Προγνωστικα tennis 2022

Και εγώ δεν το περίμενα, αλλά και η διακοπή που είχαμε εκεί με έναν οπαδό νομίζω τον βοήθησε τον μικρό. Εντάξει ο Ναδάλ δήλωσε πως το πρόβλημα στο πόδι υπάρχει και πλέον θα συμβιβαστεί με αυτό όσο πάει οπότε δεν περιμένεις και πολλά από τον ίδιο και στην ηλικία που είναι
 
Λιγουρεύομαι Ρουμπλέβ απέναντι στον Τσίτσιπα 3,32 ωραία απόδοση.

Ναδάλ δείχνει να πατάει καλύτερα ενώ ο Αλκάραζ σαν να έχει χάσει λίγο τον ρυθμό
Αχ αν αυτός ο τρελάρας (mentally unstable δηλαδή) o Ρούμπλεβ δεν έχανε το μυαλό του στην αρχή του 1ου σετ ,
μπορεί και να τελειώνε 2-0 το ματσ τώρα υπέρ του.

Δεν είμαι σίγουρος για την απόδοση του Τσιτσιπά μέχρι τώρα.

Αν το τίμησες αυτό το 3.30 ,νομίζω πως έχει καλές ελπίδες τώρα να το τελειώσει το ματσ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Η αρχική μου σκέψη πως στα ημιτελικά θα έφταναν οι Tsitsipas/Zverev/Alcaraz επαληθευθηκε, με μόνη παραφωνια πως περιμενα τον Ruud στο 1o quarter ο οποίος αποδείχθηκε κατώτερος των περιστασεων.
Πλέον μένουν τα δυο ειδικά του Στέφανου να φτάσει στο τελικό και να το κατακτήσει, με 3 και 6 απόδοση και τα οποία δε θα τα κασαρω αλλά ουτε και θα τα καλυψω.
Από τους 4 δείχνει ο πιο σταθερός αυτή τη στιγμή και αν δεν ήταν κάποια κλασσικά games ηλιθιότητας θα ήμουν απόλυτα σίγουρος...

Συνολο: +9,34/10

ΥΓ: Επίσης καλά έκανα και σταμάτησα το πονταρισμα πριν 3 μέρες γιατί θα είχα χάσει 2 bets... Νόμιζα είδαμε αυτή τη φορά καλά τα σημάδια που μας έδωσε η ατυχια...

Πάμε ρε Stef!!!
 
Καθαρά λόγω απόδοσης παίρνω το super value... Φυσιολογική τιμή 2,2

Zverev (2,81) Stoiximan (1/10)
 
Πάμε Ρώμη...

Wawrinka-Opelka: 1 (+1,5 game at 1st set) (1,93) Stoiximan (1/10)
Wawrinka-Opelka: 1 (3,55) Stoiximan (0,5/10)
 
Πραγματικά ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΣ ο Zverev...για να μη πω κάτι πιο βαρύ.

Πώς ο Τσιτσιπάς έχασε από αυτόν τον περίγελο , μόνο αυτός το ξέρει και μόνο αυτός θα μπορούσε να το κάνει, η αλήθεια είναι.

Και μέσα σε όλα αυτά ο Αλκαράθ φαίνεται εξωγήινος που δεν είναι βέβαια.

Φυσικά δικαίως τον κατέκτησε τον τίτλο και έπαιξε σταθερά καλά σε όλο σχεδόν το τουρ , με λίγες "εξωγήινες" στιγμές όπως το 3ο σετ με τον Ναδάλ και τον χθεσινό αγώνα με τον Τζόκοβιτς που ενώ ο Νόλε κυριάρχησε στο 1ο σετ ,μετά κουράστηκε ,έπεσε πολύ η απόδοσή του και αν ο Αλκαράθ δεν είχε 1000 Unforced Errors , θα είχε κάνει την ανατροπή πολύ ευκολότερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Kavajim
Lajovic-De Minaur: 1 (1st set winner) (2,57) Stoiximan (1/10)

Fokina (1,36) /Schwartzman (1,62) = (2,2) Stoiximan (1/10)


ΥΓ: Επίσης επειδή είδα πως ο Opelka έχει να υπερασπιστεί τους περσινους ποντους από τα ημιτελικά, θα κανω cash-out το 0,5/10 στη νίκη του Wawrinka και θα μείνω μόνο με το χάντικαπ στο 1ο σετ...
Οπότε προς το παρον εχουμε τα 3 bets με 1/10
 
Ε ρε να γαμ... με τις επιλογές. Παίζω τον Wawrinka και χάνει το 1ο σετ και κάνει ανατροπή!!! ενώ κασαρα τη νίκη του.
Παίζω τον Lajovic και ενώ χάνει ως το 4-4 ένα σκασμό bPs, τρώει το break...

