Προτάσεις κινήσεων

sigourakias

Well-Known Member
2 Ιαν 2012
882
780
93
Ενα πεδιο με οντως παραμελημενο ή τελως παντων περιορισμενο ογκο δημοσιευσεων.
Ασχολουμε τα τελευταια 2 χρονια με σοβαρα ποσα εντος του χαρτοφυλακιου μου. Σκεφτομαι να ποσταρω αν βρισκω χρονο καποιες θεσεις με εικονες που παιρνω ωστε οσοι λιγοι ελαχιστοι επιθυμουν να ακολουθουν και να τους βοηθησω να φερουν τα αποτελεσματα που καταφερνω.

Στην πορεια και αν υπαρξει ενδιαφερον θα δωσω και επιπροσθετες επιλογες σε σοβαρους ενδιαφερομενους επενδυτες...
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΩΝ

Mε το αναλογο αντιτιμο?
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΩΝ

Mε το αναλογο αντιτιμο?

Αν σου ζητησω λεφτά μην μου δωσεις εσυ. Ασε τους αλλους να πληρωνουν για σενα.
Τι αντιτιμο να ζητησω βρε απο εδω? Θα γραφω, οποιος θελει ακολουθει.
Τωρα αν καποιος θελησει να γινει σοβαρος επενδυτης και δειξει μεγαλυτερο ενδιαφερον το συζηταμε.
Παντως η αγορα του Forex δεν εχει καμια σχεση με το στοιχημα. Το στοιχημα γενικα ειναι ευκολο , και καποια πραγματα βγαζουν ματια. Στο φορεξ αν δεν εχει εμπειρια σπας τα μουτρα σου για πλακα
 
  • Like
Αντιδράσεις: makis69100
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΩΝ

Αν σου ζητησω λεφτά μην μου δωσεις εσυ. Ασε τους αλλους να πληρωνουν για σενα.
Τι αντιτιμο να ζητησω βρε απο εδω? Θα γραφω, οποιος θελει ακολουθει.
Τωρα αν καποιος θελησει να γινει σοβαρος επενδυτης και δειξει μεγαλυτερο ενδιαφερον το συζηταμε.
Παντως η αγορα του Forex δεν εχει καμια σχεση με το στοιχημα. Το στοιχημα γενικα ειναι ευκολο , και καποια πραγματα βγαζουν ματια. Στο φορεξ αν δεν εχει εμπειρια σπας τα μουτρα σου για πλακα

Ωραία αναμένουμε λοιπόν . Ποιες οι διαφορές με το στοίχημα ? Στο forex υπάρχουν limits σε αυτούς που κερδίζουν συνέχεια όπως στο στόιχημα η οχι ? Διαφωτίσει λίγο εμάς τους άσχετους με αυτό το θέμα που είναι στη μόδα τελευταία το forex έννοω.
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΩΝ

Πρέπει να μπει κάποιος απλός οδηγός για το forex και εδώ παιδιά... αν και βέβαια παρότι το ακούω συχνά, και ψιλο-καταλαβαίνω την ιδέα ανταλλαγής νομισμάτων, αν δεν δοκιμάσεις ...

Τελευταία με παίρνουν τηλέφωνο από μια εταιρία για να βαλω 300 ευρώ και να ακολουθώ τις κινήσεις που μου προτείνουν , τα λέει όλα αναλυτικά ο τυπος και έχει υπομονή οπότε σκέφτομαι να αρχίζω εκει μέχρι να το καταλάβω , δεν πιστέυω να κανω καμια βλακεία ετσι ? :) τηανκσ
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΩΝ

Τελευταία με παίρνουν τηλέφωνο από μια εταιρία για να βαλω 300 ευρώ και να ακολουθώ τις κινήσεις που μου προτείνουν , τα λέει όλα αναλυτικά ο τυπος και έχει υπομονή οπότε σκέφτομαι να αρχίζω εκει μέχρι να το καταλάβω , δεν πιστέυω να κανω καμια βλακεία ετσι ? :) τηανκσ

Να τους πεις να σου δώσουν τα 300 ευρώ αυτοί και αφου τους ακολουθήσεις να κρατήσουν το κεφάλαιο και να συνεχίσεις εσυ με τα κέρδη να συνεχισεις να τους ακολουθείς


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΩΝ

Εμένα μου τηλεφωνούν απο Λονδίνο , αγγλικό νούμερο κανονικά , και λέω οι πελάτες μου θα είναι , αλλα μια ευγενική γυναικεία φωνούλα μου συστήνετε και ξεκινά να μου κάνει ενημέρωση :npaper:.
 
  • Like
Αντιδράσεις: grizaki74
Απάντηση: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΩΝ

και μενα με πήραν πριν κανενα 6 μηνο απο αγγλια, ημουν δουλεια τους λεω ευγενικά είμαι στην δουλειά δεν μπορώ να μιλήσω και συμφωνήσαμε να μιλήσουμε το Σαββατο....ποτέ δεν με πήραν τηλέφωνο :twis::sign:
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...