Προσπαθεια σωτηριας της ΑΕΚ

Απάντηση: Προσπαθεια σωτηριας της ΑΕΚ (Αηδια)

Φιλε αμα δεν υπηρχε ο θρυλος και ο κοκκαλης ακομα πανω στα δεντρα θα εισουνα.(με την ποδοσφαιρικη εννοια παντα).
Γιαυτο λιγο σεβασμος δεν βλαπτει.

σεβασμο παλληκαρι μου στον αθλητισμο δειχνω ΜΟΝΟ σε αυτον που παιζει τους αγωνες του μεσα στον αγωνιστικο χωρο κ ξερει να κερδιζει εντος αυτου.
ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ δειχνω σεβασμο, οποιος κ αν ειναι.
τωρα το ποιοι ειναι πανω σε δεντρα κ ζουν σε σπηλιες ως πρωτογονα πλασματα (ποδοσφαιρικα παντα μιλαω ε), το κρινει ο καθενας με οποιο μυαλο διαθετει.

• Like
Αντιδράσεις: nikitas

οπαδος της πιο βρωμικης - σαπιας - αθλιας ομαδας που εχει υπαρξει ΠΟΤ'ε στην ιστορια του ελληνικου αθλητισμου, προτρεπει φιλους αλλης ομαδας να προχωρησουν σε εξυγιανση ?
ενταξει οκ, αυτο ξεφευγει απο καθε οριο λογικης.
Φίλε μου Καίσαρα σας προτρέπω να βοηθήσετε ΟΛΟΙ οι ΑΕΚτζίδες στην εξυγίανση της ομάδας σας γιατί πραγματικά ΔΕΝ ήθελα να πέσει (όσο περίεργο κι αν σου ακούγετε)

Σαν ουδέτερος βλέπω ότι είναι ευκαιρία να γίνει αυτό και να επιστρέψει όσο το δυνατό πιο γρήγορα στην Α' Εθνική γιατί πραγματικά χωρίς ίχνος ειρωνείας ΔΕΝ μπορώ να έχω ένα πρωτάθλημα ΧΩΡΙΣ την ΑΕΚ, τον ΠΑΟ, τον ΠΑΟΚ, τον ΑΡΗ, ακόμα και τον ΗΡΑΚΛΗ που δεν έχει επιστρέψει ακόμα

Αν τώρα εσύ/εις ως ΑΕΚτζίδες το βλέπετε παράλογο και εκτός λογικής αυτό που είπα τότε συγνώμη αλλά είναι δικό σας πρόβλημα

Απάντηση: Προσπαθεια σωτηριας της ΑΕΚ

@ manosX

βλεπω εισαι πολυ παλιο μελος εδω μεσα. απο τα λιγα που εχω διαβασει πανω σε οπαδικα θεματα, εισαι οπαδος της γνωστης ομαδας με εδρα τον πειριαια. αν κανω λαθος σε αυτο, γραψε ακυρο στην οποια μου αναφορα σε σενα.
αν λοιπον σε ενδιεφερε η εξυγιανση του ελληνικου ποδοσφαιρου, οπως γραφεις στο post σου, θα διεθετες περισσοτερο χρονο στο να κανεις την αυτοκριτικη σου, παρα στο να δινεις συμβουλες σε μια αλλη ομαδα, η οποια αυτη τη στιγμη βρισκεται στην κατασταση που βρισκεται.
συγνωμη αλλα κατα την ταπεινη μου αποψη, ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΟ να ειμαι οπαδος μιας ομαδας βουτηγμενης στη βρωμια κ να πανηγυριζω τους τιτλους που παιρνει εχοντας κανει τα απιστευτα εγκληματα κ απο την αλλη να προτρεπω φιλους αλλων ομαδων να προχωρησουν σε εξυγιανση.
αν ηθελες την εξυγιανση κ αν σε ενοιαζε το καλο του ελληνικου ποδοσφαιρου, θα πρεπε να ξεκινησεις να ξεβρωμιζεις τη δικη σου την ομαδα. κ αν οντως το εκανες αυτο, επειδη η βρωμια που υπαρχει στην ομαδα σου ειναι πααααααααααααααρα πολυ μεγαλη, δε θα ειχες χρονο ουτε να σκεφτεις τι πρεπει να κανει καμια αλλη ομαδα στον πλανητη αυτο.

• Like
Αντιδράσεις: nikitas και diploti

ωραια μαγκια.και θα αποθεωνουν τον σωτηρα μετα.τοσα χρονια ο τιγρης με τα λεφτα και τις επιχειρησεις του που ηταν?

