Προγνωστικα tennis 2022

Και εγώ δεν το περίμενα, αλλά και η διακοπή που είχαμε εκεί με έναν οπαδό νομίζω τον βοήθησε τον μικρό. Εντάξει ο Ναδάλ δήλωσε πως το πρόβλημα στο πόδι υπάρχει και πλέον θα συμβιβαστεί με αυτό όσο πάει οπότε δεν περιμένεις και πολλά από τον ίδιο και στην ηλικία που είναι
 
Λιγουρεύομαι Ρουμπλέβ απέναντι στον Τσίτσιπα 3,32 ωραία απόδοση.

Ναδάλ δείχνει να πατάει καλύτερα ενώ ο Αλκάραζ σαν να έχει χάσει λίγο τον ρυθμό
Αχ αν αυτός ο τρελάρας (mentally unstable δηλαδή) o Ρούμπλεβ δεν έχανε το μυαλό του στην αρχή του 1ου σετ ,
μπορεί και να τελειώνε 2-0 το ματσ τώρα υπέρ του.

Δεν είμαι σίγουρος για την απόδοση του Τσιτσιπά μέχρι τώρα.

Αν το τίμησες αυτό το 3.30 ,νομίζω πως έχει καλές ελπίδες τώρα να το τελειώσει το ματσ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Η αρχική μου σκέψη πως στα ημιτελικά θα έφταναν οι Tsitsipas/Zverev/Alcaraz επαληθευθηκε, με μόνη παραφωνια πως περιμενα τον Ruud στο 1o quarter ο οποίος αποδείχθηκε κατώτερος των περιστασεων.
Πλέον μένουν τα δυο ειδικά του Στέφανου να φτάσει στο τελικό και να το κατακτήσει, με 3 και 6 απόδοση και τα οποία δε θα τα κασαρω αλλά ουτε και θα τα καλυψω.
Από τους 4 δείχνει ο πιο σταθερός αυτή τη στιγμή και αν δεν ήταν κάποια κλασσικά games ηλιθιότητας θα ήμουν απόλυτα σίγουρος...

Συνολο: +9,34/10

ΥΓ: Επίσης καλά έκανα και σταμάτησα το πονταρισμα πριν 3 μέρες γιατί θα είχα χάσει 2 bets... Νόμιζα είδαμε αυτή τη φορά καλά τα σημάδια που μας έδωσε η ατυχια...

Πάμε ρε Stef!!!
 
Καθαρά λόγω απόδοσης παίρνω το super value... Φυσιολογική τιμή 2,2

Zverev (2,81) Stoiximan (1/10)
 
Πάμε Ρώμη...

Wawrinka-Opelka: 1 (+1,5 game at 1st set) (1,93) Stoiximan (1/10)
Wawrinka-Opelka: 1 (3,55) Stoiximan (0,5/10)
 
Πραγματικά ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΣ ο Zverev...για να μη πω κάτι πιο βαρύ.

Πώς ο Τσιτσιπάς έχασε από αυτόν τον περίγελο , μόνο αυτός το ξέρει και μόνο αυτός θα μπορούσε να το κάνει, η αλήθεια είναι.

Και μέσα σε όλα αυτά ο Αλκαράθ φαίνεται εξωγήινος που δεν είναι βέβαια.

Φυσικά δικαίως τον κατέκτησε τον τίτλο και έπαιξε σταθερά καλά σε όλο σχεδόν το τουρ , με λίγες "εξωγήινες" στιγμές όπως το 3ο σετ με τον Ναδάλ και τον χθεσινό αγώνα με τον Τζόκοβιτς που ενώ ο Νόλε κυριάρχησε στο 1ο σετ ,μετά κουράστηκε ,έπεσε πολύ η απόδοσή του και αν ο Αλκαράθ δεν είχε 1000 Unforced Errors , θα είχε κάνει την ανατροπή πολύ ευκολότερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Kavajim
Lajovic-De Minaur: 1 (1st set winner) (2,57) Stoiximan (1/10)

Fokina (1,36) /Schwartzman (1,62) = (2,2) Stoiximan (1/10)


