Ποίες εταιρείες προτιμάτε ή θεωρείτε καλύτερες για αθλητικό στοίχημα και ποίοι είναι οι λόγοι;

Ποιες είναι οι εταιρείες που προτιμάτε για το αθλητικό στοίχημα και για ποιο λόγο;

  • Pamestoixima

    Ψήφοι : 8 38.1%
  • Stoiximan

    Ψήφοι : 16 76.2%
  • Novibet

    Ψήφοι : 3 14.3%
  • Bet365

    Ψήφοι : 16 76.2%
  • Betshop

    Ψήφοι : 1 4.8%
  • Interwetten, Winmasters

    Ψήφοι : 1 4.8%
  • Sportingbet, Vistabet, Bwin

    Ψήφοι : 0 0.0%
  • Netbet

    Ψήφοι : 0 0.0%
  • Betsson

    Ψήφοι : 0 0.0%
  • Fonbet

    Ψήφοι : 0 0.0%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    21

bethunter

Active Member
12 Ιον 2021
127
53
28
Ποίες είναι οι εταιρείες που προτιμάτε για το αθλητικό στοίχημα και για ποίο λόγο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Ποίες είναι οι εταιρείες που προτιμάτε για το αθλητικό στοίχημα και για ποίο λόγο;
Stoiximan και Betshop.....η πρώτη έχει σχεδόν τα πάντα από επιλογές και μου αρέσει και σαν σάιτ ( ίσως βέβαια επειδή παίζω χρόνια και το έχω μάθει) και η δεύετρη γιατί έχει μεγάλες αποδόσεις στα over.....παλιά βέβαια όταν ξεκίνησε πριν πολλά χρόνια και την ήξεραν λίγοι οι αποδόσεις ήταν ακόμα καλύτερες!
 
  • Like
Αντιδράσεις: bethunter
Οι 2 ασύγκριτες εταιρείες (σε σχέση με τις υπόλοιπες νόμιμα αδειοδοτημένες στοιχηματικές που δραστηριοποιούνται στην Ελλάδα το 2021) , και αυτές που κρατάνε ακόμα σχετικά ψηλά το λάβαρο των σοβαρών εταιρειών (σοβαρές ως προς τις συνναλλαγές ,δηλ. την σιγουριά των χρημάτων σου , ως προς τα στοιχηματικά όρια ,ως προς το interface και την ευκολία της σελίδας τους και ως προς το πλήθος επιλογών προς στοιχηματισμό -live και pregame) είναι ο στοίχιμαν και η μπετ365.

Οι υπόλοιπες έχουν πάρα πολλά χουσούρια σε σχέση με αυτές και όποιος αναγκαστεί να μετακομίσει σε αυτές μετά απο την έξωση που θα του κάνουν η πράσινη και ο μπλε (επειδή κερδίζει προφανώς) θα καταλάβει τι εννοώ και θα νιώσει τη διαφορά στο πετσί του.

Κοινώς να εκτιμάται τα ID σας και τους λογαριασμούς σας σε αυτές τις 2 , αφού όταν τα κάψετε....

Καήκατε! :eye:
 
  • Like
Αντιδράσεις: protothema13
Για Stoiximan θα συμφωνήσω ότι έχει πάρα πολλές επιλογές αλλά και σχετικά καλό cash out. Επόμενη επιλογή είναι η Bet365 και το Pamestoixima.gr, το τελευταίο καθαρά για το κομμάτι των αναλήψεων επειδή δε βρίσκεις και κάτι άλλο καλό (πλατφόρμα δυσλειτουργική, λίγες επιλογές και κακό cash out). Για την Betshop έχω ακούσει καλά λόγια για την εγκυρότητα της σε πληρωμές κλπ αλλά δεν έχω ασχοληθεί σοβαρά. Οι υπόλοιπες όλο και κάτι παρουσιάζουν.
 
Πως περάσαν τα χρόνια....

Κάποτε σε αυτή τη λιστα που εβαλες θα ήταν

EXPEKT
UNIBET
INTERWETTEN
BET365
WILLIAMHILL
LADBROKES
PINNACLE
BWIN
SPORTINGBET
GAMEBOOKERS
BLUESQUARE
CENTREBET
STANJAMES
BETDAQ
BETFAIR
BETSSON
SBOBET

Μεγαλώωωωωσαμεεεεεεεε

ΥΓ. Τελείως τυχαία η σειρά......
 
Aπο πλευρας προσφορων (freebet) μακραν καλυτερη η Novibet.Kαι στις πληρωμες σου πιστωνει οπου θελεις τα χρηματα και σχετικα γρηγορα.Υστερει στο live
 
Με όσα ακούγονται για τη νοβιμπετ , ποιός σοβαρός bettor θα καταθέσει σεβαστό ποσό και θα νιώθει ασφάλεια για την ακεραιότητα του ποσού αυτού αλλά και για το λογαριασμό του γενικά?
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas
Τους λόγους που έκλεισαν όλες οι παλιές τους ξέρουμε ή όχι;
 
Η μόνη εταιρεία που δεν τη βλέπω σχεδόν καθόλου σε καταγγελίες στο forum είναι η Betshop. Αυτό μπορεί να σημαίνει ότι έχει μια καλή πολιτική απέναντι στους πελάτες της ή είναι κάποιος άλλος λόγος;
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...