Πάγωμα λογαριασμού pamestoixima Opap

Alexis12345

New Member
18 Απρ 2022
1
0
1
Έχω λογαριασμό στο pamestoixima.gr. Είχα κάνει αυτοαποκλεισμο και ύστερα από αίτημα μου και μετά από πολύ καιρό ο λογαριασμός μου άνοιξε πάλι πριν περίπου 2 εβδομάδες. Σε αυτό διάστημα έκανα ξεχωριστές καταθέσεις ύψους 1000 ευρώ. Γενικά έχανα και είχα πολλά σκαμπανεβάσματα μιας και είμαι λάτρης τους live στοίχηματισμου. Αισίως τις τελευταίες ημέρες και με μεγάλη δόση τύχης σε διοργανώσεις όλων των αθλημάτων σε live στοιχηματισμο έφτασα να κερδίσω περίπου 700 + τις καταθέσεις μου. Εχθές προσπάθησα να τοποθετήσω κάποιο στοίχημα και δεν με άφηνε, παραπέμποντας με στην επικοινωνία πελατών. Μιλώντας στο Τσατ δε μου δόθηκε καμία απάντηση εκτός του ότι το αρμόδιο τμήμα θα ελέγξει την περίπτωση σας. Συνέχισα να προσπαθώ να τοποθετήσω στοίχηματα βάζοντας 1,2 ευρώ για να δω αν μου έχουν κάνει λιμιτ και όντως έτσι ήταν. Άμεσα έκανα ανάληψη ότι είχα μέσα, 1700 ευρώ, μιας και δεν είχε νοημα και μετά από ελάχιστα λεπτά μου έκλεισαν προσωρινά τον λογαριασμό. Επικοινωνησα έξαλλος, τηλεφωνικά μαζί τους και μου είπαν πως το αρμόδιο τμήμα θα σας απαντήσει. Έχω αγχωθει γιατί είναι σοβαρό πόσο και μάλιστα τα 1000 είναι το κεφάλαιο μου. Ότι στοίχημα έπαιξα ήταν από nba, βόλεϋ , πιγκ πογκ, τα πάντα. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό κ έχω γυρίσει όλες τις εταιρίες. Αναμένω με αγωνία την ανάληψη μου καθώς και εξηγήσεις γιατί συμβαίνει αυτό. Αν υπάρχει κάποιος με παρόμοια εμπειρία παρακαλώ να με συμβούλεψει

14 Μαι 2021
74
26
18
Έχω λογαριασμό στο pamestoixima.gr. Είχα κάνει αυτοαποκλεισμο και ύστερα από αίτημα μου και μετά από πολύ καιρό ο λογαριασμός μου άνοιξε πάλι πριν περίπου 2 εβδομάδες. Σε αυτό διάστημα έκανα ξεχωριστές καταθέσεις ύψους 1000 ευρώ. Γενικά έχανα και είχα πολλά σκαμπανεβάσματα μιας και είμαι λάτρης τους live στοίχηματισμου. Αισίως τις τελευταίες ημέρες και με μεγάλη δόση τύχης σε διοργανώσεις όλων των αθλημάτων σε live στοιχηματισμο έφτασα να κερδίσω περίπου 700 + τις καταθέσεις μου. Εχθές προσπάθησα να τοποθετήσω κάποιο στοίχημα και δεν με άφηνε, παραπέμποντας με στην επικοινωνία πελατών. Μιλώντας στο Τσατ δε μου δόθηκε καμία απάντηση εκτός του ότι το αρμόδιο τμήμα θα ελέγξει την περίπτωση σας. Συνέχισα να προσπαθώ να τοποθετήσω στοίχηματα βάζοντας 1,2 ευρώ για να δω αν μου έχουν κάνει λιμιτ και όντως έτσι ήταν. Άμεσα έκανα ανάληψη ότι είχα μέσα, 1700 ευρώ, μιας και δεν είχε νοημα και μετά από ελάχιστα λεπτά μου έκλεισαν προσωρινά τον λογαριασμό. Επικοινωνησα έξαλλος, τηλεφωνικά μαζί τους και μου είπαν πως το αρμόδιο τμήμα θα σας απαντήσει. Έχω αγχωθει γιατί είναι σοβαρό πόσο και μάλιστα τα 1000 είναι το κεφάλαιο μου. Ότι στοίχημα έπαιξα ήταν από nba, βόλεϋ , πιγκ πογκ, τα πάντα. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό κ έχω γυρίσει όλες τις εταιρίες. Αναμένω με αγωνία την ανάληψη μου καθώς και εξηγήσεις γιατί συμβαίνει αυτό. Αν υπάρχει κάποιος με παρόμοια εμπειρία παρακαλώ να με συμβούλεψει
Απαράδεκτη η κατάσταση στον οπαπ βάζουν πολύ εύκολα όρια και εκεί
Μονό να χάνουμε θέλουν, όλα για το μέγιστο κέρδος. Αρχικά λένε ότι δεν έχει επιβληθεί όριο και έπειτα απαντάνε ότι τα όρια προσαρμοζονται σύμφωνα με τη εκαστοται αγορα. Στο τηλέφωνο το ίδιο ποίημα λένε και σε εξοργίζουν με την αναισθησία τους.
Δεν είναι δίκαιο να δέχονται στην ίδια αγορά από κάθε παικτη ποντάρισμα πχ μέχρι 100ευρω και στον κερδισμένο λιμιταρισμενο μόνο 5€.

pan12345

New Member
26 Νοε 2022
7
0
1
Κατάφερες να βγάλεις άκρη τελικά?

