Ποια links/posts απαγορεύονται

Απάντηση: Ποια links/posts απαγορεύονται

φουτουριστικό καλωσόρισμα

κάπως έτσι θα μπορούσε να είναι ένα μονοπώλιο (π.χ. οπάπ,

Θα διαφωνησω μαζι σου φιλε μου
πρεπει να σεβομαστε ορισμενους κανονες του φορουμ και να μην του προκαλουμε προβληματα
στο κατω κατω εκτος απο το οτι προκαλουμε προβλημα στους διαχειριστες
βγαζουμε οι ιδιοι τα ματια μας με τα χερακια μας
 
  • Like
Αντιδράσεις: venoss
Απάντηση: Ποια links/posts απαγορεύονται

εγω παντως θα συμφωνησω με αυτα που λεει ο συνομιλητης μου νεκταρ
μαλλον καποιοι συνομιλητες θελουν φροντιστηριο για να ξεσκονισουν τις γνωσεις τους γυρω απο το διαδικτυο και τους κανονες καλης συμπεριφορας.

η καθε ιστοσελιδα στο διαδικτυο εχει καποιον ιδιοκτητη και καποιους υπευθυνους που βγαζουν καποιους κανονες που αφορουν την ομαλη και καλη λειτουργια της ιστοσελιδας αν καποιος δεν συμφωνει με αυτους απλα δεν μπαινει στην συγκεκριμενη ιστοσελιδα.

θα πρεπει να καταλαβουμε οτι για οτι λεμε/γραφουμε εμεις οι απλοι χρηστες καποιοι αλλοι ανθρωποι ειναι υπευθυνοι και μπορει να λογοδοτησουν στις αρμοδιες αρχες για αυτο κατα την προσωπικη μου αποψη θα πρεπει να προσεχουμε τι λεμε μην εκθετουμε ανθρωπους που δεν μας φταινε σε τιποτα

Με εκτιμηση προς ολους/ες και χωρις καμια διαθεση παρεξηγησης

Ηλίας
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Ποια links/posts απαγορεύονται

Σας γράφει κάτι ο άνθρωπος με το καλό και προφανώς γιατί υπάρχουν συγκεκριμένοι λόγοι, εκεί, να βγει ο εξυπνακισμός και η αντιδραστικότητα του έλληνα, κόντρα στην κόντρα.
Πάντα βέβαια με την απαραίτητη περί πολιτικαλυ κορεκτνες κουβέντα που κουράζει.
Μία ζωή τα ίδια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ και awax
Απάντηση: Ποια links/posts απαγορεύονται

Το INFOBETO στη μακρόχρονη ιστορία του εχει δείξει ότι είναι στο πλευρό του παίκτη και είναι κατά της φίμωσης και της ελεύθερης έκφρασης.
Υπάρχουν όμως κάποια πράγματα που δεν μπορούν να λέγονται δημόσια σύμφωνα πάντα με την δική μας υποκειμενική κρίση.
Στην παρούσα φάση αποφασίσαμε λόγο των τελευταίων εξελίξεων, ότι η δημοσίευση τρόπων παράκαμψης των φραγών των providers είναι κάτι που δεν επιθυμούμε να βλέπουμε στο forum μας.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Καταλαβαινω απολυτως τους λογους που οδηγησαν τους συντελεστες του infobeto σε μια τετοια αποφαση και θα τους σε σεβαστω , απο την αλλη δεν μπορω να μην σχολιασω οτι βλεπω μπρος στα ματια μου να πεφτει και το τελευταιο οχυρο της ελευθεριας της εκφρασης : Το ιδιο το πανισχυρο διαδικτυο!!!

