Προγνωστικά 2024

Struff-Alcaraz: Struff to take a set (2,25) Stoiximan

Struff-Alcaraz: 1 (4,65) Novibet

O Struff προέρχεται από το 1ο τίτλο καριέρας τη προηγούμενη βδομάδα στο Μόναχο σε ένα αντίστοιχο τουρνουά αλλά σε πιο κρύες θερμοκρασίες.
Πέρυσι εδώ είχε φτάσει στο τελικό και έχει πολλούς βαθμούς να υπερασπιστεί. Το θέμα όμως δεν είναι βαθμοί, αλλά το ότι αγαπά τις συνθήκες και το ότι είναι σε εξαιρετική φόρμα.
Παίζει ένα στυλ με τρομερά δυνατό σέρβις (όπου εδώ μπορεί να το στηρίξει) και με βαριά flat χτυπήματα από τη baseline.
Πέρυσι στο τελικό έπαιξε με τον Alcaraz, όπου του πήρε σετ και έχασε 2-1. Όμως πέρυσι είχε παίξει σχεδον όλα τα ματς του 3σετα μέχρι και το τελικό, ενώ εδώ έχει 6/6 ματς σε Μόναχο και Μαδρίτη με 2-0.
Ο Alcaraz από την άλλη αν και είναι σε αγαπημένο τουρνουά και πάει για τη 3η συνεχόμενη κατάκτηση, έρχεται από τραυματισμό και ακόμα και σε σημερινές δηλώσεις λέει πως δε παίζει με μεγάλη ένταση τα χτυπήματα του, φοβούμενος κάποια υποτροπή.
Όλοι ξέρουμε τη διαφορά επιπέδου. Όμως με βασικό στόχο την υγεία και τα grand slams, δε πιστεύω πως ο Alcaraz έχει οδηγίες να πιέσει το χέρι του αν δει πως δε του βγαίνει το ματς.

Δε ξέρω ποιο bet είναι καλύτερο. Εγώ θα πάρω και τα 2 με διαφοροποιημένα πονταρίσματα. Πάντως πιστεύω αρκετά και τη νίκη καρφί

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Nadal-Lehecka: 2 (1,95) Novibet

O Nadal στη συνέντευξη τύπου ανέφερε πως προσπάθησε να τελειώσει το ματς στο 2ο σετ για να μη καταπονηθεί σωματικά αλλά δυστυχώς δε τα κατάφερε και έτσι κουράστηκε πέραν του δέοντος. Ο ίδιος ανέφερε πως ίσως αύριο δε κατέβει να παίξει γιατί χωρίς μια μέρα ξεκούραση είναι δύσκολο για το σώμα του να αντέξει.
Δε ξέρω αν τελικά γίνει το ματς (δε το πολυπιστεύω), αλλά το 2πλο έχει πλέον μεγάλες πιθανότητες αν γινει

• Like
Μπορεί για ακόμη μια μέρα να πιάσαμε τα 2 βασικά bets (σετ του Struff και τον Lehecka), αλλά όταν χάνεις το 4,65 του Struff στο ΤΒ του 3ου σετ ενώ είχε χάσει πριν ΒΡ και το 6,75 του Khachanov ενώ είναι κοντά στo break στο 3ο σετ κάπου είναι κρίμα.
Όταν παράλληλα τα όνειρα του Zverev έσβησαν....

Κρίμα, που δεν είμαστε λίγο τυχεροί στις λεπτομέρειες στα μεγάλα σε απόδοση bets.

• Like
Fritz-Cerundolo: 2 (2,68) Novibet

Πραγματικά δε καταλαβαίνω γιατί ο Fritz δίνεται τόσο μεγάλο φαβορί εδω. Οκ ξέρω ότι είναι αρκετά γρήγορη η Μαδρίτη, αλλά δε παύει να είναι χώμα και οι κινήσεις του Αργεντινού είναι κομμένες και ραμμένες για εδω.
Εκτός αυτού, χτες έδειξε να βρίσκεται σε τρομερή κατάσταση ακόμα και αν ο Zverev ήταν σκιά του εαυτου του.
Ενας παίχτης που έχασε με κάτω τα χέρια από τον Struff, δε θα τον έδινα πάνω από το equal με τον Cerundolo.

• Like
Rublev-Alcaraz: Rublev to take a set (2,18) Stoiximan

O Alcaraz δεν ήταν καλός χτες. Δεν ηταν καλός από το σέρβις, ενώ παράλληλα το φορχαντ του ήταν εμφανώς αδύναμο. Ο Rublev αν και κακός το τελευταίο διάστημα, εδώ στη Μαδρίτη παίζει σε ένα παραπάνω level. Πιστεύω πως θα έχει τις ευκαιρίες για ένα σετ ή ακόμα και το ματς αλλά δε θα πάρει μεγάλο ποντάρισμα

• Like
Rublev-Alcaraz: Rublev to take a set (2,18) Stoiximan

O Alcaraz δεν ήταν καλός χτες. Δεν ηταν καλός από το σέρβις, ενώ παράλληλα το φορχαντ του ήταν εμφανώς αδύναμο. Ο Rublev αν και κακός το τελευταίο διάστημα, εδώ στη Μαδρίτη παίζει σε ένα παραπάνω level. Πιστεύω πως θα έχει τις ευκαιρίες για ένα σετ ή ακόμα και το ματς αλλά δε θα πάρει μεγάλο ποντάρισμα
Άλλο ένα στο σακούλι..

• Like
Όλο λέμε θα χάσει ο alcaraz και έχασε σήμερα τελικά. Κρίμα που δε βγάλαμε 2πλο κέρδος αν και έκανε μπαμ

• Like
O Alcaraz εν τέλει έχασε. Τον κοντραραμε χτες στο 4,65 και κέρδισε στο ΤΒ του 3ου σετ. Σήμερα δε πήγαμε στην ήττα του και έχασε. Ο Sinner που τον κυνηγήσαμε χτες στο 6,75 κέρδισε με ανατροπή. Σήμερα με τον FAA δε θα κατέβει. Ο Nadal αποκλείστηκε, το ίδιο ο Tsitsipas από το 1ο γύρο, καπάκι ο Ruud, o Rune, o Dimitrov κτλ....
Ότι περιμέναμε ως ένα βαθμό.

Και τι κάναμε πήραμε τον 2 φορές νικητή και τον 3 φορές finalist. Δυστυχώς αν και το 20 έφτασε και 8 μετά από ένα ματς, τελικά έφυγε και αυτός και ο νικητής θα είναι κάποιος νέος πρωταθλητής....

Μιλάμε για κατάρα στις μεγάλες αποδόσεις. Πάει το 4,65 όπως και το 6,75 όπως και το 20... Αν και τα 2 πρώτα ήταν πολύ πολύ κοντά...

ΥΓ: Για το 2,68 του Cerundolo τι να πω πάλι??? Αδιανόητο!!! Το 1ο σετ χάθηκε εύκολα αλλά δε με πείραξε. Στο 2ο μετά το 2-2 τα πράγματα έδειχναν πως πάει για ισοφάριση και έτσι έγινε με 6-3. Όσο για το 3ο μέχρι και το 4-3 όλα τα service games του Cerundolo τελείωσαν με 0 ή 15 και όλα του Fritz ήταν στο 15-30 με 30-30 και σε παραμικρός λεπτομερείς δεν έφταναν όλα σε ΒΡς. Έχασε και 1-2 ΒΡς και κάπου εκεί με ένα κακιστο game ήρθε το άδικο τέλος...

Είναι πολύ κρίμα, να μη παίρνεις ότι δικαιούσαι...ακόμα και αν έχεις κερδος

• Like
Maccabi-PAO:

Η Maccabi, όπως και η Efes και ο ΟΣΦΠ ήταν από τις λίγες ομάδες που έκανε μπαμ πως δε μας ταιριαζουν. Κοινό στοιχείο?
Γρήγοροι περιφερειακοί με τρομερά ποσοστά στο 3ποντο (ιδίως η Maccabi) και αθλητικούς ψηλούς με έφεση στα rebs.
Με τις παθογένειες του ΠΑΟ στα εκτός έδρας, με τη προβληματική άμυνα σε όλη τη σειρά, με τον Baldwin να επιστρέφει αλήθεια δε κατανοώ το 2,16 που ήταν και 2,3 πριν λίγες ώρες!!!

Πραγματικά δε μου πάει το χέρι να παίξω εναντίον της ομάδας μου, αλλά μιλάμε για super value

Μακάρι να με διαψεύσουν σήμερα οι παίχτες αλλά νομίζω πως ήρθε η ώρα για να κάνουν γιορτές σπίτι τους

Μπράβο ρε παλικάρια!!! Επιτέλους μας δώσατε μια πραγματική χαρά μετά τις ποδοσφαιρικες λύπες

Επιτεεεεεεελους!!!! Ξύπνησαν

Και νόμιζα πως ήμουν τρελός και μόνος μου έβλεπα τα οράματα....

Επιτέλους μετά από 12 χρόνια ξύπνησε η Θύρα13 και έβγαλε ανακοίνωση εναντίον του αντι-Παναθηναικου....

DPG πάρε τη ΠΑΕ, να ξαναδούμε αυτά που είχαν δει τα μάτια μας επί Βαρδινογιάννη....
Αλλά και πάλι και να μη τα δούμε, να έρθει μια κανονικότητα στον ορίζοντα.

Η Μπαντόσα κατάλαβε πως με τον ερωτιάρη δεν έχει μέλλον στο τένις και τον χώρισε και ήδη φαίνεται το αποτέλεσμα στην Ρώμη.

Monaco-Fener:

1)Fener to qualify (2,25) Big bet
2)Fener (-1,5) (3,3) Small bet
Άντε μωρη τρελα Καλάθη...Μου το δωσες μόνος σου το μεγάλο bet (πολύ μεγάλο για την ακρίβεια) αν και η Fener με κοψοχολιασε με τις μαλακίες της στη Κων/πουλη.

Βέβαια τώρα στο Βερολίνο, έρχεται η ώρα της π...

Προγνωστικά

• 16:00
    ΕΡΤ1
    • Σλοβακία - Ουκρανία
  • 19:00
    ΕΡΤ1
    • Πολωνία - Αυστρία
  • 22:00
    ΕΡΤ1
    • Ολλανδία - Γαλλία
  • 20:00
    ΕΡΤ2
    • Ελλάδα - Πολωνία
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3335
  • Αύριο 22-06-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Euro Ουγγαρία - Ελβετία 1-2 σρο 75΄....θεωρώ πως θα έχουμε ενα ακόμα γκολ και μια ακόμα κάρτα...από 1.95 το καθένα
  • animusbet animusbet:
    Θα το βάλει ο Κλάινχάισλερ:)
  • PANATHA PANATHA:
    Αθλια Κροατία..ούτε με πέναλτι δεν μπορείς να σκοράρεις
  • PANATHA PANATHA:
    Ιταλία - Αλβανία 2-2 ημίχρονο...θεωρώ πως θα έχει 2 ακόμα γκολ....Over 4,5 @2.00
  • Ertzan Ertzan:
    ποιο 2-2 μάνα μου 2-1 είναι, άλλον αγώνα βλέπεις μου φαίνεται
  • PANATHA PANATHA:
    Ελα ρε....ενα λαθος καναμε
  • PANATHA PANATHA:
    αμεσως εσυ....
  • PANATHA PANATHA:
    Μπορει να ειναι και προφητικο!
  • Ertzan Ertzan:
    πιθανό
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης Sabat...bet365 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "BETFAIR" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • betover Forum Bot:
    Ο χρήστης betover ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Euro 2024" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Το ψηνουν το γκολ οι Ολλανδοι...
  • PANATHA PANATHA:
    Ενα ματς την Παρασκευη...3 το Σαββατο...1 τωρα...ολα Over 1,5 πρωτο μερος...
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Και αρκετα γκολ με σουτ εξω απο την περιοχη...
  • PANATHA PANATHA:
    Παλι παμε για Over 1,5 πρωτο ημίχρονο
    +1
  • Eric Castel Forum Bot:
    Ο χρήστης Eric Castel ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "It's coming Xome ?" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ταβερνιάρης δηλώνει πως αν το ΝΒΑ θέλει έναν Ευρωπαίο προπονητή είναι έτοιμος μιλάμε ΤΟ νούμερο. Νομίζει πως τα καραγκιοζιλίκια που κάνει εδώ θα τα ανεχτούν εκεί :paidi:
  • animusbet animusbet:
    του είπες χρόνια πολλά για χτες? :twis:
  • R Forum Bot:
    Ο χρήστης riri91 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Δήλωση σε εφορία" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Arda Guler όνομα και πράμα :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Γιάννης Γκούμας της Τουρκίας 2ος καλύτερος παίκτης στον αποψινό αγώνα και εσείς τον φάγατε καθίστε τώρα να παίξετε με παιδάκια :smk1:
  • Infobetakias Forum Bot:
  • X X12GURU:
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΑΝΑ ΛΕΠΤΟ ΠΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΩΝ, ΤΖΙΡΟΥΣ, ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΚΤΛ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
  • cosmicsports Forum Bot:
  • cosmicsports Forum Bot:
    Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αμερικάνικες εκλογές" στο Συστήματα για το στοίχημα.
    cosmicsports Forum Bot: Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αμερικάνικες εκλογές" στο Συστήματα...