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,688
1,405
113
Αυτή η ιστορία με τους αυτοαποκλεισμούς είναι απαράδεκτη.
Είναι εφεύρεση της Βάσως Παπανδρέου του 1995 (η Βασούλα της Εξόρμησης).
Αν κύριοι κάνω εγώ αυτοαποκλεισμό πρέπει να είναι για όλα τα στοίχηματα και όλα τα καζίνο γενικώς.
Αυτοαποκλεισμός από το Ρίο αλλά να μπορώ να παίζω στο Λουτράκι ; Έ-λ-ε-ο-ς.

Εν πάσει περιπτώσει, για τα περαιτέρω, τους αποκλεισμούς, τα έχουμε πει υπερπλειστάκις.
Μόνο αν υπήρχε αμοιβαίο δεν θα τρώγαμε αποκλεισμούς.
Δεν θα χάλαγε το στοίχημα έτσι.
Παραδείγματος χάριν το στοίχημα "νικητής του παγκοσμίου κυπέλλου 2022" αυτή τη στιγμή λέει Βραζιλία 2.75.
Αυτή τη στιγμή είμαστε στη φάση που πρόκειται να ξεκινήσουν οι αγώνες για τη φάση των οκτώ και θα έκλεινε
υποθέτω με τη σέντρα στον πρώτο προημιτελικό. Μετά άλλο στοίχημα όταν ξεχώριζε η τετράδα των ημιτελικών.
Θα έκλεινε λοιπόν και το 2.75 που λέει τώρα θα γινόταν 2.65 ή 2.85. Και τι έγινε ;

Προγνωστικά

• 13:45
    ΕΡΤ3
    • Λάρισα - Αναγέννηση Καρδίτσας
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Νόριτς - Μπέρνλι
  • 14:30
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Αρσεναλ
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Εσπανιόλ - Οσασούνα
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Ταΐ - Αλ Ιτιχάντ
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Κρεμονέζε - Λέτσε
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Ντόρτμουντ - Φράιμπουργκ
    Novasports 6HD
    • Ουνιόν Βερολίνου - Μάιντς
    Novasports Extra 1
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Χέρτα Βερολίνου
    Novasports Extra 2
    • Μπόχουμ - Χόφενχαϊμ
    Novasports Prime
    • Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό
    Novasports Extra 4
    • Κολωνία - Λειψία
  • 17:00
    Novasports 2HD
    • Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας
    Novasports 4HD
    • Αστον Βίλα - Λέστερ
    Novasports 5HD
    • Μπράιτον - Μπόρνμουθ
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μίντλεσμπρο - Μπλάκπουλ
    • Γουλβς - Λίβερπουλ
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Ελτσε - Βιγιαρεάλ
  • 18:00
    Novasports News
    • Παρί Σεν Ζερμέν - Τουλούζ
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ιωνικός - Αρης
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ρόμα - Έμπολι
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Γκλάντμπαχ - Σάλκε
    Novasports Prime
    • Ατλέτικο Μαδρίτης - Χετάφε
    • Νιούκαστλ - Γουέστ Χαμ
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Κάζα Πία
  • 20:00
    Novasports Start
    • Τρουά - Λιόν
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Γκρόιτερ Φιρτ - Νυρεμβέργη
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Σασουόλο - Αταλάντα
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Μπέτις - Θέλτα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Ρεν - Λιλ
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Εστορίλ - Βιτόρια Γκιμαράες
  • 16:00
    ΕΡΤ3
    • Basket League 2022-23
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire Ε17
    ΕΡΤ Sports 2
    • Προμηθέας - Καρδίτσα
  • 19:15
    ΕΡΤ3
    • Basket League 2022-23
  • Αύριο 05-02-2023
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς - Ντάλας Μάβερικς
  • 11:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Ελλάδα - Ισημερινός
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Ελλάδα - Ισημερινός
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • ΑΟ Λαμίας - Θέτιδα Βούλας
    ΕΡΤ Sports 3
    • Φοίνικας Σύρου - Παναθηναϊκός
  • 19:05
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • ΑΟ Λαμίας - Θέτιδα Βούλας
  • 21:30
    ΕΡΤ3
    • Volley League Ανδρών 2022-23
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
    PANATHA PANATHA: Όχι δεν γουστάρω....απλα είχα εναν μαυρο εδω στο σπίτι γυμνό και μου έλεγε πως για κάθε ματς που...

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook