Προγράμματα Άρτεμις

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,834
1,451
113
Υπήρχαν πολλά προγράμματα της Artemis, για συστήματα ΠΡΟΠΟ, Lotto, στοίχημα κλπ.
Ένας φίλος ενδιαφέρεται για κάποιο συγκεκριμένο.
Τι έγιναν αυτά ; Artemis e-shop που υπήρχε, τώρα δεν υπάρχει. Τα διαθέτει κανένας άλλος ;
 
Υπήρχαν πολλά προγράμματα της Artemis, για συστήματα ΠΡΟΠΟ, Lotto, στοίχημα κλπ.
Ένας φίλος ενδιαφέρεται για κάποιο συγκεκριμένο.
Τι έγιναν αυτά ; Artemis e-shop που υπήρχε, τώρα δεν υπάρχει. Τα διαθέτει κανένας άλλος ;
Για δες την τελευταια μου αναρτηση φιλε.. :)
 
Για δες την τελευταια μου αναρτηση φιλε.. :)

Για το excel που γράφεις μου λες ;
Δεν έχει σχέση μ' αυτό που ζητάω.
Ένα συγκεκριμένο από όλα τα Artemis θέλει ένας φίλος.
Αν σ' ενδιαφέρει εσένα να κάνεις στατιστικές έρευνες με το excel, έχω ένα Γερμανικό site που παρουσιάζει ενδιαφέρον και χρήζει αξιολογήσεως.
 
Για το excel που γράφεις μου λες ;
Δεν έχει σχέση μ' αυτό που ζητάω.
Ένα συγκεκριμένο από όλα τα Artemis θέλει ένας φίλος.
Αν σ' ενδιαφέρει εσένα να κάνεις στατιστικές έρευνες με το excel, έχω ένα Γερμανικό site που παρουσιάζει ενδιαφέρον και χρήζει αξιολογήσεως.
ΑΡΤΕΜΙΣ Τελος!
Τα ειχα παλια...
Ποιο ειναι το Γερμανικο;
 
ΑΡΤΕΜΙΣ Τελος!
Τα ειχα παλια...
Ποιο ειναι το Γερμανικο;

Θα βρω τη διεύθυνση κάπου που την έχω και θα στην γράψω αργότερα.
Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τα διαθέτει κάποιος αυτά τα προγράμματα της Artemis. Δεν είναι expired από πλευράς λειτουργικότητας.
 
Θα βρω τη διεύθυνση κάπου που την έχω και θα στην γράψω αργότερα.
Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τα διαθέτει κάποιος αυτά τα προγράμματα της Artemis. Δεν είναι expired από πλευράς λειτουργικότητας.

Προφανώς και δεν είναι λειτουργικά.

Εγώ έχω ένα Άρτεμις κατασκευαστικό αγορασμένο, το οποίο πλέον δεν κατεβάζει κουπόνια. Βέβαια, αν θυμάμαι καλά υπήρχει και η λύση της manual εισαγωγής αγώνων. Εν τω μεταξύ όμως άλλαξε και το κουπόνι του ΟΠΑΠ, σα δελτίο, οπότε δε μπορεί να γίνει εκτύπωση.
Εκτός και αν ο φίλος το θέλει απλά για να φτιάξει τα συστήματά του και να δει αν συμφέρει να παίζει.
 
Προφανώς και δεν είναι λειτουργικά.

Εγώ έχω ένα Άρτεμις κατασκευαστικό αγορασμένο, το οποίο πλέον δεν κατεβάζει κουπόνια. Βέβαια, αν θυμάμαι καλά υπήρχει και η λύση της manual εισαγωγής αγώνων. Εν τω μεταξύ όμως άλλαξε και το κουπόνι του ΟΠΑΠ, σα δελτίο, οπότε δε μπορεί να γίνει εκτύπωση.
Εκτός και αν ο φίλος το θέλει απλά για να φτιάξει τα συστήματά του και να δει αν συμφέρει να παίζει.

Δε θέλει το κουπονιάρικο, ένα άλλο προπικό θέλει.
Αυτό το έχει και το δουλεύει ένας άλλος φίλος του από παλιά αλλά προφανώς δεν αντιγράφεται, δεν θέλουν να το σπάσουν - δεν ξέρω.
Θέλει λοιπόν να το αγοράσει αλλά πως ;
Ψάχνουμε κι άλλες λύσεις.
Εγώ ο ίδιος είχα παρόμοιο αλλά δεν γίνεται να το κάνω κατάλληλο για windows 10 και δεν έχω καιρό.
Αυτοί ήταν στην Κατεχάκη και έκαναν και e-shop και έκαναν και ένα υποκατάστημα στην Κοκκινιά. Αλλά τώρα δεν βρίσκω τίποτα !
 
