Πραγματικά πρόσωπα ή ψεύτικες φωτογραφίες tipsters?

elkier

New Member
11 Μαρ 2020
3
0
1
Καλησπέρα σας.Αναζητώντας στο ιντερνετ έχω δει tipsters με ιστορικό προβλέψεων από το 2015 με ποσοστό επιτυχίας 88% και μάλιστα σε αποδόσεις ανω του 2 μ.ο. Οι αγορές μεμονωμένων παιχνιδιών ξεκινούν από τα 10€ και φτάνουμε μέχρι και τις 2 χιλιάδες ευρώ και άνω για ακριβή σκορ.Θα αναρωτηθεί κάποιος αν το ιστορικό είναι πραγματικό.Επειδή το βαλάντιο μου δεν καλύπτει τέτοιες αγορές έγινα συνδρομητής για ένα tip ημερησίως με περίπου 290 μηνιαίως και το ιστορικό είναι πραγματικό, τουλάχιστον για τα στοιχήματα που λαμβάνω καθημερινά στο email μου.Το ποσοστό επιτυχίας του tipster που ακολουθώ είναι περίπου 65%, διόλου ικανοποιητικό.Ο tipster που ακολουθώ μάλιστα έχει Ελληνικό όνομα που δεν ξέρω αν πρέπει για λόγους διαφήμισης να το αναφέρω εδώ, εξάλλου διατηρώ αμφιβολίες αν όλοι οι tipsters που βλέπω υπάρχουν πραγματικά.Οσο και να αναζήτηση στα sociα media , δεν βρήκα κανέναν.
Ευχαριστώ πολύ
 
Ψαξε και μερικους άλλους που σου βαζω παρακάτω.... Παίρνουν βέβαια πολλά λεφτα ανα πικ αλλά τα αξιζουν μιας και τα ποσοστά είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. Αν σου κανουν πες μου να μεσολαβησω να σου κανουν σκόντο

Tipster Yield
ΠΡΑΓΙΑΣ +42.95%
ΗΛΙΑΚΗΣ +24.28%
ΠΕΝΝΟΣ +16.14%
 
Τα γράφεις και λίγο μπερδεμένα (τελικά είναι 88% ή 65% οεο ;;; ) , αλλά συγγνώμη που θα το πω έτσι, είσαι μεγάλο χαπατο αν είδες 88% hit rate σε αποδόσεις 2.00+ και πλήρωσες 290(!!!!!) ευρώ για 30 πικς.
Τώρα αν το όνομα του είναι πραγματικό ή όχι, κλαιν. Ούτε εγώ είμαι η Γκρέις Κέλι, αλλά ουδεμία σημασία έχει αυτό.
 
Εδώ παραθέτω την εμπειρία μου (φυσικά και είμαι υπεύθυνος για την επιλογή την οποία ο καθένας μπορεί να χαρακτηρίσει) ωστόσο ο λόγος που το κάνω, είναι αν κάποιος έχει βιώσει κάτι αντίστοιχο ή έχει προσωπική άποψη επί του θέματος.Αν δηλαδή μιλάμε για πραγματικά πρόσωπα ή για ψεύτικα.
 
Κι εγώ για πραγματικά πρόσωπα σου μίλησα με πραγματικά ονόματα, με πραγματικά ποσοστά.
Για άλλους που λες εσύ, αυτό που έχω διαπιστώσει είναι ότι η κοροϊδία πάει σύννεφο, και τα πειραγμένα ποσοστά και πικς είναι καθημερινότητα.
Όποιος τολμά, έχει δημόσια το όνομά του, τα πικς του και τα ποσοστά του. Αλλά τέτοιους με τόσο μεγάλα "κάκαλα", εγω ξέρω μόνο σε ένα site. 20 χρόνια τώρα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: animusbet, okonski και fairplay
Αν για παράδειγμα ήσουν ένας τίπστερ με επιτυχία 80% σε σημεία διπλασιασμού μάλιστα,τότε για ποιο λόγο θα πούλαγες τα σημεία σου εφόσον θα μπορούσες να τα ποντάρεις και να γεμίσεις την τσέπη σου?
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover, magon και goal2
Τα γράφεις και λίγο μπερδεμένα (τελικά είναι 88% ή 65% οεο ;;; ) , αλλά συγγνώμη που θα το πω έτσι, είσαι μεγάλο χαπατο αν είδες 88% hit rate σε αποδόσεις 2.00+ και πλήρωσες 290(!!!!!) ευρώ για 30 πικς.
Τώρα αν το όνομα του είναι πραγματικό ή όχι, κλαιν. Ούτε εγώ είμαι η Γκρέις Κέλι, αλλά ουδεμία σημασία έχει αυτό.
Α ώστε δεν είσαι η Γκρέις Κέλι ε?? Κάτι είχα υποψιαστεί :p
 
