Προγνωστικα tennis 2022

Ευχαριστω να εισαι καλα , το προγνωστικο ειναι επιτυχημενο το ματς εληξε με 2-0 σετ υπερ της μουγκουρουθα με 6-2 και 6-3 γκειμ δηλαδη παιχτηκαν συνολικα 17 γκειμ.Καλοφαγωτα τα κερδη.
 
Να δωσω ενα προγνωστικο για σημερα στο τεννις, τουρνουα της Λυων ανδρες Χουμπερτ- ντε μινορ, οβερ 21.5 γκειμς με αποδοση 1.80.
 
Paire-Ruud: 1 (6,4) Stoiximan (0,5/10)

IMG_20220518_192513.jpg
 
Καλή τύχη φίλε Kavajim.

Σκέφτηκα και εγώ την κόντρα του Rudd , είτε να χάσει ένα σετ ,είτε τα + χάντικαπ γκειμς για τον Paire , αλλά επειδή είναι παλαβός αυτός ο Γάλλος , προσωπικά μένω μακριά.

Ήδη στο 1ο σετ , ο Rudd του έκανε δώρο ένα μπρεικ και αυτός ο χαζός με 3 λάθη το γύρισε πίσω.
 
Καλή τύχη φίλε Kavajim.

Σκέφτηκα και εγώ την κόντρα του Rudd , είτε να χάσει ένα σετ ,είτε τα + χάντικαπ γκειμς για τον Paire , αλλά επειδή είναι παλαβός αυτός ο Γάλλος , προσωπικά μένω μακριά.

Ήδη στο 1ο σετ , ο Rudd του έκανε δώρο ένα μπρεικ και αυτός ο χαζός με 3 λάθη το γύρισε πίσω.
Ακριβώς έτσι... Εχω γράψει πως ο Paire παίζει μονάχα σε masters και grand slams... Αλλά ο Ruud ως top10 player, σίγουρα έχει το νου του στο RG που έπεται...
Αυτά τα 6,5 ακόμα και αν χαθουν (ήδη έχασε το 1ο σετ), δε γίνεται να μη παιχτουν...

Είναι σα τη μαλακια που έκανα με τον Medvedev... Ήμουν ανάμεσα σε Machrzak και Thiem για το quarter και επέλεξα το γυφτο.. Περίμενα την Ανάσταση των νεκρών.
 
Δε μετανιώνω για τον Shapovalov, ουτε για τον Paire σήμερα....
Το μόνο είναι που εριξα συνολικά πανω απο 1/10 σε pre-grand slam tournament...

Συνολο: +3,39/10

ΥΓ: Τα λέμε με RG τις επόμενες μερες
 
Ο Στέφανος μετά τη κλήρωση έχει κάθε ευκαιρία τουλάχιστον να φτάσει στο τελικό και νομίζω πως ειναι μια κλάση πανω απο ολους....
Τιμές δεν έχουν βγει ακόμα, αλλά ως 4ο φαβορί τον αγοράζω χαλαρά αφου από τους άλλους 3, μόνο ένα θα βρει σε ένα πιθανο τελικό...

Επίσης το αγοράζω με 1/10 και 0,5/10 ίσως για να το κανω cash-out κάποιο...
Και περιμενω και τιμές για finalist και θα ήθελα να έχουν ένα 3-3,5...

Tsitsipas: Winner (6,5) Stoiximan (1,5/10)
 
Ο Stoiximan έβγαλε πρωτος αποδόσεις και παω σε αυτά που θεωρώ πως θα έχουν πτωση...

1) Evans-Cerundolo: 1 (2,1) (2/10)
2) Coric-Taberner: 1/1 (2,42) (0,5/10)
Coric 1 (1.93) (0,5/10)
3) Rinderknech-Bublik: 1 (1,93) (1/10)
4) Lajovic-Baez: 1 (1st set winner) (2,25) (1/10)


ΥΓ: Θέλω να παιξω και τον Dellien στο 2,02 και οριακά είμαι για Vesely στο 1,93
 
All-in στον Στέφανο και αν μας γαμ... θα είναι και το τελευταίο του....

Παίρνω με 1/10 τα 2 H2H του με Nadal και Alcaraz. Με 2,2 και 2,5 αντίστοιχα...

IMG_20220520_172525.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παίρνω και ζευγάρι τελικου το super value του 7,5 στη Bet365 του Djokovic-Tsitsipa με 1/10...

Και σε λίγο θα κάνω cash-out κάποιο από τα 2 πάνω γιατί μαζευτηκαν πολλα και στο τέλος θα τα χάσουμε όλα...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Isner-Halys:

2 παιχτες με τρομερό σέρβις και νομίζω πως αξίζει να παιχτει κάποιο bet στο over είτε αυτό αναφέρεται στα games, είτε στα ΤΒς.
Εκτός αυτου θεωρώ πως ο Isner λόγω ηλικίας αν δε καταφέρει να κερδίσει γρήγορα, ίσως κουραστει με τη παροδο του ματς. Επίσης ο Halys έχει και την έδρα συμμαχο.