Κανω συνειρμους με την κατοχη οπου επιανε κανεις ντοιτσε βελλε και bbc για να ενημερωθει!!!
Τελοσπαντων υπαρχει κι ενα θετικο οταν η χουντα νιωσει πανισχυρη και αηττητη τοτε ειναι περισσοτερο τρωτη!
Το πιο βαθυ σκοταδι ειναι λιγο πριν την αυγη...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ, awax και SAKHS
Απάντηση: Ποια links/posts απαγορεύονται

Διαφωνώ και εγώ με τις βρισιές (και τις βρυσιές :cool:)
<o:p></o:p>
Μέσα από τη μεγάλη μου καρδιά θέλω να τους ευχηθώ, να βρεθεί κάποιος και όσο μας προστατεύουν αυτοί, 100 φορές παραπάνω να τους προστατέψει αυτός!
<o:p></o:p>
Της προστασίας θα γίνει....:twis:
 
Απάντηση: Ποια links/posts απαγορεύονται

φουτουριστικό καλωσόρισμα

κάπως έτσι θα μπορούσε να είναι ένα μονοπώλιο (π.χ. οπάπ,

Αν είναι να "χάσω" το infobeto επειδή εσύ ήρθες να ενημερωθείς για τους "παράνομους" τρόπους, να υβρίσεις πολιτικούς, providers και τρέχα γύρευε προτιμώ να χάσω εσένα και όλους όσους ήρθαν με τέτοιο σκοπό και να μείνουμε 5-10-20 όσοι μείνουν αλλά να υπάρχει το infobeto.

Το infobeto για μένα πάνω από ΟΛΟΥΣ και ΟΛΑ και ας μείνει να συζητάει για συνταγές μαγειρικής, για ζώδια, για ταξίδια κτλπ.

<dl class="stats"><dt>Ημερομηνία Εγγραφής μου: 10-08-2003
</dt></dl>Αριθμός μηνυμάτων: 35.605

Παρεμπιπτόντως συμπληρώνω και 10 χρόνια στο φόρουμ
Αν σου λένε αυτά κάτι εμένα μου λένε πααααρα πολλά πράγματα. Άλλωστε πλην του infobeto υπάρχουν και άλλα φόρουμ και μπλόγκ. Σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε αυτοί είναι οι κανόνες :sign:
 
Απάντηση: Ποια links/posts απαγορεύονται

Αν είναι να "χάσω" το infobeto επειδή εσύ ήρθες να ενημερωθείς για τους "παράνομους" τρόπους, να υβρίσεις πολιτικούς, providers και τρέχα γύρευε προτιμώ να χάσω εσένα και όλους όσους ήρθαν με τέτοιο σκοπό και να μείνουμε 5-10-20 όσοι μείνουν αλλά να υπάρχει το infobeto.

Το infobeto για μένα πάνω από ΟΛΟΥΣ και ΟΛΑ και ας μείνει να συζητάει για συνταγές μαγειρικής, για ζώδια, για ταξίδια κτλπ.

<dl class="stats"><dt>Ημερομηνία Εγγραφής μου: 10-08-2003
</dt></dl>Αριθμός μηνυμάτων: 35.605

Παρεμπιπτόντως συμπληρώνω και 10 χρόνια στο φόρουμ
Αν σου λένε αυτά κάτι εμένα μου λένε πααααρα πολλά πράγματα. Άλλωστε πλην του infobeto υπάρχουν και άλλα φόρουμ και μπλόγκ. Σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε αυτοί είναι οι κανόνες :sign:

το μηνυμα του πιο πανω συνομιλητη εμενα προσωπικα που ειμαι νεος στην παρεα σας με καλυψε απολυτα.

αλλωστε ειναι γνωστο σε ολους/ες φανταζομαι

οτι αλλες ιστοσελιδες κοιτανε την ποσοτητα των χρηστων και αλλες την ποιοτητα

αναλογα επιλεγεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ και awax
Απάντηση: Ποια links/posts απαγορεύονται

Καλησπέρα σε όλους,
διαβάζοντας το θέμα συμφωνώ και εγώ απολύτως με τούς περιορισμούς των Διαχειριστών γιατί αυτοί θα δώσουν εξηγήσεις για τα θέματα που αναρτούμε εμείς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Ποια links/posts απαγορεύονται

Το θέμα με την εταιρεία που ανοίχτηκε το έσβησα εγώ. Έχουμε πει 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 φορές σταματήστε να ποστάρετε θέματα του στυλ "Αυτή δεν είναι στην λίστα γιατί?, κινδυνεύουμε ή όχι" κτλπ. Βγάζουμε μόνοι μας τα μάτια μας.
Φοβάστε να παίξετε έχετε αμφιβολίες? Μην παίζεται τέλος αλλά μην πάτε να μας κάψετε και όλους τους άλλους.