Δε θέλει το κουπονιάρικο, ένα άλλο προπικό θέλει.
Αυτό το έχει και το δουλεύει ένας άλλος φίλος του από παλιά αλλά προφανώς δεν αντιγράφεται, δεν θέλουν να το σπάσουν - δεν ξέρω.
Θέλει λοιπόν να το αγοράσει αλλά πως ;
Ψάχνουμε κι άλλες λύσεις.
Εγώ ο ίδιος είχα παρόμοιο αλλά δεν γίνεται να το κάνω κατάλληλο για windows 10 και δεν έχω καιρό.
Αυτοί ήταν στην Κατεχάκη και έκαναν και e-shop και έκαναν και ένα υποκατάστημα στην Κοκκινιά. Αλλά τώρα δεν βρίσκω τίποτα !
Εγώ είχα ένα για Πάμε Στοίχημα της Άρτεμις (έχω ακόμα τα cd εγκατάστασης).
Κάθε φορά που έκανα φορμάτ, έπαιρνα και τηλ. για κωδικό, αν θυμάμαι καλά ήταν ένας 6ψήφιος.
Μετά που χαιρέτησε η Άρτεμις και δεν ανανέωνε κουπόνια κλπ., αναγκάστηκα και έφτιαξα το δικό μου κατασκευαστικό.
Μπράβο που ασχολούνται με ΠΡΟΠΟ ακόμα, μερακλήδες...Αλλά δε δίνει πολλά λεφτά πλέον.
Αν το έχει ο ένας και δουλεύει, ίσως σπάει. Συνήθως ένας τρόπος κλειδώματος ήταν η mac address. Αν είσαι σχετικός και ασχολείσαι, ψάξε για mac address spoofing για να καταλάβεις τι λέω.
 
Εγώ είχα ένα για Πάμε Στοίχημα της Άρτεμις (έχω ακόμα τα cd εγκατάστασης).
Κάθε φορά που έκανα φορμάτ, έπαιρνα και τηλ. για κωδικό, αν θυμάμαι καλά ήταν ένας 6ψήφιος.
Μετά που χαιρέτησε η Άρτεμις και δεν ανανέωνε κουπόνια κλπ., αναγκάστηκα και έφτιαξα το δικό μου κατασκευαστικό.
Μπράβο που ασχολούνται με ΠΡΟΠΟ ακόμα, μερακλήδες...Αλλά δε δίνει πολλά λεφτά πλέον.
Αν το έχει ο ένας και δουλεύει, ίσως σπάει. Συνήθως ένας τρόπος κλειδώματος ήταν η mac address. Αν είσαι σχετικός και ασχολείσαι, ψάξε για mac address spoofing για να καταλάβεις τι λέω.

Δεν σπάω.
Δεν ασχολούμαι, αν ασχοληθώ περισσότερο φτιάχνω και εγώ ο ίδιος.
Αλλά εσύ τώρα ούτε τηλέφωνα έχεις, ούτε απαντάει κανένας ;
Περίεργο.
Εγώ είχα φτιάξει ένα πρόγραμμα ... Προπογκόλ ms dos, από το 1993, πεθαμένο τώρα, αλλά με πήρε κάποιος που
το είχε χάσει και του το ξανάστειλα.
Εγώ τους ήξερα τους τύπους με το Artemis από πολύ παλιά, από το περιοδικό Computer για όλους.
 
Μπήκα πριν λίγες μέρες στη σελίδα, τη betchannel.gr...προσπάθησα να μπω καλύτερα. Έχει κλείσει μάλλον.
Στο fb τελευταία ανάρτηση 2016:
Άρα κάτι γίνεται...
 
Μπήκα πριν λίγες μέρες στη σελίδα, τη betchannel.gr...προσπάθησα να μπω καλύτερα. Έχει κλείσει μάλλον.
Στο fb τελευταία ανάρτηση 2016:
Άρα κάτι γίνεται...
Καλησπερα,εχω το Αρτεμις απλα δεν κατεβαζει κουπονια,μπορει μα χρησιμοποιηθει βοηθητικα για κατασκευη συστηματος και να γινει αντικατασταση στηλων
 
Καλησπερα,εχω το Αρτεμις απλα δεν κατεβαζει κουπονια,μπορει μα χρησιμοποιηθει βοηθητικα για κατασκευη συστηματος και να γινει αντικατασταση στηλων
Έφτιαξα το δικό μου τελικά, σε ευχαριστώ.
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...