Θα έπαιρνα το 2πλο, αλλά αυτό το 2,6-2,65 είναι οριακό value. Όποτε θα παω σα βασικό bet στο over1,5 στα ΤΒς, όπου ο Stoiximan κάπου έχει λάθος και θα παιξω και στην ανατροπή του Γάλλου....

1) Over1,5 TBs (2,25) Stoiximan (1/10) (1,66 στη Bet365)
2) 1/2 (8) Bet365 (0,5/10)
 
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas
Ο Bedene πήρε ευκολα το 2ο σετ. Πιο ευκολα απο το 6-4.
Απορώ τι έβλεπαν στο σαπακι στο 1ο σετ και τον έδιναν φαβορί.
Δε πηρα το ματς γιατί ο Bedene έχει καιρό να παιξει και σιγά σιγά ίσως βγάλει κόπωση...

Κρίμα για τον Delien!!! Ήταν 1/2 προτάσεις που έβλεπα και δεν έπαιξα.... Ήδη 2-0 μπροστά απέναντι στο πτωμα Thiem...

Ο άλλος ήταν ο Vesely που από 2 απόδοση έφτασε 1,6!!!

ΥΓ: Ο Coric μεγάλος βλάκας... Πόσα λάθη στο 1ο σετ και το έδωσε σχετικα τζάμπα... Πλεον παει για το 1-1 στα σετς
 
  • Like
Αντιδράσεις: defectus
Τελευταία σκέψη για σήμερα που προς το παρον θα μείνει σκέψη είναι ο Ramos στο 2 απόδοση... Δε καταλαβαίνω γιατί ο Kokkinakis να δίνεται φαβορί στο χώμα....

Anyway, θα δω στο live τι θα κάνω, γιατί ο Ramos κάνει κακή σεζόν.

Fognini-Popyrin: 2/1 (6) Bet365 (0,5/10)

Οι εποχές που ήξερες ότι ο Ιταλός θα κερδίσει στο χώμα ότι και να συμβεί, έχουν περασει ανεπιστρεπτί. Οποτε ακόμα και να νικήσει ο Popyrin δε θα μου κάνει εντυπωση. Όμως έστω και για ένα ματς θεωρώ πως έχει τις αντοχές ο Ιταλός και αν δε μαζέψει εδώ βαθμους νομίζω πως σιγά σιγά θα πρεπει να αρχίσει να σκέφτεται την απόσυρση.
Ο Popyrin έχει πολυ δυνατό σέρβις και απο εκει θα παρει πολλα extras. Όμως με τη παροδο του ματς, ρίχνει απόδοση και η ανατροπή είναι πιθανοτερη του 6 αποδοση
 
O Coric τελικά κέρδισε όπως περιμεναμε τον μετριοτατο Taberner και αν δε μαλακιζοταν στο 1ο σετ θα βγαζαμε κέρδος.
Βέβαια σε όλα τα διεθνή sites, ο Taberner πήρε το 80% του πονταρισματος και αυτό είναι ακριβως που με φοβίζει και στον Tsitsipa. Έχει φάει απίστευτο πονταρισμα και βλέπω να τρώει την ήττα του αιώνα....

Συνολο: +4,71/10
 
Καλησπερα θα μου επιτρεψεις να δωσω ενα προγνωστικο στο τεννις, στο οπεν στη Γαλλια στο παιχνιδι του κοκινακη με τον ραμος να παιχτουν οβερ 37.5 γκειμς με αποδοση 1.85
 
Γράψε ότι θες Jim..

Αυτό το πιστευω και εγώ... Νομίζω θα είναι ένα μεγάλο ματς με νικητή τον Ramos...

ΥΓ: O Isner πήρε το 1ο σετ, ήρθε και ΤΒ.... 2πλο καλό για τα bets μας... Τώρα είμαστε με τον Halys και την ανατροπή του και περιμενω ένα ΤΒ ακομα!!!
 
Πως βλέπεις τον FAA τώρα που χάνει 0-2 από τον Βαρίγιας , ρε Kavajim?

Λες να αποκλειστεί από τον 1ο γύρο από τόσο χαμηλού επιπέδου (σε σχέση με τον Φέλιξ) αντίπαλο?

Να τον δοκιμάσω να το γυρίσει το ματσ?
 
Δε το βλέπω defectus. Παρακολουθώ τον Isner λόγω στοιχηματικου ενδιαφέροντος...Πάντως κάποιοι πονταραν στην έκπληξη...

Θεωρητικά θα πρεπει να το γυρισει
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...