Περι IP διεύθυνσης

Mixalis81

Member
5 Μαι 2019
29
30
13
Καλημέρα σε όλους!
Μου δημιουργήθηκε μια απορία χτες, δεδομένου οτι οι εταιρίες στους όρους αναφέρουν περί μιας IP διεύθυνσης ανα λογαριασμό....
Παίζω σε πράσινη και μπλε και μονο απο τις εφαρμογές τους, απο το κινητο.
Παρατήρησα ότι αν μπω από το Wi-Fi του σπιτιού μου έχει διαφορετική IP αν μπω πχ από το κινητό με χρήση δεδομένων...
Το θέμα μου είναι ότι επειδή και η δουλειά μου είναι τέτοια, ταξιδεύω εντός Ελλάδας...
Πχ έχω στοιχηματίσει από Wi-Fi ξενοδοχείου στα Γιάννενα, στη Λάρισα, στα Τρίκαλα, στη Κοζάνη, από σπίτι φίλου, από τα δεδομένα μου...όπου κι αν βρίσκομαι δλδ...
Υπάρχει περίπτωση να χτυπήσει αρνητικά σε κάποια εταιρία? Η φαίνεται ξεκάθαρα ότι είμαι εγώ...Πάντως πρόβλημα δεν έχω αντιμετωπίσει ως τώρα αν και έχω κάνει ανάληψη 1 φορά μονο σε κάθε εταιρία κι αυτές πριν μήνες...

dimnem

Member
6 Απρ 2013
41
48
18
Καλημερα. Δεν νομιζω πως υπαρχει λογος ανησυχιας. Ποτε μου δεν ακουσα να αντιμετωπισει καποιος τετοιο θεμα, ουτε προσωπικα ειχα ποτε προβλημα αν και ταξιδευω συχνα επισης.

• Like
Αντιδράσεις: Mixalis81

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
515
168
43
Πρακτικά εννοούνε να μην μπαίνουν 2 λογαριασμοί από την ίδια ip ...και μην φοβάσαι για μια φορά αν είσαι σε κάποιο ξενοδοχείο κλπ

• Like
Αντιδράσεις: Mixalis81

Mixalis81

Member
5 Μαι 2019
29
30
13
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!
Φαντάζομαι σε όλους συμβαίνει νσ βρίσκονται συχνά πυκνά απο δω κι σπο κει.. Θα ήταν παράλογο να μη μπορείς να παίξεις απο όπου κι αν βρίσκεσαι

Προγνωστικά

• Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    L Forum Bot: Ο χρήστης Lefos ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αγορά αυτοκινήτου" στο Ανακοινώσεις -...