Και ότι φοβήθηκα να παιξω σήμερα (Paul, Van De Zandschulp, Basilasvilli) πέρασαν αέρα...

ΥΓ: Ξέρετε ότι είμαι προληπτικος... Ρε κερατα grace, 2η φορά που εμφανίζεσαι εδώ και 1 χρόνο και καπάκι έρχεται ένα αρνητικό σερί που δεν έχει προηγουμενο!!! :p:p
 
  • Haha
Αντιδράσεις: defectus
Στο 1ο γυρο λοιπόν είχα σκέψεις για Wawrinka, Goffin, Schwartzman, Van De Zandschulp, Lajovic (1st set), Basilavili και Paul...

Τώρα πως κατάφερα από 7 bets (τα 6 άνω του 2 αποδοσης), να περασουν τα 6/7 και εγώ να περιμενω τον Goffin να κλείσει το ματς για να μη χάσω, μόνο εγώ θα μπορουσα να το κάνω...

ΥΓ: Επειδή όπως και χτες-προχτες παλι κάτι με κρατάει πισω, απλά θα γραψω πως για σήμερα σκεφτόμουν τον Fokina με 2,2 απέναντι στον FAA, αλλά παλι δε θα παιξω...

Τα λέμε αυριο...
 
Cilic-Norrie: 1/2 (7,1) Stoiximan (0,5/10)

Αν και σκεφτόμουν και το 2,25 του Paul, θα μείνω μόνο σε αυτή την ανατροπή για σημερα
 
Cilic-Norrie: 1/2 (7,1) Stoiximan (0,5/10)

Αν και σκεφτόμουν και το 2,25 του Paul, θα μείνω μόνο σε αυτή την ανατροπή για σημερα
Αντε γαργαλισου....

5-2 μπροστά στο 1ο σετ και χαμένο set point στο 5-4 σε μεγάλο rallie για να έρθει η κατάρρευση....

6-5 ο Norrie μπροστά και πλεον θα δουμε και ένα 6-2 στο 2ο σετ και θα έρθει το αναμενόμενο...

Πάει το 7αρι για ένα γαμ...νο πόντο!!! Για ένα service game
 
Τρελό αλλά θα το παιξω...

Tsitsipas (7) Bet365 (0,5/10)

IMG_20220515_173209.jpg
 
2 μακροχρόνια bets για Γενευη... και μάλλον τελευταία ως την άλλη βδομάδα και το RG...

Thiem: Winner of 1st Q (4,75) Bet365 (1/10)
Shapovalov: Finalist (4) Stoiximan (1/10)

Συνολο: +5,89/10
 
Καλησπερα θα μου επιτρεψετε να δωσω και ενα προγνωστικο για τεννις. Τουρνουα ραμπατ μαροκο γυναικες το ματς μουγκουρουθα- ντανιλιβα να ληξει με κατω απο 17.5 γκειμς με αποδοση 1.75
 
Καλησπερα θα μου επιτρεψετε να δωσω και ενα προγνωστικο για τεννις. Τουρνουα ραμπατ μαροκο γυναικες το ματς μουγκουρουθα- ντανιλιβα να ληξει με κατω απο 17.5 γκειμς με αποδοση 1.75
Jim1 να γράφεις ο,τι θέλεις....
Καλη επιτυχία!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1

Προγνωστικά

  • 19:45
    Novasports Start
    • Χέρενφεϊν - Άιντχοφεν
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ουντινέζε - Ρόμα
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Αντβέρπ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σέρο Πορτένιο - Φλουμινένσε
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Φορταλέζα - Μπόκα Τζούνιορς
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ορλάντο Μάτζικ - Κλίβελαντ Καβαλίερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Ντόνα Βέκιτς - Μαρία Σάκκαρη
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 64
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: