Προγράμματα Άρτεμις

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,333
1,278
113
Υπήρχαν πολλά προγράμματα της Artemis, για συστήματα ΠΡΟΠΟ, Lotto, στοίχημα κλπ.
Ένας φίλος ενδιαφέρεται για κάποιο συγκεκριμένο.
Τι έγιναν αυτά ; Artemis e-shop που υπήρχε, τώρα δεν υπάρχει. Τα διαθέτει κανένας άλλος ;

Υπήρχαν πολλά προγράμματα της Artemis, για συστήματα ΠΡΟΠΟ, Lotto, στοίχημα κλπ.
Ένας φίλος ενδιαφέρεται για κάποιο συγκεκριμένο.
Τι έγιναν αυτά ; Artemis e-shop που υπήρχε, τώρα δεν υπάρχει. Τα διαθέτει κανένας άλλος ;
Για δες την τελευταια μου αναρτηση φιλε.. :)

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,333
1,278
113
Για δες την τελευταια μου αναρτηση φιλε.. :)
Για το excel που γράφεις μου λες ;
Δεν έχει σχέση μ' αυτό που ζητάω.
Ένα συγκεκριμένο από όλα τα Artemis θέλει ένας φίλος.
Αν σ' ενδιαφέρει εσένα να κάνεις στατιστικές έρευνες με το excel, έχω ένα Γερμανικό site που παρουσιάζει ενδιαφέρον και χρήζει αξιολογήσεως.

Για το excel που γράφεις μου λες ;
Δεν έχει σχέση μ' αυτό που ζητάω.
Ένα συγκεκριμένο από όλα τα Artemis θέλει ένας φίλος.
Αν σ' ενδιαφέρει εσένα να κάνεις στατιστικές έρευνες με το excel, έχω ένα Γερμανικό site που παρουσιάζει ενδιαφέρον και χρήζει αξιολογήσεως.
ΑΡΤΕΜΙΣ Τελος!
Τα ειχα παλια...
Ποιο ειναι το Γερμανικο;

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,333
1,278
113
ΑΡΤΕΜΙΣ Τελος!
Τα ειχα παλια...
Ποιο ειναι το Γερμανικο;
Θα βρω τη διεύθυνση κάπου που την έχω και θα στην γράψω αργότερα.
Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τα διαθέτει κάποιος αυτά τα προγράμματα της Artemis. Δεν είναι expired από πλευράς λειτουργικότητας.

Larry

Well-Known Member
1 Απρ 2010
1,437
958
113
Θα βρω τη διεύθυνση κάπου που την έχω και θα στην γράψω αργότερα.
Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τα διαθέτει κάποιος αυτά τα προγράμματα της Artemis. Δεν είναι expired από πλευράς λειτουργικότητας.
Προφανώς και δεν είναι λειτουργικά.

Εγώ έχω ένα Άρτεμις κατασκευαστικό αγορασμένο, το οποίο πλέον δεν κατεβάζει κουπόνια. Βέβαια, αν θυμάμαι καλά υπήρχει και η λύση της manual εισαγωγής αγώνων. Εν τω μεταξύ όμως άλλαξε και το κουπόνι του ΟΠΑΠ, σα δελτίο, οπότε δε μπορεί να γίνει εκτύπωση.
Εκτός και αν ο φίλος το θέλει απλά για να φτιάξει τα συστήματά του και να δει αν συμφέρει να παίζει.

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,333
1,278
113
Προφανώς και δεν είναι λειτουργικά.

Εγώ έχω ένα Άρτεμις κατασκευαστικό αγορασμένο, το οποίο πλέον δεν κατεβάζει κουπόνια. Βέβαια, αν θυμάμαι καλά υπήρχει και η λύση της manual εισαγωγής αγώνων. Εν τω μεταξύ όμως άλλαξε και το κουπόνι του ΟΠΑΠ, σα δελτίο, οπότε δε μπορεί να γίνει εκτύπωση.
Εκτός και αν ο φίλος το θέλει απλά για να φτιάξει τα συστήματά του και να δει αν συμφέρει να παίζει.
Δε θέλει το κουπονιάρικο, ένα άλλο προπικό θέλει.
Αυτό το έχει και το δουλεύει ένας άλλος φίλος του από παλιά αλλά προφανώς δεν αντιγράφεται, δεν θέλουν να το σπάσουν - δεν ξέρω.
Θέλει λοιπόν να το αγοράσει αλλά πως ;
Ψάχνουμε κι άλλες λύσεις.
Εγώ ο ίδιος είχα παρόμοιο αλλά δεν γίνεται να το κάνω κατάλληλο για windows 10 και δεν έχω καιρό.
Αυτοί ήταν στην Κατεχάκη και έκαναν και e-shop και έκαναν και ένα υποκατάστημα στην Κοκκινιά. Αλλά τώρα δεν βρίσκω τίποτα !

Larry

Well-Known Member
1 Απρ 2010
1,437
958
113
Δε θέλει το κουπονιάρικο, ένα άλλο προπικό θέλει.
Αυτό το έχει και το δουλεύει ένας άλλος φίλος του από παλιά αλλά προφανώς δεν αντιγράφεται, δεν θέλουν να το σπάσουν - δεν ξέρω.
Θέλει λοιπόν να το αγοράσει αλλά πως ;
Ψάχνουμε κι άλλες λύσεις.
Εγώ ο ίδιος είχα παρόμοιο αλλά δεν γίνεται να το κάνω κατάλληλο για windows 10 και δεν έχω καιρό.
Αυτοί ήταν στην Κατεχάκη και έκαναν και e-shop και έκαναν και ένα υποκατάστημα στην Κοκκινιά. Αλλά τώρα δεν βρίσκω τίποτα !
Εγώ είχα ένα για Πάμε Στοίχημα της Άρτεμις (έχω ακόμα τα cd εγκατάστασης).
Κάθε φορά που έκανα φορμάτ, έπαιρνα και τηλ. για κωδικό, αν θυμάμαι καλά ήταν ένας 6ψήφιος.
Μετά που χαιρέτησε η Άρτεμις και δεν ανανέωνε κουπόνια κλπ., αναγκάστηκα και έφτιαξα το δικό μου κατασκευαστικό.
Μπράβο που ασχολούνται με ΠΡΟΠΟ ακόμα, μερακλήδες...Αλλά δε δίνει πολλά λεφτά πλέον.
Αν το έχει ο ένας και δουλεύει, ίσως σπάει. Συνήθως ένας τρόπος κλειδώματος ήταν η mac address. Αν είσαι σχετικός και ασχολείσαι, ψάξε για mac address spoofing για να καταλάβεις τι λέω.

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,333
1,278
113
Εγώ είχα ένα για Πάμε Στοίχημα της Άρτεμις (έχω ακόμα τα cd εγκατάστασης).
Κάθε φορά που έκανα φορμάτ, έπαιρνα και τηλ. για κωδικό, αν θυμάμαι καλά ήταν ένας 6ψήφιος.
Μετά που χαιρέτησε η Άρτεμις και δεν ανανέωνε κουπόνια κλπ., αναγκάστηκα και έφτιαξα το δικό μου κατασκευαστικό.
Μπράβο που ασχολούνται με ΠΡΟΠΟ ακόμα, μερακλήδες...Αλλά δε δίνει πολλά λεφτά πλέον.
Αν το έχει ο ένας και δουλεύει, ίσως σπάει. Συνήθως ένας τρόπος κλειδώματος ήταν η mac address. Αν είσαι σχετικός και ασχολείσαι, ψάξε για mac address spoofing για να καταλάβεις τι λέω.
Δεν σπάω.
Δεν ασχολούμαι, αν ασχοληθώ περισσότερο φτιάχνω και εγώ ο ίδιος.
Αλλά εσύ τώρα ούτε τηλέφωνα έχεις, ούτε απαντάει κανένας ;
Περίεργο.
Εγώ είχα φτιάξει ένα πρόγραμμα ... Προπογκόλ ms dos, από το 1993, πεθαμένο τώρα, αλλά με πήρε κάποιος που
το είχε χάσει και του το ξανάστειλα.
Εγώ τους ήξερα τους τύπους με το Artemis από πολύ παλιά, από το περιοδικό Computer για όλους.

Προγνωστικά

• 19:00
    Novasports 1HD
    • ΠΑΟΚ - Ατρόμητος
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αμβούργο - Φορτούνα Ντίσελντορφ
  • 20:30
    Novasports 2HD
    • Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Μπενφίκα
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Σάλκε
  • 21:45
    Novasports 3HD
    • Κόβεντρι - ΚΠΡ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Λιόν - Νιμ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Χετάφε - Οσασούνα
  • 23:15
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Βιτόρια Γκιμαράες - Μπελενένσες
  • 11:30:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 21:30:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • Αύριο 19-09-2020
  • 04:00:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 09:55
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 10:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 11:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 14:10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 15:05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 16:05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 18:20
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020

Σημερινά Γενέθλια

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • H hercules:
    γινονται κατι τετοια συνηθως
  • H hercules:
    γμτ 1-2
  • H hercules:
    χανει η γκετεμπορκ\
  • H hercules:
    δεν ειμαστε καλα το γυρισε η κοπενγχαγη σε 2 λεπτα 1-2 απο 1-0
  • H Chat Bot:
    hercules έχει φύγει από το δωμάτιο.
  • Αδιάβροχος Αδιάβροχος:
    εντάξει έπιασα το u3,5 στο 1.97
  • P PANATHA:
    Άρης - Κοβάλιβκα 1-2 στο 73΄....το Over 3,5 sto 1.80 αρκετά πιθανο....
  • P PANATHA:
    Τελειώνει λοιπόν το πρωτάθλημα μας κάθε χρόνο και βλέπεις τον 4ο και τον 5ο της βαθμολογίας να στήνει πανηγύρια και χορούς γιατί λέει και καλά πήραν ευρωπαϊκό εισιτήριο....τι πανηγυρίζεις ρε Καραμήτρο....για να μπεις σε ομίλους πρέπει να αποκλείσεις τουλάχιστον 2 ομάδες....και εσύ φέτος δεν
    περνάς ούτε την πρώτη και σε ματς μάλιστα στο γήπεδο σου....
  • Αδιάβροχος Αδιάβροχος:
    και να χανεις απο μια ομάδα που λέγεται Κόλος Κοβαλίβκα
  • Ertzan Ertzan:
    Πόσο θα ήθελες τώρα να ήσουν στην θέση τους εεε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Ελλάς Ευρώπη Ολυμπιακός :p
  • Αδιάβροχος Αδιάβροχος:
    να ντρέπεται ο οπαδός να πει απο ποια έχασε
  • Ertzan Ertzan:
    Να σου λέει "Χάσαμε από Κόλο" :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
  • Αδιάβροχος Αδιάβροχος:
    Μπάτσκα Τόπολα να πάρει την πρόκριση
  • Αδιάβροχος Αδιάβροχος:
    έβαλαν 4 γκολ με 1 και 2 κόκκινες
  • Αδιάβροχος Αδιάβροχος:
    δε νομίζω να τους φάνε στα πέναλντυ
  • Αδιάβροχος Αδιάβροχος:
    τελικα τους εφαγαν 4-5
  • BetLaden Forum Bot:
    Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ Α ΟΜΙΛΟΥ" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • BetLaden Forum Bot:
    Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΟΜΙΛΟΥ" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • BetLaden Forum Bot:
    Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ IFC 2020-21" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • K Koulos87:
    Από αυτό το Σαββατοκύριακο θα ξεκινήσουμε ή θα ενημερωθούμε? Επίσης δίνουμε μόνο σημεία ή και οβερ αντερ? Ευχαριστώ. Παίζω 1η φορά και δεν είμαι έτοιμος υχολογικά ακόμα!!! χαχχα
  • Ertzan Ertzan:
    για το ifc λες?
    +1
  • K Koulos87:
    Ναι!
  • Eric Castel Eric Castel:
    Ertzan πες του μόνο under over να πάρω το ματς στα χαρτιά. Τον έχω πρώτη αγωνιστική :p