Προγνωστικα tennis 2022

Ευχαριστω να εισαι καλα , το προγνωστικο ειναι επιτυχημενο το ματς εληξε με 2-0 σετ υπερ της μουγκουρουθα με 6-2 και 6-3 γκειμ δηλαδη παιχτηκαν συνολικα 17 γκειμ.Καλοφαγωτα τα κερδη.
 
Να δωσω ενα προγνωστικο για σημερα στο τεννις, τουρνουα της Λυων ανδρες Χουμπερτ- ντε μινορ, οβερ 21.5 γκειμς με αποδοση 1.80.
 
Paire-Ruud: 1 (6,4) Stoiximan (0,5/10)

IMG_20220518_192513.jpg
 
Καλή τύχη φίλε Kavajim.

Σκέφτηκα και εγώ την κόντρα του Rudd , είτε να χάσει ένα σετ ,είτε τα + χάντικαπ γκειμς για τον Paire , αλλά επειδή είναι παλαβός αυτός ο Γάλλος , προσωπικά μένω μακριά.

Ήδη στο 1ο σετ , ο Rudd του έκανε δώρο ένα μπρεικ και αυτός ο χαζός με 3 λάθη το γύρισε πίσω.
 
Καλή τύχη φίλε Kavajim.

Σκέφτηκα και εγώ την κόντρα του Rudd , είτε να χάσει ένα σετ ,είτε τα + χάντικαπ γκειμς για τον Paire , αλλά επειδή είναι παλαβός αυτός ο Γάλλος , προσωπικά μένω μακριά.

Ήδη στο 1ο σετ , ο Rudd του έκανε δώρο ένα μπρεικ και αυτός ο χαζός με 3 λάθη το γύρισε πίσω.
Ακριβώς έτσι... Εχω γράψει πως ο Paire παίζει μονάχα σε masters και grand slams... Αλλά ο Ruud ως top10 player, σίγουρα έχει το νου του στο RG που έπεται...
Αυτά τα 6,5 ακόμα και αν χαθουν (ήδη έχασε το 1ο σετ), δε γίνεται να μη παιχτουν...

Είναι σα τη μαλακια που έκανα με τον Medvedev... Ήμουν ανάμεσα σε Machrzak και Thiem για το quarter και επέλεξα το γυφτο.. Περίμενα την Ανάσταση των νεκρών.
 
Δε μετανιώνω για τον Shapovalov, ουτε για τον Paire σήμερα....
Το μόνο είναι που εριξα συνολικά πανω απο 1/10 σε pre-grand slam tournament...

Συνολο: +3,39/10

ΥΓ: Τα λέμε με RG τις επόμενες μερες
 
Ο Στέφανος μετά τη κλήρωση έχει κάθε ευκαιρία τουλάχιστον να φτάσει στο τελικό και νομίζω πως ειναι μια κλάση πανω απο ολους....
Τιμές δεν έχουν βγει ακόμα, αλλά ως 4ο φαβορί τον αγοράζω χαλαρά αφου από τους άλλους 3, μόνο ένα θα βρει σε ένα πιθανο τελικό...

Επίσης το αγοράζω με 1/10 και 0,5/10 ίσως για να το κανω cash-out κάποιο...
Και περιμενω και τιμές για finalist και θα ήθελα να έχουν ένα 3-3,5...

Tsitsipas: Winner (6,5) Stoiximan (1,5/10)
 
Ο Stoiximan έβγαλε πρωτος αποδόσεις και παω σε αυτά που θεωρώ πως θα έχουν πτωση...

1) Evans-Cerundolo: 1 (2,1) (2/10)
2) Coric-Taberner: 1/1 (2,42) (0,5/10)
Coric 1 (1.93) (0,5/10)
3) Rinderknech-Bublik: 1 (1,93) (1/10)
4) Lajovic-Baez: 1 (1st set winner) (2,25) (1/10)


ΥΓ: Θέλω να παιξω και τον Dellien στο 2,02 και οριακά είμαι για Vesely στο 1,93
 
All-in στον Στέφανο και αν μας γαμ... θα είναι και το τελευταίο του....

Παίρνω με 1/10 τα 2 H2H του με Nadal και Alcaraz. Με 2,2 και 2,5 αντίστοιχα...

IMG_20220520_172525.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παίρνω και ζευγάρι τελικου το super value του 7,5 στη Bet365 του Djokovic-Tsitsipa με 1/10...

Και σε λίγο θα κάνω cash-out κάποιο από τα 2 πάνω γιατί μαζευτηκαν πολλα και στο τέλος θα τα χάσουμε όλα...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Isner-Halys:

2 παιχτες με τρομερό σέρβις και νομίζω πως αξίζει να παιχτει κάποιο bet στο over είτε αυτό αναφέρεται στα games, είτε στα ΤΒς.
Εκτός αυτου θεωρώ πως ο Isner λόγω ηλικίας αν δε καταφέρει να κερδίσει γρήγορα, ίσως κουραστει με τη παροδο του ματς. Επίσης ο Halys έχει και την έδρα συμμαχο.

Θα έπαιρνα το 2πλο, αλλά αυτό το 2,6-2,65 είναι οριακό value. Όποτε θα παω σα βασικό bet στο over1,5 στα ΤΒς, όπου ο Stoiximan κάπου έχει λάθος και θα παιξω και στην ανατροπή του Γάλλου....

1) Over1,5 TBs (2,25) Stoiximan (1/10) (1,66 στη Bet365)
2) 1/2 (8) Bet365 (0,5/10)
 
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas
Ο Bedene πήρε ευκολα το 2ο σετ. Πιο ευκολα απο το 6-4.
Απορώ τι έβλεπαν στο σαπακι στο 1ο σετ και τον έδιναν φαβορί.
Δε πηρα το ματς γιατί ο Bedene έχει καιρό να παιξει και σιγά σιγά ίσως βγάλει κόπωση...

Κρίμα για τον Delien!!! Ήταν 1/2 προτάσεις που έβλεπα και δεν έπαιξα.... Ήδη 2-0 μπροστά απέναντι στο πτωμα Thiem...

Ο άλλος ήταν ο Vesely που από 2 απόδοση έφτασε 1,6!!!

ΥΓ: Ο Coric μεγάλος βλάκας... Πόσα λάθη στο 1ο σετ και το έδωσε σχετικα τζάμπα... Πλεον παει για το 1-1 στα σετς
 
  • Like
Αντιδράσεις: defectus
Τελευταία σκέψη για σήμερα που προς το παρον θα μείνει σκέψη είναι ο Ramos στο 2 απόδοση... Δε καταλαβαίνω γιατί ο Kokkinakis να δίνεται φαβορί στο χώμα....

Anyway, θα δω στο live τι θα κάνω, γιατί ο Ramos κάνει κακή σεζόν.

Fognini-Popyrin: 2/1 (6) Bet365 (0,5/10)

Οι εποχές που ήξερες ότι ο Ιταλός θα κερδίσει στο χώμα ότι και να συμβεί, έχουν περασει ανεπιστρεπτί. Οποτε ακόμα και να νικήσει ο Popyrin δε θα μου κάνει εντυπωση. Όμως έστω και για ένα ματς θεωρώ πως έχει τις αντοχές ο Ιταλός και αν δε μαζέψει εδώ βαθμους νομίζω πως σιγά σιγά θα πρεπει να αρχίσει να σκέφτεται την απόσυρση.
Ο Popyrin έχει πολυ δυνατό σέρβις και απο εκει θα παρει πολλα extras. Όμως με τη παροδο του ματς, ρίχνει απόδοση και η ανατροπή είναι πιθανοτερη του 6 αποδοση
 
O Coric τελικά κέρδισε όπως περιμεναμε τον μετριοτατο Taberner και αν δε μαλακιζοταν στο 1ο σετ θα βγαζαμε κέρδος.
Βέβαια σε όλα τα διεθνή sites, ο Taberner πήρε το 80% του πονταρισματος και αυτό είναι ακριβως που με φοβίζει και στον Tsitsipa. Έχει φάει απίστευτο πονταρισμα και βλέπω να τρώει την ήττα του αιώνα....

Συνολο: +4,71/10
 
Καλησπερα θα μου επιτρεψεις να δωσω ενα προγνωστικο στο τεννις, στο οπεν στη Γαλλια στο παιχνιδι του κοκινακη με τον ραμος να παιχτουν οβερ 37.5 γκειμς με αποδοση 1.85
 
Γράψε ότι θες Jim..

Αυτό το πιστευω και εγώ... Νομίζω θα είναι ένα μεγάλο ματς με νικητή τον Ramos...

ΥΓ: O Isner πήρε το 1ο σετ, ήρθε και ΤΒ.... 2πλο καλό για τα bets μας... Τώρα είμαστε με τον Halys και την ανατροπή του και περιμενω ένα ΤΒ ακομα!!!
 
Πως βλέπεις τον FAA τώρα που χάνει 0-2 από τον Βαρίγιας , ρε Kavajim?

Λες να αποκλειστεί από τον 1ο γύρο από τόσο χαμηλού επιπέδου (σε σχέση με τον Φέλιξ) αντίπαλο?

Να τον δοκιμάσω να το γυρίσει το ματσ?
 
Δε το βλέπω defectus. Παρακολουθώ τον Isner λόγω στοιχηματικου ενδιαφέροντος...Πάντως κάποιοι πονταραν στην έκπληξη...

Θεωρητικά θα πρεπει να το γυρισει
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...