο χωρίς (σοβαρή) ανάλυση και αιτιολόγηση με αφήνει παγερά αδιάφορα. Αλλά ο καθένας το βλέπει αλλιώς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps και protothema13
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Να δίνει ο καθένας 10 ισοπαλίες από το κουπόνι και όποιος κερδίσει τις περισσότερες,δηλαδή ο Eric:bask:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel και Kobra
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Ποτέ και πουθενά δεν κοιτάω ξερά σημεία, παρά μόνο την ανάλυση, τις ειδήσεις, τα στατιστικά κλπ. Ένα σημείο χωρίς (σοβαρή) ανάλυση και αιτιολόγηση με αφήνει παγερά αδιάφορα. Αλλά ο καθένας το βλέπει αλλιώς.

Η ανάλυση νομίζω σε βοηθάει να το "κανεις δικό σου", αλλά ενδεχομένως και να διαφωνήσεις. Δηλαδή, αν το παίξεις, σε βοηθάει να ξέρεις γιατί το έπαιξες, αν πάλι δεν το επιλέξεις, να ξέρεις γιατί δεν το επέλεξες.
Συμφωνούμε
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ FORUM

Ρε παιδιά δεν με καταλάβατε... σε καμιά περίπτωση δεν σκέφτηκα ότι οι αναλύσεις δεν χρειάζονται. Εννοείται ότι ο διαγωνισμός με τις αναλύσεις είναι κορυφαίος και δεν συγκρίνεται με οτιδήποτε.
Η δική μου πρόταση είναι για άλλον έναν επιπλέον διαγωνισμό πιο "light" χωρίς αναλύσεις.Θα μου πείτε αφού υπάρχει η δυνατότητα να ανοίγει ο καθένας ένα θέμα και να δίνει τα προγνωστικά του ότι δεν υπάρχει λόγος. Αλλά ακόμα και για αυτούς που δίνουν σκέτα προγνωστικά δεν θα ήταν πιο ενδιαφέρον αν ήταν σε διαγωνισμό; Γιατί υπάρχει και ο ανταγωνισμός που δίνει νόημα και ο άλλος δίνει το καλύτερο του
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kobra και fairplay

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος