Προγνωστικά 2024

Χάθηκε άδοξα λοιπόν το 2αρι που ξεκίνησε ως 2,25 και pre-match έφτασε και 1,6

Tsitsipas (1,55) / Medvedev (1,7) = 2,63

Με την ήττα του Bublik πήγαμε στο 2/4

Hurkacz-Nadal: 2-1

Nadal (1,8)

Screenshot_2024-05-11-14-48-52-34_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Άτιμο πράγμα το τενιστικο live. Ενώ ο Ισπανός έδειχνε πως παίζει καλά και εχει δυνατά χτυπήματα μετά από καιρό, 3-4 μαλακίες στο φιλέ (περίεργο για τον Nadal), συνεχόμενα απίστευτα χτυπήματα του Hurkacz και να τα 2 απανωτά breaks για τον Πολωνό. Κρίμα!!
Ας ελπίσουμε να παίξει λίγο και εγωισμός και τα @@ του Ισπανού...

Μπορεί τα χέρια, το μυαλό και η καρδιά να θυμίζουν Nadal, αλλά τα πόδια θυμίζουν βετεράνο και όπως λένε και όσοι παίζουν τενις, δυστυχώς το τένις είναι πόδια.
Είναι και ο άλλος ξεκωλιαρης και έδεσε το γλυκό.

Ρε κερατά Hurkacz, πόσες φορές σε έχω παίξει ιδιαίτερα με τον αντιπαθεστατο και με έχεις πουλήσει στα set points ή στα ΤΒς??

Τελευταία επεξεργασία:
Να κάνω μια παράνθεση η Μπαντόσα στους 16. Καταλαβαίνεις τι ζημιά του είχε κάνει ο μουνόδουλος. Είχε ξεζουμίσει το κορίτσι που βρίσκει ξανά τα πατήματα του

Να κάνω μια παράνθεση η Μπαντόσα στους 16. Καταλαβαίνεις τι ζημιά του είχε κάνει ο μουνόδουλος. Είχε ξεζουμίσει το κορίτσι που βρίσκει ξανά τα πατήματα του
Ήθελε το σωστό σπρώξιμο... Αν και αμφιβάλλω για το ποιος.

• Haha
Αντιδράσεις: seftelos
Monteiro- Kecmanovic: 1/2 (8) Novibet
( Fun bet)

Μετά τα χθεσινά και τη μεγάλη νίκη των φαβορί με 2,63 και την διπλή ήττα του Nadal, με 3/6 στα βασικά και ένα fun bet χαμένο, σχεδόν αρχίζουμε από την αρχή στη Ρώμη....
Σήμερα θα αρχίσω με τη παραπάνω ανατροπή με μικρό ποντάρισμα και βλέπουμε στη συνέχεια....

Monteiro- Kecmanovic: 1/2 (8) Novibet
( Fun bet)

Μετά τα χθεσινά και τη μεγάλη νίκη των φαβορί με 2,63 και την διπλή ήττα του Nadal, με 3/6 στα βασικά και ένα fun bet χαμένο, σχεδόν αρχίζουμε από την αρχή στη Ρώμη....
Σήμερα θα αρχίσω με τη παραπάνω ανατροπή με μικρό ποντάρισμα και βλέπουμε στη συνέχεια....
Αν είχα βάλει όλα αυτά τα χρόνια σε σειρά, τα ματς όπου έχω ποντάρει με απόδοση πάνω από 5 και τα έχω χάσει με χαμένα set points/match points ή σε ΤΒς, ή με γελοίες αποχωρήσεις, ή ή ή, πραγματικά θα έγραφα ολόκληρο βιβλίο...
1ο σετ καθαρά υπέρ του Monteiro
2o σετ καθαρά υπέρ του Kecmanovic
3o σετ ακριβώς 50-50. (Όπως και οι αποδόσεις)

-Μεχρι τα μέσα του ο Σέρβος προηγούταν με break μέχρι να ισοφαρίσει
-Στο ΤΒ προηγούταν με 5-3
-Χαμενο match point στο 6-5

Χαμένο το 8αρι πάλι για 1 πόντο.

ΥΓ: Είμαι βέβαιος πως κάποιοι μπορεί από μέσα τους να χαίρονται, αλλά κάτι τέτοια ματς είναι αυτά που σε κάνουν να παραιτείσαι. Αυτά που είσαι τόσο κοντά σε κάτι μεγάλο, αλλά σου παίρνουν τη μπουκιά από τον οισοφαγο

Το Μαράκι που είναι έτοιμη να κατακτήσει Γκράντ Σλαμ παίζει στην Ρώμη με την Αζαρένκα. 2,49 δίνει για κάποιο λόγο στην Αζαρένκα. Πιστεύω αξίζει

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Δώσε μου ρε φίλε μια εξήγηση γιατί μέχρι και 2.99 η Αζαρένκα. Για μένα ακόμα και μόλις 2 ώρες πριν είχε "γεννήσει" η Αζαρένκα την έπαιζα απέναντι στο Μαράκι γιατί ξέρουμε το ταβάνι της. Εσύ πως το εξηγείς.
Εγώ το "φοβήθηκα" και το έριξα στο 1.98 να πω την αλήθεια όταν ήταν 0-2 αν και μετά έγινε 3-3 έδινε καλύτερη απόδοση αλλά γ@μιέται καλά ήταν και εκεί

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Her recent performance might have been strong, making her a favorite.
Or, there could be concerns about her fitness or injuries.

Και αφού αυτο το ΣΚ δε προκειται να παίξουμε κάτι αλλο, ας πάμε σε κάτι μακροχρόνιο για το Wimbledon.
Όσο για το RG είναι δύσκολο να προβλεψεις. Ο Djoko δεν έχει δείξει σημεία γραφής, ο Sinner μάλλον δε θα κατέβει, o Medvedev είναι "χώμα". Όσο για τον Στέφανο δεν είναι ότι δε μπορεί να κάνει ζημιά, αλλά είναι πολύ απογοητευτικός στα κρίσιμα και πλέον όλοι οι αντίπαλοι ξέρουν που και πως να τον παίξουν. Ο Zverev υπό άλλες συνθήκες θα είχε μεγάλες προοπτικές, αλλά σε 3σετα δε το βλέπω να αντέχει ως το τέλος.
Ο Nadal είναι μεγαλο ερωτηματικό. Αλλα δε ξέρω αν σε 2 βδομάδες μπορεί να φτιάξει τέτοια φυσική κατάσταση για να φτάσει ως το τέλος σε ένα τόσο επίπονο τουρνουά.
Αν ο Alcaraz είναι υγιής, είναι πολύ δύσκολο να μη το σηκώσει. Αλλά και αυτό ερωτηματικό είναι.

Πάω όμως στο Wimbledon. Εκεί θα ρίξω από τώρα (1,5 μήνα πριν) ένα super value...

Hurkacz winner (51)

Προγνωστικά

• 16:00
    ΕΡΤ1
    • Σλοβακία - Ουκρανία
  • 19:00
    ΕΡΤ1
    • Πολωνία - Αυστρία
  • 22:00
    ΕΡΤ1
    • Ολλανδία - Γαλλία
  • 20:00
    ΕΡΤ2
    • Ελλάδα - Πολωνία
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3335
  • Αύριο 22-06-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Euro Ουγγαρία - Ελβετία 1-2 σρο 75΄....θεωρώ πως θα έχουμε ενα ακόμα γκολ και μια ακόμα κάρτα...από 1.95 το καθένα
  • animusbet animusbet:
    Θα το βάλει ο Κλάινχάισλερ:)
  • PANATHA PANATHA:
    Αθλια Κροατία..ούτε με πέναλτι δεν μπορείς να σκοράρεις
  • PANATHA PANATHA:
    Ιταλία - Αλβανία 2-2 ημίχρονο...θεωρώ πως θα έχει 2 ακόμα γκολ....Over 4,5 @2.00
  • Ertzan Ertzan:
    ποιο 2-2 μάνα μου 2-1 είναι, άλλον αγώνα βλέπεις μου φαίνεται
  • PANATHA PANATHA:
    Ελα ρε....ενα λαθος καναμε
  • PANATHA PANATHA:
    αμεσως εσυ....
  • PANATHA PANATHA:
    Μπορει να ειναι και προφητικο!
  • Ertzan Ertzan:
    πιθανό
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης Sabat...bet365 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "BETFAIR" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • betover Forum Bot:
    Ο χρήστης betover ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Euro 2024" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Το ψηνουν το γκολ οι Ολλανδοι...
  • PANATHA PANATHA:
    Ενα ματς την Παρασκευη...3 το Σαββατο...1 τωρα...ολα Over 1,5 πρωτο μερος...
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Και αρκετα γκολ με σουτ εξω απο την περιοχη...
  • PANATHA PANATHA:
    Παλι παμε για Over 1,5 πρωτο ημίχρονο
    +1
  • Eric Castel Forum Bot:
    Ο χρήστης Eric Castel ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "It's coming Xome ?" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ταβερνιάρης δηλώνει πως αν το ΝΒΑ θέλει έναν Ευρωπαίο προπονητή είναι έτοιμος μιλάμε ΤΟ νούμερο. Νομίζει πως τα καραγκιοζιλίκια που κάνει εδώ θα τα ανεχτούν εκεί :paidi:
  • animusbet animusbet:
    του είπες χρόνια πολλά για χτες? :twis:
  • R Forum Bot:
    Ο χρήστης riri91 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Δήλωση σε εφορία" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Arda Guler όνομα και πράμα :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Γιάννης Γκούμας της Τουρκίας 2ος καλύτερος παίκτης στον αποψινό αγώνα και εσείς τον φάγατε καθίστε τώρα να παίξετε με παιδάκια :smk1:
  • Infobetakias Forum Bot:
  • X X12GURU:
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΑΝΑ ΛΕΠΤΟ ΠΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΩΝ, ΤΖΙΡΟΥΣ, ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΚΤΛ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
  • cosmicsports Forum Bot:
  • cosmicsports Forum Bot:
    Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αμερικάνικες εκλογές" στο Συστήματα για το στοίχημα.
    cosmicsports Forum Bot: Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αμερικάνικες εκλογές" στο Συστήματα...