Καλησπέρα σας.Αναζητώντας στο ιντερνετ έχω δει tipsters με ιστορικό προβλέψεων από το 2015 με ποσοστό επιτυχίας 88% και μάλιστα σε αποδόσεις ανω του 2 μ.ο. Οι αγορές μεμονωμένων παιχνιδιών ξεκινούν από τα 10€ και φτάνουμε μέχρι και τις 2 χιλιάδες ευρώ και άνω για ακριβή σκορ.Θα αναρωτηθεί κάποιος αν το ιστορικό είναι πραγματικό.Επειδή το βαλάντιο μου δεν καλύπτει τέτοιες αγορές έγινα συνδρομητής για ένα tip ημερησίως με περίπου 290 μηνιαίως και το ιστορικό είναι πραγματικό, τουλάχιστον για τα στοιχήματα που λαμβάνω καθημερινά στο email μου.Το ποσοστό επιτυχίας του tipster που ακολουθώ είναι περίπου 65%, διόλου ικανοποιητικό.Ο tipster που ακολουθώ μάλιστα έχει Ελληνικό όνομα που δεν ξέρω αν πρέπει για λόγους διαφήμισης να το αναφέρω εδώ, εξάλλου διατηρώ αμφιβολίες αν όλοι οι tipsters που βλέπω υπάρχουν πραγματικά.Οσο και να αναζήτηση στα sociα media , δεν βρήκα κανέναν.
Ευχαριστώ πολύ
Αδερφέ 88% σε μ.ο 2 απόδοση δεν γίνεται οπότε μάλλον έχεις να κάνεις με απατεώνες. Γενικά υπάρχουν διάφορα δίκτυα παρόμοιων ιστοσελίδων που μπορεί να τα τρέχει το ίδιο άτομο, στεγάζονται στον ίδιο server και πουλάνε tips σε στυλ 90% win rate με 300 ευρω το pick ή μπορεί να φτάνουν και κάποιες χιλιάδες ευρώ σε ακριβή σκορ ή ανατροπές.

Αν θες να είσαι αρκετά σίγουρος για το αν ένας tipster είναι καλός ή όχι τότε απλά κοίτα τις αποδόσεις που δίνει και σύγκρινε τες με τις αποδόσεις τις pinnacle πριν αρχίσει ο αγώνας. Αν ο tipster αυτός δεν κερδίζει τα closing odds τουλάχιστον στο 60% των παιχνιδιών που προτείνει τότε δεν αξίζει να του δώσεις ούτε cent του ευρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon και Tigres
Moνο καποιος δημαρχος στην Θεσσαλια μπορει 88%..Α και το συνεταιρακι του blue sky ,που ειχε δηλωσει στην δικη του Σκαι οτι εβγαζε πανω απο 90%, με βαση καποιους τζιρους που με καποιο μαγικο τροπο μπορει και βλεπει μονο αυτος.
 
Αν για παράδειγμα ήσουν ένας τίπστερ με επιτυχία 80% σε σημεία διπλασιασμού μάλιστα,τότε για ποιο λόγο θα πούλαγες τα σημεία σου εφόσον θα μπορούσες να τα ποντάρεις και να γεμίσεις την τσέπη σου?
γιατι θα ειχες λιμιτ μεχρι και στο λογαριασμο των μακρινων συγγενων σου, lol

προφανως δεν υπαρχει τετοιος ανθρωπος βεβαια με τετοια ποσοστά, αλλα και 60% να ηταν , πάλι μετα από λιγο καιρο , δε θα τον αφηνε καμια εταιρεια να παιξει
 
γιατι θα ειχες λιμιτ μεχρι και στο λογαριασμο των μακρινων συγγενων σου, lol
προφανως δεν υπαρχει τετοιος ανθρωπος βεβαια με τετοια ποσοστά, αλλα και 60% να ηταν , πάλι μετα από λιγο καιρο , δε θα τον αφηνε καμια εταιρεια να παιξει
Παιζει σε ελευθερη αγορα sharp εταιριες, η ΟΠΑΠ εστω και αν χαραμιζει μερος του κερδους.Συνηθως το προβλημα δεν ειναι μονο αυτο.Πολλοι ειναι κοτες και τζαμπατζηδες που πανε να κονομησουν εκ του ασφαλους χωρις να ρισκαρουν δικα τους χρηματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος