Προγνωστικά 2024

Αφού για γελοίους λόγους δεν έπαιξα σήμερα τη 1η μου επιλογή, τον Maroszan με 1,75, θα προτείνω τη 2η

Korda (2,6)

Αυτόν τον Hurkacz κάποια στιγμή θα τον σιχτιρισω μέχρι τραυματισμού.... Οποτε τον πιστεύω χανει στο ΤΒ με γελοιοτητες (συνήθως με μεγάλες αποδόσεις). Οποτε τον κοντραρω (σπάνια) όπως σήμερα, πάει σε 50-50 σετ και κερδίζει στο όριο ενω ο Korda έχασε τις σημαντικές ευκαιρίες....

Jarry-Medvedev:

Σωστά bets με σειρά:

Jarry (+1,5 games in1st set) (2,5)
TB in match (2,25)
Jarry (5,5)

ΥΓ: Ο καθενας διαλέγει ότι θελει

Jarry-Medvedev:

Σωστά bets με σειρά:

Jarry (+1,5 games in1st set) (2,5)
TB in match (2,25)
Jarry (5,5)

ΥΓ: Ο καθενας διαλέγει ότι θελει
1/3 αλλα έτσι όπως παίχτηκαν απλά χάθηκε ένα μικρό bet νίκης. Στο μόνο που λυπάμαι είναι πως ήρθε ανάποδα το ΤΒ. Και επίσης κρίμα γιατί το 2ο σετ έπρεπε να το πάρει ο Jarry και να παιχτεί ένα 3ο σετ.

OSFP-Fener: 2 (2,6)

Γράφω αυτό το post 5 μέρες νωρίτερα, όχι γιατί πιστεύω ότι θα αλλάξει αποδόσεις, αλλά γιατί έχω χρόνο.
Αν τα ματς της Πέμπτης (ΠΑΟ και Monaco) κάνουν το λογικό 2/2 στα πανευκολα εντός έδρας τους, η κατάταξη στο top4 θα είναι Real/Pao/Monaco/Barcelona ανεξαρτητου αποτελεσματος στο ματς της Barcelona.
Έτσι το ματς του Ολυμπιακου με τη Fener είναι απλά ένα ματς κατάταξης για τις θέσεις 5-6. Και σε αυτό το ματς, νομίζω πως η λογική λέει πως θα κάνουν μπαμ ποιος θα ΧΑΣΕΙ!!!! Και δε λέω πως η Monaco είναι χειρότερη ομάδα, προς Θεού!!! Αλλά όλη η σεζόν γίνεται για να έχεις πλεονέκτημα έδρας, πράγμα που η Monaco δεν έχει. Πάω όμως και σε μερικά αλλα στοιχεία εκτός της μη έδρας της Monaco, που θα κάνει τον ΟΣΦΠ (αλλά και τη Fener) να επιλέξει Monaco:

1)H Barca έχει βαριά έδρα η οποία επηρεάζει ψυχολογικά τους διαιτητές
2)Η Barca θεωρητικά έχει την υποστήριξη της Euroleague
3)Οι ισπανικές ομάδες ανέκαθεν είχαν σφυρίγματα στα play-offs
4)Φέτος ο ΟΣΦΠ είναι κάκιστος με τις ισπανικές. Έχει μόλις 1/8 νίκες και αυτή με τη Valencia εκτός. 0/2 με Barca.
5)Τη Monaco διαχρονικά την έχει τη τελευταία διετία.
6)H Monaco αν και τρέχει το καλύτερο σερί στα τελευταία 10 ματς, είχε ένα πολύ ευνοϊκό προγραμμα στο τέλος με πολλά εντός έδρας ματς με ομάδες του κάτω μισού της καταταξης και το περίεργο είναι πως στα τελευταία 6-7 ματς έχει κερδίσει όλα της τα παιχνίδια αγκομαχωντας στους 1-3 πόντους με μεγάλες ανατροπές σε κάποια ενώ γνώρισε και μια βαριά ήττα. Αυτό δείχνει πως ισως είναι σε ένα σχετικό ντεφορμαρισμα παρά τα θετικά αποτελέσματα.

Επειδή τον Μπαρτζώκα τον θεωρώ γάτα μεγάλη, δε νομίζω ότι θα πέσει στη παγίδα του ότι κερδίζω τους πάντες και έτσι πάω για τη νίκη.