Παρόμοια θέματα θα συνεχίζονται να διαγράφονται.

Ευχαριστώ για την κατανόηση :sign:
 
Εγώ δεν έχω βάλει ποτέ link που να παραπέμπει σε παράνομο στοιχηματικό σάϊτ (σε μη στοιχηματικό που το χαρακτήρισαν στοιχηματικό οι κ.κ. της ΕΕΠΠ έχω).
Αλλά και δεν χρησιμεύει. Μπείτε σε όποια εταιρεία θέλετε με χρήση vpn. Μετά ; Δεν΄σε παίζει.
Βλακώδης ιστορία, αν ήταν μόνο η ... έλλειψη link θα κοιμόμαστε όλοι ήσυχα στο κρεββάτι μας και δεν θα μας απασχολούσε το θέμα του βλακ-λιστ.
Το φόρουμ πως και έπεσε στο επίπεδο των web-illiterates του βουνού ;

Τώρα με τους πρωθυπουργούς, τι είναι βρισιά ;
Δλδ. αν λέγαμε το παλιό που λέγαμε "ο Αντρέας στο στρατό" θα τρώγαμε διαγραφή ; Το "Τσιριμώκο μασκαρά" ;
 
Εγώ δεν έχω βάλει ποτέ link που να παραπέμπει σε παράνομο στοιχηματικό σάϊτ (σε μη στοιχηματικό που το χαρακτήρισαν στοιχηματικό οι κ.κ. της ΕΕΠΠ έχω).
Αλλά και δεν χρησιμεύει. Μπείτε σε όποια εταιρεία θέλετε με χρήση vpn. Μετά ; Δεν΄σε παίζει.
Βλακώδης ιστορία, αν ήταν μόνο η ... έλλειψη link θα κοιμόμαστε όλοι ήσυχα στο κρεββάτι μας και δεν θα μας απασχολούσε το θέμα του βλακ-λιστ.
Το φόρουμ πως και έπεσε στο επίπεδο των web-illiterates του βουνού ;

Τώρα με τους πρωθυπουργούς, τι είναι βρισιά ;
Δλδ. αν λέγαμε το παλιό που λέγαμε "ο Αντρέας στο στρατό" θα τρώγαμε διαγραφή ; Το "Τσιριμώκο μασκαρά" ;

Νίκο διάβασες μια ανακοίνωση που είχαμε κάνει πριν 6 χρόνια... οταν υπήρχε θέμα με τις παράνομες...
Οπότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι...



Το αβατάρ μου γιατί έγινε έτσι μικράκι ;

Ολων έγινε μικράκι γιατί αλλάξαμε forum που έχει διαφορετικές προδιαγραφές.
 
Νίκο διάβασες μια ανακοίνωση που είχαμε κάνει πριν 6 χρόνια... οταν υπήρχε θέμα με τις παράνομες...
Οπότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι...





Ολων έγινε μικράκι γιατί αλλάξαμε forum που έχει διαφορετικές προδιαγραφές.

Νίκο διάβασες μια ανακοίνωση που είχαμε κάνει πριν 6 χρόνια... οταν υπήρχε θέμα με τις παράνομες...
Οπότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι...





Ολων έγινε μικράκι γιατί αλλάξαμε forum που έχει διαφορετικές προδιαγραφές.

Α' πριν έξη χρόνια είναι αυτό.
Και το έκανες στίκυ.
Πάντως οι εταιρείες τώρα πιά βλακλιστάρονται μόνες τους και επίσης το δηλώνουν στα διαφημιστικά μπάνερ τους με τον κώδικα geobanner, ώστε να μην προβάλονται αυτά σε χώρες που δεν παίζουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...