Πειράματα

Screenshot_8.jpg
Screenshot_9.jpg
Screenshot_10.jpg
 
Μην υποτιμάται τα λεπτά. Κάποια στιγμή ίσως σύντομα να το κάνω και online ξεκινώντας με 10 ευρώ και 10 προσπάθειες 1 ευρού:eye:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Silver και betover
Όπως γνωρίζουν οι παλιοί φαν των τοκογλυφικών έτσι λοιπόν μετά από πολλά free spin που έδινε η novibet έτσι αυτήν την φορά πήγαμε και συνεχίζω ακόμα για την ώρα ακόμα πιο μακριά. Έτσι λοιπόν και τώρα με 1.30 ευρώ που εδώ Ξάνθη τουλάχιστον δεν παίρνεις ούτε φρέντο καπουτσίνο με κρέμα και σιρόπι καραμέλας (δεν βάζεις καμιά τουλούμπα μέσα ρε μάστορα καλύτερα) τελικά πήρα πολλά παραπάνω.

Ας δούμε το ταξίδι όμως. Όλα τα μπετ είναι με σειρά επαναπονταρίσματα μέχρι ένα σημείο

Screenshot_1.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Για την ώρα λοιπόν με 1.30 ευρώ έχουμε φτάσει στα 30 ευρώ. Έχω ρίξει για απόψε 1Χ Σίβασπορ 30 ευρώ. Μόνο που έπαιξα νωρίς στο 1.19 και δεν έπαιξα δυστυχώς στο 1.24

Μην υποτιμάται λοιπόν τα λεπτά ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Silver και SERRES
Κάπου προχτές είδα ένα ποστ που έλεγε "Γιατί χάνω" το παρακάτω για μένα είναι η απάντηση για μένα. Γιατί έχασα. Αφού είχα αποφασίσει όπως είπα την Σίβασπορ το αμέσως επόμενο μου μπετ στο μυαλό ήταν το Χ2 της Τραμπζονσπορ και την Παρασκευή το Χ2 της Μπασάκσεχιρ.
Εγώ τι έκανα? Πήγα και έπαιξα σε μπετ σκεπτόμενος "Έλα μωρέ τώρα που να γίνει όβερ 2,5" ειδικά το Κορεάτικο. Έπαιξα για να παίξω λοιπόν Καπάκι και το βραδυνό με την Χέρτα πάλι με το ίδιο σκεπτικό. Κάπου εκεί λοιπόν τελείωσε το πανηγύρι. Βγήκα εκτός προγράμματος. Αυτά για να μην λέμε μόνο τα καλά.

Σήμερα η novibet έδωσε πάλι free spin και τσίμπησα 2.60 ευρώ τα οποία έριξα σε παρόλι. Οπότε με ένα φρέντο καπουτσίνο με τουλούμπα μέσα και ένα κουλούρι θα δούμε τι θα γίνει

Screenshot_7.jpg
 
Καλημέρα Καλημέρα.

Ως συνήθως κάνω κρυφά και σας εμφανίζω τους πειραματισμούς μου.
Σήμερα λέω να το δοκιμάσω στα φανερά.
Η novibet από free spin έδωσε 50 λεπτά. Οπότε ας δούμε τι αξία έχουν αυτά τα 50 λεπτά και αν έχουν

1595053754720.png
 
Το παραπάνω προσωρινά το κάνουμε cah out όπως είναι και πάμε πρώτα με το παρακάτω

1595434688220.png
 
Δεν περίμενα να τελειώσει και πήρα τα 2,23 λεπτά και πάμε παρακάτω

1595447166197.png
 
Επιστρέφω μετά από 2 χρόνια για να δώσω αξία στα 0.60 cents. Πολλοί θα με πουν τρελό (ναι γεννήθηκα τρελός αλήτης και αμαρτωλός) και όμως ως τοκογλύφος δεν μπορούσα να το προσπεράσω. Αυτην την φορά λοιπόν ο στοίχιμαν συγκινήθηκε και έδωσε free spinakia που λέει και η Γιούσεφ και αυτά μου έδωσαν 0.60 cents. Έδωσα αξία λοιπόν και δυστυχώς φτάσαμε μέχρι τα 16,29 ευρώ όμως μετά χάθηκαν. Γι'αυτό ποτέ μην υποτιμάται τα λεπτά που έχετε.

toko1.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: gdouvl1984
Αυτο μονο ενας Ertzan θα μπορουσε να το κανει :D
 
  • Like
Αντιδράσεις: zorian

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)"...