Και τι ηθελες να κανει; Να ξεχρεωσει χρεη αλλων; Και εκεινοι να τα πινουν εις υγειαν του κοροιδου; Δεν γινονται αυτα....

Φιλε αμα δεν υπηρχε ο θρυλος και ο κοκκαλης ακομα πανω στα δεντρα θα εισουνα.(με την ποδοσφαιρικη εννοια παντα).

Θα βλεπατε πολλους τζιοβανιδες και ριβαλντο και καρεμπεδες εαν δεν υπηρχε κοκκαλης.Θα τους εφερναν οι δικοι σας οι προεδροι.

πηρες αδεια απο το ιδρυμα για Πασχα και επεστρεψες να μας τα πριξεις?

• Like
Αντιδράσεις: nikitas, TZIMAKOS12 και practor

Οταν η ΑΕΚ επαιζε στα ημιτελικα του Ουεφα εσεις ακομα δεν ξερατε τι παει να πει Ευρωπη....

• Like

συγνωμη αλλα κατα την ταπεινη μου αποψη, ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΟ να ειμαι οπαδος μιας ομαδας βουτηγμενης στη βρωμια κ να πανηγυριζω τους τιτλους που παιρνει εχοντας κανει τα απιστευτα εγκληματα κ απο την αλλη να προτρεπω φιλους αλλων ομαδων να προχωρησουν σε εξυγιανση.
.

Δηλαδη,λογω των προεδρων του οσφπ,οι γαυροι εδω στο φορουμ δεν πρεπει να μιλανε,να λενε την αποψη τους.αφου Ο,ΤΙ και να πουν εκει γυρνα το θεμα.ο μανος πολυ καλοπροαιρετα,πιστευω,λεει αυτα που λεει.

Ή θα πρεπει να απολογουμαι για το οτι εκαναν οι προεδροι του οσφπ πρωτα (που δεν συμφωνω με ο,τι κακο εκαναν) και μετα να αρθρωνω λεξη?

:sign:

• Like
Αντιδράσεις: manosX και MAN7

εαν δε συμφωνεις με τα αισχη των προεδρων σου , φανταζομαι δεν πανηγυριζεις κ τα αποτελεσματα που προκυπτουν απο αυτα τα αισχη.
εαν λοιπον δεν πανηγυριζεις για τα μουσαντενια πρωταθλημα, κυπελλα κ εξοδους στο σεντονι, τοτε εχεις καθε δικαιωμα να λες ο,τι θες.
εαν απο την αλλη εισαι καλος στη θεωρια, δηλ κατακρινεις τα αισχη, αλλα απο την αλλη καμαρωνεις για τα αποτελεσματα , ε τοτε υπαρχει ενα μικρο θεματακι.
κ θα κλεισω με μια λαϊκη ρηση, γιατι προσωπικα δε συγκινουμαι απο καλοπροαιρετες τοποθετησεις οπαδων του κοκαλισταν.
ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΥ ΔΕ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΣΧΟΙΝΙ.
καντε τη δικη σας αυτοκριτικη, παραδεχτειτε καποτε τα αισχη του θειου κ μετα καντε παραινεσεις για εξυγιανση κ σε οπαδους αλλων ομαδων.
μεχρι να το κανετε αυτο, ΜΗ μιλατε για σχοινι, διοτι πολυ απλα, δε σας παιρνει καθολου.

• Like

εαν δε συμφωνεις με τα αισχη των προεδρων σου , φανταζομαι δεν πανηγυριζεις κ τα αποτελεσματα που προκυπτουν απο αυτα τα αισχη.
εαν λοιπον δεν πανηγυριζεις για τα μουσαντενια πρωταθλημα, κυπελλα κ εξοδους στο σεντονι, τοτε εχεις καθε δικαιωμα να λες ο,τι θες.
εαν απο την αλλη εισαι καλος στη θεωρια, δηλ κατακρινεις τα αισχη, αλλα απο την αλλη καμαρωνεις για τα αποτελεσματα , ε τοτε υπαρχει ενα μικρο θεματακι.
κ θα κλεισω με μια λαϊκη ρηση, γιατι προσωπικα δε συγκινουμαι απο καλοπροαιρετες τοποθετησεις οπαδων του κοκαλισταν.
ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΥ ΔΕ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΣΧΟΙΝΙ.
καντε τη δικη σας αυτοκριτικη, παραδεχτειτε καποτε τα αισχη του θειου κ μετα καντε παραινεσεις για εξυγιανση κ σε οπαδους αλλων ομαδων.
μεχρι να το κανετε αυτο, ΜΗ μιλατε για σχοινι, διοτι πολυ απλα, δε σας παιρνει καθολου.

Φιλε μου σε αυτο το δημοκρατικοτατο φορουμ θα λεμε την αποψη μας.Αν δεν την γουσταρεις κανε προσπεραση.Αλλα το υφακι του καλου και φιλοσοφημενου φιλαθλου που δεν ειναι Ολυμπιακος και το ......αντε απο εδω ρε γαυρε που εχεις και αποψη απλα δεν περνανε.
2-3 βδομαδες μας εχετε τρελλανει στην παπαρια για την καταστροφη που σας προκαλεσαμε και σε λιγο καιρο θα θελετε να μας δειρετε κιολας.....και η πλακα ειναι οτι κανεις μας δεν ηθελε να πεσετε.

Και να συμπληρωσω οτι ειμαι απο αυτους που θεωρω τον Κοκκαλη αλλα και τον Μαρινακη κακους προεδρους μα πανω απο ολα κακους ανθρωπους και ειδικα ο Μαρινακης δεν αγαπαει καθολου το αθλημα ενω ο Κοκκαλης ειχε και μια αποψη για αυτους που μιλαγανε στην μπαλλα και εφερε και 4-5 παικταραδες και χαζεψε οποιος γουσταρει το αθλημα.

• Like
Αντιδράσεις: venoss

Φιλε μου σε αυτο το δημοκρατικοτατο φορουμ θα λεμε την αποψη μας.Αν δεν την γουσταρεις κανε προσπεραση.Αλλα το υφακι του καλου και φιλοσοφημενου φιλαθλου που δεν ειναι Ολυμπιακος και το ......αντε απο εδω ρε γαυρε που εχεις και αποψη απλα δεν περνανε.
2-3 βδομαδες μας εχετε τρελλανει στην παπαρια για την καταστροφη που σας προκαλεσαμε και σε λιγο καιρο θα θελετε να μας δειρετε κιολας.....και η πλακα ειναι οτι κανεις μας δεν ηθελε να πεσετε.

σου απαγορεψα εγω να γραψεις την αποψη σου ? ρε πας καλα ? γραψε ο,τι θες. απλα μπορει καμια φορα να σχολιασω την υποκρισια στα λογια σου. thats all.
τωρα τα υπολοιπα κ το βαρυ - ασηκωτο κ μαγκικο στυλακι σου δε με αφορα καθολου.

σου απαγορεψα εγω να γραψεις την αποψη σου ? ρε πας καλα ? γραψε ο,τι θες. απλα μπορει καμια φορα να σχολιασω την υποκρισια στα λογια σου. thats all.
τωρα τα υπολοιπα κ το βαρυ - ασηκωτο κ μαγκικο στυλακι σου δε με αφορα καθολου.
χαχαχαχαχαχα ενταξει σηκωνω τα χερια ψηλα......

βρε σηκωσε κ τα ποδια ψηλα, δημοκρατικο ειναι το φορουμ, ο,τι θελεις κανεις.

Φίλε μου Καίσαρα σας προτρέπω να βοηθήσετε ΟΛΟΙ οι ΑΕΚτζίδες στην εξυγίανση της ομάδας σας γιατί πραγματικά ΔΕΝ ήθελα να πέσει (όσο περίεργο κι αν σου ακούγετε)

Σαν ουδέτερος βλέπω ότι είναι ευκαιρία να γίνει αυτό και να επιστρέψει όσο το δυνατό πιο γρήγορα στην Α' Εθνική γιατί πραγματικά χωρίς ίχνος ειρωνείας ΔΕΝ μπορώ να έχω ένα πρωτάθλημα ΧΩΡΙΣ την ΑΕΚ, τον ΠΑΟ, τον ΠΑΟΚ, τον ΑΡΗ, ακόμα και τον ΗΡΑΚΛΗ που δεν έχει επιστρέψει ακόμα

Αν τώρα εσύ/εις ως ΑΕΚτζίδες το βλέπετε παράλογο και εκτός λογικής αυτό που είπα τότε συγνώμη αλλά είναι δικό σας πρόβλημα

εγω απο την άλλη θελω ενα πρωταθλήμα χωρις Ολυμπιακο......πειράζει?

ο καραλης του νοβα αεκτζης και καλα...αυτος που θελει να σωσει την αεκ..δες εδω ποσο ωραια τα καταπινει ολα για να παρει τα ευρω απο το μισθο του!!!!!!!!!!γελανε και τα δεντρα!!!!!!!!

τωρα χανει τις συνδρομες και θελει να σωσει......τοτε δεν ελεγε το αυτονοητο!!!ληστεια γινοταν στον αγωνιστικο χωρο και αυτος ελεγε για την καρδια του πρωταθλητη!!!!!!για να τα παρει!!!!!!τωρα ζηταει να γινει ΛΗΣΤΕΙΑ....για να συνεχισει να τα παιρνει!!!γιατι οσο και αν την αγαπαμε εχουμε μαθει να βλεπουμε ετσι???η νομιζω?????δεν μας εριξε κανεις!!!!!!ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΕΣΑΜΕ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΤΑΤΑ!!!!!!!

Ο Καραλης φταιει παιδια.......και ο Νικος Κατσαρος επειδη δουλευει στο ΓΑΥΡΟφμ.Α και ο Φαιδων Κωνσταντουδακης επειδη γραφει στο ΦΩΣ.......

Με αυτα τα μυαλα ουτε σε 10 χρονια δεν θα ανεβετε.Ευτυχως που υπαρχουν και φωνες σαν του κυριου Νεστοριδη που ερχοταν να δει Ολυμπιακο στα επισημα , δεν τον ενοχλουσε κανεις εννοειται και δακρυζε οταν κερδιζε η Ελληνικη ομαδα με την Μονακο.Αλλες εποχες αλλοι ανθρωποι θα μου πειτε γιατι οι σημερινοι φιλαθλοι ειναι δηλητηριασμενοι με το δηλητηριο του φανατισμου

• Like
Αντιδράσεις: manosX

Ο Καραλης φταιει παιδια.......και ο Νικος Κατσαρος επειδη δουλευει στο ΓΑΥΡΟφμ.Α και ο Φαιδων Κωνσταντουδακης επειδη γραφει στο ΦΩΣ.......

Με αυτα τα μυαλα ουτε σε 10 χρονια δεν θα ανεβετε.Ευτυχως που υπαρχουν και φωνες σαν του κυριου Νεστοριδη που ερχοταν να δει Ολυμπιακο στα επισημα , δεν τον ενοχλουσε κανεις εννοειται και δακρυζε οταν κερδιζε η Ελληνικη ομαδα με την Μονακο.Αλλες εποχες αλλοι ανθρωποι θα μου πειτε γιατι οι σημερινοι φιλαθλοι ειναι δηλητηριασμενοι με το δηλητηριο του φανατισμου

ο κυριος Νεστοριδης, με βαση τα λεγομενα σου, δηλωσε οτι η ΑΕΚ επεσε για διοικητικα λαθη αλλα και επειδη δεν την επαιξε ποτε 50-50 η διαιτησια. Τωρα τι κανουμε?:kanapes:

Ηρθε στα επισημα του Καραισκακη και δεν το δειρατε? Πως και εται βρε θηριο? Εσεις μεχρι και τον Γρανιτσα εχετε δειρει εκει μεσα, ή μηπως ειναι ψέμματα κι αυτο?

• Like

ΜΑΝ7 απλα σου υπενθυμιζω οτι πηρατε το πρωταθλημα στα χαρτια... με αποτελεσμα να μην παρει η ΑΕΚ τα εσοδα απο το τσαμπιονς λιγκ εκεινη τη χρονια οπου ξεκιναει και ο κατηφορος της ομαδας...

ο κυριος Νεστοριδης, με βαση τα λεγομενα σου, δηλωσε οτι η ΑΕΚ επεσε για διοικητικα λαθη αλλα και επειδη δεν την επαιξε ποτε 50-50 η διαιτησια. Τωρα τι κανουμε?:kanapes:

Ηρθε στα επισημα του Καραισκακη και δεν το δειρατε? Πως και εται βρε θηριο? Εσεις μεχρι και τον Γρανιτσα εχετε δειρει εκει μεσα, ή μηπως ειναι ψέμματα κι αυτο?

Και ομως ψεμα ειναι....
Στην ριζουπολη τον δειρανε! :twis:

• Like
Αντιδράσεις: nikitas και Yannisss

Και τι ηθελες να κανει; Να ξεχρεωσει χρεη αλλων; Και εκεινοι να τα πινουν εις υγειαν του κοροιδου; Δεν γινονται αυτα....
δεν ειπα αυτο βρε φιλος.αλλα δεν θα μπορουσε να αναλαβει παλιοτερα πριν τα χρεη των αλλων?

εγω απο την άλλη θελω ενα πρωταθλήμα χωρις Ολυμπιακο......πειράζει?
Πειράζει γιατί θα σαλτάρεις που δεν θα δείς του 2 από τους 4 αγώνες για τους οποίους ζείτε κάθε χρόνο

Ολυμπιακό και ΑΡΗ:twis:

Τους υπόλοιπους τους παίζετε για να μην σας διώξουν από το προτάθλημα
:no3:

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: MAN7

Προγνωστικά

• 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
    Ertzan Ertzan: Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980...