Το μεγάλο ερώτημα είναι το γιατί να κερδίσει η Fener, αφού και αυτή το ίδιο θέλει και το ίδιο πιστευει για τη Barcelona/Monaco.

Η απάντηση θεωρώ ότι είναι ο Jasikevicius!!!! Ο Λιθουανός απολύθηκε από τη Barcelona ως "άχρηστος" μετά από αποτυχημένες προσπάθειες κατάκτησης της Euroleague με μεγάλο budget. Αν και επίσης τον θεωρώ γάτα να πέσει σε τέτοια παιχνίδια, δε νομίζω ότι θα τον χαλάσει να κυνηγήσει μια ρεβάνς ενάντια στην πρώην ομάδα του!!!!

Τελευταία επεξεργασία:
Τώρα μεταξύ μας επειδή τελευταία έχεις καταστρέψει αρκετούς εεε ήσουν άτυχος ήθελα να πω μήπως να το έπαιζες ανάποδα :p

• Like
Αντιδράσεις: Kavajim
Πραγματικά θα ήθελα να δω τι γράφεται ή τι μπορεί να λέει ο Sarunas σε δηλώσεις.... Οπότε η συνεισφορά θα είναι μεγάλη στο ποσο μεγάλο ή όχι θα είναι το bet.

Και επίσης γράψε τα θέλω σου... Τι προτιμάς? Monaco ή Barcelona?

• Like
Αντιδράσεις: ERRTZANKARNAVALI και KANAVALIERRTZAN
OSFP-Fener: 2 (2,6)

Γράφω αυτό το post 5 μέρες νωρίτερα, όχι γιατί πιστεύω ότι θα αλλάξει αποδόσεις, αλλά γιατί έχω χρόνο.
Αν τα ματς της Πέμπτης (ΠΑΟ και Monaco) κάνουν το λογικό 2/2 στα πανευκολα εντός έδρας τους, η κατάταξη στο top4 θα είναι Real/Pao/Monaco/Barcelona ανεξαρτητου αποτελεσματος στο ματς της Barcelona.
Έτσι το ματς του Ολυμπιακου με τη Fener είναι απλά ένα ματς κατάταξης για τις θέσεις 5-6. Και σε αυτό το ματς, νομίζω πως η λογική λέει πως θα κάνουν μπαμ ποιος θα ΧΑΣΕΙ!!!! Και δε λέω πως η Monaco είναι χειρότερη ομάδα, προς Θεού!!! Αλλά όλη η σεζόν γίνεται για να έχεις πλεονέκτημα έδρας, πράγμα που η Monaco δεν έχει. Πάω όμως και σε μερικά αλλα στοιχεία εκτός της μη έδρας της Monaco, που θα κάνει τον ΟΣΦΠ (αλλά και τη Fener) να επιλέξει Monaco:

1)H Barca έχει βαριά έδρα η οποία επηρεάζει ψυχολογικά τους διαιτητές
2)Η Barca θεωρητικά έχει την υποστήριξη της Euroleague
3)Οι ισπανικές ομάδες ανέκαθεν είχαν σφυρίγματα στα play-offs
4)Φέτος ο ΟΣΦΠ είναι κάκιστος με τις ισπανικές. Έχει μόλις 1/8 νίκες και αυτή με τη Valencia εκτός. 0/2 με Barca.
5)Τη Monaco διαχρονικά την έχει τη τελευταία διετία.
6)H Monaco αν και τρέχει το καλύτερο σερί στα τελευταία 10 ματς, είχε ένα πολύ ευνοϊκό προγραμμα στο τέλος με πολλά εντός έδρας ματς με ομάδες του κάτω μισού της καταταξης και το περίεργο είναι πως στα τελευταία 6-7 ματς έχει κερδίσει όλα της τα παιχνίδια αγκομαχωντας στους 1-3 πόντους με μεγάλες ανατροπές σε κάποια ενώ γνώρισε και μια βαριά ήττα. Αυτό δείχνει πως ισως είναι σε ένα σχετικό ντεφορμαρισμα παρά τα θετικά αποτελέσματα.

Επειδή τον Μπαρτζώκα τον θεωρώ γάτα μεγάλη, δε νομίζω ότι θα πέσει στη παγίδα του ότι κερδίζω τους πάντες και έτσι πάω για τη νίκη.

Το μεγάλο ερώτημα είναι το γιατί να κερδίσει η Fener, αφού και αυτή το ίδιο θέλει και το ίδιο πιστευει για τη Barcelona/Monaco.

Η απάντηση θεωρώ ότι είναι ο Jasikevicius!!!! Ο Λιθουανός απολύθηκε από τη Barcelona ως "άχρηστος" μετά από αποτυχημένες προσπάθειες κατάκτησης της Euroleague με μεγάλο budget. Αν και επίσης τον θεωρώ γάτα να πέσει σε τέτοια παιχνίδια, δε νομίζω ότι θα τον χαλάσει να κυνηγήσει μια ρεβάνς ενάντια στην πρώην ομάδα του!!!!
Εύχομαι από καρδιάς ο ΟΣΦΠ να χάσει με 3-2 στη σειρά με απίστευτο σπρώξιμο της Barcelona από τη διαιτησία. Τέτοιο σπρώξιμο που να μην έχει ξαναγίνει...
Ενώ παράλληλα να βλέπει τη Fener να περνάει με 3-0/3-1 στο F4

Προγνωστικά

• 16:00
    ΕΡΤ1
    • Σλοβακία - Ουκρανία
  • 19:00
    ΕΡΤ1
    • Πολωνία - Αυστρία
  • 22:00
    ΕΡΤ1
    • Ολλανδία - Γαλλία
  • 20:00
    ΕΡΤ2
    • Ελλάδα - Πολωνία
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3335
  • Αύριο 22-06-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Euro Ουγγαρία - Ελβετία 1-2 σρο 75΄....θεωρώ πως θα έχουμε ενα ακόμα γκολ και μια ακόμα κάρτα...από 1.95 το καθένα
  • animusbet animusbet:
    Θα το βάλει ο Κλάινχάισλερ:)
  • PANATHA PANATHA:
    Αθλια Κροατία..ούτε με πέναλτι δεν μπορείς να σκοράρεις
  • PANATHA PANATHA:
    Ιταλία - Αλβανία 2-2 ημίχρονο...θεωρώ πως θα έχει 2 ακόμα γκολ....Over 4,5 @2.00
  • Ertzan Ertzan:
    ποιο 2-2 μάνα μου 2-1 είναι, άλλον αγώνα βλέπεις μου φαίνεται
  • PANATHA PANATHA:
    Ελα ρε....ενα λαθος καναμε
  • PANATHA PANATHA:
    αμεσως εσυ....
  • PANATHA PANATHA:
    Μπορει να ειναι και προφητικο!
  • Ertzan Ertzan:
    πιθανό
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης Sabat...bet365 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "BETFAIR" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • betover Forum Bot:
    Ο χρήστης betover ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Euro 2024" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Το ψηνουν το γκολ οι Ολλανδοι...
  • PANATHA PANATHA:
    Ενα ματς την Παρασκευη...3 το Σαββατο...1 τωρα...ολα Over 1,5 πρωτο μερος...
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Και αρκετα γκολ με σουτ εξω απο την περιοχη...
  • PANATHA PANATHA:
    Παλι παμε για Over 1,5 πρωτο ημίχρονο
    +1
  • Eric Castel Forum Bot:
    Ο χρήστης Eric Castel ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "It's coming Xome ?" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ταβερνιάρης δηλώνει πως αν το ΝΒΑ θέλει έναν Ευρωπαίο προπονητή είναι έτοιμος μιλάμε ΤΟ νούμερο. Νομίζει πως τα καραγκιοζιλίκια που κάνει εδώ θα τα ανεχτούν εκεί :paidi:
  • animusbet animusbet:
    του είπες χρόνια πολλά για χτες? :twis:
  • R Forum Bot:
    Ο χρήστης riri91 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Δήλωση σε εφορία" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Arda Guler όνομα και πράμα :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Γιάννης Γκούμας της Τουρκίας 2ος καλύτερος παίκτης στον αποψινό αγώνα και εσείς τον φάγατε καθίστε τώρα να παίξετε με παιδάκια :smk1:
  • Infobetakias Forum Bot:
  • X X12GURU:
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΑΝΑ ΛΕΠΤΟ ΠΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΩΝ, ΤΖΙΡΟΥΣ, ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΚΤΛ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
  • cosmicsports Forum Bot:
  • cosmicsports Forum Bot:
    Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αμερικάνικες εκλογές" στο Συστήματα για το στοίχημα.
    cosmicsports Forum Bot: Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αμερικάνικες εκλογές" στο Συστήματα...