ΥΓ: Επίσης επειδή είδα πως ο Opelka έχει να υπερασπιστεί τους περσινους ποντους από τα ημιτελικά, θα κανω cash-out το 0,5/10 στη νίκη του Wawrinka και θα μείνω μόνο με το χάντικαπ στο 1ο σετ...
Οπότε προς το παρον εχουμε τα 3 bets με 1/10
 
Ε ρε να γαμ... με τις επιλογές. Παίζω τον Wawrinka και χάνει το 1ο σετ και κάνει ανατροπή!!! ενώ κασαρα τη νίκη του.
Παίζω τον Lajovic και ενώ χάνει ως το 4-4 ένα σκασμό bPs, τρώει το break...

Και ότι φοβήθηκα να παιξω σήμερα (Paul, Van De Zandschulp, Basilasvilli) πέρασαν αέρα...

ΥΓ: Ξέρετε ότι είμαι προληπτικος... Ρε κερατα grace, 2η φορά που εμφανίζεσαι εδώ και 1 χρόνο και καπάκι έρχεται ένα αρνητικό σερί που δεν έχει προηγουμενο!!! :p:p
 
  • Haha
Αντιδράσεις: defectus
Στο 1ο γυρο λοιπόν είχα σκέψεις για Wawrinka, Goffin, Schwartzman, Van De Zandschulp, Lajovic (1st set), Basilavili και Paul...

Τώρα πως κατάφερα από 7 bets (τα 6 άνω του 2 αποδοσης), να περασουν τα 6/7 και εγώ να περιμενω τον Goffin να κλείσει το ματς για να μη χάσω, μόνο εγώ θα μπορουσα να το κάνω...

ΥΓ: Επειδή όπως και χτες-προχτες παλι κάτι με κρατάει πισω, απλά θα γραψω πως για σήμερα σκεφτόμουν τον Fokina με 2,2 απέναντι στον FAA, αλλά παλι δε θα παιξω...

Τα λέμε αυριο...
 
Cilic-Norrie: 1/2 (7,1) Stoiximan (0,5/10)

Αν και σκεφτόμουν και το 2,25 του Paul, θα μείνω μόνο σε αυτή την ανατροπή για σημερα
 
Cilic-Norrie: 1/2 (7,1) Stoiximan (0,5/10)

Αν και σκεφτόμουν και το 2,25 του Paul, θα μείνω μόνο σε αυτή την ανατροπή για σημερα
Αντε γαργαλισου....

5-2 μπροστά στο 1ο σετ και χαμένο set point στο 5-4 σε μεγάλο rallie για να έρθει η κατάρρευση....

6-5 ο Norrie μπροστά και πλεον θα δουμε και ένα 6-2 στο 2ο σετ και θα έρθει το αναμενόμενο...

Πάει το 7αρι για ένα γαμ...νο πόντο!!! Για ένα service game
 
Τρελό αλλά θα το παιξω...

Tsitsipas (7) Bet365 (0,5/10)

IMG_20220515_173209.jpg
 
2 μακροχρόνια bets για Γενευη... και μάλλον τελευταία ως την άλλη βδομάδα και το RG...

Thiem: Winner of 1st Q (4,75) Bet365 (1/10)
Shapovalov: Finalist (4) Stoiximan (1/10)

Συνολο: +5,89/10
 
Καλησπερα θα μου επιτρεψετε να δωσω και ενα προγνωστικο για τεννις. Τουρνουα ραμπατ μαροκο γυναικες το ματς μουγκουρουθα- ντανιλιβα να ληξει με κατω απο 17.5 γκειμς με αποδοση 1.75
 
Καλησπερα θα μου επιτρεψετε να δωσω και ενα προγνωστικο για τεννις. Τουρνουα ραμπατ μαροκο γυναικες το ματς μουγκουρουθα- ντανιλιβα να ληξει με κατω απο 17.5 γκειμς με αποδοση 1.75
Jim1 να γράφεις ο,τι θέλεις....
Καλη επιτυχία!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...